Deweloper Nickel Development Poznań
PREMIERA - PIĄTKOWO
 • October 2018
 • 24 października 2018

  Gwarancja a rękojmia - Co powinnaś wiedzieć kupując mieszkanie?

  Kupując mieszkanie samodzielnie, często można zagubić się w prawnym żargonie i wpaść w pułapki terminologiczne. Nawet kwestia relatywnie prosta, jak rozróżnienie gwarancji i rękojmi, może stanowić znaczący problem.

  Zacznijmy więc od kwestii technicznych. Po pierwsze, rękojmia to coś do czego, jako klient, masz prawo na mocy obowiązujących przepisów, wynika ona bowiem z kodeksu cywilnego. Gwarancja natomiast jest kwestią umowną, podlegającą uzgodnieniu.

 • September 2018
 • 8 września 2018

  Zanim kupisz mieszkanie, poznaj prawa i obowiązki członka wspólnoty mieszkaniowej.

  Przeniesienie własności z dewelopera na nabywcę lokalu w dzisiejszych czasach jest niemal zawsze równoznaczne z wejściem do wspólnoty mieszkaniowej. Choć w dalszym ciągu w Polsce do spółdzielni mieszkaniowych należy ponad 2 miliony mieszkań, to we wspólnotach jest ich już niemal 3 miliony, a liczba ta stale rośnie. Przyjrzyjmy się zatem jakie prawa i obowiązki są związane z przynależnością do wspólnoty mieszkaniowej.

 • August 2018
 • 20 sierpnia 2018

  Po co nam Biuro Obsługi Klienta?

  Każdy, kto ma za sobą pierwszy zakup mieszkania, z pewnością przypomina sobie tę radość wyczekiwania na klucze i chęć jak najszybszego rozpoczęcia prac wykończeniowych, a w dalszej kolejności sprawnej przeprowadzki. Odbiór mieszkania to niestety często zimny prysznic na głowę rozpaloną marzeniami i planami nowych właścicieli nieruchomości.

 • July 2018
 • 6 lipca 2018

  Co trzeba wiedzieć o montażu klimatyzacji w mieszkaniu

  Mieszkania obecnie projektowane są tak, aby zapewnić we wnętrzu jak najwięcej światła. To przekłada się na dobre samopoczucie mieszkańców, a poza tym – duże okna wyglądają bardzo estetycznie i elegancko. Jasne wnętrze czy komfort temperaturowy? A może obie korzyści na raz?

 • May 2018
 • 14 maja 2018

  Wakacyjne inwestycje

  Inwestycje condo jeszcze kilka lat temu były dostępne jedynie dla dużych, pakietowych inwestorów. Dzisiaj – przy obecnych cenach oraz coraz bogatszej ofercie deweloperów, zakup mieszkania w którejś z wakacyjnych miejscowości nie jest już żadną ekstrawagancją. Początkujący inwestorzy najchętniej korzystają z formy mieszanej – chcą zarabiać na wynajmie, ale także planują spędzać w apartamencie urlop. Taka na przykład opcja jest możliwa przy zakupie lokalu w kołobrzeskim Podczelu w Apartamentach Koło Brzegu – inwestycji realizowanej przez Nickel Development.
 • April 2018
 • 27 kwietnia 2018

  Dlaczego warto iść do biura dewelopera? Czego nie dowiesz się online?

  Prawie każdy, kto poważnie myśli o zakupie mieszkania, pierwszy ruch w kierunku swojego nowego lokum wykonuje w internecie. Wydaje się, że sieć daje nieograniczone możliwości przekazywania informacji potencjalnym klientom. Wiele osób pewnie nawet zastanawia się, czy nie można by kupować mieszkań przez internet. Jak na razie, to formalnie niemożliwe. Poza tym, uważamy, że nie byłoby to dobre dla samych nabywców.

 • March 2018
 • 20 marca 2018

  Zmieniam mieszkanie. Jak się do tego zabrać?

  Mamy kilka wskazówek dotyczących tego, jak zabrać się za cały proces związany ze zmianą mieszkania. Tak, aby przebiegł sprawnie, a jednocześnie sprawiał frajdę. Najbardziej skorzystasz z niego, gdy stoisz przed tym wyzwaniem po raz pierwszy. Mamy jednak nadzieję, że dostarczymy Ci wartościowych wskazówek, nawet jeśli masz już za sobą doświadczenia związane z zakupem nieruchomości.

  Na początek warto zadać sobie kilka ogólnych pytań związanych z tym, co lubimy i czego potrzebujemy.

 • 20 marca 2018

  Kolejne mieszkanie od tego samego dewelopera. Warto?

  W porównaniu do innych zakupów, mieszkanie kupujemy bardzo rzadko. Wyłączając grupę osób zawodowo inwestujących w nieruchomości, mieszkanie kupuje się najwyżej cztery razy w życiu. Mamy to szczęście, że nasi klienci kupują od nas bardzo często kolejne dwa, a nieco rzadziej - trzy mieszkania. Choć początkowo wydaje się to dziwne, po dłuższym zastanowieniu logika przychodzi z pomocą i pomaga uznać racjonalność takiego postępowania. Dlaczego więc warto szukać kolejnego mieszkania u znanego już dewelopera?
 • 20 marca 2018

  Co trzeba sprawdzić przy wyborze mieszkania, aby niczego nie przeoczyć?

  Z zakupem nowego mieszkania zwykle wiążą się emocje. O ile nie jesteś wytrawnym inwestorem, który ma za sobą przynajmniej kilkanaście takich transakcji, pamiętaj, że emocje potrafią tak samo pomagać, jak i szkodzić. Trzeba cieszyć się swoimi decyzjami, a jednocześnie mieć pewność, że przy ich podejmowaniu wzięliśmy pod uwagę wszystkie istotne elementy. Przygotowaliśmy listę takich, które naszym zdaniem mogą w znaczący sposób wpłynąć na wybór lub odrzucenie konkretnych propozycji.
Grupa Nickel
Naszą siłą jest Synergia

Nickel Development to firma rodzinna, która istnieje już od 1998 roku. Od tego czasu tworzymy domy i mieszkania w Poznaniu oraz poza rodzimą Wielkopolską. Wiedza, jaką od lat gromadzimy, pozwala nam z każdą nową inwestycją wdrażać coraz doskonalsze rozwiązania budowlane i funkcjonalne. Naszym atutem są pasja i zaangażowanie. Pragniemy tworzyć dla Państwa niezwykłe miejsca, w których po prostu wygodnie się żyje. Chcąc osiągnąć ten cel, wybieramy tylko najlepsze lokalizacje. Na wybudowanych przez nas osiedlach dbamy o infrastrukturę oraz zieleń. Przy realizacji projektów współpracujemy z renomowanymi pracowniami architektonicznymi, ponieważ chcemy, by nasze inwestycje były dla Państwa oraz dla nas powodem do dumy. Układy funkcjonalne naszych mieszkań dają komfort i pozwalają optymalnie zaaranżować przestrzeń. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, nieustannie poszerzamy wachlarz naszych usług. Dlatego obok komfortowych mieszkań, oferujemy bezpłatne usługi doradztwa kredytowego, biorąc na siebie wszelkie formalności. Wykańczamy także Państwa mieszkania pod klucz, według najnowszych światowych trendów. Wybierając nas, wybieracie Państwo dom, do którego chętnie będziecie wracać.

Jesteśmy częścią grupy kapitałowej Nickel.

Bądź na bieżąco

Biuro sprzedaży mieszkań

Nickel Development
ul. Piątkowska 110, 60-649 Poznań

pon - pt 8:00 do 17:00

sobota od 10:00 do 14:00

Telefon: +48 61 639 76 50

Napisz do nas