Zapraszamy na wiosenną edycję Targów Mieszkań i Domów w Poznaniu

 

W dniach 18-19 marca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się kolejna edycja Targów Mieszkań i Domów. Będziemy czekać na Was przy stoisku D1, tuż obok wejścia na halę. To świetna okazja, aby spotkać się i porozmawiać o naszych inwestycjach, ponieważ w drugiej połowie 2023 roku oddamy do użytkowania mieszkania i domy w czterech różnych lokalizacjach!

 

Chętnie opowiemy Wam o Osiedlu Naturama na poznańskim Strzeszynie, nowoczesnej inwestycji FIQUS Marcelin, nowym etapie Osiedla Księżnej Dąbrówki, o ostatnich mieszkaniach z pięknym widokiem na Poznań oraz o nowości – Nickel Resort & Spa Grzybowo – pierwszej inwestycji powstającej w ramach holistycznych apartamentów wypoczynkowych pod marką NICKEL. Na miejscu spotkacie również dziewczyny z pracowni projektowej YouNick Design. Będziecie mogli porozmawiać o możliwości wykończenia mieszkania pod klucz, a także obejrzeć i dotknąć materiały, które wykorzystujemy na naszych budowach i w procesach wykończenia mieszkania „pod klucz”.

 

Do zobaczenia w weekend!

Kiedy? 18-19 marca, sobota: 10:00 - 17:00, niedziela 10:00-16:00

Gdzie? Międzynarodowe Targi Poznańskie, stoisko D1

 

__________________

 

 

FIQUS Marcelin – inwestycja przyszłości

 

FIQUS Marcelin to projekt mixed-use, gdzie obok prywatnych mieszkań nabywcy będą mogli korzystać z oferty lokali usługowych oraz wspólnych przestrzeni przewidzianych w budynku: living-roomu, w którym będzie można pracować (strefa coworkingowa) lub integrować się i odpoczywać. Ideę współdzielenia i lokalności będzie można rozwijać także na widokowo-rekreacyjnych zielonych tarasach budynku.

 

W ofercie FIQUS Marcelin są obecnie dostępne lokale o powierzchniach od 25 do 102 m², od kawalerek po 4-pokojowe, z balkonami, portfenetrami lub tarasami.

 

Osiedle NATURAMA - jeszcze bliżej natury

 

Budowane na poznańskim Strzeszynie osiedle kierowane jest do ludzi ceniących otwartość i przestrzeń. Nowoczesna architektura i ekologiczne rozwiązania to główne atuty inwestycji. Budynki zostaną wykończone trwałymi i neutralnymi dla środowiska materiałami: termodrewnem skandynawskim i panelami Equiton.

 

Wśród innych proekologicznych elementów warto wymienić korzystające z energii odnawialnej oświetlenie wspólne, podlewanie roślinności zgromadzoną wodą opadową i stacje do ładowania e-pojazdów. W tym etapie dostępne są mieszkania 2- 3- i 4-pokojowe, o powierzchniach od 36 do 75 m², z tarasami, ogródkami lub balkonami.

 

Nowoczesne i energooszczędne osiedle w Dąbrówce

 

Największe atuty rozbudowywanego od ponad 20 lat 0siedla Księżnej Dąbrówki to rozwinięta infrastruktura, dogodna komunikacja z Poznaniem oraz nowoczesna architektura i energooszczędne rozwiązania. Nabywcy inwestycji będą korzystać z pomp ciepła powietrze- woda, a właściciele mieszkań w domach 2-lokalowych i szeregowych dodatkowo z ogrzewania podłogowego. Ci ostatni otrzymają także możliwość montażu fotowoltaiki.

 

Dla zainteresowanych przygotowano aż 3 typy zabudowy: mieszkania dwupoziomowe w domach 2-lokalowych, 3- i 4-pokojowe o powierzchniach od 67 do 90 m², mieszkania w 2 budynkach wielorodzinnych o charakterze willi miejskich, 2- i 3-pokojowe o powierzchniach od 45 do 66 m² oraz domy w zabudowie szeregowej, 4-, 5-pokojowe o powierzchni 98 m².

 

YouNick Design - wygoda i nowoczesność

 

Mieszkania we wszystkich inwestycjach Nickel Development można kupić w stanie deweloperskim lub zamówić wygodną usługę wykończenia pod klucz. Klienci mogą wybrać jeden z przygotowanych pakietów wykończenia lub zdecydować się na projekt indywidualny. Projektantki YouNick Design przygotują projekt, dobiorą najlepsze materiały, będą nadzorować wykończenie i wyposażenie wszystkich pomieszczeń, wreszcie – oddadzą dom gotowy do zamieszkania.