Zakup apartamentu nad morzem, aby spędzić najbliższe święta poza miastem, zdała od codzienności, w tym roku zdecydowanie bardziej uciążliwej niż zwykle do tej pory - to marzenie wielu osób. Pozwalając sobie na nieco luksusu w te święta, możemy dodatkowo zebrać niezłe żniwo jako inwestorzy już w najbliższym sezonie letnim.

Szczepionkowy optymizm

Szczepionki przeciwko koronawirusowai idą w ruch w Wielkiej Brytanii, polski rząd szykuje strategię masowej akcji szczepień, podobnie dzieje się w innych państwach - to ważne wiadomości ostatnich kilku dni, tchnące optymizm tak bardzo potrzebny w tym roku i w przedświątecznym okresie.

Według scenariusza zarysowanego przez prof. Roberta Flisiaka, prezesa Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych w wywiadzie dla portalu Medonet, maj może już być tym miesiącem, kiedy zakażenia koronawirusem Sars-cov-2 będą tylko sporadyczne. To oznacza, że z dużym prawdopodobieństwem możemy jeszcze przed wakacjami spodziewać się luzowania obostrzeń, a spragnieni wakacji Polacy tłumnie ruszą w kraj szukać wypoczynku.

Ostrożność - nowa normalność

Nie należy jednak sądzić, że wszyscy wrócą do tych samych nawyków, co przed epidemią. Raczej należy się spodziewać większej ostrożności w kontaktach międzyludzkich i większej preferencji dla niezależnych lokalizacji wypoczynkowych - takich jak samodzielne, niezależne apartamenty i wolnostojące domy.
Tegoroczne lato pokazało, że Polacy potrafią wypoczywać w rodzimych stronach i to też pewnie jeszcze w tym sezonie się nie zmieni.

Wigilia 2020 nad Bałtykiem

Zanim jednak odporność, o jakiej mówią epidemiolodzy, będzie dotyczyła całego kraju, minie jeszcze co najmniej kilka miesięcy, w tym okres świąteczno-noworoczny i - tym razem - przyklejone do niego ferie zimowe. Według oficjalnych zapowiedzi mają one być bez możliwości wyjazdu na tzw. wypoczynek zorganizowany, więc prywatne lokum po raz kolejny może się przydać, aby wysłać wasze dzieciaki choćby z dziadkami nad morze.

Ciekawym pomysłem może być rodzinny zakup nadmorskiego apartamentu. Jeszcze przed wakacjami, według wyników zleconych przez nas badań opinii publicznej co siódmy z Polaków (15%) deklarował, że jest skłonny kupić nieruchomość wypoczynkową wspólnie z dalszymi członkami rodziny (np. teściami lub kuzynostwem).

Zdążyć przed wigilią

Kupując apartament na początku grudnia raczej trudno się spodziewać, że znajdziemy od ręki ekipę budowlaną, która w dwa tygodnie przygotuje go na wprowadzenie się i przygotowanie do świąt. Trzeba szukać gotowych, w pełni wykończonych apartamentów.

Nie tylko umeblowane, ale i wyposażone w cały potrzebny sprzęt AGD i RTV apartamenty znajdą nasi klienci, którzy zdecydują się na zakup takiej nieruchomości w naszej inwestycji Apartamenty Koło Brzegu - leżące w kołobrzeskim Podczelu. W świątecznej cenie apartament można kupić już od 354 tys. zł, a ogólnie rzecz biorąc znajdujące się w ofercie specjalnej lokale są tańsze nawet o 16 tys. zł.

Szczegóły oferty na dedykowanej stronie inwestycji kołobrzegu.com oraz w naszym Biurze Sprzedaży - w Poznaniu przy ul. Piątkowskiej 110.
Zachęcamy do umawiania spotkań przez telefon: 506-175-176.