Deweloper Nickel Development Poznań
PREMIERA - ZBROJOWA
Przejdź do strony: Nickel Development
Przejdź do strony: Co nas wyróżnia?
Przejdź do strony: Grupa Nickel
Przejdź do strony: Członkostwo nickel development w pzfd

Relacje inwestorskie

Na rynku Catalyst zadebiutowały warte 20 mln zł obligacje naszej spółki. Pieniądze te przeznaczamy na realizację dwóch inwestycji mieszkaniowych w Poznaniu oraz pierwszej inwestycji w Warszawie. To początek przygody Nickel Development z rynkiem kapitałowym, jednak z pozyskaniem inwestorów nie mieliśmy problemów. Nasza marka jest znana i ceniona nie tylko w rodzimej Wielkopolsce. Posiadamy duży bank ziemi, rosnące z roku na rok zyski i bardzo dobrą rentowność. Ponadto inwestorom podoba się to, że w kwestiach zarządzania ryzykiem pozostajemy tradycjonalistami.

Znajduje to odzwierciedlenie w naszym portfelu produktów, który jest zrównoważony i bardzo bezpieczny. W planach na najbliższe lata mamy wejście na rynek podstawowy Giełdy Papierów Wartościowych, poprzez zaoferowanie zakupu naszych akcji.

Jednostkowe sprawozdanie finansowe Nickel Development na dzień 30.06.2019 r.

Skonsolidowane_sprawozdanie_finansowe_Nickel_Development_na_dzień 30.06.2019

Grupa kapitałowa Nickel Development - Sprawozdanie finansowe za 2018 r.

Grupa kapitałowa Nickel Development - Sprawozdanie zarządu za 2018 r.

Nickel Development - Sprawozdanie finansowe za 2018 r.

Nickel Development - Sprawozdanie zarządu za 2018 r.

Sprawozdanie finansowe Nickel Development za pierwsze półrocze 2018 roku

Skonsolidowane sprawozdanie finansowe Nickel Development za pierwsze półrocze 2018 roku

Nickel Development - 2018.07.17- Przedterminowy wykup obligacji serii D na żądanie emitenta

 

Przejdź do strony: Wyróżnienia i nagrody
Przejdź do strony: Inwestycje zrealizowane
Grupa Nickel
Naszą siłą jest Synergia

Nickel Development istnieje już od 1998 roku. Od tego czasu tworzymy domy i mieszkania w Poznaniu oraz poza rodzimą Wielkopolską. Wiedza, jaką od lat gromadzimy, pozwala nam z każdą nową inwestycją wdrażać coraz doskonalsze rozwiązania budowlane i funkcjonalne. Naszym atutem są pasja i zaangażowanie. Pragniemy tworzyć dla Państwa niezwykłe miejsca, w których po prostu wygodnie się żyje. Chcąc osiągnąć ten cel, wybieramy tylko najlepsze lokalizacje. Na wybudowanych przez nas osiedlach dbamy o infrastrukturę oraz zieleń. Przy realizacji projektów współpracujemy z renomowanymi pracowniami architektonicznymi, ponieważ chcemy, by nasze inwestycje były dla Państwa oraz dla nas powodem do dumy. Układy funkcjonalne naszych mieszkań dają komfort i pozwalają optymalnie zaaranżować przestrzeń. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, nieustannie poszerzamy wachlarz naszych usług. Dlatego obok komfortowych mieszkań, oferujemy bezpłatne usługi doradztwa kredytowego, biorąc na siebie wszelkie formalności. Wykańczamy także Państwa mieszkania pod klucz, według najnowszych światowych trendów. Wybierając nas, wybieracie Państwo dom, do którego chętnie będziecie wracać.

Jesteśmy częścią grupy kapitałowej Nickel.

Bądź na bieżąco

Biuro sprzedaży mieszkań

Nickel Development
ul. Piątkowska 110, 60-649 Poznań

pon - pt 8:00 do 17:00

 

Napisz do nas