Kupuję apartament!

Inwestycje condo jeszcze kilka lat temu były dostępne jedynie dla dużych, pakietowych inwestorów. Dzisiaj – przy obecnych cenach oraz coraz bogatszej ofercie deweloperów, zakup mieszkania w którejś z wakacyjnych miejscowości nie jest już żadną ekstrawagancją. Początkujący inwestorzy najchętniej korzystają z formy mieszanej – chcą zarabiać na wynajmie, ale także planują spędzać w apartamencie urlop. Taka na przykład opcja jest możliwa przy zakupie lokalu w kołobrzeskim Podczelu w Apartamentach Koło Brzegu – inwestycji realizowanej przez Nickel Development.

Kto mi to urządzi?

Mój apartament znajduje się 350 km stąd. Jak mam go wykończyć i wyposażyć? Jak przypilnować fachowców na odległość? Doskonale wiemy, że takie zabiegi z góry są skazane na niepowodzenie. Oczywistym jest, że temat ten trzeba oddać w ręce fachowców. Na szczęście deweloperzy rozumieją ten problem i dlatego zwykle oferują mieszkanie z usługą „pod klucz”. Słowem: podpisujesz umowę, a za kilkanaście miesięcy odbierasz klucze od gotowego do zamieszkania apartamentu.

Skąd wziąć najemcę?

Jeżeli mamy liczną rodzinę i wielu wypłacalnych znajomych, to – wydawać by się mogło – chętnych nie zabraknie. Wiele osób na początku wpada w taką pułapkę, sądząc, że w wynajmowaniu mieszkania nie ma nic trudnego. Dużo jednak pewniej i o wiele wygodniej jest zatrudnić profesjonalnego operatora, który za określone wynagrodzenie poszuka najemcy, zaopiekuje się nim podczas pobytu, następnie zleci sprzątanie i przez cały rok będzie dbał, by standard lokalu się nie zmieniał.

Mamy to!

I wreszcie najważniejsze: jak spośród coraz bardziej rozbudowanej i urozmaiconej oferty apartamentów inwestycyjnych wybrać tę najkorzystniejszą dla nas? Przede wszystkim warto zastanowić się na czym zależy nam najbardziej – czy chcemy mieć dla siebie cichą oazę, czy jednak ważniejszy jest stały, regularny dochód z najmu. Najnowsza nadmorska propozycja Nickel Development – Apartamenty Koło Brzegu łączy oba te pragnienia – marzenie o wakacyjnym lokum z ideą inwestowania w nieruchomości. 96 mieszkań w zaprojektowanym z poszanowaniem lokalnej architektury obiekcie to kwintesencja urlopu z dala od zgiełku tętniących muzyką promenad. Posadowione między Ekoparkiem a pięknymi, złocistymi plażami apartamenty, gwarantują komfort i wypoczynek. Całkowicie wykończone i wyposażone, o powierzchniach od 19 do 40 m² lokale, do tego strefa chillout ze SPA i jacuzzi, strefa FUN dla rodzin oraz prywatny azyl przed budynkiem – morski piasek, trawy i kosze – oto trafiony pomysł na inwestycję.

www.kolobrzegu.com

kolobrzeg@nickel.com.pl

T_ 506 175 176

Autor: Agnieszka Jaworska-Goździewska