Deweloper Nickel Development Poznań
PREMIERA - FIQUS Marcelin

Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań

Doświadczony deweloper Nickel Development oferuje nowe mieszkania na sprzedaż zlokalizowane w Poznaniu. Są to nowoczesne i komfortowe inwestycje deweloperskie z licznymi udogodnieniami, które można kupić bez pośredników i w korzystnej cenie. Ich atrakcyjna lokalizacja sprawia, że mieszkańcy zyskują swobodny dostęp zarówno do centrum Poznania, jak i do rekreacyjnych terenów zielonych. Wśród oferowanych nieruchomości na sprzedaż znajdują się zarówno kilkupokojowe mieszkania klasycznej wielkości, jak i ekskluzywne apartamenty o powierzchni przekraczającej 100 m.kw. 

Nasze inwestycje

 
Wyprzedane

Botaniczna

Poznań, Ogrody, ul. Botaniczna

Luksusowe

Wille Wodziczki

Poznań, Sołacz, ul. Drzymały 26


Nowe mieszkania w Poznaniu: zróżnicowany metraż inwestycji z rynku pierwotnego

W ofercie nowych mieszkań w stanie surowym lub wersji pod klucz w Poznaniu znajdują się lokale deweloperskie:

Każdy z nich charakteryzuje się funkcjonalnym układem pomieszczeń i zastosowaniem nowoczesnych, wyselekcjonowanych materiałów wykończeniowych. Znajdują się one m.in na Sołaczu i na Ogrodach, które zaliczane są do najbardziej klimatycznych dzielnic Poznania. Sąsiedztwo Ogrodu Botanicznego czy jeziora Rusałka z pewnością zachęcą niejednego klienta. Deweloper pomyślał także o osobach, które marzą o własnym M za miastem. Nickel Development oferuje nowe mieszkania na sprzedaż także w gminie Dopiewo, która znajduje się w sąsiedztwie Poznania. Nowe mieszkania na sprzedaż, zależnie od potrzeb i preferencji przyszłych mieszkańców, mogą występować w następujących wersjach: z aneksem kuchennym, a także z osobną kuchnią.

Wyszukaj mieszkanie →


Komfortowo i w dobrym stylu: zalety nowych mieszkań w Poznaniu

Osiedla nowych mieszkań, zarówno na Sołaczu czy Ogrodach, jak i te osiedle zlokalizowane w okolicach Poznania, zostały gruntownie przemyślane pod względem zagospodarowania terenu. Wszystko z myślą o klientach, którzy cenią harmonijne rozwiązania, w których komfort i ciekawy design łączą się z funkcjonalnością i wysoką jakością wykonania. Przyszli mieszkańcy mogą liczyć między innymi na takie udogodnienia jak:

 • mieszkania z przestronnym tarasem/balkonem, z malowniczym widokiem na okoliczną zieleń, będący idealnym miejscem do wypoczynku po całym dniu pracy,
 • liczne miejsce parkingowe na osiedlu, w tym przeznaczone dla samochodów i dla rowerów,
 • praktyczne komórki lokatorskie,
 • winda w budynku,
 • duża hala garażowa,
 • przestrzeń pod lokale handlowe, znajdująca się na parterze budynku mieszkalnego,
 • kameralny ogród.

 

Mieszkania Dąbrówka

 


Mieszkania deweloperskie dla wymagających klientów: w stanie surowym lub w wersji pod klucz

Nowe mieszkania w Poznaniu wyróżniają się na tle innych inwestycji ze względu na oryginalny projekt, nowoczesny design, a także podwyższony standard mieszkalny. To idealna propozycja dla wymagających klientów, którzy chcieliby zamieszkać w kameralnym, zielonym i w pełni bezpiecznym otoczeniu. Nowe mieszkania Poznań można kupić w:

 • stanie surowym, a tym samym krok po kroku samodzielnie wykończyć i zaaranżować idealną przestrzeń, bo w pełni dostosowaną do indywidualnych wymagań i preferencji,
 • wersji pod klucz, a tym samym zyskać czas, ponieważ wykończeniem nowego mieszkania zajmie się profesjonalna firma oraz doświadczeni architekci współpracujący z deweloperem. Prace fachowców przebiegają z pełnym uwzględnieniem wszelkich życzeń, pomysłów oraz potrzeb klienta.

Nowe mieszkanie od zaufanego dewelopera

Zakup nowego mieszkania w Poznaniu to marzenie wielu singli, par, a także rodzin. Jest to także inwestycja na lata, która wymaga podjęcia odpowiedzialnych decyzji. Jeśli już więc kupować nowe mieszkanie w Poznaniu, to najlepiej ze sprawdzonego źródła i w korzystnej cenie za metr kwadratowy. Z kategorii mieszkań dla singili proponujemy przestronne kawalerki oraz funkcjonalnie zaprojektowanie mieszkania 2 pokojowe. 

 

Wykończenie pod klucz

 


Dlaczego warto współpracować z Nickel Development?

Współpraca z Nickel Development to nie tylko szansa na zakup nowych mieszkań o podwyższonym standardzie i w dogodnej lokalizacji, ale także możliwość uzyskania doradztwa kredytowego. W biurze sprzedaży dewelopera pracują niezależni i doświadczeni doradcy kredytowi, którzy pomogą przygotować odpowiedni wniosek i osobiście zajmą się procesem ubiegania się o kredyt. O tym, że Nickel Development jest firmą godną zaufania świadczą nie tylko opinie zadowolonych klientów, ale także liczne, prestiżowe wyróżnienia, między innymi takie jak:

 • tytuł dewelopera roku 2013 w rankingu, będący wyróżnieniem przez Gazetę Finansową, a także miesięczniki Gentle man oraz Home&Market,
 • pierwsze miejsce w rankingu Lion’s House i Home Broker, przyznane dla jednej z inwestycji Nickel Development: Warzelnia, czyli luksusowe apartamenty zlokalizowane przy jeziorze Malta w Poznaniu zostały uznane za najbardziej prestiżowy adres w mieście,
 • tytuł Solidna Firma 2008, przyznany za terminową realizację zobowiązań, a także działanie w zgodzie ze środowiskiem oraz prawami konsumenta.

Nickel Development zaprasza wszystkich klientów, którzy poważnie myślą o przyszłości i chcieliby kupić nowe mieszkanie w Poznaniu, w korzystniej cenie i bezpośrednio od dewelopera. 

Grupa Nickel
Naszą siłą jest Synergia

Nickel Development istnieje już od 1998 roku. Od tego czasu tworzymy domy i mieszkania w Poznaniu oraz poza rodzimą Wielkopolską. Wiedza, jaką od lat gromadzimy, pozwala nam z każdą nową inwestycją wdrażać coraz doskonalsze rozwiązania budowlane i funkcjonalne. Naszym atutem są pasja i zaangażowanie. Pragniemy tworzyć dla Państwa niezwykłe miejsca, w których po prostu wygodnie się żyje. Chcąc osiągnąć ten cel, wybieramy tylko najlepsze lokalizacje. Na wybudowanych przez nas osiedlach dbamy o infrastrukturę oraz zieleń. Przy realizacji projektów współpracujemy z renomowanymi pracowniami architektonicznymi, ponieważ chcemy, by nasze inwestycje były dla Państwa oraz dla nas powodem do dumy. Układy funkcjonalne naszych mieszkań dają komfort i pozwalają optymalnie zaaranżować przestrzeń. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, nieustannie poszerzamy wachlarz naszych usług. Dlatego obok komfortowych mieszkań, oferujemy bezpłatne usługi doradztwa kredytowego, biorąc na siebie wszelkie formalności. Wykańczamy także Państwa mieszkania pod klucz, według najnowszych światowych trendów. Wybierając nas, wybieracie Państwo dom, do którego chętnie będziecie wracać.

Jesteśmy częścią grupy kapitałowej Nickel.

Bądź na bieżąco

Biuro sprzedaży mieszkań

Nickel Development
ul. Piątkowska 110, 60-649 Poznań


pon - pt 8:00 do 17:00

 

Napisz do nas