Deweloper Nickel Development Poznań
APARTAMENTY NAD MORZEM

Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań

Doświadczony deweloper Nickel Development oferuje nowe mieszkania na sprzedaż zlokalizowane w Poznaniu. Są to nowoczesne i komfortowe inwestycje deweloperskie z licznymi udogodnieniami, które można kupić bez pośredników i w korzystnej cenie. Ich atrakcyjna lokalizacja sprawia, że mieszkańcy zyskują swobodny dostęp zarówno do centrum Poznania, jak i do rekreacyjnych terenów zielonych. Wśród oferowanych nieruchomości na sprzedaż znajdują się zarówno kilkupokojowe mieszkania klasycznej wielkości, jak i ekskluzywne apartamenty o powierzchni przekraczającej 100 m.kw. 

Nasze inwestycje

 
Wyprzedane

Botaniczna

Poznań, Ogrody, ul. Botaniczna

Luksusowe

Wille Wodziczki

Poznań, Sołacz, ul. Drzymały 26


Nowe mieszkania w Poznaniu: zróżnicowany metraż inwestycji z rynku pierwotnego

W ofercie nowych mieszkań w stanie surowym lub wersji pod klucz w Poznaniu znajdują się lokale deweloperskie:

Każdy z nich charakteryzuje się funkcjonalnym układem pomieszczeń i zastosowaniem nowoczesnych, wyselekcjonowanych materiałów wykończeniowych. Znajdują się one m.in na Sołaczu i na Ogrodach, które zaliczane są do najbardziej klimatycznych dzielnic Poznania. Sąsiedztwo Ogrodu Botanicznego czy jeziora Rusałka z pewnością zachęcą niejednego klienta. Deweloper pomyślał także o osobach, które marzą o własnym M za miastem. Nickel Development oferuje nowe mieszkania na sprzedaż także w gminie Dopiewo, która znajduje się w sąsiedztwie Poznania. Nowe mieszkania na sprzedaż, zależnie od potrzeb i preferencji przyszłych mieszkańców, mogą występować w następujących wersjach: z aneksem kuchennym, a także z osobną kuchnią.

Wyszukaj mieszkanie →


Komfortowo i w dobrym stylu: zalety nowych mieszkań w Poznaniu

Osiedla nowych mieszkań, zarówno na Sołaczu czy Ogrodach, jak i te osiedle zlokalizowane w okolicach Poznania, zostały gruntownie przemyślane pod względem zagospodarowania terenu. Wszystko z myślą o klientach, którzy cenią harmonijne rozwiązania, w których komfort i ciekawy design łączą się z funkcjonalnością i wysoką jakością wykonania. Przyszli mieszkańcy mogą liczyć między innymi na takie udogodnienia jak:

 • mieszkania z przestronnym tarasem/balkonem, z malowniczym widokiem na okoliczną zieleń, będący idealnym miejscem do wypoczynku po całym dniu pracy,
 • liczne miejsce parkingowe na osiedlu, w tym przeznaczone dla samochodów i dla rowerów,
 • praktyczne komórki lokatorskie,
 • winda w budynku,
 • duża hala garażowa,
 • przestrzeń pod lokale handlowe, znajdująca się na parterze budynku mieszkalnego,
 • kameralny ogród.

 

Mieszkania Dąbrówka

 


Mieszkania deweloperskie dla wymagających klientów: w stanie surowym lub w wersji pod klucz

Nowe mieszkania w Poznaniu wyróżniają się na tle innych inwestycji ze względu na oryginalny projekt, nowoczesny design, a także podwyższony standard mieszkalny. To idealna propozycja dla wymagających klientów, którzy chcieliby zamieszkać w kameralnym, zielonym i w pełni bezpiecznym otoczeniu. Nowe mieszkania Poznań można kupić w:

 • stanie surowym, a tym samym krok po kroku samodzielnie wykończyć i zaaranżować idealną przestrzeń, bo w pełni dostosowaną do indywidualnych wymagań i preferencji,
 • wersji pod klucz, a tym samym zyskać czas, ponieważ wykończeniem nowego mieszkania zajmie się profesjonalna firma oraz doświadczeni architekci współpracujący z deweloperem. Prace fachowców przebiegają z pełnym uwzględnieniem wszelkich życzeń, pomysłów oraz potrzeb klienta.

Nowe mieszkanie od zaufanego dewelopera

Zakup nowego mieszkania w Poznaniu to marzenie wielu singli, par, a także rodzin. Jest to także inwestycja na lata, która wymaga podjęcia odpowiedzialnych decyzji. Jeśli już więc kupować nowe mieszkanie w Poznaniu, to najlepiej ze sprawdzonego źródła i w korzystnej cenie za metr kwadratowy. Z kategorii mieszkań dla singili proponujemy przestronne kawalerki oraz funkcjonalnie zaprojektowanie mieszkania 2 pokojowe. 

 

Wykończenie pod klucz

 


Dlaczego warto współpracować z Nickel Development?

Współpraca z Nickel Development to nie tylko szansa na zakup nowych mieszkań o podwyższonym standardzie i w dogodnej lokalizacji, ale także możliwość uzyskania doradztwa kredytowego. W biurze sprzedaży dewelopera pracują niezależni i doświadczeni doradcy kredytowi, którzy pomogą przygotować odpowiedni wniosek i osobiście zajmą się procesem ubiegania się o kredyt. O tym, że Nickel Development jest firmą godną zaufania świadczą nie tylko opinie zadowolonych klientów, ale także liczne, prestiżowe wyróżnienia, między innymi takie jak:

 • tytuł dewelopera roku 2013 w rankingu, będący wyróżnieniem przez Gazetę Finansową, a także miesięczniki Gentle man oraz Home&Market,
 • pierwsze miejsce w rankingu Lion’s House i Home Broker, przyznane dla jednej z inwestycji Nickel Development: Warzelnia, czyli luksusowe apartamenty zlokalizowane przy jeziorze Malta w Poznaniu zostały uznane za najbardziej prestiżowy adres w mieście,
 • tytuł Solidna Firma 2008, przyznany za terminową realizację zobowiązań, a także działanie w zgodzie ze środowiskiem oraz prawami konsumenta.

Nickel Development zaprasza wszystkich klientów, którzy poważnie myślą o przyszłości i chcieliby kupić nowe mieszkanie w Poznaniu, w korzystniej cenie i bezpośrednio od dewelopera.