Deweloper Nickel Development Poznań
APARTAMENTY NAD MORZEM
 • Marzec 2024
 • Podsumowaliśmy wiosenną edycję Targów Mieszkań
  i Domów!

  Miniony weekend na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich upłynął pod znakiem owocnych rozmów z klientami, a także licznych prezentacji naszych projektów mieszkalnych i apartamentów wypoczynkowych zlokalizowanych w urokliwych miejscowościach nad morzem i w górach. 

  Zainteresowanie, jakim cieszyło się nasze stoisko, przekroczyło nasze oczekiwania, co po raz kolejny potwierdziło skuteczność wypracowanej strategii rynkowej i zdolność do precyzyjnego dopasowania naszych projektów do oczekiwań i potrzeb klientów. 

  Co wyróżniło nas na targach?   

  ▪ Innowacyjny ekran diodowy o wysokości 4 metrów, który przykuwał wzrok ciekawymi, dynamicznymi projekcjami naszych inwestycji.

  ▪ Oferta kompleksowej aranżacji wnętrz od YouNick Design. Odwiedzający mieli okazję porozmawiać z projektantkami i zapoznać się z usługą „wykończenia pod klucz” oraz obejrzeć dotychczasowe realizacje.

  ▪ Atrakcyjne promocje targowe - targi były dla nas idealną okazją do zaprezentowania specjalnych ofert, przygotowanych z myślą o uczestnikach targów.

  ▪ Kampania edukacyjna „OZE? Każdy Może!” – prezentacja naszego zaangażowania w ekologiczne rozwiązania i promowanie odnawialnych źródeł energii. HOT NEWS brzmi następująco – jesteśmy partnerem generalnym tej kampanii społecznej!

   

  Zachęcamy do obejrzenia wywiadu z Joanną Ellmann, przeprowadzonego przez WTK, z którego dowiecie się więcej o tym, dlaczego nasza oferta mieszkań, domów i apartamentów cieszy się tak sporym zainteresowaniem – https://wtk.pl/news/93765-nickel-development-partnerem-generalnym-kampanii-spolecznej-oze-kazdy-moze

  Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich, którzy odwiedzili nasze stoisko. Wasze opinie i zainteresowanie są dla nas bezcennym źródłem inspiracji do dalszego rozwoju. Cieszymy się, że mogliśmy współtworzyć tak wyjątkową edycję Targów Mieszkań i Domów połączoną z Targami Inwestycyjnymi INRE.

  Gratulujemy organizatorowi, spółce Nowy Adres oraz partnerowi – Polskiemu Związkowi Firm Deweloperskich oddział w Poznaniu za komunikacyjne wsparcie tego wydarzenia. 

  Chcielibyśmy także podziękować profesjonalnym ratownikom medycznym z Medevac Kursy Pierwszej Pomocy za ich zaangażowanie i prelekcje związane z cykliczną akcją "Dbamy o zdrowie rodzin w naszych inwestycjach", której celem jest dostępność defibrylatorów AED na każdym osiedlu. Wsparcie Fundacja In_Spire, poznańskiego oddziału Polskiego Związku Firm Deweloperskich oraz Nowy Adres w tej społecznej inicjatywie jest nieocenione.

  Do zobaczenia podczas jesiennej edycji targów!

 •  

   

  My jesteśmy już gotowi na wiosenną edycję Targów Mieszkań i Domów – a Wy?

  Zapraszamy Was serdecznie w weekend 16-17 marca na Targi Mieszkań i Domów. Spotkajcie się z nami przy stoisku D1, tuż obok wejścia na halę Międzynarodowych Targów Poznańskich – przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcyjnych ofert:

   

  ▪ gotowe do odbioru: w naszej ofercie znajdziecie gotowe do odbioru mieszkania i domy w trzech różnych lokalizacjach. Opowiemy Wam o Osiedlu Naturama na poznańskim Strzeszynie, nowoczesnej inwestycji FIQUS Marcelin, nowym etapie Osiedla Księżnej Dąbrówki, o ostatnich lokalach usługowych w ST_ART Piątkowo,

  ▪ apartamenty wypoczynkowe – nowość w naszym portfelu to dwie inwestycje w kurortach wypoczynkowych: NICKEL Resort & Spa Grzybowo – Kołobrzeg oraz NICKEL Resort & Spa Szklarska Poręba. Apartamenty wypoczynkowe w górach i nad morzem to najlepsza opcja na ochronę swoich oszczędności przed inflacją,

  ▪ spotkanie z ekspertami - nasi doświadczeni doradcy są gotowi odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania i pomóc w wyborze idealnego miejsca do życia.

  ▪ younickalne wnętrza: na miejscu spotkacie również projektantki z naszej pracowni projektowej YouNick Design. Będziecie mogli porozmawiać o możliwości wykończenia mieszkania pod klucz, a także obejrzeć katalog realizacji i dotknąć materiałów, które wykorzystujemy na naszych budowach i w procesach wykończenia mieszkania "pod klucz".

  ▪ Targi Nieruchomości Inwestycyjnych INRE: dodatkowo, w ramach imprezy targowej, w drugiej części hali odbędą się Targi Nieruchomości Inwestycyjnych INRE, na które serdecznie wszystkich zapraszamy. ????

   

  Zapiszcie termin w kalendarzu:

  Kiedy? 16-17 marca, sobota: 10:00 - 17:00, niedziela: 10:00 -16:00

  Gdzie? Międzynarodowe Targi Poznańskie, pawilon 3, stoisko D1

   

  Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji do poznania naszych inwestycji i nawiązania bezpośredniego kontaktu. Do zobaczenia w najbliższy weekend!

 • Styczeń 2024
 •  

   

  Nickel Resort & Spa Kołobrzeg - Grzybowo z zapewnionym finansowaniem. Umowa podpisana z SGB Bank SA

  Nasz hotel apartamentowy Nickel Resort & Spa pod Kołobrzegiem, uzyskał pełne finansowanie w postaci kredytu inwestycyjnego od SGB Bank S.A.

  To dobry sygnał dla inwestorów, którzy chcą ulokować swoje środki w bezpieczny sposób. Stałe finansowanie daje pewność, że projekt zostanie zrealizowany w zakładanym terminie z pełną kontrolą budżetu i jakości, regularnie weryfikowaną przez rzeczoznawców banku.

  Finansowanie bankowe to dla nas świadectwo rzetelności, a ponadto:

  ✔︎ wiarygodność i zaufanie: potwierdzenie naszej solidności i wiarygodności jako dewelopera,

  ✔︎ pozycja biznesowa: pozytywna ocena naszego projektu przez bank jest wynikiem dogłębnej analizy biznesowej i finansowej przeprowadzonej przez tę instytucję finansową,

  ✔︎ bezpieczeństwo inwestycji: stała kontrola banku nad harmonogramem realizacji, budżetem i jakością inwestycji,

  ✔︎ stabilność finansowa: zabezpieczenie 100% finansowania projektu, co gwarantuje jego niezakłócony przebieg.

  „Obserwujemy obecnie na rynku wstrzymanie, a przynajmniej opóźnienia w budowie wielu inwestycji apartamentowych. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest to, że budujące je spółki nie zabezpieczyły odpowiedniego finansowania i teraz polegają wyłącznie na wpłatach nowych klientów, a te na ogół nie są regularne – mówi Dariusz Szczypiński, Dyrektor Finansowy w Nickel Development. – My mamy ten komfort, że nie musimy na nic czekać. Możemy w spokoju realizować kolejne kroki założone w planie, aby nasi klienci mogli jak najszybciej zacząć zarabiać na wynajmie – dodaje.

  Więcej informacji na ten temat znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej: https://nickelgrzybowo.com/pressroom/property-news-hotel-nickel-resort-spa-grzybowo-ma-zapewnione-finansowanie/

 • listopad 2023
 • Największą świadomość ekologiczną ma młode pokolenie

  26 października 2023 roku odbyła się pierwsza edycja Konferencji „Dom, dzielnica, miasto”, zorganizowana przez poznańskie oddziały Polskiego Związku Firm Deweloperskich, Towarzystwa Urbanistów Polskich oraz Stowarzyszenia Architektów Polskich. Podtytuł tegorocznego wydarzenia „Inwestorzy i projektanci dla Poznania” oznaczał, że do debaty zostały zaproszone podmioty mające wpływ na lokalny rynek nieruchomości.

  Dagmara Nickel została zaproszona w charakterze eksperta do panelu „Nowe wyzwania dla uczestników rynku deweloperskiego”. Dyskusja toczyła się wokół problemów, z jakimi zmagają się deweloperzy, a które bezpośrednio przekładają się na liczbę budowanych mieszkań. Wśród nich wymienione zostały między innymi wysokie koszty finansowania, skomplikowane procedury administracyjne, brak równowagi między podażą i popytem, czy rosnąca ilość wymogów ekologicznych. Jak zauważyła Dagmara Nickel, największą świadomość ekologiczną ma młode pokolenie, którego przedstawiciele są cennym głosem doradczym dla kupujących mieszkania rodziców.

  Jak podkreślił prezes Poznańskiego Oddziału PZFD - Andrzej Marszałek, ideą spotkania była integracja trzech środowisk, uczestniczących w planowaniu i budowie Poznania oraz wymiana doświadczeń, które pozwolą w przyszłości eliminować ewentualne błędy w procesie powstawania nowych mieszkań. Potrzeba dialogu wewnątrz środowiska, ale także konsultacji z lokalnymi społecznościami sprawia, że w następnych latach będą odbywały się kolejne, podobne konferencje.

 • Osiedle Naturama otrzymało pozwolenie na użytkowanie

  Z radością informujemy, że pierwszy etap Osiedla Naturama otrzymał pozwolenie na użytkowanie. Nasze oko cieszy teraz wysokiej jakości architektura nastawiona na pozytywne wrażenia w przeżywaniu codzienności. Estetyka idzie tutaj w parze z użytecznością, gdyż świadomie zaprojektowane duże przestrzenie między budynkami wypełnia roślinność – zarówno ta zastana, jak i nowo nasadzona.

  Weszliśmy już w etap przekazywania mieszkań właścicielom, którzy będą mogli przystąpić do wykończenia wnętrz. Jednocześnie nasze projektantki z https://younickdesign.pl/ rozpoczęły już proces wykańczania mieszkań pod klucz dla właścicieli, którzy taką usługę zamówili.

  Narysowane przez architektów i przyrodę osiedle zaprasza do spokojnego życia wśród przyjaznej natury, oferując codzienny emocjonalny balans, który tworzy wpadające przez okna światło oraz niezapomniany widok za oknami – zarówno ten bliższy, jaki ten dalszy -obfitujący w gęste lasy iglaste i liściaste.

  Aktualna oferta dostępnych lokali na stronie: https://osiedlenaturama.pl/pl/lista-mieszkan 

 • lipiec 2023
 • Zbliżamy się do zakończenia I etapu Osiedla Naturama

  Najbardziej przekonującym dowodem, że kończymy budowę pierwszego etapu Osiedla Naturama jest to, że dział inwestycji szykuje już dokumentację niezbędną do uzyskania pozwolenia na użytkowanie. Zaawansowanie bowiem całej budowy wynosi już aż 97%. W budynkach 22, 22A, 22B, 22C i 22E zostały zakończone wszystkie prace zewnętrzne. Obecnie trwają końcowe malowania części wspólnych oraz przygotowania do sprzątania mieszkań do wydania nabywcom.

  W procesie jest także zagospodarowanie terenu zewnętrznego. Wykonaliśmy już w całości drogi, parkingi, chodniki oraz tarasy zewnętrzne. Prace ogrodnicze w obrębie budynków 22 i 22E już są na ukończeniu, nieco więcej do zrobienia pozostało wokół budynków 22A, 22B i 22C. Kontynuowany jest także montaż małej architektury, która już niebawem estetycznie wypełni przestrzeń między budynkami, z jednej strony ciesząc oko mieszkańców, z drugiej – spełniające swoje użytkowe funkcje.

 • Fiqus Marcelin – trwa odliczanie do końca budowy

  Budowa zielonej inwestycji na Marcelinie przebiega pomyślnie i zgodnie z planem, osiągając ogólne zaawansowanie na poziomie 92%. Całkowicie zakończone są już prace instalacyjne, tynkarskie, stolarka okienna, prace jastrychowe i prace w garażu. Na wszystkich dachach i tarasach zakończyliśmy prace dekarskie i kontynuujemy jedynie końcowe prace na płycie stropowej. Zakończyliśmy montaż stolarki drzwiowej mieszkaniowej oraz w częściach wspólnych. Na poziomie -01 w hali garażowej zamontowaliśmy przegrody w komórkach lokatorskich. Na tarasie widokowych w klatce F rozpoczęliśmy montaż desek kompozytowych.

  Po wielu miesiącach tych ciężkich, bardzo ważnych prac, przyjdzie wkrótce czas na zazielenienie obiektu. Zaprojektowaliśmy tutaj ponad 3000 m² powierzchni biologicznie czynnych (geokraty, zielone patio, zielone dachy), posadzimy prawie 700 drzew i bambusów, ponad 9000 różnych traw i 5000 innych nasadzeń oraz ponad 300 m² bluszczy i mchu.

 • Skarbcowa wypełnia przestrzeń Dąbrówki

  Zabudowywany kolejny – już 12 etap Osiedla Księżnej Dąbrówki to architektonicznie spójny, ale adresowany do różnych grup odbiorców projekt. Etap Skarbcowa, kolejna odsłona flagowej inwestycji w Dąbrówce, obejmuje tym razem budynki szeregowe, wielorodzinne i jednorodzinne. Poziom zaawansowania prac dla całej inwestycji wyniósł w lipcu 81%.

  W budynkach wielorodzinnych trwa montaż balustrad na balkonach. W zabudowie jednorodzinnej, we wszystkich budynkach typu A, A1, B i B1, wykonaliśmy szpachlowanie ścian działowych. W budynkach typu B zamontowaliśmy drzwi wejściowe oraz wykonaliśmy posadzki.

  Budynek szeregowy 1 ma już zamontowane drzwi wejściowe w 14 lokalach i wykonaną elewację w 12. We wszystkich lokalach położyliśmy instalacje sanitarne podposadzkowe, posadzki, a także wykonaliśmy biały montaż instalacji elektrycznych. W 8 lokalach zamontowaliśmy już konstrukcje stalowe balustrad i kontynuujemy szpachlowanie ścian działowych. W lokalach budynku szeregowego 2 wykonaliśmy warstwę izolacji pod elewację, tynki wewnętrzne, kontynuujemy prace nad instalacjami sanitarnymi pod posadzką oraz wykonujemy posadzki i elewacje.

  Równolegle trwają pracę zewnętrzne. Wykonaliśmy już nawierzchnię chodnika przy budynkach dwulokalowych od strony ulicy Gościniec, nawierzchnię chodnika i drogi przy budynku wielorodzinnym 1 od strony Placu Szlaku Bursztynowego oraz podbudowę pod nawierzchnię pod budynkiem szeregowym numer 1. Zgodnie z planem wszystkie prace zostaną zakończone w drugiej połowie tego roku.

 • czerwiec 2023
 •  

   

  Już tylko 10% do końca budowy pierwszego etapu Osiedla Naturama

  Możemy poinformować, że prace wewnętrzne w budynkach: 22, 22E, 22A i 22B zostały zakończone. Obecnie w budynkach tych odbywają się wewnętrzne odbiory i montowane są ostatnie elementy dekoracyjne. W budynku 22C zakończono montaż osprzętu elektrycznego i wykonano 90% pierwszego malowania części wspólnych. Intensywne prace trwają także na terenie zewnętrznym inwestycji. Zostały już wykonane wszystkie parkingi, a pracę przy drogach oraz chodnikach zbliżają się ku końcowi. Zakończono prace związane z humusowaniem oraz sadzeniem zieleni. Wykonano już także tarasy zewnętrzne dla budynków 22E i 22. Trwa montaż małej architektury: stojaków na rowery, ławek i śmietników.

   

 • FIQUS Marcelin ukończony w 85%

  Tarasowy budynek na poznańskim Marcelinie można już podziwiać z każdej strony - przede wszystkim dzięki ukończeniu montażu stolarki okiennej. Budowa inwestycji szybko postępuje - na wszystkich dachach i tarasach zostały zakończone prace izolacyjne, ale prowadzone są jeszcze na płycie stropowej. Końca dobiegają natomiast prace elewacyjne. Wzmożoną intensywność można zauważyć w hali garażowej, gdzie ukończono montaż instalacji odwadniających na elewacjach zewnętrznych i wewnętrznych. Na finiszu jest montaż instalacji podposadzkowych oraz kończymy wylewanie posadzki przemysłowej na powierzchni całego garażu.

 • maj 2023
 • Skarbcowa nabiera kolorów

  Budowa 12 etapu Osiedla Księżnej Dąbrówki osiągnęła poziom zaawansowania 73%. W budynkach jednorodzinnych typu A1 wykonaliśmy już wszystkie elewacje, zamontowaliśmy rozdzielnice elektryczne oraz wykonaliśmy biały montaż elektryczny. W budynkach typu B i B1 zakończyliśmy elewacje zewnętrzne, tynki wewnętrzne oraz biały montaż elektryczny. Tutaj zamontowaliśmy także drzwi wejściowe oraz wykonaliśmy posadzki dla dwóch budynków. W budynku wielorodzinnym nr 1 zamontowaliśmy drzwi wejściowe, zakończyliśmy tynki na sufitach oraz w częściach wspólnych. W budynku wielorodzinnym nr 2 zamontowaliśmy drzwi wejściowe, zakończyliśmy elewację oraz położyliśmy płytki podłogowe w częściach wspólnych. W budynku szeregowym nr 1 wykonaliśmy obróbki blacharskie stropodachu dla 8 lokali, instalacje elektryczne podtynkowe oraz tynki wewnętrzne. W sześciu lokalach zamontowaliśmy drzwi wejściowe oraz posadzki. Dla wszystkich lokali budynku szeregowego nr 2 wykonaliśmy izolację stropodachu, zamontowaliśmy okna, a w 11 lokalach wykonaliśmy podtynkowe instalacje elektryczne. Na terenie inwestycji trwają także roboty drogowe - przy obu budynkach wielorodzinnych od strony ul. Zbrojowej i ul. Gościniec wykonaliśmy nawierzchnię parkingu.

   

 •  

   

  Wybraliśmy partnera strategicznego. Rozpoczynamy współpracę z VHM Hotel Management

  Mamy przyjemność poinformować, że Nickel Development oraz VHM Hotel Management zawarli porozumienie dotyczące współpracy operatorskiej w ramach sieci Nickel Hospitality.

  Spółka VHM Hotel Management odpowiedzialna będzie za doradztwo w fazie projektowej  i realizacyjnej, a także zarządzanie gotowymi obiektami. Pierwszym wspólnym projektem będzie Nickel Resort & Spa Kołobrzeg – Grzybowo, którego budowa właśnie się rozpoczęła, drugim zaś - kompleks apartamentowy w Szklarskiej Porębie, który uzyskał pozwolenie na budowę. Otwarcie obiektów zaplanowane jest na 2025 rok.

  VHM to firma o wieloletniej tradycji i ugruntowanej pozycji na rynku usług hotelarsko-konferencyjnych w Polsce. Firma wykorzystuje doświadczenie swojego zespołu w zakresie zarządzania ponad 1.500 pokojami hotelowymi, zapewniającym tym samym profesjonalną obsługę jako operator hotelowy sieci międzynarodowych. Obejmuje swym zakresem pełen wachlarz usług, m.in. rekrutację personelu, przeprowadzanie szkoleń dla pracowników poszczególnych działów. W portfolio VHM znajdują się hotele: Hampton by Hilton Gdańsk Old Town, Holiday Inn Dąbrowa Górnicza, Hampton by Hilton Białystok, Hampton by Hilton Olsztyn, a także znajdujące się w przygotowaniu Hilton Garden Inn Toruń Old Town i Hilton Garden Inn Pobierowo, Radisson Resort & Suites Ustronie Morskie.

  Umowa z VHM Hotel Management, doświadczoną firmą w zarządzaniu hotelami to dla nas gwarancja wysokiego standardu zarówno projektu, jak i proces zarządzania obiektów.

 • kwiecień 2023
 • Osiedle NATURAMA już wkrótce się zazieleni

  Z dumą informujemy, że zaawansowanie budowy pierwszego etapu strzeszyńskiego osiedla osiągnęło poziom 85%. W budynku 22 i 22 E zostały zakończone prace wewnętrzne, a do zamontowania pozostały jedynie ostatnie elementy dekoracyjne, typu lamele ozdobne, pochwyty poręczy itp. W budynkach trwają wewnętrzne inspekcje odbiorowe, a po ich zakończeniu przystąpimy do sprzątania pobudowlanego. Prace wewnętrzne zostały zakończone również w budynkach 22 A i B i są one przygotowywane do naszych odbiorów wewnętrznych oraz sprzątania pobudowlanego. W budynku 22 C zakończono prace szpachlarskie i elewacyjne, zamontowano także balustrady zewnętrzne. Obecnie trwają białe montaże w mieszkaniach. Intensywne prace toczą się także na zewnątrz inwestycji. Zakończyliśmy już układanie wszystkich krawężników pod drogi i parkingi, wykonaliśmy warstwę wierzchnią (kostka) na odcinku drogi wraz z parkingami od budynku 22 E do skrzyżowania dróg przy budynku 22. Przy budynku 22 E wykonaliśmy także chodniki i rozpoczęliśmy ich realizację wzdłuż budynku 20 A do 22 C. Pora roku zobowiązuje - rozpoczęliśmy więc pierwsze nasadzenia zieleni. Na osiedlu pojawiły się między innymi brzozy i graby.

 • FIQUS Marcelin szykuje się do wiosny

  Zaawansowania budowy inwestycji mixed-use na poznańskim Marcelinie wynosi 84%. Zakończyliśmy instalacje podposadzkowe w klatce A, B, C, D oraz E przed w klatce F oraz w garażu zbliżamy się do ich zakończenia. Na tarasach prowadzone są prace dekarskie, a na płycie stropowej prace izolacyjne. Całkowicie została zamontowana stolarka okienna oraz fasady aluminiowe. Prace jaststrychowe w klatce A, B, C, D oraz E zostały ukończone, a w klatce F są finalizowane. Częściowo zakończyliśmy także prace elewacyjne. Nadal są one kontynuowane od strony elewacji południowej wewnętrznej (klatka F), od strony elewacji wschodniej wewnętrznej (klatka D oraz E) oraz od strony elewacji zachodniej wewnętrznej (klatka B). W klatkach A, B, C i E trwa montaż stolarki drzwiowej mieszkaniowej. Na terenie zewnętrznym rozpoczęliśmy układanie warstw podbudowy oraz substratu.

 • Posprzątaliśmy fragment naszego miasta!

  W miniony piątek przyłączyliśmy się do akcji organizowanej przez Poznański Oddział Polskiego Związku Firm Deweloperskich i wspólnymi siłami posprzątaliśmy fragment naszego miasta.

  Uzbrojeni w worki i rękawiczki oraz pełni dobrej energii spotkaliśmy się o godzinie 12:30 w Ogrodzie Dendrologicznym przy Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu, aby oficjalnie rozpocząć akcję Sprzątania Świata i tym samym dać dobry przykład najmłodszym gościom, którzy  podczas trwania wydarzenia mieli okazję wziąć udział w zabawach i warsztatach ekologicznych.

  PZFD gratulujemy kolejnej udanej, ekologicznej akcji i do zobaczenia w przyszłym roku!

 • Wiosenne porządki na Osiedlu NATURAMA

  Zaawansowanie prac budowlanych na strzeszyńskim osiedlu sięgnęło 80%. Część zadań została już zakończona, dlatego w niektórych budynkach rozpoczęliśmy pierwsze sprzątania pobudowlane. W budynku 22 i 22E zakończyliśmy prace wewnętrzne, zamontowaliśmy balustrady i rozpoczęliśmy proces sprzątania. W budynku 22A zakończyliśmy w mieszkaniach białe montaże. Obecnie trwają tutaj ostatnie prace przygotowawcze przed sprzątaniem pobudowlanym. Została także wykonana elewacja i rozpoczęliśmy montaż balustrad zewnętrznych wraz z maskownicami. Wszystkie drzwi wejściowe do mieszkań w budynku 22B zostały zamontowane. Kończymy tam również białe montaże oraz zakładanie balustrad zewnętrznych wraz z maskownicami. W budynku 22C wykonaliśmy szpachlowanie ścian w częściach mieszkalnych i jesteśmy w połowie wykonania prac szpachlarskich w częściach wspólnych. Jednocześnie kończymy elewację zewnętrzną i montujemy balustrady zewnętrzne wraz z maskownicami. Zajęliśmy się także zagospodarowaniem terenu. Zakończyliśmy prace ziemne oraz podbudowy pod drogi i parkingi. Na drogach i parkingach wzdłuż budynków od 22C do 22A ułożyliśmy kostkę. Kończymy układanie krawężników dróg i parkingów. Rozpoczęliśmy także wykonywanie chodników przy budynkach 22 oraz 22E. Wiosna zobowiązuje, więc rozpoczęliśmy również pierwsze prace ogrodnicze przy budynkach 22 oraz 22E.

 • marzec 2023
 • Osiągnęliśmy 80% zaawansowania inwestycji FIQUS Marcelin

  Z radością informujemy, że prace instalacyjne na elewacjach wewnętrznych i zewnętrznych oraz w garażu inwestycji FIQUS Marcelin zbliżają się do końca. Zakończyliśmy instalacje podposadzkowe w klatkach A, B, C, D oraz E, a kontynuujemy je w klatce E na poziomie +02. Prace tynkarskie ukończyliśmy całkowicie przy klatkach A, B, C, D oraz E, a w klatce F wprowadzone są na poziomie -01. Kończymy prace dekarskie przy klatce F.  Zakończyliśmy stolarkę okienną oraz fasady aluminiowe. Na schodach przy klatce C rozpoczęliśmy montaż balustrad. W klatce A, B, C, D i E ukończyliśmy prace jaststrychowe. Obecnie są one prowadzone jeszcze przy klatce F, na poziomie +02. Od strony południowej zewnętrznej oraz zachodniej zewnętrznej zakończyliśmy prace elewacyjne. Od strony wschodniej wewnętrznej, południowej wewnętrznej, zachodniej wewnętrznej oraz północnej zewnętrznej są jeszcze kontynuowane. W garażu kończymy już posadzkę przemysłową, a także zamontowaliśmy bramę garażową. Obecnie prowadzimy montaż stolarki drzwiowej mieszkaniowej w klatkach B oraz E. Od strony elewacji południowej oraz zachodniej prowadzone są także roboty drogowe. Wszystkie prace przebiegają bez zakłóceń i zgodnie z przyjętym wcześniej harmonogramem.

 • „Odcień kobiet”– marcowa wystawa w Vinci Art Gallery

  Od 10 marca do 7 kwietnia 2023 w Vinci Art Gallery można chłonąć kobiecą energię emanującą z prac trzech współczesnych artystek - Moniki Wyrwickiej, Elżbiety Radzikowskiej i Agnieszki Potrzebnickiej. Marzec to dobry miesiąc, aby zamanifestować siłę kobiet, ich wrażliwość, wielowymiarowość i talent. Wystawa na poznańskiej Śródce prezentuje obrazy kobiet zmysłowych autorstwa Moniki Wyrwickiej, kobiece akty i portrety zatopione w zieleni Agnieszki Potrzebnickiej oraz miniatury graficzne Elżbiety Radzikowskiej. Trzy kobiety, trzy różne style i trzy sposoby przedstawiania artystycznej wrażliwości – jako mecenas wystawy zapraszamy do obcowania ze sztuką, a także do inwestowania w sztukę, która w niezwykły sposób potrafi wypełnić nasze przestrzenie.

  Więcej informacji:

  https://vinciartgallery.com/wystawy/wystawa-odcien-kobiety-malarstwo-i-grafika/

 • Skarbcowa – już jesienią będziesz mógł odebrać klucze do swojego domu lub mieszkania

  Poziom prac budowlanych na Osiedlu Księżnej Dąbrówki osiągnął 62%. W zabudowie jednorodzinnej we wszystkich budynkach typu A, A1 oraz w jednym budynku C1 zakończyliśmy wykonanie i obróbkę stropodachu. Dla trzech budynków typu A1 i we wszystkich budynkach typu A zostały wykonane posadzki oraz zamontowano drzwi zewnętrzne. Budynki typu B oraz B1 mają już zamontowaną stolarkę okienną. Jeden budynek typu B1 i jeden budynek typu C1 zostały także już otynkowane.

  W budynku wielorodzinnym 1 zakończyliśmy wykonanie tynków wewnętrznych oraz zamontowaliśmy drzwi zewnętrzne. Natomiast w budynku 2 wykonaliśmy posadzki i także zamontowaliśmy drzwi zewnętrzne.

  W budynku szeregowym 1 zakończyliśmy montaż stolarki okiennej oraz ścianek działowych dla 17 lokali i wykonaliśmy pokrycie stropodachu dla 18 lokali. W budynku numer 2 natomiast we wszystkich lokalach zamontowaliśmy i zabetonowaliśmy stropy nad pierwszym piętrem oraz wykonaliśmy izolację stropodachu dla 9 lokali.

  Nieustannie trwają także prace zewnętrzne – wykonaliśmy podbudowę pod parkingi przy budynku wielorodzinnym 1, nawierzchnię parkingu przy budynku wielorodzinnym 2 oraz nawierzchnię utwardzoną przy dwóch budynkach jednorodzinnych typu A.

  Zobacz jakie mieszkania i domy są jeszcze wolne:

  https://dabrowki.com/wyszukiwarka-domow

   

   

 • ZAPRASZAMY NA WIOSENNĄ EDYCJĘ TARGÓW MIESZKAŃ I DOMÓW W POZNANIU!

  W dniach 18-19 marca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się kolejna edycja Targów Mieszkań  i Domów. Będziemy czekać na Was przy stoisku D1, tuż obok wejścia na halę. To świetna okazja, aby spotkać się i porozmawiać o naszych inwestycjach, ponieważ w drugiej połowie 2023 roku oddamy do użytkowania mieszkania i domy w czterech różnych lokalizacjach! Chętnie opowiemy Wam o Osiedlu Naturama na poznańskim Strzeszynie, nowoczesnej inwestycji FIQUS Marcelin, nowym etapie Osiedla Księżnej Dąbrówki, o ostatnich mieszkaniach z pięknym widokiem na Poznań oraz o nowości – Nickel Resort & Spa Grzybowo – pierwszej inwestycji powstającej w ramach holistycznych apartamentów wypoczynkowych pod marką NICKEL.

  Na miejscu spotkacie również dziewczyny z pracowni projektowej YouNick Design. Będziecie mogli porozmawiać o możliwości wykończenia mieszkania pod klucz, a także obejrzeć i dotknąć materiały, które wykorzystujemy na naszych budowach i w procesach wykończenia mieszkania „pod klucz”.

  Do zobaczenia w weekend! 

  Kiedy? 18-19 marca, sobota: 10:00 - 17:00, niedziela 10:00-16:00
  Gdzie? Międzynarodowe Targi Poznańskie, stoisko D1

 • luty 2023
 • Osiedle NATURAMA – do końca budowy zostało już tylko 25%

  Inwestycja w Strzeszynie to jedna z trzech naszych propozycji, których realizację zakończymy jeszcze w tym roku. Prace na budowie idą zgodnie z harmonogramem, a poniżej przedstawiamy ich szczegółowy stan zaawansowania.

  W budynku 22 zakończyliśmy biały montaż i wkrótce rozpocznie się sprzątanie mieszkań. Zamontowaliśmy już 95% balustrad zewnętrznych i montujemy maskownice na balkonach.

  Biały montaż zakończyliśmy również w budynku 22E, w którym także rozpocznie się wkrótce sprzątanie pobudowlane. W całości wykonaliśmy elewację wentylowaną, zamontowaliśmy 90% balustrad zewnętrznych i jesteśmy w trakcie montażu maskownic na balkonach.

  W budynku 22 A wykonaliśmy w całości prace szpachlarskie. Białe montaże w mieszkaniach zawansowane są na poziomie 85%, a części wspólne są już po pierwszym malowaniu. Elewacja wentylowaną wykonaliśmy w 80%.

  Zakończyliśmy prace szpachlarskie w budynku 22 B. Pomalowaliśmy jednorazowo części wspólne i w 80% wykonaliśmy elewację wentylowaną.

  W częściach wspólnych oraz w mieszkaniach budynku 22C trwają prace szpachlarskie oraz przygotowawcze pod malowanie części wspólnych. Elewacja wentylowana została wykonana w 85%.

  Na terenie zewnętrznym wykonaliśmy 90% instalacji elektrycznych oraz kanalizację kablową pod instalację teletechniczną. Na parkingu oraz na drodze przy placu zabaw ułożyliśmy kostkę. Wykonaliśmy także korytowanie pod drogi i parking wzdłuż budynków 22A, B, C oraz przy budynku 22 od strony wjazdu z ulicy Koszalińskiej, a także przy budynku 22E. Zrobiliśmy podbudowy pod drogi i parkingi wzdłuż budynków 22A, B, C oraz przy budynku 22 od strony wjazdu z ulicy Koszalińskiej.

 • FIQUS MARCELIN – wykonaliśmy już ¾ inwestycji!

  Inwestorzy, którzy kupili mieszkania w budynku FIQUS Marcelin z niecierpliwością oczekują informacji o postępach na budowie. Spieszymy zatem donieść, że w klatkach A i B na 10 oraz 11 piętrze prowadzone są prace instalacyjne, w klatce D rozpoczęto je natomiast na 8 i 9 piętrze. W klatce A do 7 piętra włącznie wykonano instalacje podposadzkowe, w klatce B do 4, a w całości ukończono w klatce C.

  Prace tynkarskie zostały już zamknięte w klatce A i C, w klatce B trwają natomiast na poziomie 5, 6, 7, i 8, w klatce D prowadzone są na 7 piętrze, a w klatce E ukończone na 4.

  Prace dekarskie kontynuowane na tarasach przy klatce A na poziomie 11 zostały ukończone w 95%, a na dachu najmniejszego budynku od strony południowej w 100%. Przy klatce D i E prowadzone są na 10 piętrze, przy klatce F na 7. Stolarka okienna została zamontowana już prawie w całości.

  Przy budynku niskim, od strony elewacji południowej zewnętrznej zostały zakończone prace elewacyjne, natomiast w dalszym ciągu są kontynuowane od strony elewacji wschodniej zewnętrznej (klatka C) i elewacji południowej zewnętrznej (klatka D), a także od strony elewacji zachodniej zewnętrznej (klatki D oraz E).

  W garażu w 98% została wykonana posadzka przemysłowa, a także zamontowano bramę garażową. W klatkach A oraz C rozpoczęto montaż stolarki drzwiowej.

   

   

 • styczeń 2023
 • SKARBCOWA PRAWIE NA PÓŁMETKU!

  Na Osiedlu Księżnej Dąbrówki w budynkach jednorodzinnych zostały już wykonane posadzki i instalacje sanitarne, a także zamontowano stolarkę okienną. W zabudowie wielorodzinnej natomiast wykonano już instalacje elektryczne, tynki wewnętrzne i montowane są warstwy izolacji ścian. W zabudowie szeregowej wymurowano wszystkie ściany pierwszego piętra oraz zamontowano wszystkie stropy nad pierwszym piętrem (18 lokali), wykonano betonowanie stropów nad pierwszym piętrem dla 12 lokali, wykonano attyki dla 6 lokali.

  Jednocześnie rozpoczęły się roboty drogowe przy ul. Gościniec do skrzyżowania z budynkami wielorodzinnymi i przy ul. Skarbcowej. Tam została wykonana sieć sanitarna, deszczowa i wodociągowa.

   

 • POSTĘPY NA BUDOWIE OSIEDLA NATURAMA

  Grudzień na budowie Osiedla NATURAMA był niezwykle pracowity, dlatego postępy w poszczególnych budynkach są naprawdę imponujące.

  W budynku 22 wykonaliśmy już wszystkie prac szpachlarskie. Rozpoczęliśmy malowanie części wspólnych na 2 piętrze, a białe montaże wykonaliśmy w 90%. Na balkonach zamontowaliśmy balustrady zewnętrzne. Wykonaliśmy także w całości elewację.

  Podobnie w budynku 22 E zostały zakończone prace szpachlarskie i wykonaliśmy pierwsze malowanie części wspólnych, w których również zamontowaliśmy lampy. Częściowo zostały zamontowane balustrady zewnętrzne oraz dobiegają końca prace nad elewacją wentylowaną. W budynku 22 A położono płytki w częściach wspólnych i zamontowano wszystkie zabudowy meblowe szachtów instalacyjnych. Prace szpachlarskie są wykonane w 60%, a na klatce schodowej zamontowaliśmy balustrady wewnętrzne. Jesteśmy w połowie prac montażowych stolarki drzwiowej do mieszkań. W budynkach 22 B i C położyliśmy płytki w częściach wspólnych i wykonaliśmy elewację. Trwają prace szpachlarskie (wykonanie na poziomie 20%). Na zewnątrz inwestycji, w rejonie budynku 22 rozpoczęte zostało korytowanie pod drogi i parkingi oraz plac zabaw.

   

 • grudzień 2022
 • FIQUS MARCELIN – stan surowy zamknięty

  Z radością informujemy, że stan surowy inwestycji FIQUS Marcelin został ukończony w 100%, a elementy zagospodarowania w 90%.

  Prace instalacyjne prowadzimy w klatkach A-B- na VIII oraz IX piętrze; w klatce D rozpoczęliśmy na VII, VIII oraz na IX piętrze. Wykonaliśmy instalacje podposadzkowe w klatce A, łącznie do 7 piętra, w klatce B do 3 piętra, natomiast w klatce C ukończyliśmy je w 100%.

  Prace tynkarskie prowadzimy w klatce A na korytarzach na 3 piętrze. W klatce C zamknęliśmy je już w 100%, w klatce B ukończyliśmy do poziomu +04 oraz rozpoczęliśmy na poziomie +05. W klatce D prowadzimy je na 6 piętrze, a w klatce E na 4. Prace instalacyjne w garażu zaawansowane są w 90%.

  Prace dekarskie na tarasach przy klatkach A (9, 10 oraz 11 piętro) ukończyliśmy w 85%, na dachu najmniejszego budynku od strony południowej już w 100%, przy klatce D i E prowadzimy je na VI piętrze, a także na poziomie +07, +06, +07, +08, +09 i +10. Przy klatce D stolarkę okienną zamontowaliśmy w ok. 98%, prace jastrychowe w klatce A wykonaliśmy do poziomu +05, w klatce B ukończyliśmy do poziomu +03, a w klatce D do poziomu +02. W klatce C prace jastrychowe zakończyliśmy w 100%.

  Zakończyliśmy prace elewacyjne przy niskim budynku od strony elewacji południowej zewnętrznej. Dalsze prace prowadzimy obecnie od strony elewacji wschodniej zewnętrznej (klatka C), a także od strony elewacji południowej zewnętrznej (klatka D).

  Ogólny procent zaawansowania prac budowlanych wynosi 58%. 

   

 • Inwestycja w Dąbrówce gotowa w 40%

  W budynkach wielorodzinnych położyliśmy instalacje elektryczne, wykonaliśmy stropodachy, tynki wewnętrzne oraz izolację termiczna elewacji dla budynków typu A (6 szt.), zamontowaliśmy stolarkę okienną i postawiliśmy ścianki działowe dla 3 budynków typu A1. Zrobiliśmy attyki dla 3 budynków typu A1, budynku typu C1 i budynku typu C, a także wykonaliśmy stropy nad pierwszym piętrem dla budynków typu B (3 szt.), B1 (2 szt.). W budynku wielorodzinnym numer 1 zamontowaliśmy stolarkę okienną, wykonaliśmy ścianki działowe, instalacje elektryczne oraz izolację termiczną elewacji. W budynku wielorodzinnym numer 2 natomiast zamontowaliśmy stolarkę okienną, wykonaliśmy ścianki działowe oraz izolację termiczną elewacji.

  W dobrym tempie trwają także prace w zabudowie szeregowej. W budynku szeregowym numer 1 wymurowaliśmy wszystkie ściany pierwszego piętra (18 lokali), wykonaliśmy stropy nad pierwszym piętrem dla 12 lokali. W budynku szeregowym numer 2 wymurowaliśmy ściany parteru (16 lokali) i wykonaliśmy stropy parterem dla 4 lokali.

  Jednocześnie trwają prace zewnętrzne. Wzdłuż budynków jednorodzinnych wykonaliśmy podbudowę i stabilizację w ulicy Gościniec. Wykonaliśmy także sieć sanitarną, deszczową i wodociągową w ulicach: Skarbcowa i Gościniec wzdłuż budynków jednorodzinnych oraz w ul. Skarbcowej od frontu budynków szeregowych. Wykonaliśmy przyłącza do 3 budynków jednorodzinnych od ul. Zbrojowej oraz do budynku wielorodzinnego 1, do budynków szeregowych i do budynków jednorodzinnych typu A1, B, B1 i C1 - łącznie do 12 budynków.

   

   

 • listopad 2022
 • Co słychać na Osiedlu Naturama?

  Od kierownika budowy Osiedla Naturama, Pawła Graczyka zebraliśmy aktualne informacje na temat postępu prac budowlanych i mamy o czym opowiadać. Prace w budynku 22 i 22 E wchodzą już bowiem w ostatni etap. Zostało zakończone szpachlowanie ścian, a części wspólne przygotowano pod malowanie. W mieszkaniach białe montaże zostały wykonane w 95%. Szachty licznikowe są uzbrojone w liczniki wody, a elektryczne wyposażone i uzbrojone w rozdzielnie piętrowe. Elewacja budynku została już zakończona. Większość balkonów posiada balustrady. W budynku 22 A położone zostały płytki w częściach wspólnych. Większość ścian została wyszpachlowana. Kończy się proces montażu drzwi do mieszkań. W budynku 22 B w częściach wspólnych trwają prace płytkarskie i szpachlowanie ścian, a w budynku 22 C trwają prace przygotowawcze pod szpachlowanie ścian i prace płytkarskie. Na początku grudnia natomiast rozpoczną się pierwsze prace drogowe. Podsumowując: wszystko przebiega zgodnie z harmonogramem.

  Zainteresowanych dostępną ofertą mieszkań zapraszamy na stronę:

  https://osiedlenaturama.pl/pl/lista-mieszkan

 • PREMIERA INWESTYCJI NICKEL RESORT & SPA GRZYBOWO

  Zapraszamy 17 listopada (w czwartek) o godz. 18.30 na premierę inwestycji w nadmorskim Grzybowie, która odbędzie się w Vinci Art Gallery, rynek Śródecki 15/2 w Poznaniu. To kolejne spotkanie z cyklu „Dialog architektury ze sztuką”, ale przede wszystkim prezentacja pierwszego z sieci holistycznych obiektów w turystycznych destynacjach. O koncepcie opowiedzą przedstawiciele naszej firmy oraz architekci. Wieczór umili catering z restauracji Dynx, wyborne wino oraz występ Magdaleny Janickiej i Roberta Wojciechowskiego – duetu z The Voice of Poland. A wszystko to na tle trwającej w galerii wystawy „104 kobiety” Artura Smoły.

  Do zobaczenia!

 • NAGRODA SYMBOL 2022 TRAFIŁA W RĘCE ZESPOŁU NICKEL DEVELOPMENT

  Zdobyliśmy kolejne wyróżnienie!  Decyzją Kapituły Programu i redakcji PubliCity Media Group nasza firma została nagrodzona tytułem SYMBOL KOMFORTOWEGO MIESZKANIA 2022. Nagroda Symbol utwierdza nas w przekonaniu, że pomimo ciężkich czasów, nasza praca i pasja są nie tylko widoczne, ale także doceniane. Z tego miejsca warto wspomnież, iż Nagroda Symbol to prestiżowa nagroda przyznawana od 2011 roku. Honoruje ona wysiłek liderów branż, które stawia się za wzór do naśladowania - to dla nas ogromne wyróżnienie i dawka pozytywnej energii oraz motywacji do dalszych działań. Dziękujemy! Wielkie gratulacje dla całego Zespołu, który przyczynił się do uzyskania tytułu. 

 • TARGI INWESTYCYJNE - BIERZEMY UDZIAŁ W PREMIEROWEJ EDYCJI TARGÓW INTRE 2022

  W dniach 22-23.11 bierzemy udział w drugiej edycji konferencji PRES Polish Real Estate Summit 2022 połączonej z premierową edycją TARGÓW INTRE 2022 Invesment Real Estate Exhibition. 

  Pierwsza edycja targów poświęcona została szerokiej prezentacji wszystkich typów nieruchomości inwestycyjnych: condohoteli, apart hoteli, domków całorocznych, mikroapartamentów, gruntów itp. Nie mogło nas tu zabraknąć! 
  Przyjechaliśmy, aby przedstawić gościom nasze najnowsze projekty holistycznych apartamentów wypoczynkowych w nadmorskich i górskich destynacjach turystycznych Nickel Resort & Spa Grzybowo oraz Nickel Resort & Spa Szklarska Poręba.
  Wszystkich, którzy poszukują atrakcyjnych opcji inwestycji lub po prostu sposobu na ochronę kapitałów przed inflacją, serdecznie zapraszamy do stoiska Nickel Development lub do umówienia spotkania w Biurze Sprzedaży Nickel Development w Poznaniu. 

 • październik 2022
 • Nadchodzi era kobiet

  Mamy przyjemność wspierać kolejne święto sztuki na poznańskiej Śródce, zapraszając jako partner Fundacji Promocji Sztuki Współczesnej Vinci Art Gallery na wystawę 104 KOBIETY, prezentującą prace malarskie i cykl sygnowanych inkografii Artura Smoły. Artysta ten jest nam szczególnie bliski, czego wyrazem jest cieszący od kilku miesięcy oczy poznaniaków mural inspirowany cyklem obrazów „Huragany”, który możemy podziwiać na jednej ze ścian śródeckich kamienic. Artur Smoła sięga w swojej twórczości do ikon i archetypów – Kobieta, Madonna, Kora - stosując odważne barwy i operując kontrastem zapowiada nadejście ery kobiet. W naszym odczuciu era kobiet już trwa. Dlatego tym chętniej zapraszamy na wystawę 104 KOBIETY w Vinci Art Gallery w dniach od 28 października do 30 listopada br.

  https://vinciartgallery.com/

 • Imponujący widok na FIQUS MARCELIN

  10 kondygnacji FIQUS Marcelin pyszni się dumnie pośród nowoczesnej zabudowy dzielnicy. Teraz wreszcie widać jak ciekawy architektonicznie jest to budynek! Mocno zaawansowane prace budowlane odkrywają przed ciekawym okiem kolejne szczegóły projektu. Stan surowy inwestycji na poznańskim Marcelinie zbliża się już bowiem do 100%. We wszystkich klatkach schodowych oraz w hali garażowej prowadzone są zaawansowane prace instalacyjne. Prace tynkarskie zostały wykonane w ponad 80%. Na tarasach przy klatce A i na dachu najmniejszego budynku zostały ukończone prace dekarskie, a ¾ stolarki okiennej zostało już zamontowane. Od strony południowej natomiast rozpoczęto prace elewacyjne, które już wkrótce całkowicie zmienią oblicze budynku.

 • DZIEŃ OTWARTY NA OSIEDLU NATURAMA

  Piękną architekturę nowoczesnego osiedla i naturę wokół niego będzie można podziwiać już 7 października podczas DNIA OTWARTEGO OSIEDLA NATURAMA.  W ten dzień zapraszamy chętnych w godz. 10.00-18.00 na ul. Koszalińską 22 w Poznaniu. To pierwsza okazja, by na żywo zobaczyć efekty prac na budowie oraz pozyskać informacje o projekcie i używanych materiałach. Na miejscu będą na Was czekać sprzedawcy i projektantki wnętrz. Będzie zatem można w przyjaznej atmosferze obejrzeć mieszkania, porozmawiać o ofercie wykończenia „pod klucz” oraz napić się aromatycznej kawy. Zalecamy wcześniejsze zapisanie się na wydarzenie: sprzedaz@nickel.com.pl.

 • wrzesień 2022
 • Statuetka Acanthus Aureus jest nasza!

  Jesienna edycja Targów Mieszkań i Domów za nami. Jesteśmy zbudowani i pozytywnie zaskoczeniu dużym zainteresowaniem ze strony odwiedzających. Ciekawość wzbudzała zarówno nasza bogata oferta inwestycji, jak i starannie przemyślane stoisko. Podczas dwóch targowych dni można było poznać wiele szczegółów naszych projektów, porozmawiać z projektantkami YouNick Design o usłudze projektowania i aranżacji mieszkań oraz obejrzeć materiały wykończeniowe stosowane przez nas we wnętrzach i na elewacjach. To innowacyjne podejście doceniła Kapituła nagrody Acanthus Aureus przyznając nam nagrodę za nowoczesny expo marketing, budujący wizerunek firmy i jej wartość biznesową. Serdecznie dziękujemy Grupie MTP za uhonorowanie nas Złotym Akantem.

   

 • Zapraszamy na Targi Mieszkań i Domów

  24 i 25 września zapraszamy na jesienną edycję Targów Mieszkań i Domów na Terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. To świetna okazja, aby dowiedzieć się więcej o naszych inwestycjach i poznać nasze aktualne promocje. Opowiemy Wam o Osiedlu Naturama na poznańskim Strzeszynie, mieszkaniach z widokiem na Poznań w ST_ART Piątkowo, nowoczesnej inwestycji FIQUS Marcelin, nowym etapie Osiedla Księżnej Dąbrówki oraz najnowszym koncepcie gościnności nad Bałtykiem. Będziecie mieć rzadką okazję zobaczyć i dotknąć materiały, które wykorzystujemy na naszych budowach i w procesach wykańczania mieszkań „pod klucz” realizowanych przez YouNick Design.

  Zapraszamy od soboty od 10.00 na stoisko D1.

 • LETNIE OFERTY SPECJALNE

  Już teraz, na Osiedlu Księżnej Dąbrówki wybierz swoje mieszkanie i skorzystaj z jednej z trzech przygotowanych promocji do wyboru. Chcesz zapytać o więcej? Napisz lub zadzwoń do nas. Promocja dotyczy wszystkich mieszkań dla nowych umów podpisanych w trakcie trwania oferty:

  #1 Mieszkania i domy w promocyjnym systemie płatności! Przy podpisywaniu umowy płacisz jedyne 10% wartości mieszkania, a pozostałą część dopiero przed zakończeniem budowy

  #2 Kup mieszkanie, a my zaprojektujemy Twoją łazienkę! Dzięki współpracy z YouNick Design zyskasz wymarzone wnętrze i zaoszczędzisz sporo czasu. Promocja trwa do 30.09. 

  #3 Spełnij marzenie o własnych, czterech kątach. Promocja „Tniemy WIBOR o 50%” oznacza obniżenie stawki WIBOR o 50% przez okres 2 lat. 

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY 

  sprzedaz@nickel.com.pl | 506 175 176

  Regulamin i szczegóły promocji dostępne są w Biurze Sprzedaży Nickel Development przy ul. Piątkowskiej 110 w Poznaniu.

 • POLAND BUSINESS RUN

  W niedzielę 4 września, odbyła się 11. edycja największego, charytatywnego biegu w Polsce. Poland Bussines Run to sztafeta 5x4 km, która ma na celu pomoc konkretnym osobom z niepełnosprawnościami i po mastektomii.

  To rywalizacja, która daje nam ogromną satysfakcję – możliwość udziału w pięknej akcji #Pomagambardziej. Do biegu dołączyło aż 32 tys. biegaczy z ponad 1500 firm. 9 tys. zawodników wystartowało w Krakowie, a reszta biegaczy dołączyła do nich w wirtualnej rywalizacji. Wśród biorących udział, jak co roku nie zabrakło również drużyny Nickel Development. Przedstawiciele naszej firmy pokonywali kilometry na wybranej przez siebie trasie, a wyniki rejestrowali i przesyłali za pomocą aplikacji w smartfonach.

  Jesteśmy dumni, że zespół Nickel Development dołożył do akcji swoją cegiełkę. Z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję sztafety.

 • sierpień 2022
 • 8 sierpnia 2022

  FIQUS Marcelin – inwestycja o różnych obliczach

  Inwestycja na poznańskim Grunwaldzie – w zależności od miejsca obserwowania – będzie prezentować się inaczej. Zaawansowanie budowy pozwala już dziś dostrzec wielowymiarowość FIQUS Marcelin. Najwyższy od strony północno-zachodniej budynek przechodzi kaskadowo w południowym kierunku w coraz niższe kondygnacje, odsłaniając tarasy zaprojektowane specjalnie dla wspólnego spędzania czasu. Prace przebiegają zgodnie z harmonogramem. Klatki schodowe A i B na poziomie +8 oraz D i E na poziomie +5 zostały w 50% ukończone, a płyta stropowa nad garażem wraz z rampą zjazdową – aż w 95%. W budynku rozpoczęły się roboty instalacyjne i trwają prace tynkarskie. Przy klatce A prowadzone są prace tynkarskie, a stolarska okienna zamontowana jest już w około 40%.

 • 4 sierpnia 2022

  WIECHA NA OSIEDLU NATURAMA

  Lipiec na Osiedlu NATURAMA planowo zakończyliśmy wiechą, która dumnie zawisła na szczycie dachu I etapu inwestycji na poznańskim Strzeszynie. Zgodnie z tradycją ma ona przekazywać mieszkańcom pozytywną energię i przynosić im pomyślność.

  I etap inwestycji to 78 mieszkań 2, 3 i 4-pokojowych o powierzchniach od 29,95 do 74,93 m kw. W ofercie znajdują się mieszkania parterowe z tarasami i ogródkami (o zróżnicowanych powierzchniach, sięgających nawet 146,63 m kw.), lokale na pierwszym, bądź drugim piętrze z balkonami (niektóre z nich będą posiadały nawet dwa).

  Aktualna oferta mieszkań na stronie:

  https://osiedlenaturama.pl/pl/lista-mieszkan

 • lipiec 2022
 • 19 lipca 2022

  Nowy etap Osiedla Księżnej Dąbrówki już w sprzedaży!

  Skarbcowa to 12 etap osiedla, rozbudowywanego przez nas od ponad 20 lat. Tym razem przygotowaliśmy naprawdę wyjątkową ofertę – aż trzy typy zabudowy:

  • 34 dwukondygnacyjne budynki w zabudowie szeregowej o powierzchniach 98 m kw,
  • 38 dwupoziomowych 3- i 4-pokojowych mieszkań o powierzchniach od 67 do 90 m kw,
  • 24 mieszkania w dwóch budynkach wielorodzinnych o charakterze willi miejskich - 2- i 3-pokojowe o powierzchniach od 45 do 66 m kw.

  Osiedle Księżnej Dąbrówki to przyjazne, rodzinne i nowoczesnym miejscu do życia na przedmieściach godnych Poznania. Dla wygody mieszkańców przygotowaliśmy nowoczesne rozwiązania: pompy ciepła, ogrzewanie podłogowe, możliwość montażu fotowoltaiki, smart home, a także opcję personalizacji mieszkania i wykończenia pod klucz.

  Tylko w przedsprzedaży korzystny system płatności 10/90!

   

 • 9 lipca 2022

  Upiększamy Poznań nowym muralem!

  Z inicjatywy Fundacji Promocji Sztuki Współczesnej Vinci Art Gallery i przy naszym wsparciu jedną ze ścian przy Rondzie Śródka ozdobił mural inspirowany obrazem Artura Smoły „Oczko”, któremu (za zgodą artysty) nadano kolorystykę barw ukraińskich, aby jeszcze bardziej wzmocnić przekaz o roli sztuki w kształtowaniu „tu i teraz”. Artur Smoła to artysta, który stworzył własny unikalny styl, czerpiąc z popkultury, historii. Charakterystyczne dla jego prac są intensywne barwy, nawiązania do folku i geometryzacja postaci. Wierzymy, że dzięki naszej wspólnej inicjatywie poznaniacy jeszcze bardziej będą wiązać Śródkę z miejscem nasyconym sztuką.

   

 • czerwiec 2022
 • Marian Nickel ostatnie pożegnanie

  26 czerwca odszedł od nas na zawsze Marian Nickel – założyciel i twórca Grupy Nickel, ale przede wszystkim wspaniały człowiek i mentor. Inspirujący, przepełniony innowacyjnymi wizjami twórca przyszłości, od dekad swoją ambicją, pracowitością i energią inspirował pracowników, znajomych, ludzi biznesu i tych wszystkich, którym bliska jest idea ciągłego doskonalenia oraz szacunku dla człowieka i ludzkich dokonań. Oddany rodzinie i pracy, zawsze znajdował czas na rozmowę, uśmiech, serdeczny uścisk dłoni i błyskotliwą wymianę myśli. Za tym będziemy tęsknić najbardziej.

   

  Wszystkich jemu bliskich zapraszamy na mszę w Parafii Matki Boskiej Pocieszenia w Poznaniu, przy ul. Kartuskiej 33 w najbliższy piątek (1 lipca) o godzinie 14:30 oraz na pogrzeb o godz. 15:30 na cmentarzu w Suchym Lesie.

   

  Marian Nickel kochał kwiaty w ogrodach, więc pozwólmy im nadal ozdabiać świat. 
  Zamiast kwiatów będziemy zbierać w Jego imieniu pieniądze, które przeznaczymy zgodnie z wolą zmarłego na Hospicjum Palium.

   

 • maj 2022
 • 30 maja

  Na budowie Osiedla NATURAMA

  Pośród strzeszyńskiej zieleni powstaje nasza najnowsza inwestycja Osiedle NATURAMA. Ta prosta, ale szlachetna zabudowa ze skośnymi dachami i zróżnicowanymi elewacjami zadowoli tych, którzy cenią dobrą architekturę i życie w symbiozie z naturą. Prace na budowie idą w dobrym, przyjętym wcześniej tempie, a majowa, słoneczna pogoda z pewnością temu sprzyja. Obecnie zakończono prace stanu surowego budynku nr 22 oraz 22E, w których teraz montujemy okna, podłączamy elektrykę i instalacje wod-kan. Budynki 22A oraz 22B są zaawansowane konstrukcyjnie w około 60%, a budynek 22C w 15%.

 • 8 maja 

  Nickel Development z tytułem Developera Roku 2021

  Redakcje Home Market i Gazety Finansowej przygotowały raport Deweloper Roku 2021, w którym przedstawili i ocenili rynkowe tendencje deweloperów. Sporządzili także listę 15 firm zasługujących na szczególne uznanie, które mimo niesprzyjających okoliczności, tak wynikających z pandemii Covid-19, jak i wojny rosyjsko-ukraińskiej, korzystając z wieloletniego doświadczenia, tak konstruują ofertę, by nieustannie wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów. Dziękujemy za wyróżnienie.

 • kwiecień 2022
 • 27 kwietnia 2022

  Kapitan Marian pilnuje Podczela

  Wiele polskich miast ma swoje symbole (Poznań - koziołki, Wrocław - krasnale, Gdańsk - Neptuna, czy Łodź - Misia Uszatka). Kołobrzeg natomiast zdobi mewa Marian. Te artystyczne wizytówki nadmorskiego kurortu powstają w pracowni Romualda Wiśniewskiego, według projektu kołobrzeskiego grafika Darka Jakubowskiego. Wybudowanych przez nas Apartamentów Koło Brzegu pilnuje kapitan Marian – siedzący na kotwicy z fajką i lornetką marynarz czuwa nad wypoczynkiem przybyłych do kołobrzeskiego Podczela turystów. Życzliwych mew w Kołobrzegu jest więcej, a jak do nich trafić informuje portal www.kolobrzeg.eu

  https://tiny.pl/98s6d

 • 9 kwietnia 2022

  NICKEL DEVELOPMENT ZAWSZE BLISKO SZTUKI

  Jako deweloper chętnie uczestniczymy w dialogu architektury ze sztuką – wprowadzając ją do wnętrz realizowalnych przez nas inwestycji, ale także poprzez mecenat – aktywnie współuczestnicząc w kulturalnych wydarzeniach. Wierzymy w moc sztuki, jej uniwersalny przekaz i wartości, które ze sobą niesie, dlatego chętnie podjęliśmy się współtworzenia razem z Vinci Art Gallery nowego artystycznego projektu - wystawy prac Oskara Zięty „Matt is the new shine”. Jako oficjalni partnerzy wydarzenia serdecznie zapraszamy na przewrotną podróż po minimalizmie widzianą oczami artysty. Oskar Zięta eksploruje w niej kolory, dla których matowa powierzchnia tworzy zupełnie nową estetykę i sposób wykorzystania przestrzeni.

  Wystawa „Matt is the new shine” będzie prezentowana w przestrzeniach Vinci Art Gallery przy ul. Rynek Śródecki 15/2 w Poznaniu w dniach od 9 kwietnia do 7 maja br.

 • marzec 2022
 • 27 marca 2022

  OSIEDLE NATURAMA – TERAZ W ATRAKCYJNEJ OFERCIE

  Trwa przedsprzedaż mieszkań na Osiedlu Naturama. Nasza nowa inwestycja na poznańskim Strzeszynie to propozycja skierowana do osób ceniących przestrzeń i dobrą architekturę. Niewysoka, prosta w formie zabudowa ze skośnymi dachami, komfort przestrzeni i wszechobecna zieleń to główne atuty osiedla. W budowanym obecnie I etapie znajdzie się 78 mieszkań o powierzchniach od 30 do 74 m kw. Mieszkania parterowe będą posiadać tarasy i ogródki, lokale na pierwszym i na drugim piętrze – balkony. Dla najmłodszych zaprojektowaliśmy place zabaw, dla nieco starszych – zewnętrzną siłownię. Rozwijaniu sąsiedzkich relacji będą sprzyjać będą spacerowe alejki w centrum osiedla oraz zaplanowane lokale usługowe, w których będzie miejsce na restauracje czy kawiarnie.

  Zachęcamy do wyboru mieszkania już dziś, póki ich wybór jest naprawdę szeroki. Dla zdecydowanych przygotowaliśmy atrakcyjną formę płatności 20/80. Zapraszamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami: 506 175 176.

 • 9 marca 2022

  WIOSENNE TARGI MIESZKAŃ I DOMÓW

  Już w najbliższy weekend (12-13 marca) zapraszamy na Targi Mieszkań i Domów, które tradycyjnie odbędą się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Na naszym stoisku zaprezentujemy ofertę trzech inwestycji. Na Osiedlu Naturama na Strzeszynie pokażemy duży wybór mieszkań oraz korzystny harmonogram wpłat 10-90, przewidziany dla ograniczonej liczby zainteresowanych. Znany już FIQUS Marcelin, budynek o charakterystycznej kaskadowej bryle i zielonych tarasach, z wewnętrznym patio i wspólną przestrzenią do integracji społecznej – „living room” przyciągnie uwagę zarówno szukających pierwszego mieszkania, jak i inwestorów. W imponującym budynku ST_ART Piątkowo zostało ostatnie kilkanaście 3- i 4-pokojowych mieszkań. Inwestycja jest już gotowa, więc to ostatni moment, aby kupić tutaj mieszkanie.

  Serdecznie zapraszamy na stoisko D1 już od godz. 10.00

   

 • luty 2022
 • 28 lutego 2022

  NASZ BLOG W TOP 5 NAJCIEKAWSZYCH BLOGÓW DEWELOPERSKICH

  Opowiadanie o inwestycjach Nickel Development jest dla nas codziennością, a prym w tej materii bez wątpienia wiodą nasi Sprzedawcy. Wiemy z licznych rozmów z klientami, że proces zakupu mieszkania nie ogranicza się do wyboru konkretnego lokum i zanim zainteresowani podejmą ostateczną decyzję przyglądają się bacznie otoczeniu, chcą poznać zalety i ewentualne wady lokalizacji, a także zaznajomić się z przepisami dotyczącymi procesu inwestycyjnego i zasadami funkcjonowania wspólnoty mieszkaniowej. Te i wiele innych informacji udostępniamy naszym klientom w zakładce BLOG na naszej stronie www oraz na stronach inwestycji. Taką formę kontaktu i edukacji docenił portal rynekpierwotny.pl, który w wydawanym przez siebie kwartalniku stworzył ranking najciekawszych blogów deweloperskich, plasując nas na 5 miejscu. Pięknie dziękujemy i obiecujemy, że będziemy pisać nadal. 

  https://dewelopermarketing.pl/media/wydania/deweloper_marketing_1_2022.pdf

 • styczeń 2022
 • FIGUS MARCELIN KU SŁOŃCU

  Do wiosny jeszcze daleko, ale każdy promień słońca cieszy pracowników budowy FIQUS Marcelin, bo w pogodny dzień praca idzie jeszcze sprawniej. Postęp prac jest widoczny - w całości został już zalany strop nad garażem i rozpoczęliśmy prace na pierwszej kondygnacji – stawiane są ściany i klatka schodowa na parterze. Trzy żurawie na budowie czekają na swoje zadania, a będzie ich coraz więcej, gdyż zaawansowanie prac sięgnęło już 20%. Konstrukcja pnie się do góry zgodnie z harmonogramem, choć silnie wiejące wiatry niekiedy utrudniają pracę. Zakończenie budowy planowane jest na II kwartał 2022 rok. 
  Aktualna oferta mieszkań: https://fiqusmarcelin.pl/pl/makieta

   

 • 30 stycznia 2022

  NIEBAWEM ZOSTANIESZ CZŁONKIEM WSPÓLNOTY MIESZKANIOWEJ

  Już niedługo budynek przy ul. Wojciechowskiego 6A, 6B będzie tętnił życiem. Większość sprzedanych lokali została przekazana właścicielom i w mieszkaniach rozpoczęły się prace wykończeniowe. Kolejny etap na drodze do własności to zawarcie umowy przeniesienia własności w postaci aktu notarialnego. Wraz z wyodrębnieniem pierwszego lokalu powstanie wspólnota mieszkaniowa. O tym, z jakimi prawami i obowiązkami wiąże się zostanie członkiem wspólnoty mieszkaniowej możecie przeczytać na naszym blogu:

  https://startpiatkowo.com/zostalem-wlascicielem-mieszkania-i-czlonkiem-wspolnoty-mieszkaniowej

 • grudzień 2021
 • 31 grudnia 2021

  WATCHER SKACZE PO PIĘTRACH ST_ART PIĄTKOWO

  W inwestycji ST_ART Piątkowo trwają odbiory – zależało nam, aby jak najwięcej właścicieli nowych mieszkań otrzymało swoje klucze jeszcze w tym roku. Między piętrami przemieszczają się zaciekawione i podekscytowane rodziny, nasze zespoły odpowiedzialne za wydawanie lokali i … mały obserwator codzienności – Watcher. Wymalowany przez Noriakiego sprytny figlarz zerka na wszystko z dużą uwagą i ciekawością. Patrzy i analizuje, że zostało już tylko 28 wolnych mieszkań. W gotowym budynku kupuje się naprawdę komfortowo – można wejść do każdego mieszkania i sprawdzić, które będzie nam odpowiadać najbardziej. Sprawdźcie sami:  https://startpiatkowo.com/mieszkania-piatkowo

 • 9 grudnia 2021

  FIQUS MARCELIN – PRZEDSPRZEDAŻ ZAKOŃCZONA SUKCESEM

  W listopadzie zakończyliśmy przedsprzedaż w inwestycji FIQUS Marcelin. Podczas przedsprzedaży klienci mogli skorzystać ze specjalnej oferty cenowej i niezwykle dogodnego harmonogramu płatności. Wśród nabywców największym zainteresowaniem cieszyły się mieszkania dwupokojowe z portfenetrami o metrażach od 30 do 40 mkw, a także kawalerki o powierzchniach od 25 do 33 m kw. Uwagę kupujących przyciągała ciekawa architektura, przestrzenie służące integracji oraz tarasy na dachach do wspólnego użytkowania. W ofercie pozostaje wiele interesujących mieszkań - od kawalerek do czteropokojowych z portfenetrami, balkonami i tarasami.

  Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą, dostępną na stronie inwestycji: 

  https://fiqusmarcelin.pl/pl/mieszkania
   

   

 • LISTOPAD 2021
 • 30 listopada 2021

  NAGRODA "SYMBOL, NOWOCZESNEGO BUDOWNICTWA 2021" DLA NICKEL DEVELOPMENT

  Kapituła programu Symbol przyznała naszej firmie tytuł „Symbol Nowoczesnego Budownictwa 2021”. Redakcje „Monitoru Biznesu”, dodatku do „Rzeczpospolitej” i „Monitoru Rynkowego”, dodatku do „Gazety Prawnej” poprzez program SYMBOL postanowili umacniać wizerunek i pomagać budować przewagę firmom, samorządom, uczelniom i innym podmiotom. Nagroda jest przyznawana tym, którzy w swojej branży funkcjonują najlepiej i są godnym wzorem do naśladowania. Jesteśmy dumni z otrzymanego wyróżnienia.   

 • 7 listopada 2021

  ST_ART PIĄTKOWO z pozwoleniem na użytkowanie

  Z radością informujemy, iż budowa wieżowca ST_ART Piątkowo dobiegła końca i 26 października otrzymaliśmy pozwolenie na użytkowanie. Jesteśmy szczególnie dumni, że pomimo niesprzyjającej, pandemicznej rzeczywistości udało się dotrzymać założonych i komunikowanych terminów. Obecnie trwa porządkowanie obiektu oraz terenu wokół budynku. Po zakończeniu tych prac części wspólnie nieruchomości zostaną ozdobione pracami poznańskich artystów: Noriakiego i Grzegorza Gruzy, aby codzienność mieszkańców ST_ART Piątkowo była jeszcze bardziej barwna i przyjemna. Kolejnym krokiem będą odbiory mieszkań, o czym właściciele zostaną powiadomieni korespondencyjnie. 

 • PAŹDZIERNIK 2021
 • 26 października 2021

  Nickel Development z tytułem „Przyjazny deweloper 2021”

  Tytuł „Przyjazny Deweloper 2021” jest nasz! W dziewiątej edycji raportu opracowywanego wspólnie przez tygodnik Gazeta Finansowa i miesięcznik Home&Market, Nickel Development został wyróżniony za umiejętne projektowanie przestrzeni służącej wygodnemu i jednocześnie aktywnemu życiu. Na liście najlepszych firm deweloperskich znaleźli się ci, którzy tworzą przyjazne inwestycje, są godne zaufania, a ich priorytetem jest spełnianie oczekiwań klientów.

  Dziękujemy za wyróżnienie! 

 • 4 października 2021

  PREMIERA – OSIEDLE NATURAMA

  4-etapowe osiedle niskich domów wielorodzinnych na poznańskim Strzeszynie to nasza najnowsza propozycja. Osiedle NATURAMA swoim wyjątkowym położeniem przyciągnie uwagę zarówno singli, młodych par, jak i rodzin z dziećmi i seniorów. Miłośnicy przyrody i aktywnego trybu życia będą mogli wybierać pośród zróżnicowanych metraży mieszkań. Znajdą się tu bowiem kawalerki, mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe o metrażach od 36 do 74 m kw. Wyrazista architektura, ograniczony ruch samochodowy wewnątrz osiedla i różnorodna zieleń to główne atuty tej ekologicznej inwestycji. Między tarasami zostaną ukryte zbiorniki na deszczówkę, a oświetlenie w częściach wspólnych nieruchomości oraz na ulicach będzie zasilane odnawialnymi źródłami energii. 

  Więcej szczegółów u naszych sprzedawców pod nr tel. 506 175 176   

   

 • Wrzesień 2021
 • 22 września 2021

  TARGI MIESZKAŃ I DOMÓW W POZNANIU

  W najbliższy weekend serdecznie zapraszamy na Targi Mieszkań i Domów. Na stoisku D1 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich zaprezentujemy wszystkim zainteresowanym naszą aktualną ofertę oraz opowiemy o nowych planach Nickel Development. Na multimedialnych makietach inwestycji będzie można obejrzeć mieszkania w 3D, doświadczyć wirtualnego spaceru po nieruchomości, sprawdzić widok z okien oraz zobaczyć jak będzie wyglądała okolica o różnych porach dnia. Nasi Sprzedawcy chętnie przedstawią ofertę mieszkań i opowiedzą o tych wszystkich szczegółach, które sprawiają, że inwestycje Nickel Development są takie wyjątkowe.
  Zapraszamy na MTP 25 września (w sobotę) w godz. 10.00-17.00 i 26 września (w niedzielę) w godz. 10.00-16.00.
  Do zobaczenia!

   

 • 9 września 2021

  NAJLEPSZY CZAS NA ZIELONE INWESTOWANIE

  Trwa przedsprzedaż mieszkań w inwestycji FIQUS Marcelin na poznańskim Marcelinie. Najnowsza inwestycja Nickel Development to miejsce idealne dla tych, którzy cenią walory zieleni i chcą czerpać zdrowotne korzyści z otaczania się nią. Rośliny zostały tutaj dobrane w taki sposób, żeby być trwałe i łatwe w utrzymaniu, gotowe przez cały rok cieszyć zmysły.
  Teraz jest doskonały moment, aby wybrać lokum najlepsze z możliwych. Dostępne są jeszcze kawalerki oraz mieszkania 2- i 3-pokojowe na każdym z 10 pięter budynku. Początek budowy nieruchomości to także najlepszy czas na wprowadzanie zmian lokatorskich, które teraz nie będą powodować komplikacji budowlanych. Najważniejszy jednak jest niezwykle korzystny system płatności 20/80, o szczegółach którego z przyjemnością opowiedzą nasi sprzedawcy:

  https://nickel.com.pl/pl/kontakt

   

 • sierpień 2021
 • 31 sierpnia 2021

  BUDOWA ST_ART PIĄTKOWO NA FINISZU

  Liczne ekipy uwijające się na budowach nikogo nie dziwią. Gdy jednak spojrzy się na inwestycję ST_ART PIĄTKOWO z wielu stron, to można zobaczyć pracowników mijających się w pozornym chaosie w drzwiach budynku, wędrujących po piętrach, korytarzach, obecnych zarówno w lokalach, jak i na zewnątrz inwestycji. W tym szaleństwie jest jednak metoda. Toczące się równolegle prace pozwalają zachować założone tempo i podążać w stronę mety, na której na swoje klucze czekają przyszli właściciele mieszkań. W brzoskwiniowym słońcu dojrzałego lata tynkowana jest elewacja, wykańczane są loggie i balkony – zarówno podłogi, jak i balustrady. Klatka A wewnątrz jest już niemal w całości gotowa – trwają jeszcze prace porządkowe w mieszkaniach. W klace B wykańczana jest strefa wejść, przygotowywane są gabloty pod obrazy Noriakiego. Pod budynkiem malowana jest hala garażowa, a wokół nieruchomości rozpoczęto prace zagospodarowania terenu. 

 • 16 sierpnia 2021

  KOBIETY, WSZĘDZIE KOBIETY

  „Odwaga bycia sobą łączy ludzi z pasją: w sztuce, rzemiośle, biznesie, technologii czy w nauce. Obcowanie z ludźmi z pasją i z ich twórczością od lat rozwija mnie, inspiruje, motywuje i pokazuje nowe możliwości. Dlatego z przyjemnością zapraszam na wystawę KOBIETY w Galerii Vinci.” – To słowa Dagmary Nickel, która najlepiej wie jak potężne siły tkwią w kobiecej naturze. Dowodem na powyższe jest nasza firma – wszak Nickel Development aż w 65% tworzą kobiety – zgrane, wzajemnie się inspirujące, kompetentne, pełne pasji i energii. 
  Taka też jest wystawa KOBIETY w Vinci Art Gallery (Rynek Śródecki 15/2) – zapraszamy od 20 do 28 sierpnia. Kilkadziesiąt fascynujących prac, przedstawiające kobiety piękne, barwne, wyraziste, silne, tajemnicze, niepokojące, w historycznym kostiumie. Prace tak artystycznie dojrzałe, że powinny znaleźć się w eksponowanych miejscach na ścianach domów, apartamentów, czy gabinetów. 
  Zapraszamy: https://vinciartgallery.com/wystawy/wystawa-malarstwa-polskich-artystow-wspolczesnych-kobiety/">https://vinciartgallery.com/wystawy/wystawa-malarstwa-polskich-artystow-wspolczesnych-kobiety/

   

 • Lipiec 2021
 • 31 lipca 2021

  ZAGLĄDAMY NA BUDOWĘ FIQUS MARCELIN

  Trwa budowa inwestycji mieszkaniowo-usługowej FIQUS Marcelin – nowego, atrakcyjnego punktu na mapie zachodniego Poznania. Powstaje tutaj urozmaicona architektonicznie 11-kondygnacyjna bryła, która pomieści 250 mieszkań, a jej elewację i teren zewnętrzny ozdobi wiele gatunków roślin – m.in. klony, brzozy, bluszcze, fikusy i turzyce wiosenne. Zanim jednak zieleń zdominuje budynek, umilając mieszkańcom codzienność, konieczne jest solidne wykonanie fundamentów. Obecnie trwają prace na poziomie hali garażowej, gdzie została już wykonana ściana szczelinowa. Przed naszą sprawną ekipą czasochłonny etap przygotowawczy, poprzedzający powstanie płyty fundamentowej.  

  Więcej informacji o inwestycji na stronie https://fiqusmarcelin.pl/pl/start oraz u sprzedawców, pod nr tel. 506 175 176. 

 • 9 lipca 2021

  ZBROJOWA CZEKA NA POZWOLENIE NA UŻYTKOWANIE

  To była inwestycja! Mieszkania na etapie Zbrojowa Os. Księżnej Dąbrówki rozchodziły się jak ciepłe bułeczki i na długo przed zakończeniem budowy wszystkie znalazły właścicieli. Dzisiaj budowa jest już zakończona, a Dział Inwestycji złożył wniosek o pozwolenie na użytkowanie. Czekamy cierpliwie na decyzję! Chcielibyśmy bowiem przystąpić do przekazywania lokali właścicielom. To najprzyjemniejszy moment!

 • czerwiec 2021
 • 20 czerwca 2021

  ODSŁANIAMY ELEWACJĘ START PIĄTKOWO

  Teraz już nie tylko na wizualizacji można sprawdzić jak będzie wyglądać inwestycja START PIĄTKOWO. Na budowie zdejmowane są właśnie rusztowania i stopniowo odsłania się elewacja budynku. Naszym oczom ukazuje się jasny budynek,  z którym kontrastują grafitowe okna. Z nowoczesnym zewnętrznym wizerunkiem harmonizować będą współczesne części wspólne, nad którymi pracują właśnie nasze budowlane ekipy. W budynku zainstalowano już windy, na podłogach klatek schodowych układane są płytki,  w mieszkaniach montowane są gniazdka, grzejniki oraz drzwi wejściowe. Wszystkie prace toczą się zgodnie z planem.
  Zainteresowanych zakupem zapraszamy na stronę inwestycji:
  https://startpiatkowo.com/mieszkania-piatkowo

   

 • 8 czerwca 2021

  PREMIERA NOWEJ INWESTYCJI FIQUS MARCELIN

  Ekologia, integracja i różnorodność to główne wyznaczniki nowej inwestycji Nickel Development na poznańskim Grunwaldzie. 250 mieszkań w oryginalnie ukształtowanej bryle to propozycja dla osób aktywnych, ceniących zieleń i możliwość nawiązywania kontaktów, lubiących przyrodę i rekreację, ale także szanujących swój czas i środowisko. W budynku znajdzie się miejsce do wspólnego spędzania czasu – rekreacyjne, ogólnodostępne tarasy oraz Living Room, w którym będzie można zarówno pracować, jak i relaksować się po aktywnym dniu. Ofertę uzupełnia zieleni w częściach wspólnych, miejsca dla jednośladów oraz lokale usługowe na parterze.
  Po szczegóły zapraszamy do naszych Sprzedawców, a już wkrótce więcej informacji udostępnimy na stronie inwestycji:

  https://fiqusmarcelin.pl/pl/start

   

 • Maj 2021
 • 28 maja 2021

  OSTATNIA SZANSA NA ZAKUP APARTAMENTU W INWESTYCJI APARATMENTY KOŁO BRZEGU

  Niewiele jest przyjemności większych niż posiadanie własnego apartamentu nad morzem. Gotowe, w pełni wyposażone mieszkanie to najlepsza opcja na niepewne czasy. W nadmorskiej inwestycji Nickel Development został OSTATNI WOLNY APARTAMENT. W klimatycznym Podczelu czeka na Ciebie zaaranżowany w morskim klimacie dwupokojowy, ponad 40-metrowy apartament z wygodną loggią. Cicha i spokojne okolica, 700 metrów do pięknej plaży – to największe atuty tego miejsca. Zapraszamy! 

  https://kolobrzegu.com/pl/apartamenty-sprzedaz

 • 11 maja 2021

  ETAP ZBROJOWA NA OS. KSIĘŻNEJ DĄBRÓWKI SPRZEDANY!

  Etap Zbrojowa w podpoznańskiej Dąbrówce sprzedał się w tempie błyskawicznym. Największym zainteresowaniem cieszyły się 3- i 4-pokojowe mieszkania z ogrodami i loggiami. 70, czy 85 m² powierzchni dawało nabywcom pewność, że ich rodzina będzie czuła się w nowym wnętrzu komfortowo. Zaprojektowane mieszkania miały oddzieloną strefę prywatną od wspólnej, rodzinnej, co w ostatnich miesiącach okazało się być niezwykle cennym i pożądanym przez wielu rozwiązaniem. 
  Nickel Development planuje już kolejny etap na tym modnym i bogatym w infrastrukturę osiedlu na przedmieściach Poznania. Będzie od zróżnicowany architektonicznie – pojawi się zarówno zabudowa szeregowa, jak i wygodna willa miejska z niewielką liczbą mieszkań. 

   

 • Luty 2021
 • 26 lutego 2021

  ST_ART Piątkowo: wiecha zawieszona

  Na dachu wieżowca ST_ART Piątkowo wisi już wiecha. To oznacza, że budowa osiągnęła swój najwyższy punkt - 15 pięter zostało już wzniesionych.

  Przy budynku pojawiły się rusztowania, co oznacza, że rozpoczęto prace na elewacji. Na finiszu są też prace związane z montażem stolarki okiennej. W klatce A montaż już się zakończył, a w klatce B ukończonych jest obecnie (stan na 23 lutego) 12 pięter.

  Wewnątrz  budynku budowlańcy kładą tynku i posadzki. W obu klatkach posadzka jest gotowa do szóstej kondygnacji, podobnie jak tynki w części B. Natomiast w części A - tynk jest już na dziesięciu kondygnacjach. W oczywisty sposób wszędzie tam, gdzie tynki są gotowe, rozprowadzono także instalacje podtynkowe: elektryczną i sanitarną. Natomiast w hali garażowej położona została izolacja stropu na poziomie -1. Wykorzystanym do tego materiałem jest wełna lamelowa.

  Aktualnie dostępnych jest 89 z 233 mieszkań w ST_ART Piątkowo. Wybór jest szeroki, od 35-metrowych kawalerek do przestronnych 4-pokojowych apartamentów o powierzchni przekraczającej 90 mkw. Szczegóły oferty można sprawdzić na stronie internetowej inwestycji:
  startpiatkowo.com

 • 12 lutego 2021

  YOUNICK DESIGN URZĄDZI TWOJE MIESZKANIE

  Znana już w Nickel Development usługa wykańczania wnętrz "pod klucz" funkcjonuje od niedawna pod nową nazwą Younick Design. Za sukcesem projektu stoi Izabela Januchowska, która wraz ze swoim zespołem tworzy oryginalny design dla klientów Nickel Development. Lista ich realizacji jest długa – projektanci mają na swoim koncie wykończenia mieszkań, domów i apartamentów na Warzelni, w Willach Wodziczki, na Osiedlu Botanicznym czy w Dąbrówce. Zainteresowani usługą mogą wybrać rodzaj wykończenia spośród dwóch przygotowanych pakietów (podstawowego za 800 zł/m² i rozbudowanego za 1100 zł/m²) lub zamówić indywidualny projekt.

  Zobacz realizacje Younick Design na stronie: https://www.facebook.com/nickelasystent

   

 • Styczeń 2021
 • 29 stycznia 2021

  ST_ART Piątkowo: 95% okien zainstalowanych

  Inwestycja START PIĄTKOWO osiągnęła już planowaną wysokość. W budynku A w 95% mieszkań są wstawione okna, a w budynku B doszliśmy ze szkleniami do 12 piętra. Jednocześnie rozprowadzamy instalacje wewnętrzne, a w hali garażowej trwa ocieplanie sufitu wełną lamelową. Także na zewnątrz budynku trwają intensywne prace – stawiane rusztowania gwarantują, że niebawem zajmiemy się elewacją. Tymczasem trwa wykonywanie izolacji dachu w budynkach A i B.

  Powstająca na poznańskim Piątkowie inwestycja oferuje mieszkania od 1 do 4 pokojów. Pełna oferta dostępna na stronie www.startpiatkowo.com oraz w Biurze Sprzedaży przy ul. Piątkowskiej 110, tel. 506 175 176.   

 • 19 stycznia 2021

  DOMY NA GOŚCIŃCU SPRZEDANE

  Niesłabnące od ponad 20 lat powodzenie Osiedla Księżnej Dąbrówki napawa nas ogromną radością. Różnorodna zabudowa w Dąbrówce była odpowiedzią na zapotrzebowanie przyszłych mieszkańców. Dlatego przez dwie dekady budowaliśmy na przedmieściach domy, szeregowce i zabudowę rodzinną. Zakończona właśnie sprzedaż etapu Gościniec to 5-pokojowe domy z ogrodami, tarasami i garażami, którymi  interesowały się przede wszystkim rodziny z dziećmi.

  Obecnie w sprzedaży mamy jeszcze 9 mieszkań przy ul. Fosowej. Przed nami zaś kolejny etap osiedla – również zróżnicowany architektonicznie i powierzchniowo. Więcej szczegółów już wkrótce – zapraszamy do kontaktu: sprzedaz@nickel.com.pl.

 • Grudzień 2020
 • 28 grudnia 2020

  Wspierajmy nie tylko od święta

  Te święta dla wielu osób były mniej radosne niż zwykle. Pandemia odcisnęła swoje piętno na finansach wielu rodzin, ale także pobudziła do działania empatycznych obserwatorów rzeczywistości.

  Piękną inicjatywą wykazała się nasza Office Manager Dorota Brzezińska, organizując dla najbardziej potrzebujących „Przyjacielską paczuchę”. Do akcji włączyło się wielu pracowników Nickel Development, YouNick  oraz firm znajdujących się w parku i w efekcie uzbierano dary dla 14 rodzin.

  Z kolei Nickel Development i 38 innych deweloperów pod patronatem poznańskiego oddziału PZFD wzięło już po raz 9 udział w akcji „Deweloperzy dzieciom”. Pięknymi paczkami udało się obdarować 100 wychowanków z 9 domów dziecka.

  Wchodząc w 2021 rok warto pamiętać, że potrzebujących może być wielu. Pomagajmy!

 • 16 grudnia 2020

  Zakończ rok z nowym mieszkaniem

  Rok 2020 był dla wszystkich sporym wyzwaniem, dlatego postanowiliśmy umilić naszym klientom ostatnie tygodnie grudnia, proponując atrakcyjne rabaty na mieszkania i apartamenty w naszych inwestycjach.

  Apartamenty Koło Brzegu – w ofercie zostało ostatnie kilkanaście apartamentów, więc warto się pospieszyć. Gotowe, w pełni wyposażone mieszkania w cenie już od 353 000 zł czekają na miłośników nadbałtyckich plaż.    

  Estetyczne i funkcjonalne mieszkania w budowanej inwestycji Start Piątkowo oferujemy taniej do 18.000 zł. Dobra lokalizacja i niesamowite widoki na Poznań to jedne z wielu atutów prezentowanych mieszkań.

  Osiedle Księżnej Dąbrówki kusi z kolei gotowymi domami na Gościńcu (zostały ostatnie trzy) i mieszkaniami w etapie Zbrojowa, które w dobie pracy zdalnej jeszcze bardziej zyskały na popularności. Tutaj świąteczne rabaty sięgają aż 55 000 zł.

  Zapraszamy do naszego Biura Sprzedaży przy ul. Piątkowskiej 110 w Poznaniu, zachęcamy do wcześniejszego umówienia się na spotkanie pod nr 506 175 176 oraz zapraszamy na strony po szczegółową ofertę:

  kolobrzegu.com

  dabrowki.com

  startpiatkowo.com

 • Listopad 2020
 • 4 listopada 2020

  Black Friday Sale — nawet 55000 zł rabatu od Nickel Development

  Choć Black Week to ostatni tydzień listopada, tradycją już stało się wydłużenie okresu wyprzedaży na cały miesiąc. Dlatego właśnie przygotowaliśmy zestaw rabatów we wszystkich inwestycjach, a największe sięgają kwoty 55.000 zł.

  Ten imponujący rabat czeka na klientów, którzy zdecydują się na zakup domów z etapu Gościniec na Osiedlu Księżnej Dąbrówki - na jednym z najbardziej rozwiniętych przedmieść Poznania. W momencie publikacji tego wpisu dostępne są jeszcze trzy domy - każdy w tej samej cenie 599.900 zł. Każdy z ogrodem i podwójnym garażem.

  Z kolei w ST_ART Piątkowo ceny mieszkań na listopad zostały obniżone nawet o 26.000 zł, a w wybranych przypadkach można liczyć również na dodatkowy rabat dotyczący miejsca postojowego w hali garażowej.

  Na Zbrojowej, czyli 11 etapie Osiedla Księżnej Dąbrówki łączny rabat na mieszkanie z komórką lokatorską wynosi obecnie maksymalnie do 18.000 zł. W tej chwili w ofercie jest 27 mieszkań, a wśród nich jeszcze kilka cieszących się ogromnym zainteresowaniem mieszkań parterowych z naprawdę dużymi, ponad 100-metrowymi ogrodami.

  Rabat nie ominie też klientów, którzy zakupią gotowe, w pełni wyposażone apartamenty wypoczynkowe w naszej nadmorskiej inwestycji Apartamenty Koło Brzegu. Listopadowa cena za apartamenty położone zaledwie kilkaset metrów od szerokiej piaszczystej plaży jest o 18.000 zł niższa od standardowej.

  Ze szczegółami oferty można zapoznać się w Biurze Sprzedaży, które znajduje się w Poznaniu, przy ul. Piątkowskiej 110. Zachęcamy do wcześniejszego umówienia spotkania, które może odbyć się również jako video-konferencja. Numer telefonu do Biura Sprzedaży to 506 175 176.

 • Październik 2020
 • 20 października 2020

  Osiedle Księżnej Dąbrówki: Zbrojowa za półmetkiem budowy

  Na budowie jedenastego etapu Osiedla Księżnej Dąbrówki przekroczony został półmetek budowy. Aktualny status zaawansowania prac to 55%. Najbardziej widoczne zmiany, które w ostatnich tygodniach można było zaobserwować w powstających budynkach obejmują elewacje oraz dachy.

  Na czterech z sześciu budynkach są już położone dachy, a prace elewacyjne dobiegają końca w przypadku dwóch z nich.

  Nie można zapominać również o intensywnych działaniach związanych z zagospodarowaniem terenu. Drogi i parkingi utwardzone kostką betonową coraz bardziej nabierają kształtu. Wszystkie prace przebiegają terminowo.

  Aktualnie obowiązującym trendem na rynku mieszkaniowym jest popularność lokali z przynależnymi ogródkami, więc nie może dziwić ogromna popularność oferty etapu Zbrojowa.
  W sprzedaży dostępnych jest obecnie 27 mieszkań o powierzchniach 50-58 mkw., z czego 10 dysponuje przynależnymi ogródkami o powierzchni sięgającej 300 mkw.
  Szczegóły oferty na dedykowanej stronie internetowej inwestycji:

  dabrowki.com
   

 • 5 października 2020

  Rezerwacje online dostępne dla wszystkich inwestycji

  Od września można dokonywać natychmiastowej rezerwacji mieszkań online – o każdej porze dnia lub nocy, bez wychodzenia z domu. Usługa dotyczy wszystkich inwestycji w ofercie – jest dostępna na ich stronach internetowych.

  Nasza polityka rezerwacyjna umożliwia bezpłatną rezerwację mieszkania na okres 4 dni. W przypadku Osiedla Księżnej Dąbrówki oraz Apartamentów Koło Brzegu można zarezerwować maksymalnie 2 lokale.

  Na inwestycji ST_ART Piątkowo jest również możliwość podpisania umowy rezerwacyjnej. Taka procedura wyłącza zarezerwowane mieszkanie z oferty na okres miesiąca. W tym czasie można na spokojnie przygotować się do transakcji.

  Koszt blokady zależy od ceny konkretnego lokalu. Przy podpisaniu umowy rezerwacyjnej kwota związana z jej podpisaniem albo przepada (jeżeli zrezygnujesz z transakcji) albo zostanie odjęta od końcowej ceny danego mieszkania przy finalizowaniu zakupu.

   

 • Sierpień 2020
 • 28 sierpnia 2020

  Apartamenty Koło Brzegu otwarte!

  28 sierpnia odbyło się uroczyste otwarcie Apartamentów Koło Brzegu oraz oficjalne odsłonięcie rzeźby Mariana. Mewy Marian to artystyczne wizytówki Kołobrzegu, powstające w pracowni Romualda Wiśniewskiego według projektu kołobrzeskiego grafika Darka Jakubowskiego. Mieszkańcom Kołobrzegu i turystom są już znani Marian Junior, Marian Marylka i Marian z Deskorolką.

  Marian z Podczela – marynarz w kapitańskiej czapce, z fajką i lornetką na szyi – zaprasza turystów do nowo otwartego obiektu, którym zarządzać będzie Rent Like Home – wynajem apartamentów wraz z Integrum Management.

   

   

   

 • 19 sierpnia 2020

  Przekazywanie Apartamentów Koło Brzegu na półmetku

  Już ponad 50% nabywców wakacyjnych apartamentów w Podczelu odebrało swoje lokale. Przyjemność jest tym większa, że wszystkie mieszkania w inwestycji zostały całkowicie wykończone i wyposażone w meble oraz sprzęt AGD. Teraz można już zatem pomyśleć o letnim wypoczynku lub wynająć apartament miłośnikom nadbałtyckich plaż. Meteorologowie twierdzą, że do końca września ma być ciepło i słonecznie.  

 • Lipiec 2020
 • 31 lipca 2020

  Apartamenty Koło Brzegu: wykończenie już na etapie montażu mebli

  W naszej nadmorskiej inwestycji - Apartamenty Koło Brzegu - trwają już ostatnie prace związane z wykończeniami. Składane są meble ruchome, a w kuchniach instalowana zabudowa.

  Więcej prac widać z kolei na zewnątrz, gdzie wykańczane jest patio, a ogrodnicy obsadzają teren zielenią.

  Przeszliśmy także pozytywnie procedury odbiorowi Państwowej Inspekcji Sanitarnej oraz Państwowej Straży Pożarnej, co pozwoliło z kolei na złożenie wniosku o pozwolenie na użytkowanie do Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego.

   

 • 22 lipca 2020

  Osiedle Księżnej Dąbrówki: Zbrojowa w regularnej sprzedaży

  Od początku lipca mieszkania w etapie 11. Osiedla Księżnej Dąbrówki znajdują się już w regularnej sprzedaży, tzn. otwarte zostały rachunki powiernicze i klienci mogą podpisywać z nami umowy deweloperskie.

  Tym samym zakończona została przedsprzedaż z 18 umowami płatnej blokady, które do tego momentu zamieniły się już w 11 umów deweloperskich.

  Zbrojowa to 63 mieszkania na kameralnym osiedlu w podpoznańskiej Dąbrówce, jednej z najlepiej rozwiniętych miejscowości na przedmieściach stolicy Wielkopolski. Aktualnie w ofercie jest jeszcze 41 mieszkań o powierzchni 50-85 m kw. Każde z balkonem, loggią lub tarasem, a 14 wolnych mieszkań w kondygnacji zerowej ma również przynależny ogród - o średniej powierzchni 152 m kw. To wyraźnie więcej niż średnia dla nowych mieszkań oferowanych wraz z ogrodami w powiecie poznańskim, wynosząca 101,73 m kw.

  Osiedle Księżnej Dąbrówki słynie z tego, że tamtejsi mieszkańcy przeprowadzają się niejednokrotnie z etapu na etap, w miarę, jak rosną ich rodziny i potrzeby życiowe.

  Szczegóły dotyczące aktualnej oferty można znaleźć na dedykowanej stronie internetowej inwestycji: dabrowki.com

   

 • 8 lipca 2020

  ST_ART Piątkowo: lipcowa oferta specjalna. Rabaty nawet do 26 tys. zł

  Na lipiec przygotowaliśmy wyjątkową propozycję dotyczącą pięciu mieszkań w naszej poznańskiej inwestycji ST_ART Piątkowo. W ramach oferty specjalnej można uzyskać do 26 tys. zł rabatu łącznie na mieszkanie oraz miejsce postojowe w hali garażowej.

  Cztery z mieszkań objętych tą specjalną ofertą nich są ulokowane na szóstym i wyższych piętrach wieżowca - co sprawia, że zapewniają piękny widok z okna. Najwyższe z nich to 87-metrowy apartament na 14 piętrze, z którego okien można będzie oglądać zachód słońca nad panoramą Poznania.

  Szczegóły oferty podajemy na stronie internetowej dedykowanej inwestycji startpiatkowo.com, a mieszkania można obejrzeć na makiecie wirtualnej, która znajduje się w naszym Biurze Sprzedaży, w Poznaniu przy ul. Piątkowskiej 110.

 • 1 lipca 2020

  Apartamenty Koło Brzegu: windy na miejscu, trwa montaż balustrad

  Prace na naszej nadmorskiej inwestycji nie tracą tempa, a widoczne zmiany zachodzą z tygodnia na tydzień. Ostatnie wyraźne postępy to zakończenie montażu okien połaciowych w mieszkaniach z antresolą, a także okien nad klatką schodową. Zamontowane zostały również płyty elewacyjne na dachach.

  Widać też, jak robotnicy zakładają balustrady balkonowe oraz przygotowują podkonstrukcję pod deski tarasowe.

  Nie mniej postępów zachodzi wewnątrz budynków. Zainstalowane zostały już wszystkie dźwigi windowe, trwa szpachlowanie klatek schodowych, a w hali garażowej zakończono wyznaczanie miejsc postojowych.

  W łazienkach zamontowano wszystkie lustra, mocowane są aktualnie lampy. W części mieszkań z antresolami pojawiły się już drewniane schody na górę.

  W kwestiach formalnych natomiast, przystąpiliśmy do procedur odbiorowych. W dniu 24 czerwca złożyliśmy zgłoszenie do Państwowej Inspekcji Sanitarnej oraz Państwowej Straży Pożarnej i ustalamy z obiema tymi instytucjami terminy kontroli naszych obiektów.

   

 • Czerwiec 2020
 • 8 czerwca 2020

  Wille przy Parku Wodziczki: dwa apartamenty wróciły do oferty

  Nie jest częstą sytuacją, kiedy do oferty wracają nieruchomości już raz sprzedane. Tym razem druga szansa przed tymi, którzy nie zdążyli zakupić apartamentu w Willach przy Parku Wodziczki, naszej inwestycji położonej w najbardziej prestiżowej części Poznania - na Sołaczu.  

  Ponownie w ofercie znajdziemy dwa apartamenty. Pierwszy z nich, zlokalizowany jest w mniejszej willi miejskiej  (Budynek A), na parterze. Top kameralny lokal o powierzchni 52 m kw.
  Drugi z apartamentów znajduje się na pierwszym piętrze większej willi (Budynek B) i jest bardzo przestronny. Powierzchnia 105 m kw. pozwoli jego nowym właścicielom na rozwinięcie skrzydeł i wyrażenie swej osobowości tym wyjątkowym mieszkaniem.

  Oba apartamenty są dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie 9500 zł/mkw.
  Rzuty obu lokali oraz dodatkowe informacje są dostępne na stronie internetowej inwestycji: wodziczki.com
  Zachęcamy do umawiania spotkań i osobistego obejrzenia lokali - przeprowadzamy takie wizyty z zachowaniem zaleceń sanitarnych.

   

 • 4 czerwca 2020
   

  Apartamenty Koło Brzegu: malowanie miejsc postojowych

  Na budowie Apartamentów Koło Brzegu - naszej nadmorskiej inwestycji zlokalizowanej w Podczelu, czyli kołobrzeskiej dzielnicy położonej w sąsiedztwie malowniczego Ekoparku Wschodniego - praca przebiega bez zakłóceń.

  Ostatnie widoczne z zewnątrz zmiany na budowie dotyczą przede wszystkim montażu okien. W budynku nr 2 zamontowane zostały właśnie okna połaciową w mieszkaniach z antresolą, a także wszystkie okna nad klatką schodową. W budynku nr 1 montaż okien nadal trwa. Trwają także prace związane z elewacją wentylowaną na obu budynkach. Widać również pracę ekip montujących balustrady na balkonach.

  Więcej zmian zachodzi natomiast w środku. Gotowy jest zjazd do garażu i zaczynamy malowanie miejsc postojowych. W obu klatkach schodowych trwa szpachlowanie ścian. Podobnie - w pomieszczeniach strefy FUN. Instalowane są również windy.

  Bardzo widoczny postęp odnotowaliśmy w strefie SPA, gdzie zamontowana została sauna (ale jeszcze nie jest uruchomiona), a także położono płytki.

  W ofercie pozostało jeszcze 30 apartamentów. To jedno- lub dwupokojowe lokale o powierzchniach w przedziale 34-40 m kw. w pełni wykończone i wyposażone w cały potrzebny sprzęt, w tym meble ruchome oraz AGD. Będą gotowe do wprowadzenia się lub natychmiastowego wynajmu, a termin oddania inwestycji przewidziany jest w trakcie najbliższych wakacji. A zatem będzie można skorzystać z uroków własnego apartamentu lub zacząć zarabiać na wynajmie już w tym sezonie.

  Szczegóły oferty w naszym poznańskim biurze sprzedaży  - zachęcamy do kontaktu telefonicznego, za pośrednictwem platform video lub do odwiedzenia nas na miejscu. Lista dostępnych apartamentów jest na stronie internetowej inwestycji: kolobrzegu.com.

   

 • Maj 2020
 • 20 maja 2020

  Zbrojowa: wchodzimy na pierwsze piętro

  Domy wielorodzinne przy ulicy Zbrojowej, w których znajdują się m.in. mieszkania parterowe z ogródkami, to etap 11 Osiedla Księżnej Dąbrówki. Z niemałą satysfakcją przekazujemy, że prace na tej budowie postępują zgodnie z harmonogramem. W dwóch budynkach ukończono wykonanie stropów nad parterem, natomiast w odniesieniu do pięter prowadzone są prace stanu surowego. W pozostałych budynkach kończymy powoli kondygnację zerową. Jeśli chodzi o roboty sieciowe i podbudowy drogi - te są już ukończone w 95%.

  Aktualnie w ofercie zbrojowej Zbrojowej dostępne są 52 lokale o metrażach od 50,83 do 85,61 mkw.

  Szczegółowe informacje uzyskasz w naszym Biurze Sprzedaży w Poznaniu, przy ulicy Piątkowskiej 110. Jesteśmy otwarci w godzinach od 8:00 do 16:00. Śmiało można też do nas dzwonić pod numer 61 639 76 50.

  W związku z zaleceniami sanitarnymi  zachęcamy  do odbycia spotkania online – po telefonie do handlowca możecie  umówić się na wideorozmowę. Używamy wiodących platform telekonferencyjnych takich jak Google Hangouts, Zoom i Skype. Jeżeli zdecydujecie się jednak na wizytę w biurze, do dyspozycji są środki dezynfekcji i duża sala konferencyjna Przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa spotkania mogą się odbywać. W celu ustalenia szczegółów, prosimy o kontakt z Biurem Sprzedaży.

  Szczegółowe dane na temat dostępności lokali udostępniamy na stronie internetowej inwestycji: dabrowki.com

   

 • 18 maja 2020

  ST_ART Piątkowo już nad ziemią

  Na budowie naszej poznańskiej inwestycji ST_ART Piątkowo, zlokalizowanej przy ul. Lechickiej, osiągnięty został stan zerowy inwestycji. To znaczy, że wszystkie prace poniżej poziomu gruntu zostały ukończone i trwa już budowa nadziemnej części budynku.
  W tym wysokim na 15 pięter wieżowcu wciąż dostępne są jeszcze 164 mieszkania o powierzchniach od 34 do 93 m kw. Na najniższych kondygnacjach znajdować się będzie duża hala garażowa.
  Unikalną cechą ST_ART Piątkowo jest świetny widok na panoramę Poznania, który można podejrzeć już teraz na wirtualnej makiecie, która znajduje się w naszym Biurze Sprzedaży przy ul. Piątkowskiej w Poznaniu. Zapraszamy także do umawiania spotkań w postaci wideokonferencji za pośrednictwem narzędzia MeetU, dostępnego na naszych stronach internetowych.

 • Kwiecień 2020
 • 17 kwietnia 2020

  Praca w czasie pandemii nie musi ograniczać się wyłącznie do obszaru online. Spotkania są również ważne.

  Wprowadziliśmy we współpracy ze specjalistami BHP specjalne zasady organizacji pracy, do których stosują się pracownicy naszego Biura Sprzedaży oraz Biura Obsługi Klienta, aby zapewnić bezpieczeństwo klientom i sobie, a przy tym nie wyłączyć sprawnego funkcjonowania organizacji. Większość spotkań odbywa się jednak online - i do takiej właśnie formy kontaktu najbardziej zachęcamy. Po telefonie do wybranego handlowca możecie umówić się na rozmowę za pośrednictwem dowolnej z wiodących platform wideokonferencyjnych - Google Hangouts, Zoom, Skype.

  Nasze biuro przy ul. Piątkowskiej w Poznaniu ma dostateczną powierzchnię, aby jednocześnie mogło przebywać tam kilka osób. Zachowujemy bezpieczny odstęp min. 1,5 m, a czas spotkania ograniczamy do niezbędnego minimum.
  Przy wejściu zaaranżowano strefę dezynfekcji, do której ograniczono ruch listonoszy i dostawców, aby nie przenosić ewentualnych zarazków z zewnątrz na teren biura, gdzie w określonych okolicznościach mogą nadal odbywać się spotkania, przy uwzględnieniu wspomnianych zasad bezpieczeństwa.

  Podobne warunki, jak w naszym biurze przy ul. Piątkowskiej, panują w kancelariach, gdzie podpisujemy umowy wymagające poświadczenia notarialnego. Do dyspozycji mamy dużą salę konferencyjną, a wszyscy uczestniczący w spotkaniu przechodzą dezynfekcję przy wejściu do biura. Są w niej okna, więc jest tam komfortowo i bezpiecznie. Warunki umowy omawiamy wcześniej mailowo, więc spotkania trwają możliwie krótko.

  W naszej aktualnej ofercie mamy gotowe domy w Dąbrówce pod Poznanie na Osiedlu Księżnej Dąbrówki, a także mieszkania na poznańskim Piątkowie, a także apartamenty wypoczynkowe w Kołobrzegu. Szczegóły oferty są dostępne z poziomu wyszukiwarki na tej stronie internetowej.

  W czasie obostrzeń dotyczących funkcjonowania firmy i konieczności dystansowania wydłużyliśmy czas obowiązywania umów rezerwacyjnych. Teraz blokada obowiązuje nawet do 2 miesięcy.
  Zapraszamy do rozmowy online na temat wybranych przez was domów lub mieszkań. Epidemia nie musi zatrzymywać marzeń o własnym lokum.

   

 • Marzec 2020
 • 17 marca 2020

  20-lecie Osiedla Księżnej Dąbrówki – Oferta specjalna

  W tym roku mija 20 lat od rozpoczęcia budowy pierwszego etapu Osiedla Księżnej Dąbrówki. Jest ono jest naszym flagowym produktem, wpisującym się w długofalową wizję rozwoju firmy. Jednocześnie wyróżnia się na tle innych, powstających na przedmieściach inwestycji swoją nietuzinkową i odważną architekturą.

  Z okazji tego małego jubileuszu przygotowaliśmy ofertę specjalną dla pierwszych 20 klientów, którzy podpiszą umowę na zakup mieszkania lub domu na Osiedlu Księżnej Dąbrówki do 30 kwietnia bieżącego roku. Mamy tu 4 różne korzyści do wyboru. W przypadku zakupu domu przy ulicy Gościniec oferujemy rabaty w kwocie do 47 tysięcy złotych. W przypadku mieszkań na ulicy Zbrojowej oferujemy wyłączne prawo do korzystania z wybranego jednego miejsca postojowego lub system płatności 10/90. Czwartą korzyścią jest bezpłatny projekt łazienki oferowany w ramach usługi Nickel Asystent – ta opcja jest dostępna niezależnie od wybranej nieruchomości.

  Wszelkich informacji na temat promocji udziela nasze Biuro Sprzedaży w Poznaniu, przy ulicy Piątkowskiej 110 -  jest otwarte w godzinach od 8:00 do 17:00. Zapraszamy też do kontaktu telefonicznego pod numerem 61 639 76 50.
  Szczegółowe dane dotyczące dostępności lokali odnajdziesz na stronie internetowej inwestycji:
  dabrowki.com.

   

 • Luty 2020
 • 28 lutego 2020

  ST_ART Piątkowo: zaawansowanie budowy - 24%

  Na budowie ST_ART Piątkowo - wieżowca, który będzie górował nad ulicą Lechicką w Poznaniu - odnotowujemy kolejne postępy. Stan zaawansowania prac osiągnął poziom 24%, a aktualne prace dotyczą już parteru.

  Pięter będzie łącznie 15 i z wieżowca rozciągać się będzie piękny widok, niezależnie od tego, na którą stronę wychodzić będą okna poszczególnych mieszkań. Jego ułożenie względem trzech innych wysokich bloków będących w sąsiedztwie jest tak przemyślane, że nie będą one przeszkodą w kontemplacji panoramy Poznania.

  W tej chwili w ofercie dostępnych jest 169 mieszkań. Najmniejsze mają powierzchnię niecałych 35 m kw., natomiast największe swoim metrażem przekraczają 93 m kw. Cena za metr kwadratowy mieszkania w ST_ART Piątkowo zaczyna się od 6.683 zł netto.

  Szczegóły dotyczące oferty na dedykowanej stronie internetowej inwestycji - startpiatkowo.com.

   

   

 • Styczeń 2020
 • 31 stycznia 2020

  Osiedle Księżnej Dąbrówki: startuje budowa 11 etapu

  W piątek, 31 stycznia 2020 r. rozpoczęto prace budowlane w ramach kolejnego etapu inwestycji Osiedle Księżnej Dąbrówki. To już 11 etap, a jego nazwa - „Zbrojowa“ - zgodnie z prawie 20-letnią tradycją, pochodzi od ulicy, przy której znajdą się wznoszone budynki.

  Według naszych planów, rozpoczęta właśnie budowa potrwa do trzeciego kwartału 2021 r. W chwili obecnej na ogrodzonym terenie przy ul. Zbrojowej w Dąbrówce trwają prace ziemne. Zza płotu widać pracujące koparki. Rozpoczęto również pierwsze zbrojenia.

  Powstają tam 63 mieszkania, z których ponad 10% znalazło sowich nabywców jeszcze przed rozpoczęciem budowy. Obecnie dostępnych jest w ofercie 55 mieszkań o powierzchniach od 50 do 85 m kw. Każde z mieszkań posiada taras lub balkon, a 19 mieszkań parterowych - również ogród. Największy z nich mierzy ponad 300 m kw.

  Szczegóły oferty można znaleźć na stronie internetowej dabrowki.com.pl oraz w naszym Biurze Sprzedaży, które zlokalizowane jest przy ul. Piątkowskiej 110 w Poznaniu. Zachęcamy do telefonicznego umawiania spotkań pod nr. tel. 506 175 176.

   

 • 28 stycznia 2020

  Apartamenty Koło Brzegu: trwają ostatnie prace dekarskie

  Na budowie Apartamentów Koło Brzegu, naszej nadmorskiej inwestycji powoli dobiegają końca prace związane ze wznoszeniem budynków. Poziom zaawansowania konstrukcji osiągnął 95%. Trwają ostatnie prace dekarskie: zamykanie dachu płytą OSB oraz kładzenie pierwszej warstwy papy.

  Z pewnością uwagę przechodniów zwraca już wschodnia ściana jednego z budynków, na której montowana jest już deska elewacyjna, która nada obiektowi charakterystycznego, znanego z wizualizacji, nadmorskiego sznytu.

  Wewnętrz budynków budowlańcy tynkują ściany i rozpoczęli właśnie kłaść posadzki.

  W ofercie apartamentów w tej zacisznej lokalizacji pozostało jeszcze 39 lokali. Większość z nich to apartamenty dwupokojowe o powierzchniach od 34 do 40 m kw. Apartamenty jednopokojowe cieszyły się do tej pory większym zainteresowaniem i tych pozostało w ofercie jeszcze 3, a ich powierzchnia kształtuje się od 34 do 38 m kw.

  Szczegółowe informacje na temat oferty Apartamentów Koło Brzegu można znaleźć na dedykowanej stronie internetowej inwestycji: kolobrzegu.com.

 • Grudzień 2019
 • 9 grudnia 2019

  Grudniowe oferty specjalne z okazji Świąt

  Dla każdego, kto do końca roku 2019 zdecyduje się kupić od nas mieszkanie, przygotowaliśmy specjalne oferty.

  Promocja dotyczy inwestycji ST_ART_Piątkowo, Apartamenty Koło Brzegu oraz Osiedla Księżnej Dąbrówki. W każdej z nich dostępne są różne opcje oferty specjalnej, więc warto umówić się na spotkanie w naszym Biurze Sprzedaży i przekonać się, co ciekawego przygotowaliśmy dla naszych Klientów na Święta.


  Nasze Biuro Sprzedaży znajduje się w Poznaniu, przy ulicy Piątkowskiej 110 i jest otwarte w godzinach od 8:00 do 17:00. Zapraszamy do wcześniejszego kontaktu telefonicznego pod numerem 61 639 76 50.

  Szczegółowe dane dotyczące dostępności lokali odnajdziesz na stronie internetowej każdej z inwestycji:
  startpiatkowo.com
  dabrowki.com
  kolobrzegu.com

   

 • Listopad 2019
 • 27 listopada 2019

  Osiedle Księżnej Dąbrówki: Pierwsza umowa na Zbrojowej podpisana!

  Właśnie podpisana została pierwsza umowa blokady na mieszkanie w etapie Zbrojowa, na Osiedlu Księżnej Dąbrówki. Jest to 11 etap tej inwestycji, którą rozbudowujemy już od 2000 roku.
  Na Zbrojowej dostępnych jeszcze jest 48 lokali o powierzchni od 50,83 do 85,61 m2, na Gościńcu natomiast do wyboru pozostaje 11 domów o metrażach od 114,55 do 120,92 m2.


  Szczegółowych informacji na temat inwestycji udziela nasze Biuro Sprzedaży w Poznaniu, przy ulicy Piątkowskiej 110. Biuro otwarte jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego, pod numerem telefonu 61 639 76 50.
  Z pełną ofertą związaną z osiedlem Księżnej Dąbrówki oraz danymi na temat dostępności nieruchomości można zapoznać na witrynie internetowej: dabrowki.com

   

 • 22 listopada 2019

  Warzelnia inwestycją dekady w Poznaniu

  Niezależny portal branżowy RynekPierwotny.pl uznał nasz luksusowy kompleks apartamentowy Warzelnia za poznańską inwestycję dekady. Nagrodę przyznano podczas uroczystej gali 10-lecia portalu, która odbyła się w Warszawie, w Hotelu Westin 21 listopada 2019 r. Pamiątkową statuetkę oraz dyplom odebrała Agnieszka Jaworska-Goździewska, Specjalistka ds. marketingu i PR z naszego Biura Sprzedaży.

  Warzelnia to prestiżowe osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej oraz wielorodzinnych willi miejskich, które objęły łącznie 100 apartamentów. Zostało ono zbudowane w granicach Poznania, na terenie należącym wcześniej do majątku Mycielskich, znanych poznańskich browarników z przełomu XIX i XX w. Budowa trwała w latach 2012-2014.
  Warzelnia wyróżniała się na rynku apartamentów nieoczywistą lokalizacją jak na ten typ nieruchomości. Apartamentowce, stereotypowo kojarzone są z centrum miast, natomiast rzadkością w tym segmencie jest bliskość zieleni czy położenie nad akwenem wodnym, co niewątpliwie docenili klienci Warzelni.

  Inwestycja szczególnym uznaniem cieszyła się wśród osób, które w centrum już mieszkały, ale hałas, brak zieleni i klimat śródmieścia przestał im odpowiadać. Weszli bowiem na etap poszukiwania balansu, inspiracji i otoczenia, które dam im coś więcej. Jesteśmy przekonani, że również dzięki Warzelni mogą to odnajdywać.

 • 15 listopada 2019

  Black Friday w NICKEL Development

  Z okazji nadchodzącego Black Friday stworzyliśmy kilka ofert specjalnych dotyczących na mieszkania i domy – mowa o Osiedlu Księżnej Dąbrówki, Apartamentach Koło Brzegu, i poznańskiej inwestycji ST_ART Piątkowo.

  W przypadku Osiedla Księżnej Dąbrówki, jeśli zdecydujesz się na zakup domu z garażem i ogrodem – a te są już gotowe do odbioru – możesz otrzymać rabat w wysokości do 47 000 zł. Dostępnych jest jeszcze 11 domów o powierzchni od 115 do 145 m kw.

  Apartamenty Koło Brzegu to kolejna inwestycja, w której znajdziesz propozycje z okazji Black Friday. Na wybrane, w pełni wykończone pod kluczi i kompletnie wyposażone lokale, oferujemy tu rabaty do 20 000 zł. Dostępnych jest jeszcze 41 apartamentów  o metrażach od 34,30 do 40,40 m2.

  W ST_ART Piątkowo oferujemy rabat związany z Black Friday w wysokości do 34 000 zł. Dotyczy on wybranych mieszkań i miejsc postojowych. Do kupienia jest jeszcze 197 lokali o powierzchnach od 34,74 do 93,23 m2.

  Dodatkowo, tylko w listopadzie istnieje możliwość zakupu mieszkania w inwestycji ST_ART Piątkowo w atrakcyjnym planie płatności 10/90.

  Szczegółowe informacje na temat obowiązujących promocji można uzyskać w naszym Biurze Sprzedaży, które mieści się przy ul. Piątkowskiej 110 w Poznaniu. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00. Dostępni jesteśmy również pod numerem telefonu 61 639 76 50.

  Pełną ofertę związaną z Black Friday można znaleźć również na stronach internetowych poszczególnych inwestycji.
  startpiątkowo.com
  dabrowki.com
  kolobrzegu.com

   

 • 5 listopada 2019

  Wille Wodziczki: sprzedaż zakończona

  Właśnie dobiegła końca sprzedaż apartamentów w jednej z naszych najbardziej prestiżowych inwestycji - w Willach Wodziczki. Wszystkie z 35 apartamentów rozmieszczonych w dwóch kameralnych willach miejskich znalazło swoich nabywców.

  Posiadłość zdecydowanie wyróżnia się na tle innych projektów deweloperskich, które w podobnym czasie powstawały w tej okolicy. Zachowuje ona bowiem historyczny charakter, a także zgodność z zasadami urbanistycznymi wyznaczonymi na początku XX w. Nie może więc dziwić, że często był to pierwszy wybór osób, które zainteresowane były zakupem apartamentu na Sołaczu, uchodzącym od lat za najbardziej prestiżową dzielnicę Poznania.

  Historyczna zasada, o której mowa, to niewielki udział budynków w powierzchni całej działki, który w przypadku Willi Wodziczki wynosi dokładnie 30%. Takie podejście z naszej strony spotkało się z ogromnym uznaniem nabywców, których ujął prywatny park graniczący przez płot z popularnym Parkiem Wodziczki, znanym z nowatorskiego placu zabaw.

  To nasza kolejna - po Pelikanie i Warzelni - prestiżowa realizacja, która z powodzeniem przeszła w ręce nowych właścicieli, którzy będą tu mogli cieszyć się prestiżową lokalizacją,  bliskością centrum miasta, a jednocześnie mnóstwem terenów spacerowych i rekreacyjnych - z Parkiem Sołackim i Cytadelą w pierwszej kolejności.

 • Październik 2019
 • 29 października 2019

  Osiedle Botaniczna wśród nominowanych do nagrody im. Jana Baptysty Quadro

  W ramach 21. edycji konkursu im. Jana Baptysty Quadro w dniu 28 października 2019 przyznano nagrody oraz nominacje dla najlepszych architektonicznie realizacji i inwestycji w Poznaniu oddanych w 2018 r. W tym roku, spośród 24 zgłoszonych obiektów, nominowanych do otrzymania nagrody zostało sześć najlepszych projektów. Wśród nominowanych koncepcji znalazło się nasze Osiedle Botaniczna, którego projekt wykonała współpracująca z Nickel Development Pracownia Architektoniczna Insomia.

  Niezwykle cieszymy się z uznania jury. Jest to dla nas również motywacja do tworzenia kolejnych niecodziennych architektonicznie projektów w następnych latach.

 • 1 października 2019

  ST_ART Piątkowo: Komórka lokatorska gratis do mieszkań 3- i 4-pokojowych

  Jeżeli do końca października zdecydujesz się na zakup mieszkania 3- lub 4-pokojowego w naszej inwestycji ST_ART Piątkowo, otrzymasz gratis własną komórkę lokatorską o wartości 12 300 zł. Aktualnie dostępne są 104 takie lokale, a ich powierzchnia wynosi od 57,55 do 93,23 m2.
  Szczegółowe informacje na temat promocji można uzyskać w naszym Biurze Sprzedaży, które mieści się w Poznaniu, przy ul. Piątkowskiej 110. Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00 – 17:00. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego, pod nr. tel.  61 639 76 50
  Z pełną ofertą ST_ART Piątkowo można zapoznać się na stronie inwestycji: startpiatkowo.com

 • Wrzesień 2019
 • 30 września 2019

  Ramię w ramię ze sztuczną inteligencją

  Podczas ostatniej edycji Targów Mieszkań i Domów, zaprezentowaliśmy nowe rozwiązania, które pomoże klientom jeszcze na etapie wyboru mieszkania.
  To sztuczna inteligencja Ada, która obsługuje zapytania klientów, zgłaszających się do nas poprzez czat na stronie. Pierwsza inwestycja, dla której usługa została wdrożona to ST_ART Piątkowo. W następnej kolejności Ada będzie przejmować klientów, którzy będą zgłaszać się telefonicznie poza godzinami pracy Biura Sprzedaży. Automat komunikacyjny zbierze podstawowe parametry zapytania, aby w następnym kroku sprzedawca mógł zaprezentować już wstępną propozycję dla klienta.

 • 27 września 2019

  ST_ART Piątkowo na makiecie nowej generacji

  Podczas jesiennej edycji Targów Mieszkań i Domów 2019, które odbyły się w miniony weekend, zaprezentowaliśmy szerokiej publiczności naszą najnowszą innowację z obszaru prezentacji oferty.

  ST_ART Piątkowo - naszą największą z realizowanych obecnie inwestycji, można oglądać teraz na makiecie cyfrowej. Dzięki specjalnemu urządzeniu i dedykowanemu oprogramowaniu, można nie tylko patrzeć na budynek z zewnątrz, ale również sprawdzić widok z każdego okna, zajrzeć do wnętrza inwestycji, a nawet sprawdzić poziom nasłonecznienia o różnych porach dnia. Część mieszkań w wizualizacji jest nawet umeblowana, co pozwala klientom lepiej wczuć się w ich potencjalne nowe lokum.

  Ewidentną przewagą makiety cyfrowej nad konwencjonalną jest możliwość obejrzenia zarówno najbliższego, jak i dalszego otoczenia. Programiści uwzględnili bowiem na makiecie obiekty znajdujące się w promieniu 2,5 km wokół naszej inwestycji.

  Makieta znajduje się obecnie w naszym Biurze Sprzedaży przy ul. Piątkowskiej 110 w Poznaniu. Zapraszamy zatem do wizyty połączonej z wirtualnym zwiedzaniem inwestycji. Biuro jest czynne w godz. 8-17 w dni powszednie. Można nas odwiedzić w każdej chwili, ale sugerujemy kontakt telefoniczny i umówienie spotkania ze sprzedawcą, który będzie mógł wówczas poświęcić wam pełną uwagę i przygotować wstępną propozycję.

 • sierpień 2019
 • 28 sierpnia 2019

  Ostatnie 3 dni oferty specjalnej na gotowe domy

  Jeszcze przez trzy dni - do końca sierpnia - obowiązuje oferta specjalna na gotowe domy na przedmieściu. Mowa o naszym Osiedlu Księżnej Dąbrówki w podpoznańskiej Dąbrówce - po zachodniej stronie miasta.

  Każdy z domów objętych ofertą dysponuje tarasem i ponad 200-metrowym ogrodem. Powierzchnia domów to 143-146 m kw.

  Oferta specjalna pozwala oszczędzić nawet do 47.000 zł, które można przeznaczyć na zakup usługi wykończenia pod klucz. To pozwala na szybkie i sprawne przeprowadzenie prac. Klienci, którzy wybierają tę opcję, nie muszą borykać się z umawianiem i koordynacją prac poszczególnych ekip budowlanych, a ogromną wartość dodaną stanowi gwarancja, jaką otrzymują na wszystkie elementy wykończeniowe.

  Szczegóły oferty na dedykowanej stronie internetowej dabrowki.com.

 • 9 sierpnia 2019

  Oferta specjalna w ST_ART Piątkowo do końca wakacji

  Jeszcze do 31 sierpnia potrwa promocja mieszkań w naszej inwestycji ST_ART Piątkowo. Pierwszych pięcioro klientów, którzy dokonają transakcji w tym okresie może liczyć na szczególny harmonogram wpłat - rozłożony w proporcji 10/90.

  Ze szczegółami promocji i jej regulaminem można zapoznać się w naszym Biurze Sprzedaży, które mieści się w Poznaniu, przy ul. Piątkowskiej 110. Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00 - 17:00. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego po nr. tel.  61 639 76 50

  Pełną ofertę ST_ART Piątkowo można przeglądać na stronie inwestycji:
  http://startpiatkowo.com/mieszkania-piatkowo

 • Lipiec 2019
 • 29 lipca 2019

  Osiedle Księżnej Dąbrówki: obniżka cen na gotowe domy

  W etapie Gościniec na Osiedlu Księżnej Dąbrówki mamy specjalną ofertę wakacyjną. Gotowe domy w zabudowie bliźniaczej można teraz kupić w cenie 4190 zł/m kw. Biorąc pod uwagę, że mają one powierzchnie od 142 do 146 m kw., korzystając oferty możesz oszczędzić prawie 48 tys. zł.

  Każdy z 11 domów posiada 5 pokoi i jest otoczony ok. 200-metrowym ogrodem. Osiedle powstaje od ponad 18 lat w najlepszej części Dąbrówki. W pobliżu znajdują się sklepy, przychodnie i apteki, do których można dojść piechotą po pięknym chodniku.

  Dąbrówka jest położona po zachodniej stronie Poznania, a bezpośrednie sąsiedztwo węzła obwodnicy pozwala na dogodny dojazd zarówno do miasta, jak i w dalszą trasę.

  Szczegóły na stronie internetowej inwestycji: dabrowki.com

   

   

 • 7 lipca 2019

  ST_ART Piątkowo: rozpoczęcie budowy

  Na budowie naszej nowej inwestycji - ST_ART Piątkowo - rozpoczęły się pierwsze prace. U zbiegu ulicy Wojciechowskiego i Lechickiej w Poznaniu powstanie 15-piętrowy wieżowiec, korespondujący swoją bryłą z sąsiednimi budynkami, natomiast architekturą zdecydowanie dodający lekkości całej okolicy.
   
  W wieżowcu znajdą się 233 mieszkania, z których jeszcze 172 jest wolnych. Charakter oferowanych tutaj lokali jest bardzo różnorodny, począwszy od kompaktowych, 2-pokojowych mieszkań o metrażu ok. 35 mkw., poprzez 3-pokojowe rodzinne mieszkania, aż do przestronnych, ponad 90-metrowych apartamentów na najwyższych kondygnacjach – w sam raz dla amatorów malowniczych widoków na miasto.
   
  Szczegóły oferty na dedykowanej stronie internetowej inwestycji:
  startpiatkowo.com

 • Czerwiec 2019
 • 28 czerwca 2019

  Po ekspercku w branżowym roczniku ‘Geodetic’

  Właśnie ukazało się tegoroczne wydanie prestiżowego rocznika branżowego „Geodetic“, a w nim artykuł autorstwa naszego eksperta. Mec. Maciej Sobkowiak, dyrektor działu prawnego w Nickel Development podzielił się z czytelnikami swoimi spostrzeżeniami co do ryzyka, jakie może powstawać w obliczu niespełnionych obietnic deweloperów i operatorów wynajmu w zakresie gwarantowanej stopy zwrotu.

  Na przykładzie Apartamentów Koło Brzegu mecenas uzasadnia, że nasz - odmienny od powszechnej praktyki rynkowej - sposób rozliczania zysków z inwestorami jest dla tych ostatnich, czyli de facto - klientów, korzystniejszy.

  Zapraszamy do lektury. Artykuł znajduje się na stronie 84, a elektroniczne wydanie rocznika można przeczytać w całości TUTAJ.

   

 • 6 czerwca 2019

  Osiedle Księżnej Dąbrówki: czerwcowa oferta specjalna

  „Beztroskie lato z Nickel Development“ - tak nazwaliśmy naszą specjalną ofertę, dzięki której możesz kupić dom na Osiedlu Księżnej Dąbrówki w cenie niższej o 19.000 zł. Mowa oczywiście o domach przy ul. Gościniec w Dąbrówce.

  Zaoszczędzoną kwotę można przeznaczyć na wakacyjny wypoczynek, a wykończeniem zająć się po urlopie, albo…
  …od razu przystąpić do wykończenia i - korzystając z dobrej pogody - cieszyć się nowym lokum jeszcze przed zakończeniem wakacji.

  Oferta obowiązuje do końca czerwca, przy zakupie domu w zabudowie bliźniaczej. Aktualnie dostępnych jest 11 domów o powierzchniach 143-146 m kw. Możesz nam dodatkowo zlecić usługę wykończenia pod klucz w jednej z trzech opcji standardowych (750 zł/mkw) lub indywidualnie wycenianego pakietu rozszerzonego.

  Szczegóły oferty na stronie dedykowanej inwestycji: dabrowki.com.

 • Maj 2019
 • 20 maja 2019

  Apartamenty Kołobrzegu z laurem Konsumencki Lider Jakości 2019

  Apartamenty Koło Brzegu zostały uznane za jednego z liderów jakości w kategorii „Apartamenty inwestycyjne - Pomorze“. Tak wynika z ogólnopolskich badań konsumenckich przeprowadzonych na zlecenie Strefy Gospodarki - niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z Dziennikiem Gazetą Prawną.

  To oznacza, że możemy posługiwać się tytułem Konsumenckiego Lidera Jakości 2019. Według raportu podsumowującego badania, wynika, że konsumenci kojarzą Apartamenty Koło Brzegu z wysokiej klasy architekturą i designem, nowoczesnym myśleniem oraz doskonałą lokalizacją.

  Godne podkreślenia jest również, że co dziesiąty z respondentów rozpoznaje markę Apartamenty Koło Brzegu.

  Aktualnie w ofercie Apartamentów Koło Brzegu znajduje się jeszcze 56 spośród 96 lokali o powierzchniach 33,9-40,4 m kw. Mieszczą się w dwóch niskich, kameralnych budynkach z windą i halą garażową.

  Szczegóły oferty można znaleźć na stronie internetowej dedykowanej inwestycji: kolobrzegu.com

 • Kwiecień 2019
 • 25 kwietnia 2019

  Fosowa i Gościniec: ukończone drogi i chodniki w całym etapie

  Etap X Osiedla Księżnej Dąbrówki, czyli ulice Fosowa i Gościniec, pięknieją wraz z wiosną. Właśnie zakończone zostały roboty drogowe - jezdnie i chodniki na terenie całego etapu są już gotowe. Na finiszu są prace w obrębie budynków, a wykonawcy zajmują się teraz zagospodarowaniem terenu, wiatami i ogrodzeniami.

  Są tu jeszcze dostępne mieszkania do kupienia - 11 przestronnych mieszkań w eleganckich bliźniakach o współczesnej architekturze, nawiązującej do najbardziej lubianego z wcześniejszych etapów - czyli do Zamkowej.

  Cena za metr tych lokali nie przekracza 4500 zł, a szczegóły oferty można znaleźć na stronie dedykowanej inwestycji: dabrowki.com

 • Marzec 2019
 • 20 marca 2019

  Apartamenty Koło Brzegu: gotowy strop nad kondygnacją -1 i częścią parteru

  Na budowie naszej nadmorskiej inwestycji widać bardzo wyraźne efekty. Kondygnacja -1 została zamknięta stropem w obu budynkach, a w jednym z nich budowlańcy wykonali także strop nad kondygnacją parterową.  

  Oprócz parteru, nasze kameralne budynki będą miały jeszcze cztery kondygnacje nadziemne. Całość pomieści 96 apartamentów wykończonych pod klucz.

  Dostępnych do kupienia jest jeszcze 58 z nich. Można będzie korzystać z nich jako prywatnych apartamentów wypoczynkowych lub oddać w opiekę profesjonalnemu operatorowi i zarabiać na wynajmie w prostym modelu, jaki stworzyliśmy.

  Szczegóły na stronie internetowej inwestycji:
  https://kolobrzegu.com/

 • 5 marca 2019

  Na Targach o bezpiecznym inwestowaniu w nieruchomości wypoczynkowe

  Podczas wiosennej edycji poznańskich Targów Mieszkań i Domów, które w tym roku odbyły się w pierwszy weekend marca, naszym tematem przewodnim rozmów z klientami oraz mediami były bezpieczne inwestycje w nieruchomości wypoczynkowe.

  W relacji na żywo z naszego targowego stoiska, reporter telewizji WTK, Maciej Szefer rozmawiał z dyrektorem działu prawnego Nickel Development, Mec. Maciejem Sobkowiakiem, który w prosty sposób wyjaśnił, na czym polega bezpieczne inwestowanie i co należy sprawdzić, przymierzając się do ulokowania prywatnych pieniędzy w apartamenty wypoczynkowe.

  Przygotowaliśmy też specjalny post na blogu poświęcony temu zagadnieniu - zapraszamy do lektury.

  Aktualnie w naszej ofercie znajdują się apartamenty w dwóch inwestycjach:
  Green Club w Szklarskiej Porębie - greenclub.com.pl
  oraz Apartamenty Koło Brzegu na Podczelu, czyli dzielnicy Kołobrzegu - kolobrzegu.com.pl

 • Luty 2019
 • 20 lutego 2019

  Kołobrzeg: Podczele przyciągnie więcej wynajmujących i zyska nową infrastrukturę

  Dobra wiadomość dla inwestujących w Apartamenty Koło Brzegu. Według informacji Głosu Koszalińskiego, Europie Sunrise Festival od tego roku zagości na terenie lotniska w Podczelu, a jego organizatorzy zapowiadają, że to nie jedyna impreza, która odbędzie się w tej lokalizacji w ciągu najbliższych trzech lat.  

  Festiwal co roku ściąga fanów muzyki elektronicznej z całej Europy, którzy bawiąc się przez kilka dni, korzystają z uroków Kołobrzegu, a przede wszystkim jego bazy noclegowej.

  Teraz, gdy samorząd zdecydował o przeniesieniu lokalizacji festiwalu z centum miasta do Podczela, z pewnością zyska dzielnica i tamtejsi inwestorzy oferujący mieszkania pod wynajem. Dobrą informacją jest również aktywna postawa radnych osiedla Podczele, którzy przy tej okazji uzyskali od władz miasta obietnicę ważnych inwestycji na terenie dzielnicy. Ma tam powstać park i molo. Rozbudowany będzie plac zabaw, a ul. Kresowa, prowadząca na osiedle z głównej drogi, ma zostać wyremontowana.

  W naszej ofercie dostępnych jest obecnie jeszcze 59 z 96 apartamentów. To lokale o powierzchni od 34 do 40 m kw., które zostaną wykończone pod klucz i po wydaniu będą gotowe do wprowadzenia się lub wynajęcia.

  W Podczelu jako mniej zurbanizowanej części Kołobrzegu panuje mniejsza konkurencja wśród oferujących miejsca noclegowe w apartamentach wypoczynkowych, co stanowi dodatkowy atut dla rozważających inwestycję.

  Aby dowiedzieć się szczegółów oferty należy skontaktować się ze sprzedawcą, dzwoniąc pod nr tel.  506-175-176 i umawiając się na spotkanie w naszym Biurze Sprzedaży w Poznaniu, przy ul. Piątkowskiej 110.

 • 6 lutego 2019

  Wyższe bonifikaty przy uwłaszczeniu dzięki senackiej nowelizacji ustawy

  Na podpis prezydenta czeka nowelizacja ustawy o przekształceniu prawa użytkowania wieczystego we własność. Zgodnie z wprowadzonymi zmianami, wysokość bonifikaty w odniesieniu do gruntów, na których stoją kompleks apartamentowy Warzelnia i Osiedle Botaniczna wzrośnie z 60% w do 75%.

  Nowe brzmienie przepisów sprawia, że wojewoda będzie wyrównywał stawkę bonifikaty na gruntach skarbowych w tych miejscowościach, gdzie samorząd na swoich gruntach ustanowi wyższą bonifikatę niż standardowe 60% ujęte w pierwszej wersji ustawy.

  Uchwałą poznańskich radnych z 5 lutego, wysokość bonifikaty na gruntach należących do tutejszego samorządu została ustalona na poziomie 75%.

  Zarówno kompleks Warzelnia, jak i Osiedle Botaniczna zostały wzniesione na gruntach należących do Skarbu Państwa, więc wraz z podpisem prezydenta bonifikata jednorazowej opłaty przekształceniowej wzrośnie do stawki samorządowej.

  O postępach w tej sprawie będziemy informować.

  Jeśli chcesz wiedzieć, jak obliczyć wysokość Twojej bonifikatę - zobacz przykład na naszym blogu.

  JAK WYLICZYĆ BONIFIKATĘ? - BLOG

   

 • styczeń 2019
 • 29 stycznia 2019

  Koniec użytkowania wieczystego

  Wraz z początkiem stycznia użytkownicy wieczyści gruntów pod nieruchomościami mieszkaniowymi stali się ich właścicielami. To dobra wiadomość dla naszych Klientów - mieszkańców Osiedla Botaniczna oraz kompleksu apartamentowego Warzelnia. Te dwie inwestycje zbudowaliśmy na gruntach publicznych z prawem użytkowania wieczystego.

  Nowi właściciele aby dopełnić tej „transakcji“ muszą dokonać opłaty - albo opłacając co roku przez 20 lat tę samą kwotę, co dotychczasowa, albo dokonać wpłaty jednorazowo - korzystając z bonifikaty.

  Warto zainteresować się tą drugą opcją, jak przekonujemy na naszym blogu.

  CZYTAJ NA BLOGU

   

 • Grudzień 2018
 • 21 grudnia 2018

  Wesołych Świąt

  To był dla nas bardzo intensywny rok. Mamy za sobą trzy premiery - Apartamenty Koło Brzegu, ST_ART Piątkowo i Green Club. Zakończyliśmy budowę 2 etapu Osiedla Botaniczna, jesteśmy na finiszu budowy Willi Wodziczki oraz zbliżamy się do końca 10-tego etapu Osiedla Księżnej Dąbrówki.

  To wszystko w roku obchodów 20-lecia istnienia firmy!

  Dziękujemy Wam za ten rok i życzymy zasłużonego odpoczynku w spokoju i domowym zaciszu, spełnienia marzeń - szczególnie tych związanych z własnym lokum, dużo ciepła i rozmów w gronie najbliższych.

  Mamy nadzieję, że przyszły rok będzie dla Was i dla nas przynajmniej tak samo dobry, jak ten dobiegający końca i życzymy Wam tego z całego serca.


  Zespół Nickel Development

   

 • 20 grudnia 2018

  Zarządzamy Wspólnotą Mieszkaniową Osiedle Botaniczna 2

  W dniu 30 listopada 2018 r.powstała wspólnota mieszkaniowa obejmująca budynki należące do 2 etapu Osiedla Botaniczna. Zarząd Nieruchomością Wspólną w rozumieniu art. 18 ust. 1 Ustawy z dnia 24 czerwca 1994 r. o własności lokali sprawować będzie Nickel Development poprzez specjalnie do tego celu powołany Dział Zarządzania Nieruchomościami.

  Jest to część naszej misji, czyli zapewnienia naszym Klientom jak najlepszych doświadczeń związanych z naszymi mieszkaniami i apartamentami. Chcemy, aby opieka nad Klientami wykraczała poza okres od decyzji o nabyciu nowego mieszkania do przeniesienia własności lokalu. Mamy do tego kompetencje, gdyż zarządzaniem zajmować się będą osoby z wieloletnim doświadczeniem w tym sektorze.

  Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o obowiązkach i prawach wynikających z członkostwa we wspólnocie mieszkaniowej - czytaj artykuł na naszym blogu.

 • 14 grudnia 2018

  Deweloperzy dzieciom

  19 grudnia będzie miała miejsce VII odsłona akcji Deweloperzy Dzieciom, w której z ogromną radością weźmiemy udział. W poznańskiej Jump Arenie, dzięki wsparciu poznańskich deweloperów,  wychowankowie domów dziecka będą mogli spędzić kilka beztroskich godzin, a na koniec zabawy otrzymać świąteczny prezent. Akcję organizuje Mission Public Relations, a patronem tytularnym jest poznański oddział Polskiego Związku Firm Deweloperskich

 • listopad 2018
 • 28 listopada 2018

  Wille Wodziczki z pozwoleniem na użytkowanie

  Kolejna z inwestycji, które mamy obecnie w ofercie zbliża się do końca budowy. Wille Wodziczki otrzymały pozwolenie na użytkowanie, co oznacza, że niebawem będą mogli wprowadzać się tam pierwsi mieszkańcy luksusowych apartamentów na Sołaczu.

  Jest jeszcze szansa aby dołączyć do grona mieszkańców tej kameralnej posiadłości liczącej zaledwie 35 apartamentów. Dostępne w ofercie jest nadal sześć apartamentów, a cztery z nich w ramach wydłużonego "czarnego piątku" ma obniżoną cenę do 8900 zł/m kw.

  Szczegóły oferty na stronie internetowej inwestycji: wodziczki.com oraz w Biurze Sprzedaży, do którego zapraszamy od poniedziałku do piątku, najlepiej po wcześniejszym telefonicznym umówieniu spotkania. Nasz numer to 506-175-176.

 • 17 listopada 2018

  Osiedle Botaniczna - wkrótce pierwsze przeprowadzki do mieszkań drugiego etapu

  Nasza bestsellerowa inwestycja - Osiedle Botaniczna - otrzymała pozwolenie na użytkowanie i tym samym jest gotowa na przeprowadzki pierwszych mieszkańców. Obecnie przeprowadzane są odbiory techniczne mieszkań, w których aktywnie uczestniczy Biuro Obsługi Klienta, już od wiosny monitorujące jakość wykończeń.

  Na terenie osiedla trwają ostatnie prace porządkowe, a Dział Inwestycji prowadzi rozmowy z dostawcami mediów w kwestii podpisania umów.

  Niedługo zakończymy także sprzedaż mieszkań w tej inwestycji - w ofercie pozostały już tylko dwa ostatnie lokale: 95- i 110-metrowe apartamenty w standardzie premium. Znajdują się one w Domu Apartamentowym Botaniczna Plus.

  Szczegóły oferty na stronie internetowej inwestycji: botaniczna.com. Zainteresowanych zapraszamy do Biura Sprzedaży w Poznaniu, przy ul. Piątkowskiej 110.

 • październik 2018
 • 26 października 2018

  Apartamenty Koło Brzegu: zbrojenie ścian hali garażowej

  Na budowie Apartamentów Koło Brzegu trwają prace budowlane i gołym okiem widać wyraźne postępy.

  Ukończona została płyta fundamentowa pod pierwszym z dwóch kameralnych apartamentowców, które staną w kołobrzeskiej dzielnicy Podczele. Jednocześnie trwają prace przy zbrojeniach drugiej płyty fundamentowej, a także ścian hali garażowej. Dążymy to tego, aby na koniec października były gotowe płyty fundamentowe pod całą inwestycją, która obejmie 96 wygodnych apartamentów o powierzchni od 18 do 40 mkw.  

  Zakończenie budowy planowane jest na przełom 3 i 4 kwartału przyszłego roku. W ofercie aktualnie wolnych jest 69 apartamentów, które można rezerwować kontaktując się z naszym Biurem Sprzedaży, mieszczącym się w Poznaniu, przy ul. Piątkowskiej 110. Zachęcamy do wcześniejszego umówienia spotkania z handlowcem pod nr tel. 506-175-176.

  Szczegóły oferty na dedykowanej stronie internetowej inwestycji: kolobrzegu.com.

 • 18 października 2018

  Wille Wodziczki: odbiory techniczne rozpoczęte

  Powoli dobiegają końca prace na terenie Willi Wodziczki - naszej najbardziej prestiżowej z będących w aktualnej ofercie inwestycji. Trwa jeszcze montaż elementów części wspólnych, a także zagospodarowania terenu wokół dwóch willi miejskich, które składają się na tę ogrodzoną, luksusową posiadłość.

  W częściach wspólnych położone są już wszystkie płytki i obecnie trwa instalacja podwieszanych sufitów. W następnej kolejności położone zostaną dekoracyjne tapety zaprojektowane dla tej inwestycji.

  Natomiast w mieszkaniach rozpoczęły się już odbiory techniczne, które powinny zakończyć się na początku listopada.  

  To już prawdopodobnie ostatnia szansa na zakup apartamentu w tej wyjątkowej lokalizacji na poznańskim Sołaczu. Zostało bowiem już tylko pięć wolnych lokali. Warto zatem sprawdzić szczegóły oferty na stronie internetowej wodziczki.com i umówić się w biurze sprzedaży na spotkanie, podczas którego sprzedawca odpowie na nurtujące Was pytania związane z tą inwestycją. Do zobaczenia na Piątkowskiej 110.

 • 8 października 2018

  Premiera Monopoly Poznań z Warzelnią na planszy

  W miniony weekend odbyła się premiera poznańskiej edycji jednej z najpopularniejszych gier na świecie. Mowa o Monopoly - grze, w której inwestuje się w nieruchomości. Nie mogło więc nas w niej zabraknąć. Warzelnia jest jedną z nielicznych nieruchomości deweloperskich, które znalazły się na planszy obok najsłynniejszych poznańskich obiektów, takich jak Ratusz czy Stary Browar. Zawdzięczamy to specjalnemu zaproszeniu od wydawcy lokalnych wersji Monopoly - firmy Winning Moves.

  Naszą firmę podczas uroczystego odsłonięcia planszy reprezentowała Agata Olszyńska, dyrektor sprzedaży i marketingu. W gali uczestniczyli przedstawiciele firm zaangażowanych w wydanie gry oraz zarządzający i twórcy obiektów, które znalazły się na poznańskiej planszy Monopoly, w tym prezes Starego Browaru, Magdalena Kowalak, a także sam prezydent Poznania, Jacek Jaśkowiak.

   

 • wrzesień 2018
 • 21 września 2018
   

  Na Fosowej wykańczamy już klatki schodowe

  Na Osiedlu Księżnej Dąbrówki odnotowujemy nowe postępy w budowie X etapu. Na ul. Fosowej w zeszłym tygodniu na klatkach schodowych pojawili się płytkarze. Na ostatnich kondygnacjach budynków wielorodzinnych trwają roboty związane z montażem podwieszanych sufitów.

  Tymczasem przy ul. Gościniec kontynuowane jest wykończenie elewacji, ale prace odbywają się również we wnętrzach budynków. Aktualnie monterzy kładą instalację elektryczną.

  Prace niedługo wkroczą w końcową fazę, podobnie jak sprzedaż mieszkań i domów na tym etapie osiedla. Zostało już bowiem tylko 5 ostatnich mieszkań na Fosowej, a na Gościńcu 13 domów w bliźniakach. Warto sprawdzić ofertę na stronie internetowej inwestycji dabrowki.com i umówić się na spotkanie w jednym z naszych biur sprzedaży: głównym, które mieści się przy ul. Piątkowskiej 110 w Poznaniu lub na terenie inwestycji, czyli przy ul. Komornickiej w Dąbrówce - tel. 506-175-176.

   

 • 11 września 2018

  WY_ST_ART_OWALIŚMY!

  Nowoczesny 14-piętrowiec, z dużymi oknami, loggiami, wysmakowanym detalem i wspólnymi strefami, którym charakteru  nadadzą prace uzdolnionych młodych artystów  – to nasza najnowsza propozycja, zaprezentowana podczas Targów Mieszkań i Domów w Poznaniu. ST_ART PIĄTKOWO, powstający u zbiegu ulic Lechickiej i Wojciechowskiego spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem ze strony gości targowych, którzy – obok niezaprzeczalnych walorów estetycznych – docenili doskonałą lokalizację inwestycji. 230 mieszkań to wachlarz możliwości dla każdego szukającego początku nowej historii – oferujemy bowiem od 1 do 4 pokojów, w metrażach od 34 do 92 m.

  Zapraszamy na strony:

  startpiatkowo.com

  https://tiny.pl/gbmbt

 • 7 września 2018
   

  Wille Wodziczki: elewacja ukończona na większym z budynków

  Na budowie Willi Wodziczki prace na elewacji większego z budynków dobiegły końca. Zniknęły rusztowania, a budowlańcy pełną parą pracują już we wnętrzu. Gotowe są tynki i posadzki. W mniejszym z budynków elewacja powinna być ukończona w najbliższych dniach.

  Niezależnie od trwających na zewnątrz prac, w obu budynkach prowadzone są też roboty związane z wykończeniem klatek schodowych. Na budowę dostarczone zostały płytki, którymi wkrótce zostaną wyłożone podłogi.

  Z kolei od strony Parku Wodziczki, z którym bezpośrednio graniczy posiadłość, widać prace związane z zagospodarowaniem terenu. Dostarczono nową ziemię, dzięki której grunt zostanie wyrównany i przygotowany do obsadzenia zielenią i wytyczenia alejek w prywatnym parku, który będzie otaczał wille.

  Jeszcze można dołączyć do grona mieszkańców tego wyjątkowego miejsca położonego na Sołaczu, najbardziej prestiżowej części Poznania. Zostały bowiem trzy wolne apartamenty. Ich cenę i parametry można sprawdzić na stronie internetowej inwestycji wodziczki.com, a zainteresowanych zakupem zapraszamy do naszego Biura Sprzedaży przy ul. Piątkowskiej 110, w niedalekiej odległości od terenu inwestycji. Zachęcamy do umawiania spotkań telefonicznie pod nr tel. 506-175-176, abyśmy mogli zarezerwować dla Państwa odpowiednią ilość czasu.

   

 • Sierpień 2018
 • 30 sierpnia 2018

  ST_ART Piątkowo - premiera już na targach!

  ST_ART PIĄTKOWO

  Zakup nieruchomości często wyznacza nowy etap w życiu. Kiedy mówimy o pierwszym mieszkaniu, jest to prawdziwy start w dorosłość. Kiedy z kolei powiększa nam się rodzina, startujemy w kolejny, niesamowity etap życia. Pierwszy zakup pod wynajem to start w przygodę z inwestowaniem nieruchomości. Ale nazwa ST_ART Piątkowo ma także inne wymiary. Jeden związany jest z lokalizacją. Inwestycja powstanie bowiem w miejscu, gdzie na mapie zaczyna się Piątkowo, jedna z najbardziej lubianych dzielnic Poznania. Mamy nadzieję, że nasz budynek w przyszłości będzie swoistym kompasem tego sąsiedztwa, ze względu na jego doskonałą widoczność z różnych części miasta. Wreszcie nazwa ST_ART piątkowo nawiązuje to pełnej pasji sztuki młodego pokolenia – popularnego street artu. W przestrzeni miejskiej najczęściej funkcjonuje on w formie murali. U nas street art pojawi się we wnętrzach inwestycji w formie szlachetnych, akrylowych obrazów. Pełna pozytywnej i świeżej energii sztuka zagości w strefach wejściowych do klatek schodowych, a towarzyszące jej motywy zaistnieją także w kilku innych przestrzeniach. Z pewnością zaowocuje to niepowtarzalnym klimatem i sprawi, że ST_ART Piątkowo stanie się wyjątkowym punktem na mapie nowych, ciekawych inwestycji w Poznaniu.  

   

  LOKALIZACJA

  Inwestycja Start Piątkowo powstanie na rogu ulic Lechickiej oraz Wojciechowskiego w Poznaniu. Jest to doskonała lokalizacja dla osób, które cenią sprawną komunikację z centrum miasta. Bezpośrednio przy inwestycji znajduje się przystanek autobusowy, w odległości 250 metrów pętla tramwajowa przy ul. Piątkowskiej, a do przystanku Pestki trzeba pokonać tylko 450 metrów.  W sąsiedztwie znajdują się popularne centra handlowe Plaza oraz Pestka z licznymi sklepami, restauracjami, kawiarniami oraz kinem Cinema City.  Aktywne osoby z pewnością docenią bliskość kręgielni oraz dwóch klubów fitness – kultowego w Poznaniu Niku Fitness, oraz City Fit C.H. Pestka. Spragnieni mocniejszych wrażeń mogą skorzystać z rozrywki oferowanej w położnym po sąsiedzku Forcie Va – laserowego paintballa. Lokalizacja Start Piątkowo to także doskonała infrastruktura handlowa na wyciągnięcie ręki. Tuż przy budynku funkcjonuje sklep Biedronka, gdzie będzie można wygodnie i szybko robić codzienne zakupy. Od strony ulicy Wojciechowskiego mieści się się z kolei niewielka stacja benzynowa Circe K. Co może okazać się istotne dla niektórych, ceniących poczucie bezpieczeństwa mieszkańców, w bliskiej odległości (750 metrów) znajduje się szpital Wojewódzki oraz apteka. Niewątpliwym atutem lokalizacji, w szczególności dla Klientów rozważających zakup inwestycyjny, jest również dogodne położenie względem kampusu uniwersyteckiego Morasko.

   

  ARCHITEKTURA

  Bryła Start Piątkowo z jednej strony dobrze wpisuje się w istniejące otoczenie, z drugiej wprowadza do dzielnicy Piątkowo nowoczesny i świeży styl. Lekka w odbiorze architektura Start Piątkowo wyróżnia się na tle sąsiedztwa odważnym charakterem oraz współczesnym detalem. Bryła zyskała mnóstwo światła dzięki całkowicie przeszklonym klatkom schodowym oraz dużym oknom mieszkań. Balustrady loggi zaprojektowane z perforowanej blachy nadają budynkowi nowoczesny rys. Liniowe podświetlenia we wnętrzach loggi sprawią, że inwestycja będzie doskonale się prezentować także po zmroku.

  Warto przy tym zauważyć, że budynek z trzech stron otaczają wyłącznie niskie zabudowania oraz bujna, przyjemna dla oka zieleń. Dzięki temu widoki z mieszkań Start Piątkowa będą obejmowały malowniczą panoramę, i to nie tylko z najwyższych kondygnacji, ale niemal z całego budynku.

   

  MIESZKANIA

  W budynku znajduje się 14 mieszkalnych kondygnacji. Powtarzalne kondygnacje to 1 – 10, 11 – 12 oraz 13 – 14.  Na najwyższych poziomach zaplanowaliśmy między innymi wyjątkowe, czteropokojowe mieszkania z dwoma łazienkami i dużymi loggiami. Lokale dwu- i trzypokojowe zaprojektowaliśmy na różnych kondygnacjach, w całej bryle budynku. Ciekawą propozycją są poszukiwane przez inwestorów, kompaktowe ale funkcjonalne kawalerki. Ze względu na położenie bryły budynku, dominujące kierunki świata w inwestycji Start Piątkowo to wschód oraz zachód, ale w ofercie posiadamy w nieco mniejszej ilości także mieszkania z wystawą południową oraz północną.  Dzięki wysokim oknom w całym mieszkaniu, mieszkańcy będą cieszyć się doskonałym doświetleniem a także szerokim, atrakcyjnym widokiem. Aby zaoferować Klientom maksymalne poczucie komfortu, zaprojektowaliśmy mieszkania wysokie aż na 285 cm (standard rynkowy to 265 cm).

   

  Dostępne powierzchnie: od 34,3 m2 do 92,1 m2

  Liczba pokoi: od 1 do  4

  Wysokość mieszkań: 2,85 m

  Liczba mieszkań: 230

  Piętra mieszkalne: 14

   

  WYGODA

  Dla wygody mieszkańców w inwestycji Start Piątkowo zaprojektowaliśmy szereg udogodnień, które czynią codzienne życie łatwiejszym i przyjemniejszym. Należą do nich hale garażowe z wyznaczonymi miejscami, dedykowanymi dla samochodów elektrycznych, wózkownie, rowerownie, czy skrytki lokatorskie. Dodatkowo wjazd na teren inwestycji zostanie ograniczony szlabanem, a obiekt będzie monitorowany. W Start Piątkowo znajdzie się również strefa mieszkańców, dzięki której będą oni mogli wspólnie spędzać czas i budować więzi społeczne zgodnie z ideą Social Living.

  Parking: 3 pozimowa hala garażowa oraz parking zewnętrzny

  Windy: 4 windy, po dwie windy w każdej klatce

  Komórki lokatorskie: 86 sztuk

  Dodatkowo: rowerownie w hali garażowej, wózkownie na parterze

  Bezpieczeństwo – monitoring

  Strefa mieszkańca – specjalnie zaprojektowana strefa zgodna z duchem Social Living

 • 20 sierpnia 2018

  Generalny wykonawca Apartamentów Koło Brzegu wkrótce wbije pierwszą łopatę


  Generalnym wykonawcą naszej nadmorskiej inwestycji, czyli Apartamentów Koło Brzegu, została wybrana warszawska firma Armaco. Tak, jak informowaliśmy już w naszych mediach społecznościowych, od pewnego czasu na terenie budowy toczą się już prace przygotowawcze, a w najbliższych dwóch tygodniach nastąpi przysłowiowe wbicie pierwszej łopaty w ziemię.

  Wszystkich zainteresowanych tą wyjątkową inwestycją, zapraszamy do śledzenia postępów w robotach budowlanych na naszym Facebooku i Instagramie. Będzie nam również miło spotkać się z Wami na żywo, aby opowiedzieć o walorach tego niezwykłego miejsca, dającego ciszę i spokój kameralnej lokalizacji i gwar znanego kurortu w zasięgu kilku minut jazdy autem albo kilkunastu - rowerem. Jesteśmy do dyspozycji w dwóch biurach sprzedaży: tuż przy plaży na kołobrzeskim Podczelu oraz - jak zawsze - w Poznaniu, przy ul. Piątkowskiej 110.

  Zachęcamy do sprawdzenia również aktualnej oferty Apartamentów Koło Brzegu na stronie internetowej inwestycji: kolobrzegu.com.

 • Lipiec 2018
 • 27 lipca

  Jak zatrzymać lato

  Urlop to najlepszy moment, by pomyśleć o lokacie kapitału lub o tym, jak zatrzymać wakacyjną aurę na dłużej. Nickel Development połączył oba te pragnienia, stwarzając ofertę wakacyjnych Apartamentów Koło Brzegu. Chcąc ułatwić kupującym kontakt ze sprzedawcami, uruchomiliśmy specjalne Biuro Sprzedaży, tuż przy plaży w kołobrzeskim Podczelu.

  Zapraszamy zainteresowanych na kawę, przy której chętnie opowiemy o apartamentach wykończonych „pod klucz” oraz o zaletach inwestowania w wakacyjne kurorty z opcją operowania najmem.

  Pełna oferta na stronie www.kolobrzegu.com

 • 6 lipca 2018

  Wille Wodziczki w 71% ukończone

   W naszej najbardziej luksusowej inwestycji będącej aktualnie w ofercie - czyli Willach Wodziczki - trwają prace związane z wykończeniem elewacji. Pięknie prezentują się już bryły budynków od strony Parku Wodziczki, graniczącego bezpośrednio z posiadłością.

  W najbliższym czasie ukończone zostanie również pokrycie dachu. Łączny status procentowy zaawansowania budowy to obecnie 71%.

  Wille Wodziczki nawiązują swoją architekturą do dawnego Sołacza, będącego teraz najbardziej prestiżową częścią miasta. Jego urok bierze się między innymi z ładu, który zawdzięcza planowi urbanistycznemu z początku XX w., sporządzonemu przez H. Josefa Stübbena, autora podobnych opracowań dla Berlina, Dortmundu, Düsseldorfu, a także Głogowa i Bydgoszczy.

  Plan był konsekwentnie realizowany i dlatego dzielnica sprawia wrażenie „kompletnej”. To wiąże się również z praktycznie całkowitym zagospodarowaniem przestrzeni w tej części miasta.

  Planowany termin przekazania mieszkań to czwarty kwartał tego roku. Wciąż dostępnych do zakupienia jest pięć apartamentów. Szczegóły oferty na stronie dedykowanej inwestycji willewodziczki.com oraz w Biurze Sprzedaży Nickel Development, w Poznaniu przy ul. Piątkowskiej 110. Zapraszamy do telefonicznego umawiania spotkań - jesteśmy dostępni pod numerem telefonu 506-175-176.

 • Czerwiec 2018
 • 22 czerwca 2018

  Mundialowa Promocja na Fosowej

  Trzymamy kciuki za naszych piłkarzy w niedzielnym spotkaniu i za wszystkich tych, którzy chcą skorzystać z naszej Mundialowej Promocji.

  W ramach naszej najnowszej akcji można ustrzelić rabat w wysokości 10.000 zł  przy zakupie jednego z 17 mieszkań, które pozostały jeszcze w ofercie etapu Fosowa na Osiedlu Księżnej Dąbrówki. To wygodne i przestronne lokale w popularnych metrażach od 56 do 63 m kw.

  Akcja tak, jak mundial - trwa do 15 lipca i mamy nadzieję, że nasi piłkarze zagrają razem z nami do samego końca.

  Szczegóły oferty na stronie internetowej inwestycji dabrowka.com, a także pod numerem telefonu 506-175-176 i adresem mailowym: sprzedaz@nickel.com.pl.

   

 • 15 czerwca 2018

  Agata Olszyńska w telewizji: 20-lecie firmy i plany na przyszłość

  Zapraszamy serdecznie do obejrzenia wywiadu, którego udzieliła poznańskiej telewizji WTK Agata Olszyńska, dyrektor naszego działu sprzedaży i marketingu. Rozmowa dotyczyła zarówno 20-letniego dziedzictwa firmy - w tym roku obchodzić będziemy okrągły jubileusz, a także planów na nową dekadę.

  Ważnym wątkiem w rozmowie jest poszanowanie ładu urbanistycznego i spójności architektury z otoczeniem, które są ważnymi zasadami, wyznawanymi przez nas przy realizacji projektów deweloperskich. Szczególnie dotyczy to Warzelni i Willi Wodziczki - naszych luksusowych inwestycji.

  W tej części wywiadu, która dotyczyła zamierzeń na przyszłość, Agata Olszyńska zdradza  nasze plany dotyczące Piątkowa i miejscowości wypoczynkowych.

  Trzymając się tego wątku, Agata Olszyńska zaprosiła również na jutrzejsze Dni Otwarte naszej kołobrzeskiej inwestycji.

  Data i miejsce:
  sobota, 16 czerwca 2018 r.
  godz.10:00-15:00
  Biuro Sprzedaży Nickel Development
  ul. Piątkowska 110, Poznań.

  Jeśli więc jeszcze zastanawiasz się, czy odwiedzić nasze Biuro Sprzedaży podczas Dni Otwartych Apartamentów Koło Brzegu, obejrzyj koniecznie cały wywiad - dowiecie się, dlaczego warto zainteresować się bliżej tą propozycją.

  Oglądaj

   

 • 12 czerwca 2018

  Już w sobotę - Dzień Otwarty Apartamentów Koło Brzegu

  W najbliższy weekend - w sobotę 16 czerwca - odbędzie się Dzień Otwarty naszej kołobrzeskiej inwestycji. Zapraszamy wszystkich, których majowo-czerwcowe upały zainspirowały do poszukiwania nieoczywistego miejsca na urlop, a także tych, którzy chcą zainwestować w apartamenty wypoczynkowe pod wynajem.
   
  Nasi Sprzedawcy przedstawią ofertę wakacyjnych apartamentów wykończonych „pod klucz”, omówią warunki sprzedaży, usługi operatorskiej i możliwości czerpania zysku z najmu.
  Warto nas odwiedzić, gdyż na ten dzień przygotowaliśmy SPECJALNE PROMOCJE.
   
  Zapraszamy:
  sobota, 16 czerwca 2018
  godz. 10:00-15:00
  Biuro Sprzedaży Nickel Development
  ul. Piątkowska 110, Poznań
   
  Pełna oferta do sprawdzenia na stronie internetowej dedykowanej inwestycji:
  www.kolobrzegu.com.
   
  Zachęcamy też do kontaktu telefonicznego pod numerem: 506-175-176.
   

 • Maj 2018
 • 23 maja 2018

  Niedługo zaczynamy budowę w Kołobrzegu

  Już wkrótce rozpoczną się prace budowlane związane z naszą nadmorską inwestycją Apartamenty Koło Brzegu. Wokół terenu, gdzie wyrosną dwa kameralne apartamentowce ustawiony został płot, który wyznacza plac budowy.

  Aktualnie finalizowane są rozmowy związane z wyborem generalnego wykonawcy tej inwestycji, więc w najbliższych tygodniach będziemy informować o dokładnym terminie prowadzenia prac.

  W ofercie naszej kołobrzeskiej inwestycji znajduje się szeroki wybór apartamentów wypoczynkowych o powierzchniach od 18 do 40 mkw. To jedno- lub dwupokojowe lokale, w tym również z balkonem lub loggią. Część jednopokojowych apartamentów ma antresolę, na której znajduje się sypialnia.

  Wszystkie apartamenty oferujemy w pełnym wykończeniu pod klucz w dwóch zestawach kolorystycznych: „Poranek na plaży“ lub „Wydmy Bałtyku“.

  Szczegóły wykończenia, a także dokładna oferta lokali dostępna jest na stronie internetowej dedykowanej inwestycji: kolobrzegu.com. Zapraszamy także do kontaktu telefonicznego pod numerem 506-175-176 oraz odwiedzenia nas w biurze sprzedaży w Poznaniu przy ul. Piątkowskiej 110.

 • 18 maja 2018

  Browar Mycielskich na planszy poznańskiej edycji Monopoly

  Poznań dołącza do Gdańska, Krakowa, Torunia, a także Warszawy - polskich miast, które znalazły się na planszy popularnej na calym świecie gry Monopoly. Pierwsza polska edycja gry - Monopoly Standard, wydana w 1993 - miała na planszy ulice Warszawy.

  Na przestrzeni lat powstało mnóstwo okolicznościowych i tematycznych edycji gry, w tym m.in. piłkarskie mistrzostwa świata, James Bond czy Gra o Tron. Do tego również kilkadziesiąt edycji lokalnych - ilustrujących miasta z całego świata, w tym Londyn, Nowy York i Sydney.

  Na jesień tego roku do grona tych miast dołączy Poznań. Na planszy, obok zabytków i obiektów turystycznch, takich jak Ratusz czy Brama Poznania, znajdzie się kilka inwestycji prywatnych. Jednym z pól o największych wartościach będzie nasz Browar Mycielskich.

  Premiera gry na jesień tego roku. Będzie można ją kupić w dobrych księgarniach stacjonarnych i internetowych.

 • Kwiecień 2018
 • 27 kwietnia 2018

  Majówka - dobry czas na „wycieczkę” tropem Nickel Development

  Jeśli szukacie mieszkania, to nadchodząca majówka jest świetnym czasem, żeby wybrać się w objazdową „wycieczkę” po lokalizacjach naszych inwestycji - obecnych, ale także tych, które zostały już w całości sprzedane. Przywiązujemy ogromną wagę do lokalizacji i z całą pewnością można zauważyć, że dbamy nie tylko o samą nieruchomość, ale także wszystko to, co wokół niej.
   
  Warto więc obejrzeć z bliska otoczenie: place zabaw, tereny sportowe i rekreacyjne, a także skorzystać z atrakcji, które odbywają się w pobliżu naszych inwestycji.

  Mając to na względzie, zapraszamy szczególnie na nasze bestsellerowe Osiedle Botaniczna. Dlaczego? Ponieważ w Uniwersyteckim Ogrodzie Botanicznym, graniczącym z osiedlem przez ulicę przez trzy dni (1-3 maja) odbywać się będzie impreza plenerowa, połączona z koncertami w pawilonie letnim, a także kiermaszem rękodzieła i targiem ogrodniczym.

  Pełny program do sprawdzenia na stronie internetowej Ogrodu Botanicznego.

  -

  Zdjęcie ogrodu: fot. MOs810 [CC BY-SA 3.0]

   

   

 • PROMOCJA! Cztery mieszkania tańsze w Dąbrówce!

  Obniżyliśmy ceny tylko czterech wybranych mieszkań na Fosowej! Szybka decyzja i możesz oszczędzić aż do 200 zł na m2! Nie warto czekać, bo promocja trwa do wyczerpania mieszkań lub do 10 maja.

  Mieszkania w promocji

  T_506 175 176

  sprzedaz@nickel.com.pl

 • 4 kwietnia 2018

  Wille Wodziczki: teraz albo nigdy

  Budowa Willi Wodziczki jest na półmetku, podobnie jak liczba sprzedanych apartamentów. Z tej okazji przygotowaliśmy pierwszą i - biorąc pod uwagę popularność tej inwestycji - najprawdopodobniej ostatnią promocję.

  Obniżamy cenę 9 z 15 jeszcze wolnych apartamentów w naszej sołackiej inwestycji z 9500 zł/m kw. do 8000 zł/m kw.
   
  Rabat dotyczy dużych apartamentów o przestronnych, funkcjonalnych układach. Mają one powierzchnię

  od 80 do 105 m kw. Korzystając z promocji można oszczędzić nawet do 150.000 zł.
   
  WIlle Wodziczki to obecnie najbardziej luksusowa inwestycja w naszej ofercie. Jest położona na Sołaczu - od lat uznawanym za najbardziej prestiżową dzielnicę Poznania. Kameralna aranżacja posiadłości, obejmująca prywatny park, wskazywana jest przez klientów jako największy atut tego miejsca.
   
  Godna uwagi jest także architektura Willi Wodziczki, stworzona w zgodzie z historycznym charakterem dzielnicy, co wyróżnia je spośród nowych inwestycji zlokalizowanych na Sołaczu, będących raczej wyrazem współczesnej mody aniżeli ładu architektonicznego.
   
  Szczegóły oferty można znaleźć na stronie internetowej inwestycji, pod adresem: wodziczki.com.
  Zachęcamy także do kontaktu bezpośredniego z naszym Biurem Sprzedaży pod numerem telefonu: 506-175-176.


  ZOBACZ OFERTĘ: TERAZ ALBO NIGDY

 • Marzec 2018
 • 30 marca 2018

  WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

  Z okazji Wielkanocy - na święta i nie tylko - wszystkim naszym Klientom życzymy dużo dobrych emocji, odpoczynku i spotkań z bliskimi, a przede wszystkim radości z przebywania w Waszych Domach.

  -Zespół Nickel Development

 • 27 marca 2018

  Ogromny postęp prac na Osiedlu Botaniczna

  Od kiedy ostatnio pisaliśmy o drugim etapie naszego bestsellerowego osiedla, nastąpiły tam ogromne postępy. Najbardziej widoczną zmianą jest wykończenie elewacji na Domu Apartamentowym Botaniczna Plus - usytuowanym nieco na uboczu, najbliżej Ogrodu Botanicznego. Perforowana blacha w kolorze szampana pięknie prezentuje się w promieniach zachodzącego słońca. Elewacja jest również ukończona w przypadku większości pozostałych budynków.
   
  Mocno zaawansowane prace odbywają się wewnątrz budynków. W ostatnich tygodniach zamontowano windy w Wieżowcu i Domu Apartamentowym, a w mieszkaniach instalowane są grzejniki. Na tarasach, balkonach i loggiach układane są płytki.
   
  W otoczeniu budynków trwają roboty drogowe, szczególnie natężone od strony ul. Nałkowskiej. Stąd wynikają przejściowe utrudnienia dla Klientów z wejściem na budowę. O postępie prac będziemy na bieżąco informować w aktualnościach na stronie internetowej, a także w mediach społecznościowych. Zapraszamy do śledzenia naszych profili:
  Facebook
  Instagram

 • 22 marca 2018

  Jakie tematy zdominowały targowe dyskusje?

  W miniony weekend przedstawialiśmy naszą ofertę podczas Targów Mieszkań i Domów. Dzięki wysokiej frekwencji odwiedzających mieliśmy bardzo dużo pracy, za co Wam serdecznie dziękujemy.
   
  Z kolei dla tych, którzy z różnych względów nie mieli możliwości dotrzeć na Targi, przygotowaliśmy krótkie podsumowanie tematów, wokół których toczyło się najwięcej rozmów na naszym stoisku.

  Browar Mycielskich – II etap Warzelni

  Tak, jak się spodziewaliśmy, najwięcej pytań dotyczyło nowego, drugiego etapu naszej najbardziej prestiżowej inwestycji, czyli Warzelni. Drugi etap będzie nosił nazwę Browar Mycielskich, ponieważ jego centralnym punktem zostanie zabytkowy budynek, w którym niegdyś produkowano piwo, a dla przyszłych pokoleń zostanie odrestaurowany przez Nickel Development.
   
  Wiele osób pytało o duże, ponad 100-metrowe apartamenty. Tak przestronne mieszkania zaprojektowaliśmy w nowym budynku, który powstanie nieopodal odrestaurowanego zabytku.
   
  Ku naszemu zadowoleniu padło również wiele pytań o powierzchnie komercyjne. Jesteśmy wręcz zaskoczeni zainteresowaniem i prognozujemy, że biura i lokale usługowo-handlowe w Browarze Mycielskich błyskawicznie znajdą swoich nabywców.
   
  Wprawdzie czekamy jeszcze na część dokumentacji, aby już wkrótce ogłosić ostateczny cennik, ale już teraz zapraszamy do rozmów. Jak tylko dokumenty zostaną skompletowane, będziemy mogli szybko i sprawnie przechodzić do transakcji.
   
  Tymczasem zachęcamy do śledzenia aktualności na naszej stronie internetowej i na Facebooku, gdzie będziemy stopniowo prezentować, co przygotowaliśmy w Browarze Mycielskich.

  Botaniczna - hit wszechczasów

  Ciągle utrzymujące się na wysokim poziomie zainteresowanie ofertą Osiedla Botaniczna daje nam sporo satysfakcji i poczucie, że świetnie czytamy trendy i rozumiemy naszych klientów. Od premiery tej bestsellerowej inwestycji minęły już ponad cztery lata, a mimo tego ciągle jest na ustach odwiedzających nasze stoisko targowe.
   
  Oferta Botanicznej jest atrakcyjna zarówno dla przyszłych mieszkańców, jak również inwestorów kupujących pod wynajem. Dużym zainteresowaniem cieszyły się więc podczas tych targów mieszkania kompaktowe. Tych najmniejszych, 2-pokojowych zostało już tylko 11, więc warto się pospieszyć. Pełna oferta mieszkań - do znalezienia na stronie inwestycji: botaniczna.com.

  Inwestycyjna alternatywa

  Trzecim szeroko dyskutowanym tematem były Apartamenty Koło Brzegu. Działające na zasadzie condo hotelu apartamenty wakacyjne do wynajęcia oraz do własnego wypoczynku to atrakcyjna alternatywa dla klasycznej inwestycji w mieszkanie do wynajęcia. Pytania o formułę funkcjonowania i jej zalety potwierdzają, że stworzyliśmy bardzo innowacyjny i jednocześnie odpowiadający szerokim potrzebom produkt.

  Kameralne budynki wyposażone w strefę chillout z sauną, a także bawialnię dla dzieci i rodzinną strefę fun, przyciągają uwagę również architekturą.

  Oferta apartamentów w opcji wykończenia pod klucz dostępna jest na stronie internetowej: kolobrzegu.com.

  Zapraszamy cały czas do naszego biura sprzedaży przy ul. Piątkowskiej 110 w Poznaniu, gdzie nasi handlowcy są do dyspozycji przez sześć dni w tygodniu.
  Będziemy też oczekiwać na Was podczas następnej edycji Targów Mieszkań i Domów - już tej jesieni.

 • 14 marca 2018

  Warzelnia 2 - odsłaniamy kurtynę na Targach Mieszkań i Domów

  Już w najbliższy weekend zapraszamy na Targi Mieszkań i Domów, na które ponownie przygotowaliśmy coś zupełnie nowego. Tylko dla naszych klientów targowych przewidzieliśmy możliwość podejrzenia jak będą wyglądać apartamenty i lokale komercyjne w drugim etapie naszej flagowej inwestycji Warzelnia.

  Nasi sprzedawcy z przyjemnością zaprezentują zainteresowanym klientom rzuty i wizualizacje lokali, które znajdą się w odrestaurowanym Browarze Mycielskich. Będą to 22 apartamenty o bardzo zróżnicowanym charakterze. Począwszy od kompaktowych, mierzących po 25-37 m kw., a na dużych, ponad 90-metrowych skończywszy. Jeśli chodzi o nieruchomości komercyjne, to Browar Mycielskich pomieści trzy mniejsze (ok. 70-metrowe) i dwa większe (140 i 500 m kw.) lokale handlowo-usługowe. Znajdzie się tam również osiem biur.

  Między zabytkowym browarem a skarpą nad Stawem Browarnym powstanie także nowy budynek, w którym zaprojektowaliśmy 20 apartamentów o dużym zróżnicowaniu powierzchni, a wśród nich apartamenty z antresolami, które były hitem pierwszego etapu inwestycji.

  Na stoisku prowadzone będą zapisy na konkretne lokale. Zainteresowani klienci będą mogli w ciągu 5-6 tygodni od targów zawrzeć umowę blokady.

  Z kolei na klientów, którzy już chcieliby zamieszkać w Warzelni, czeka szczególna okazja. Do oferty powrócił jeden z apartamentów w Domu za Browarem i jest on dostępny od ręki.

  Na stoisku będziemy prezentować również naszą standardową ofertę, obejmującą bestsellerowe Osiedle Botaniczna - etap 2, luksusowe Wille Wodziczki. Mamy do zaoferowania również mieszkania i domy z dziesiątego etapu Osiedla Księżnej Dąbrówki w podpoznańskiej Dąbrówce - jednym z najlepiej rozwiniętych przedmieść Poznania. Na klientów zainteresowanych ofertą tych inwestycji, czekają atrakcyjne rabaty.

  Mamy również coś dla osób, które są zainteresowane pewną lokatą kapitału i inwestowaniem w nieruchomości kurortowe. Szczególnie polecamy luksusową inwestycję condo-hotelową Apartamenty Koło Brzegu. To dwa kameralne, 4-piętrowe budynki windami i halą garażową, w których można zakupić wykończony pod klucz apartament wypoczynkowy. Inwestorzy mogą korzystać z niego jak z wakacyjnego domu, do czego zachęca planowana strefa chill-out z sauną, jacuzzi i gabinetem masażu. W pozostałym czasie można go wynająć za pośrednictwem profesjonalnego operatora. Proponujemy prosty i uczciwy model rozliczenia, w którym inwestorowi przypada 70%, a operatorowi 30% zysku z wynajmu.

  Jak nas znaleźć? Targi odbywają się w Hali nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich - wejście od ul. Głogowskiej (tzw. budynek-akwarium). Po wejściu na halę targową należy kierować się na lewo - jesteśmy na stoisku B1. Bilety do nabycia tradycyjnie w kasach targowych lub online w promocyjnej cenie 7 zł na stronie: https://www.mieszkaniowi.pl/targi-mieszkaniowe/poznan/
   

 • Luty 2018
 • 27 lutego 2018

  Przestawiciele Gminy Dopiewo odebrali oficjalnie nową drogę zbudowaną na Osiedlu Księżnej Dąbrówki

  Dziś odbyło się oficjalne odebranie drogi, którą zbudowaliśmy na Osiedlu Księżnej Dąbrówki. Mowa o znanej wszystkim mieszkańcom osiedla ul. Komornickiej, która symbolicznie rozdziela nową i starą jego część. Prace drogowe toczyły się równocześnie z trwającą budową X etapu osiedla, obejmującego ulice: Fosową oraz Gościniec.

  W wydarzeniu udział wzięli: Wójt Gminy Dopiewo, Adrian Napierała, Radny Justin Nnorom oraz Aleksandra Rutyna, Kierownik Referatu Inwestycji i Gospodarki Komunalnej UG Dopiewo - ze strony lokalnego samorządu, a nas reprezentowała Project Manager Osiedla Księżnej Dąbrówki, Agata Grotowska.

 • 15 lutego 2018

  Dodatkowa okazja, by zamieszkać w Warzelni. Apartament wraca do oferty.

  Dobra wiadomość dla osób, które chciały zamieszkać w Warzelni. Nie trzeba czekać na ofertę drugiego etapu, ponieważ właśnie do oferty wrócił jeden z apartamentów w Domu za Browarem. To dwupoziomowy lokal o powierzchni 90 m kw., znajdujący się na drugim piętrze budynku. Loggia mierząca aż 13 m kw. daje widok na zieleń otaczającą Warzelnię od strony ulicy Majakowskiego.

  Tak, jak w przypadku większości apartamentów z antresolą (które cały czas cieszyły się ogromnym zainteresowaniem naszych Klientów), również ten jest przejrzyście wystrefowany. Dolna kondygnacja jest częścią dzienną, natomiast na poziomie górnym znajdują się sypialnie.

  Cały kompleks apartamentowo-willowy Warzelnia otacza zieleń. Od strony północnej graniczy on ze skarpą u podnóża której znajduje się Staw Browarny, będący źródłem wody dla Browaru Mycielskich - obecnie zabytku do renowacji w ramach drugiego etapu inwestycji.

  Szczegóły oferty można znaleźć na stronie inwestycji Warzelnia.com lub kontaktując się bezpośrednio z działem sprzedaży Nickel Development pod nr. tel. 506-175-176

 • 1 lutego 2018 

  Prezentowa wiosna w Dąbrówce!

  PROMOCJA
  Wybierz wiosną dom lub mieszkanie w Dąbrówce, a otrzymasz gwarantowany upominek, który sam wybierzesz. Co musisz zrobić? Przyjdź do naszego biura sprzedaży przy ul. Piątkowskiej 110, a opowiemy Ci o osiedlu, które tworzymy w Dąbrówce już od 2000 roku. Chętnie pomożemy Ci wybrać idealny dom lub mieszkanie dla Ciebie i Twojej rodziny! Przeczytaj regulamin, by poznać szczegółowe zasady promocji. 

  REGULAMIN

  NAGRODY
  Tworząc katalog gwarantowanych upominków pomyśleliśmy o Twoim relaksie, zdrowiu, przyjemnościach i pasjach. Pragnęliśmy wzmocnić pozytywne emocje, towarzyszące zakupowi nowego domu podarkiem, który sprawi Ci radość już dziś. Zapraszamy do zapoznania się z katalogami nagród. Katalog ‘Fosowa’ dotyczy upominków dla Klientów nabywających mieszkania, a katalog ‘Gościniec’ przestawia podarunki dla przyszłych mieszkańców domów. Wśród naszych propozycji znajdziesz między innymi vouchery do SPA, sprzęt elektroniczny, sprzęt AGD, elementy wyposażenia, karty podarunkowe i wiele innych prezentów. 

  Upominki Fosowa

  Upominki Gościniec

  OFERTA
  Promocja dotyczy domów o powierzchniach od 104 do 146 m. kw (GOŚCINIEC), w cenach już od 470 tys. zł. oraz mieszkań o powierzchniach od 50 do 75 m. kw. (FOSOWA), w cenach od 240 tys. zł.
  Domy i mieszkania będą gotowe już w 2018 roku, a postępującą, zaawansowaną budowę można oglądać już dziś. 
  Więcej szczegółów dotyczących oferty:
  www.dabrowki.com
  sprzedaz@nickel.com.pl
  t_506 175 176

   

   

 • Styczeń 2018
 • 31 stycznia 2018

  Ocieplanie Fosowej

  Na budowie Osiedla Księżnej Dąbrówki widać kolejne postępy prac. Budowlańcy skończyli właśnie ocieplać pierwszy z budynków przy ul. Fosowej, a wkrótce dołączą do niego trzy kolejne. Do wiosny wszystkie budynki zostaną zaizolowane styropianem.

  Równocześnie trwają prace związane z montażem stolarki okiennej. Pod tym względem Fosowa ma być gotowa w ciągu najbliższych dwóch tygodni.

  Termin oddania mieszkań to przełom 3 i 4 kwartału tego roku i wiele wskazuje na to, że przed jego ukończeniem wszystkie mieszkania znajdą swoich nabywców. Osiedle cieszy się cały czas niesłabnącym zainteresowaniem i dlatego warto się pospieszyć, jeśli rozważasz zakup nieruchomości w Dąbrówce.

  W tej chwili w ofercie jest wolnych 30 mieszkań o powierzchniach od 50 do 75 m kw., z czego prawie wszystkie są z balkonami lub tarasami. Niektóre spośród największych lokali mają zarówno balkon, jak i taras.

  Szczegóły oferty na stronie dedykowanej inwestycji: dabrowki.com oraz w naszym biurze sprzedaży przy ul. Piątkowskiej w Poznaniu. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego pod numerem 506-175-176.

 • 25 stycznia 2018

  Koło Brzegu - wnętrza dla relaksu

  Architektura to nie tylko bryła. Wnętrze inwestycji Apartamenty Koło Brzegu musiało sprostać gustom najbardziej wymagających klientów. Zakończyliśmy prace nad strefą wejściową, lobby oraz korytarzami rezydencji Kołobrzegu. Zależało nam, by uzyskać wyrafinowany, zrównoważony i harmonijny look. Stonowana kolorystyka przywodzi na myśl zaczerniałe, wyrzucone przez morze drewno. W budynku będzie elegancko i minimalistycznie. Cały zespół Nickel cieszy się rezultatem prac!

  Apartamenty Koło Brzegu by Nickel Development

  W tchnącym spokojem Podczelu powstaje inwestycja o prawdziwie bałtyckiej duszy, inspirowana Twoim pragnieniem podróży do cichej oazy. Obcowanie z morzem stanie się dla Ciebie oczywiste, a spędzanie czasu w niespiesznym rytmie pozwoli Ci wszystkimi zmysłami czerpać energię z natury. Tutaj pogoda zawsze sprzyja odpoczynkowi, ponieważ w kameralnej przestrzeni chillout z jacuzzi, sauną i strefą kominkową, poczujesz się jak w prywatnym spa. Na dostępnym na miejscu rowerze przemierzysz park krajobrazowy, a po silne wrażenia wybierzesz się do oddalonego jedynie o 5 km centrum Kołobrzegu. W swoim apartamencie spędzisz czas z przyjemnością, ponieważ zaprojektowaliśmy go z myślą o Twoich wysokich wymaganiach. 

  + Opcja oddania w najem
  + Kameralny charakter – tylko dwa czteropiętrowe budynki z windami
  + Unikalna architektura – inspirowana lokalnymi wzorcami
  + Strefa chillout – z jacuzzi, sauną oraz łączką solarną
  + Wyrafinowany detal – naturalne drewno oraz beton architektoniczny
  + Nastawienia na wygodę – wykończenie apartamentów, windy, rowery na miejscu, hala garażowa

  Oddanie inwestycji: 2019 rok

  Lokalizacja
  Poznaj najbardziej kameralną dzielnicę Kołobrzegu - Podczele
  Podczele odseparowane jest od Kołobrzegu lasem oraz rozlewiskiem słonych bagien – stanowiących utworzony w 1996 roku Ekopark Wschodni. Teren Podczela jest też elementem Koszalińskiego Pasa Nadmorskiego – Parku Krajobrazowego. Są tu wspaniałe duże drzewa gościnnie zapraszające liczne gatunki ciekawych ptaków. Okolica obfituje w  miejsca do rekreacji i jazdy rowerem, a na tutejszym - piaszczystym brzegu Bałtyku nie ma tłoku nawet w szczycie sezonu. Zainspirowani charakterem tego miejsca, zapragnęliśmy stworzyć tu zaciszną przystań, miejsce tchnące harmonią i kojące ciszą. Wymarzyliśmy sobie inwestycję zapraszającą do wypoczynku zgodnego z naturą.
  - plaża 750 m

  Biuro Sprzedaży Nickel Development, ul. Piątkowska 110 w Poznaniu
  Zadzwoń do nas 
  +48 61 639 76 50
  +48 506 175 176
  +48 500 381 666

  Napisz do nas
  sprzedaz@nickel.com.pl

 • 19 stycznia 2018

  Wille Wodziczki: stan surowy otwarty na finiszu

  W najbliższych dniach na budowie naszej sołackiej inwestycji rozpoczną się prace nad konstrukcją dachową. W tej chwili budowlańcy kończą stan surowy otwarty.

  Planujemy ciemne pokrycie dachu, które będzie pięknie kontrastować z elegancką jasną elewacją budynków, zdobioną opaskami i gzymsami. Wyrazistości dodadzą jej również dostojne ryzality wychodzące z głównej bryły budynku.

  Sołacz to dzielnica od lat uznawana za najbardziej prestiżową w Poznaniu. Gdy dodamy do tego jeszcze bardzo małą dostępność działek na tym terenie, szybko dostrzeżemy, dlaczego ta zielona okolica jest tak pożądanym miejscem do zamieszkania. Jest ona chętnie wybierana przez osoby wymagające, które poszukują docelowego domu lub apartamentu.

  Na obecną chwilę w ofercie dostępnych jest jeszcze 13 apartamentów o powierzchniach od 45 do 105 m kw. Warto zainteresować się ofertą, ponieważ znajdują one swych właścicieli w bardzo szybkim tempie. Szczegóły oferty na dedykowanej stronie internetowej inwestycji wodziczki.com. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego pod nr. 506-175-176.

 • 9 stycznia 2018

  Rezerwacje w Apartamentach Koło Brzegu rozpoczęte

  Właśnie otworzyliśmy możliwość rezerwacji i płatnej blokady apartamentów w naszej nowej nadmorskiej inwestycji. Tym razem proponujemy apartamenty wypoczynkowe - pod wynajem lub do użytku własnego, a także do jednego i drugiego. Wszystko zależy tutaj od Was.

  Apartamenty Koło Brzegu powstają w Kołobrzegu, w dzielnicy Podczele. To wschodnia dzielnica Kołobrzegu, położona jest nieopodal drogi wylotowej w kierunku Ustronia Morskiego. Od reszty miasta oddziela ją rozległy Ekopark i nie jest powszechnie uznawana za destynację wakacyjną. Nie ma tam dużych hoteli, ośrodków wypoczynkowych, lunaparków ani gwarnego deptaku. Jest za to spokój, którego bardzo poszukują nasi Klienci.

  Oprócz spokoju i kontaktu z naturą oferujemy przejrzysty i prosty model rozliczeń, pozostawiający wiele dowolności inwestorom. Po szczegóły zapraszamy na stronę dedykowaną inwestycji kolobrzegu.com, a także na jej profil facebookowy. Polecamy też kontakt telefoniczny pod numerem 506 176 176 w godzinach otwarcia naszego Biura Sprzedaży, czyli od 8:00 do 17:00 w dni powszednia, a także od 10:00 do 14:00 w soboty.   

 • 4 stycznia 2018

  W 2018 r. oddamy 350 nowych mieszkań

  Nowy, 2018 rok zaczynamy od ważnej zapowiedzi i jednocześnie przypomnienia. W tym roku nastąpi oddanie trzech będących aktualnie w budowie inwestycji. To drugi Osiedla Botaniczna, etap dziesiąty Osiedla Księżnej Dąbrówki, czyli Fosowa i Gościniec, a także zlokalizowane na Sołaczu Wille Wodziczki.

  Łącznie w inwestycjach zaplanowanych do oddania na ten rok znajduje się 350 mieszkań.

  Mamy nadzieję, że będzie to dla naszych Klientów i dla nas bardzo udany rok. Można go rozpocząć od zakupu mieszkania, szczególnie, że ciągle jeszcze trwa promocja na naszym bestsellerowym Osiedlu Botaniczna z okazji sprzedaży setnego mieszkania w drugim etapie.  

  Na specjalne ceny mogą liczyć klienci, którzy do końca stycznia 2018 roku podpiszą umowę blokady lub deweloperską. Szczegóły oferty można sprawdzić na stronie internetowej botaniczna.com lub dzwoniąc pod numer telefonu: 506 175 176. Zapraszamy.

 • grudzień 2017
 • 11 grudnia 2017

  Wiecha na najwyższym budynku X etapu Osiedla Księżnej Dąbrówki

  Na Osiedlu Księżnej Dąbrówki zakończono właśnie prace związane z konstrukcją dachu budynków X etapu. Zgodnie z tradycją, przygotowaliśmy rytuał zawieszenia wiechy.

  Oficjalnie imprezę otworzył Dariusz Szczypiński, dyrektor finansowy Grupy Nickel, który podziękował wszystkim zaangażowanym w budowę Fosowej i Gościńca.

  Z kolei honor zawieszenia zwyczajowej wiechy przypadł w udziale Agacie Grotowskiej, project manager, związanej z budową Osiedla Księżnej Dąbrówki już od czterech etapów.

  Po zakończeniu części oficjalnej, pracownicy firmy wykonawczej oraz zespół Nickel Development wspólnie świętowali podczas kameralnej uroczystości, oddając się dyskusji przy daniach z grilla.

   

   

 • 8 grudnia 2017

  Dom Apartamentowy wkrótce zalśni w blasku zachodzącego słońca

  Od kilku dni trwają już prace związane z montażem specjalnej blachy na elewacji Domu Apartamentowego Botaniczna Plus. Specjalnie perforowana i gięta blacha w świetle zachodzącego słońca opalizować będzie barwą złocistego szampana.

  To prawdziwa innowacja nie tylko w odniesieniu do naszych dotychczasowych realizacji, ale w skali światowego designu. Tworząc koncepcję Domu Apartamentowego Botaniczna, deweloper i pracownia architektoniczna czerpali z najlepszych wzorców światowej architektury.

  W 2015 roku oczy architektów na całym świecie skierowane były na laureatów konkursu branżowego, w którym zwyciężył bardzo zbliżony do Domu Apartamentowego Botaniczna Plus koncept wykończenia dawnego domu kupieckiego w Kopenhadze. Obiekt jest obecnie siedzibą firmy jubilerskiej Trollbeads.

  Wśród najbardziej uznanych w świecie wcześniejszych realizacji tego typu z pewnością możemy wymienić również ambasady krajów skandynawskich w Berlinie oraz Slender Apartment House przy Hanover Street w Londynie.

   

   

 • listopad 2017
 • 20 listopada 2017

  Postępy w budowie drogi przy ul. Komornickiej na Osiedlu Księżnej Dąbrówki

  Prace drogowe na ulicy Komornickiej, leżącej między nową częścią Osiedla Księżnej Dąbrówki a istniejącymi już etapami, postępują dynamicznie i zgodnie z założonym harmonogramem. Ten przewiduje, że całość robót ukończona zostanie do końca tego roku.

  Aktualnie przygotowywana jest podbudowa drogi na całym odcinku graniczącym z X etapem osiedla. Budowlańcy zakończą ją w połowie miesiąca. Tymczasem można już korzystać 300-metrowego odcinka ul. Komornickiej biegnącego od strony torów i podziwiać powstające tuż obok domy jedno- i wielorodzinne przy ulicach Fosowa i Gościniec.  

  W ofercie Osiedla Księżnej Dąbrówki wciąż dostępnych jest łącznie 51 mieszkań i domów, w cenie już od 239 tys. zł. Szczegóły oferty na stronie inwestycji: www.dabrowki.com. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego pod nr. tel. 506-175-176.

   

 • październik 2017
 • 31 października 2017

  Osiedle Botaniczna: 100 mieszkań sprzedane

  Na Osiedlu Botaniczna sprzedaliśmy właśnie 100 mieszkań. To dla nas powód do dumy. Cieszy nas niesłabnąca popularność naszej inwestycji, która dzięki wyjątkowej architekturze jest jedną z najbardziej charakterystycznych w Poznaniu, a jej walory w postaci ergonomicznych układów doceniają zarówno klienci, jak i analitycy branży nieruchomości.

  Jak do tej pory, największe powodzenie wśród klientów miały mieszkania 3-pokojowe, z tarasami lub balkonami, z widokiem w stronę ulicy Dąbrowskiego. Sporym zainteresowaniem klienci darzyli również kompaktowe mieszkania o powierzchni do 50 mkw.

  Aktualnie w ofercie pozostało 127 mieszkań. Szczegółowa oferta dostępna jest na stronie inwestycji botaniczna.com. Lokale można obejrzeć również bezpośrednio na budowie, po uprzednim umówieniu spotkania. Zapraszamy również do naszego biura sprzedaży przy ul. Piątkowskiej w Poznaniu.

 • 18 października 2017

  Żuraw na budowie Willi Wodziczki

  Nasza najbardziej prestiżowa z powstających inwestycji wkracza na nowy poziom zaawansowania. Już z daleka widać żuraw, który pojawił się na placu budowy Willi Wodziczki. Dzięki niemu możliwe będzie podnoszenie elementów konstrukcyjnych o dużej masie, które są wykorzystywane przy pracach konstrukcyjnych w naziemnej części budynków.

  W ramach tej inwestycji powstaje 35 apartamentów zlokalizowanych w dwóch kameralnych willach miejskich, zaprojektowanych w spójności z zabytkowym otoczeniem Sołacza - najbardziej prestiżowej dzielnicy Poznania. Wille Wodziczki cieszą się ogromnym zainteresowaniem już od premiery. Obecnie wolnych jest
  9 apartamentów, a 10 objęto czasową rezerwacją.

  Szczegóły oferty na stronie internetowej
  inwestycji: willewodziczki.pl

  Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i umawiania spotkań. Nasi sprzedawcy są do dyspozycji
  pod numerem telefonu: 506 175 176.

 • 13 października 2017

  Mieszkania na miarę XXI wieku

  Marek Waliszka, Dyrektor Inwestycji w Nickel Development był jednym z panelistów w dyskusji pt. „Polskie metropolie - Analiza rynku mieszkaniowego”. Panel odbywał się jako część prestiżowej konferencji portalu Projekt Inwestor, która miała miejsce we wtorek, 10 października.

  Dyskusja toczyła się wokół zmian demograficznych w Polsce oraz rozwoju miast - zarówno największych sześciu metropolii, jak i miast pretendujących.

  Oprócz Marka Waliszki, w panelu udział wzięli również liczni przedstawiciele szczebla kierowniczego firm deweloperskich, a także managerowie i dyrektorzy z instytucji zajmujących się badaniem rynku, w tym m.in. Głównego Urzędu Statystycznego.
   

 • wrzesień 2017
 • 27 września 2017

  Wakacje zamknięte w bryle

  Budynki, które powstaną w ramach naszej nadmorskiej inwestycji Apartamenty Koło Brzegu, będą miały elewację z ciemnego drewna. Takie wykończenie ma przywodzić na myśl bale wyrzucone na brzeg przez morze. Dlaczego?
   
  Chcemy stworzyć miejsce, które będzie ściśle związane ze swoim otoczeniem - wyjątkową lokalizacją najbardziej kameralnej dzielnicy Kołobrzegu.
   
  Projekt czerpie garściami z nadmorskich inspiracji. Architektura nawiązuje do zabytkowego kościoła znajdującego się nieopodal. Aranżacja zieleni na terenie wokół budynków będzie przypominać wydmy ciągnące się wzdłuż bałtyckiego wybrzeża, z powiewającymi na wietrze wysokimi trawami. Na piaszczystej, stylizowanej na plażę, przestrzeni między budynkami, staną wiklinowe kosze słoneczne w stylu vintage.
   
  To wszystko ma sprawić, że już po przekroczeniu granicy posiadłości poczujemy, że jesteśmy na wakacjach w kołobrzeskiej dzielnicy. Że nie dałoby się przenieść Apartamentów do jakiegokolwiek innego miejsca.
   
  Jeśli taka wizja wakacyjnego domu jest bliska Twoim marzeniom - umów się na spotkanie w naszym poznańskim biurze sprzedaży - przy ul. Piątkowskiej 110. Jesteśmy do dyspozycji pod numerem telefonu 506 175 176 oraz adresem mailowym kolobrzeg@nickel.com.pl.

 • 22 września 2017

  Zamieszkaj w Warzelni

  Projekt Warzelni już kilka lat temu okrzyknięto drugim starym browarem i z czasem uzyskał status miejsca kultowego. Dlatego jest nam miło oznajmić, że wstępne prace nad drugim etapem inwestycji już trwają.  Zależy nam, aby przywrócić dawny blask obiektowi, który jest dziedzictwem sztuki piwowarskiej i poznańskiej przedsiębiorczości. Pomagają nam w tym firma Demiurg oraz studio architektoniczne Tekktura, z którymi współpracujemy na etapie projektowym.
   
  Zanim jednak oferta II etapu będzie miała swoją premierę, minie jeszcze sporo czasu. Dla tych, którzy nie chcą czekać, tylko jak najszybciej wprowadzić się do Warzelni, mamy w super-specjalnej ofercie ostatni dwupoziomowy apartament.
   
  Po szczegóły zapraszamy do naszego Biura Sprzedaży, które mieści się przy ul. Piątkowskiej 110 w Poznaniu. Spotkanie można umówić pod numerem telefonu 506-175-176.

 • 5 września 2017

  Targi z promocjami od Nickel Development

  Już w najbliższy weekend jesienna odsłona poznańskich Targów Mieszkań i Domów. Jak zawsze, przygotowaliśmy dla naszych Klientów specjalną ofertę targową. Wyjątkowe promocje dotyczą mieszkań i domów we wszystkich naszych inwestycjach, będących obecnie w sprzedaży.
   
  Zgodnie z naszą targową tradycją, prezentujemy NOWOŚĆ - Apartamenty Koło Brzegu. Najnowsza inwestycja, którą szykujemy to stylowe nadmorskie apartamenty, które z pewnością usatysfakcjonują szukających doskonałej lokalizacji na wypoczynek, a do tego cenią sobie spokój i niezależność. Mamy nadzieję, że dzięki nim nasi klienci będą mogli spełnić swoje marzenia o wakacyjnym domu.
   
  Na Osiedlu Księżnej Dąbrówki proponujemy mieszkania i domy z rabatami w promocji „Im wyżej tym lepiej”. Kupujący mieszkanie mogą liczyć na 7000 zł obniżki, a dla nabywców nowego domu dajemy upust w kwocie aż 20 000 zł (promocja dotyczy wybranych lokali). Rabat można powiększyć, wybierając opcję wykończenia pod klucz.
   
  Osiedle Botaniczna, które jest obecnie za półmetkiem drugiego etapu, to nasz prawdziwy hit. Jak do tej pory, lokale z tej inwestycji znajdowały swoich właścicieli w rekordowym tempie. Tym razem oferujemy mieszkania na najbardziej zaawansowanym etapie budowy nawet o 20 tys. zł taniej.
   
  Wyjątkowe okazje przygotowaliśmy również w naszych inwestycjach klasy premium: Willach Wodziczki, położonych malowniczo w sąsiedztwie parku na Sołaczu, a także w Warzelni niedaleko Malty. Szczególnie zachęcamy do sprawdzenia oferty na OSTATNI apartament w Warzelni. To miejsce, obwołane w mediach „drugim starym browarem”, daje szansę aby zamieszkać w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Poznaniu.
   
  Do zobaczenia na Targach. Zapraszamy 9 i 10 września w godz. 10.00-17.00 na stoisko B1 w hali nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich.

 • Sierpień 2017
 • 30 sierpnia 2017

  Im wyżej, tym lepiej. Nowa promocja na Osiedlu Księżnej Dąbrówki

  Do końca września potrwa akcja promocyjna „Im wyżej, tym lepiej”, która dotyczy mieszkań na ostatnich kondygnacjach na naszym Osiedlu Księżnej Dąbrówki oraz wybranych domów.

  W tej chwili dostępnych jest 14 takich lokali powstających na drugim piętrze budynków przy ul. Fosowej. To mieszkania o najbardziej poszukiwanych metrażach, czyli 50-75 m kw., z dwoma, trzema lub czterema pokojami. Każde z nich posiada balkon lub loggię. Przy zakupie każdego z nich na klientów czeka rabat 7000 zł.

  Jeszcze większe rabaty czekają na klientów, którzy zdecydują się na zakup jednego z czterech objętych akcją promocyjną domów przy ul. Gościniec. Przy zakupie zaoszczędzą oni aż 20 000 zł. Domy mają powierzchnię 100-150 m kw., ogrody, a także garaże lub wiaty.

  To nie koniec dobrych wiadomości. Dodatkowe 500 zł zaoszczędzą osoby, dodatkowo zakupią w Nickel Development usługę wykończenia pod klucz. Cena wykończenia zaczyna się już od 600 zł/m kw., co jest dobrą okazją, biorąc pod uwagę ile uciążliwości zdejmuje z głowy nowym właścicielom mieszkania.

  Warto pospieszyć się i umówić spotkanie z handlowcem, ponieważ już 9-10 czerwca odbywają się Targi Mieszkań i Domów, na których wystawiamy nasze inwestycje i trzeba liczyć się z tym, że po ich zakończeniu wiele mieszkań może już być niedostępnych w ofercie.

  Szczegółowa oferta znajduje się na stronie inwestycji dabrowka.com. Dodatkowe informacje można uzyskać również pod adresem mailowym sprzedaz@nickel.com.pl oraz pod numerem telefonu 506-175-176.

 • 23 sierpnia 2017

  9 września - premiera Apartamentów Koło Brzegu

  Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, ogłaszamy datę premiery naszej najnowszej inwestycji nadmorskiej. Apartamenty Koło Brzegu zadebiutują podczas jesiennej edycji poznańskich Targów Mieszkań i Domów, która odbędzie się w tym roku 9-10 września.

  W obecnych czasach, gdy niezależność i swoboda są najważniejszymi wartościami w kontekście wypoczynku, maleje znaczenie klasycznej oferty turystycznej: hoteli, pensjonatów i kojarzących się raczej z minioną epoką - ośrodków wczasowych. Wypoczywający to już nie turyści. To ludzie, którzy na czas urlopu chcą być częścią otoczenia lokalizacji wakacyjnej, bez wchodzenia w sztywne ramy hotelowych zasad.

  Nasza inwestycja spełnia takie założenia, ale to nie wszystko. Wprowadzamy innowacyjny system współpracy między inwestorem, operatorem i deweloperem. Nie opieramy się na gwarancjach zwrotu, które mogą być zrealizowane tylko przy spełnieniu rozlicznych założeń początkowych - zamiast tego oferujemy przejrzysty od samego początku system rozliczeń. Można sprowadzić go do formuły 30/70, czyli podziału zysku z wynajmu w stosunku operator - 30%, inwestor - 70%.

  U nas jest swoboda decyzji w jakim stopniu przeznaczyć go na własny wypoczynek, a jaki czas zostawić do dyspozycji operatora. Nie ma sztywnych zasad narzucających inwestorowi tylko ograniczoną możliwość korzystania z wakacyjnego apartamentu.

  Jesteśmy przekonani, że taka formuła działania aparthotelu spotka się z pozytywnym przyjęciem, podobnie jak jego architektura i wykończenie. Zapraszamy do śledzenia aktualności na naszej stronie internetowej, a także na profilu facebookowym, gdzie będziemy publikowali nowe, bieżące informacje na temat Apartamentów Koło Brzegu.

  Zainteresowanych zakupem takiego apartamentu zachęcamy również do kontaktu bezpośredniego z naszym biurem sprzedaży pod nr. tel. 506 175 176 lub adresem mailowym sprzedaz@nickel.com.pl.

   

 • 9 sierpnia 2017

  Nowe biuro sprzedaży w Dąbrówce

  Już w najbliższych dniach otworzymy biuro sprzedaży przy Osiedlu Księżnej Dąbrówki. Będzie się ono mieściło w kontenerze biurowym przy ul. Komornickiej, czyli tam, gdzie aktualnie powstaje X etap naszej inwestycji.

  Serdecznie zapraszamy do umawiania spotkań właśnie w tym biurze wszystkich zainteresowanych zakupem mieszkania na Fosowej lub domu na Gościńcu. Aktualnie planujemy dyżury sprzedawców trzy dni w tygodniu. Natomiast we wszystkie dni robocze jesteśmy obecni w naszym głównym biurze sprzedaży, przy ul. Piątkowskiej w Poznaniu.

  Warto już dzisiaj ustalić termin spotkania, ponieważ jeszcze trwa Promocja na Dzień Dobry, w której na naszych Klientów czekają atrakcyjne rabaty - nawet do 10 tys. zł. Jesteśmy do dyspozycji pod nr tel. 506 175 176 oraz adresem mailowym sprzedaz@nickel.com.pl.

 • 2 sierpnia 2017

  Budujemy nad morzem

  Już wkrótce rozpoczniemy budowę naszej nowej inwestycji, tworzonej w koncepcji condo-hotelu. Apartamenty Koło Brzegu będą zlokalizowane w kołobrzeskiej dzielnicy Podczele, oddalonej od ruchliwego i głośnego centrum miasta. Zbudujemy tam dwa kameralne budynki, charakteryzujące się wyrafinowaną architekturą, w których znajdą się wykończone w eleganckim minimalistycznym stylu apartamenty.

  W ponad 200-metrowej części wspólnej nieruchomości urządzimy strefę chill-out z jacuzzi i sauną. Z kolei na zewnątrz zaaranżujemy specjalny teren z nadmorskim piaskiem i koszami plażowymi tylko dla właścicieli.

  Budynki będą oddane w 2019 r., a rozpoczęcie sprzedaży planujemy na jesień tego roku. Jednak już pod koniec wakacji chcemy spotkać się z wybranymi klientami i zaproponować im ofertę przedpremierową. Szczegóły już wkrótce.

 • Lipiec 2017
 • 24 lipca 2017

  Trwają letnie promocje w naszych inwestycjach

  Zapraszamy serdecznie do sprawdzenia naszej obecnej, promocyjnej oferty. W ramach trzech naszych inwestycji oferujemy duże rabaty.

  Największą obniżkę ceny proponujemy na jeden z trzech ostatnich apartamentów w Warzelni. To prawie 50 tys. zł. To już ostatni dzwonek dla wszystkich tych, którzy chcą zamieszkać w luksusowej lokalizacji, w bliskim sąsiedztwie poznańskiej Malty.

  W ramach Promocji na Półmetek Budowy, duże rabaty, sięgające nawet 25.000 zł można uzyskać przy zakupie mieszkania na naszym bestsellerowym Osiedlu Botaniczna, w jego II etapie. Jego oddanie jest planowane na trzeci kwartał 2018 r.  

  Z kolei Promocja na Dzień Dobry to rabaty dla pierwszych klientów, którzy zakupią mieszkania i domy w przedsprzedaży nowego etapu Osiedla Księżnej Dąbrówki w Dąbrówce k/Poznania . Bez negocjacji oferujemy ceny obniżone o 5000 zł w przypadku mieszkań na Fosowej i 10.000 zł w przypadku domów na Gościńcu.

  Zapraszamy do sprawdzenia oferty na stronach poszczególnych inwestycji oraz do umawiania spotkań z handlowcami w biurze sprzedaży przy ul. Piątkowskiej 110 w Poznaniu.

  www.warzelnia.com
  www.botaniczna.com
  www.dabrowki.com

   

 • 19 lipca 2017

  TUTAJ JEST WSZYSTKO

  Mieszkańcy podpoznańskiej Dąbrówki są zadowoleni z lokalnej infrastruktury. Oprócz lokum w pięknej i spokojnej okolicy mają do dyspozycji profesjonalne Centrum Medyczne, dwie galerie handlowe, przedszkole i szkołę. Dodatkowo co roku – w ramach Dopiewskiego Budżetu Obywatelskiego - realizowane są projekty wybrane przez mieszkańców. Z roku na rok będzie zatem przybywać miejsc przeznaczonych do rekreacji i rozrywki. Okolica obfituje w piękne krajobrazy, liczne jeziora zapraszają do wypoczynku. Z tych powodów zainteresowanie tą lokalizacją wśród szukających mieszkania stale rośnie. Dla nich właśnie realizowany jest kolejny etap Osiedla Księżnej Dąbrówki – Fosowa i Gościniec.   

 • 14 lipca 2017

  Przybywa atrakcji na Osiedlu Botaniczna

  Lokalizacja to niezaprzeczalny atut bestsellerowego Osiedla Botaniczna. Sąsiedztwo Ogrodu Botanicznego i terenu rekreacyjnego wokół jeziora Rusałka czyni z inwestycji jedno z najbardziej pożądanych miejsc do mieszkania w zachodniej części Poznania. Całości dopełnia nieustannie rozwijająca się infrastruktura wokół osiedla oraz lokale usługowe I etapu, które – po trwających pracach remontowo-wykończeniowych powoli otwierają swoje podwoje, wychodząc z usługami do mieszkańców okolicy. Od tygodnia działa już na osiedlu sklep Żabka, a w niedługim okresie otworzy się restauracja Makaron, która już dziś oferuje swoim przyszłym gościom lody i kawę. W najbliższym czasie mieszkańcy będą mogli także skorzystać z usług stomatologa i ortodonty.  

 • 6 lipca 2017

  ZMIANY, ZMIANY, ZMIANY

  Dąbrówka zmienia się na naszych oczach. Trwająca budowa inwestycji Fosowa – X etapu Osiedla Księżnej Dąbrówki osiągnęła stan zaawansowania 11%. Zakończyliśmy już prace ziemne poziomu 0 i rozpoczęliśmy montaż stropów nad parterem.

  Jednocześnie trwają wyczekiwane przez wszystkich prace na ul. Komornickiej, która tego roku przejdzie niezwykłą metamorfozę. W związku z budową sieci wodociągowej oraz sieci kanalizacji sanitarnej tłocznej do końca lipca br. ulica jest częściowo nieprzejezdna. Po zakończeniu wyżej wymienionych prac przystąpimy do modernizacji ul. Komornickiej. 

 • Czerwiec 2017
 • 28 czerwca 2017

  Drugi z domów pokazowych Warzelni sprzedany

  Nie trzeba było długo czekać po sprzedaży pierwszego z domów pokazowych Warzelni, aby swojego nabywcę znalazł drugi z nich. Luksusowy apartament o powierzchni ponad 200 m kw. jest już własnością młodego poznaniaka, przedstawiciela wolnego zawodu.

  Na decyzję o zakupie zasadniczy wpływ miała aranżacja i jakość wykończenia. To kolejne potwierdzenie, że elegancki, minimalistyczny charakter wnętrza, z którego znany jest Nickel Development, ma grono zwolenników wśród osób, którym zależy na niebanalnym sposobie wyrażenia siebie przez przestrzeń, którą się otaczają.

  Gratulujemy wyboru naszemu Klientowi i życzymy udanej przeprowadzki.

  Tym samym informujemy, że w Warzelni zostały do kupienia już tylko trzy apartamenty w wielorodzinnym Domu za Browarem - dwa z nich są obecnie objęte specjalną promocją. Szczegóły na stronie internetowej dedykowanej inwestycji: www.warzelnia.com.

 • 21 czerwca 2017

  Wybraliśmy generalnego wykonawcę Willi Wodziczki

  Prestiżowa lokalizacja i projekt nawiązujący do jej historycznego dziedzictwa, połączone z wykończeniem najwyższej próby - wszystko to wyznaczniki luksusu, jakim charakteryzować się będzie nasza najnowsza inwestycja, Wille Wodziczki, położone na poznańskim Sołaczu. Taką właśnie wizję kameralnej posiadłości z prywatnym parkiem, jako generalny wykonawca realizować będzie wybrana przez nas firma Aldesa Construcciones. Jako jedyny z branych pod uwagę oferentów sprostała przyjętym przez nas kryteriom.

  Jesteśmy podekscytowani rozpoczęciem współpracy, tym bardziej, że wybrany przez nas partner od lat realizuje z powodzeniem projekty o zbliżonym charakterze na swoim rodzimym rynku hiszpańskim. Oprócz tego posiada polski oddział i ma na koncie tutejsze realizacje, co również miało wpływ na nasz wybór.

  Połączenie naszej wizji, umiejętności odczytywania prawdziwych potrzeb klientów oraz tworzenia wyjątkowych nieruchomości z długoletnim doświadczeniem firmy Aldesa w obszarze wykonawczym dają pewność, że ten projekt będzie wspólnym sukcesem obu partnerów.

 • 14 czerwca 2017

  Osiedle Botaniczna, Etap. 2. Półmetek przekroczony.

  Budowa drugiego etapu Osiedla Botaniczna przekroczyła półmetek. Postęp w pracach najbardziej zaawansowanego budynku, czyli Domu Apartamentowego Botaniczna Plus to aż 55%. Kończą się prace tynkarskie i lada moment rozpocznie się kładzenie posadzek. Z kolei w Wieżowcu otynkowane jest już siedem z 12 kondygnacji.

  Z budowy zniknęła już część żurawi, co oznacza, że coraz większymi krokami zbliża się moment, kiedy będzie można wejść na teren budowy i zobaczyć swoje przyszłe mieszkanie z bliska.

  Tymczasem polecamy widok z tarasu naszego mieszkania pokazowego, będącego równocześnie biurem sprzedaży na terenie inwestycji. Warto je odwiedzić i sprawdzić naszą ofertę, ponieważ trwa aktualnie promocja, która obejmuje 42 mieszkania, przede wszystkim w Wieżowcu, ale również w innych budynkach drugiego etapu osiedla.

   

 • 7 czerwca 2017

  Osiedle Księżnej Dąbrówki – zaczęliśmy budowę X etapu

  Wyznaczony płotem prostokąt to dobitny znak, że zakończył się czas planowania i nastaje czas budowy, który trwać będzie do października 2018 roku. Obecnie na Fosowej zakończono prace związane ze zbrojeniem i betonowaniem ław fundamentowych. Aktualnie trwa wznoszenie ścian fundamentowych stanu zero budynków. Co miesiąc – sukcesywnie Fosowa i Gościniec będą piąć się  w górę, by na wiosnę ukazać się w całej okazałości. Wówczas rozpoczniemy prace wykończeniowe, instalacyjne i zagospodarujemy teren. Tymczasem zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty: http://dabrowki.com/pl/oferta 

 • Maj 2017
 • 24 maja 2017

  Mamy nowe biuro sprzedaży

  Od kilku dni funkcjonuje nasze nowe biuro sprzedaży. Jest ono zlokalizowane w mieszkaniu pokazowym na terenie pierwszego etapu Osiedla Botaniczna. Dzięki niemu klienci zainteresowani zakupem nieruchomości na naszym bestsellerowym osiedlu, mogą umawiać się z handlowcami bezpośrednio na terenie inwestycji.

  Biuro mieści się na siódmym piętrze, od wewnętrznej strony osiedla i posiada rozległy widok z tarasu. To pozwala swobodnie obserwować jak powstaje drugi etap osiedla, mimo że jeszcze nie można wejść na teren budowy.

  Oprócz tego, odwiedzający nasze biuro w mieszkaniu pokazowym mogą nie tylko zobaczyć, ale też poczuć i dotknąć elementy wykończeniowe, które stosujemy przy aranżacji wnętrz. Mieszkanie zaprojektowała i zrealizowała Izabela Januchowska, która osobiście nadzoruje wszystkie projekty w ramach usługi wykończenia „pod klucz”.  

  Oprócz mieszkań na Osiedlu Botaniczna do kupienia są jeszcze cztery lokale handlowo-usługowe: dwa duże i dwa mniejsze. Największy z nich ma powierzchnię ponad 1000 mkw. i jest świetnym miejsce na osiedlowy market albo fitness-club. Pozostałe lokale doskonale sprawdzą się w usługach dla ludności, ale przy odpowiedniej aranżacji wnętrza (którą również można zlecić naszej firmie) można tam urządzić komfortowy gabinet lekarski, kancelarię, czy biuro agencji kreatywnej.

  Bliskość zieleni i komunikacji publicznej to ogromne atuty tej lokalizacji jako miejsca na prowadzenie biznesu. Łatwo można dojechać tutaj bez konieczności jazdy samochodem, a w przerwie na lunch można wyskoczyć nad jezioro. Rusałka bowiem oddalona jest od Osiedla Botaniczna o zaledwie 200 m.

 • 5 maja 2017

  Fasada Roku 2016 - Osiedle Botaniczna Wyróżnione

  Nasze Osiedle Botaniczna zostało wyróżnione w branżowym konkursie „Fasada Roku 2016”, organizowanym pod patronatem Stowarzyszenia Architektów Polskich i Fundacji Twórców Architektury.

  Jury konkursowe doceniło oryginalną formę budynków pierwszego etapu osiedla i kontrastowy dobór materiałów. Uwadze jurorów nie uszło również umiejętne wkomponowanie obiektu w istniejące otoczenie. Gratulujemy pracowni projektowej INSOMIA, która zajmowała się opracowaniem projektu.

  W tej kategorii rywalizowało 76 obiektów. To najliczniejsza kategoria w konkursie, w którym oceniano prawie 200 najładniejszych elewacji z całej Polski.

 • 4 maja 2017

  12 apartamentów sprzedane!

  Wille Wodziczki, kameralna inwestycja apartamentowa powstająca na terenie Sołacza, cieszy się niesłabnącą popularnością. Już dwanaście spośród trzydziestu pięciu apartamentów znalazło swoich właścicieli. Główne powody, dla których nasza inwestycja jest tak popularna to nietuzinkowa lokalizacja, wysoki standard oraz funkcjonalnie zaprojektowane apartamenty. W Willach Wodziczki priorytetem jest wygoda i bezpieczeństwo.

 • Kwiecień 2017
 • 26 kwietnia 2017

  Gotowe mieszkanie w Dąbrówce w cenie 4600 zł/mkw.

  ZOBACZ FILM   KARTA

  Na klientów, którzy poszukują gotowego mieszkania czeka u nas prawdziwy rarytas. Właśnie wróciło do oferty parterowe mieszkanie na Osiedlu Księżnej Dąbrówki.
  Posiada ono trzy pokoje i łączną powierzchnię 61,57 m kw. Jego układ jest bardzo wygodny, z zaplanowanym miejscem na garderobę. Salon ma zachodnią wystawę, co sprawia, że przyszli mieszkańcy będą mogli cieszyć się popołudniowym słońcem. Tym bardziej, że mieszkanie jest umiejscowione na skraju budynku. Dodatkowym atutem tego lokalu jest prywatny ogródek. Jest ono do kupienia w specjalnej promocyjnej cenie 4600 zł/mkw.
  Zainteresowanych zakupem zachęcamy do rozważenia możliwości wykończenia pod klucz. Proponujemy pakiety wykończeniowe w cenie już od 600 zł/m kw.
  Szczegóły tej oferty znajdą Państwo w naszym Biurze Sprzedaży. Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 506 175 176.

   

 • 9 kwietnia 2017

  NIESAMOWITE RABATY NA OSTATNIE APARTAMENTY W WARZELNI

  Warzelnia to najbardziej niesamowite miejsce, by zamieszkać w Poznaniu. Przekonało się o tym wielu naszych klientów, którzy już zamieszkali w tej loftowej posiadłości położonej na terenie poznańskiej Malty. W ofercie pozostały już tylko trzy apartamenty. Na zakończenie sprzedaży oferujemy je w promocyjnych cenach. Z ogromnymi rabatami można teraz nabyć apartamenty 3 i 4 pokojowe o powierzchniach: 85, 89 i 102 m2. 

  POZNAJ CENY


  Warzelnia to inwestycja projektu Sławomira Rosolskiego. Jej nowoczesny charakter z ogromnymi oknami i prostymi bryłami, pięknie przełamuje cegła, nawiązująca do stojącego na terenie posiadłości zabytkowego browaru. Warzelnia leży nad samym Stawem Browarnym, jest otulona zielenią i wspaniałymi miejscami do biegania oraz jazdy na rowerze. Inwestycje można oglądać po uprzednim umówieniu się ze sprzedawcą.

  Ceny promocyjne są ostateczne i nie podlegają negocjacjom. Promocja nie obejmuje miejsc postojowych w hali garażowej.

  Poza wyprzedażą w Warzelni dostępny jest także dom wykończony pod klucz. Jest to ostatni dostępny w tej inwestycji dom z garażem i ogrodem.

  ZADZWOŃ
  61 639 76 50
  506 175 176

 • Marzec 2017
 • 30 marca 2017

  Koniec prac konstrukcyjnych w Domu Apartamentowym. Etap 2 Osiedla Botaniczna blisko półmetka.

  Poziom zaawansowania budowy Wieżowca oraz Domu Apartamentowego na Osiedlu Botaniczna zbliża się do 50%. Właśnie zakończone zostały prace konstrukcyjne w tych najbardziej reprezentacyjnych budynkach drugiego etapu osiedla. Ekipy budowlane wkraczają do wnętrz. Już niedługo klienci będą mogli wejść na teren budowy, zobaczyć i dotknąć swojego wymarzonego, przyszłego „M”.

  Efekty pracy budowlańców najlepiej widać w Domu Apartamentowym Botaniczna Plus, gdzie status wykonanych robót osiągnął poziom 45%. Praktycznie na ukończeniu jest tam izolacja dachu, co  pozwala z kolei na rozpoczęcie prac wewnątrz budynku. W obecnej chwili w Domu Apartamentowym zamontowane są okna. Niedługo zakończona będzie również budowa ścianek działowych oraz rozprowadzenie instalacji sanitarnych. Lada moment rozpocznie się tynkowanie ścian wewnętrznych.

  Nieco dalej do półmetka mają budowlańcy w przypadku Wieżowca. Trwają tam jeszcze prace dekarskie, które z całą pewnością zakończą się z końcem miesiąca. Wykonane są już prawie wszystkie murowane ściany między-lokalowe, a od najniższych pięter budowane są również ścianki działowe.

 • 21 marca 2017

  Najważniejsze pytania klientów targowych i odpowiedzi na nie

  Spośród wielu pytań, które usłyszeliśmy od naszych klientów w czasie ostatniej edycji targów wybraliśmy te, które pojawiały się częściej i wzbudzały największe emocje wśród kupujących.

  1. Jakie są ustalenia i stan prac drogowych na ul. Komornickiej w Dąbrówce?

  Zgodnie z podpisanymi porozumieniem z Gminą Dopiewo zobowiązaliśmy się wybudować ul. Komornicką (na całym odcinku od ul. Poznańskiej do torów kolejowych) do dnia 31.12.2017 r. Przed przystąpieniem do budowy drogi, w pasie ulicy musi zostać położona infrastruktura techniczna (na potrzeby naszego osiedla jak i mieszkańców ul. Palisadowej, Jagiellońskiej, Piastowskiej), którą wykonują inne podmioty. Musimy zatem czekać na zakończenie tych prac.

  2. Co wiadomo w sprawie terenów rekreacyjnych przy Osiedlu Księżnej Dąbrówki?

  Nasza firma przekazała gminie działki pod drogi (w tym również teren o powierzchni prawie 5.000 m kw.), który w miejscowym planie zagospodarowania został przeznaczony pod sport i rekreację. Dodatkowo firma przekazała na rzecz gminy darowiznę w wysokości 50 tys. zł na rzecz zagospodarowania tego placu.

  3. Jak będzie kształtowała się przestrzeń wokół Willi Wodziczki?

  Wszystkie tereny w otoczeniu naszej inwestycji to działki inwestycyjne, na których prawdopodobnie będą powstawały nowe obiekty. Nam również przedstawiano ofertę zakupu innych gruntów w tym rejonie, ale zdecydowaliśmy się ostatecznie na tę właśnie lokalizację. Chcieliśmy bowiem stworzyć dla naszych klientów eleganckie i stylowe wille oraz prywatny park, który będzie łączył się z Parkiem Wodziczki, tworząc naturalną zieloną enklawę dla mieszkańców.

  Na Sołacza trwają prace realizowane przez spółki deweloperskie, podobne do naszej, a także prowadzone przez podmioty publiczne, które zmierzają do poprawy ładu przestrzennego i ogólnego uporządkowania terenu. Najprawdopodobniej więc posiadłość będzie za kilka lat znajdowała się w otoczeniu nowych budynków mieszkalnych, dróg i zrewitalizowanego parku Wodziczki.

  4. W jakiej odległości od estakady szybkiego tramwaju znajdować się będą Wille Wodziczki i jak będzie to wpływać na ciszę w mieszkaniach?

  Jest to niecałe 50 metrów w najbliższym miejscu. Przy zamkniętych oknach nie będzie to miało żadnego znaczenia, ponieważ zastosujemy okna trzyszybowe o właściwościach akustycznych i rolety w każdym z okien. Mamy też przeprowadzone badania natężenia dźwięku i dzięki nim jesteśmy pewni, że mieszkańcy Willi Wodziczki będą mieli odpowiednią ciszę i spokój. 

  W porównaniu z inwestycjami w centrum Poznania, zlokalizowanymi m.in. przy ruchliwych ulicach Garbary, Towarowej, czy przy torowiskach tramwajowych - jak np. obok Starego ZOO, przyszli mieszkańcy Willi Wodziczki nie muszą obawiać się nadmiernego hałasu.

  5. Dlaczego cena za m kw. w Willach Wodziczki jest taka wysoka?

  To inwestycja premium, a zatem planowana z dużo wyższym standardem wykończenia. W Willach Wodziczki znajdziemy ekskluzywne strefy wejściowe, specjalnie dobraną roślinność okalającego budynki parku, a na terenie inwestycji zamontowany zostanie monitoring. Pod oknami stylizowanymi w zgodzie z charakterem elewacji zobaczymy kamienne parapety. Na balkonach - kute balustrady. Z kolei we wnętrzach mieszkań - ogrzewanie kanałowe w salonach, a podłogowe w łazienkach.

  Zakładamy, że Wille Wodziczki będą produktem deweloperskim dla klientów, którzy poszukują docelowego lokum. To propozycja dla osób, które mają już za sobą doświadczenie zakupu nieruchomości i doskonale wiedzą, czego należy oczekiwać od miejsca, w którym można zapuścić korzenie. Zapewnienie odpowiedniego standardu, aby spełnić takie wymagania, wiąże się również z większymi kosztami po stronie dewelopera, do czego dochodzi jeszcze cena gruntu na Sołaczu, który od lat niezmiennie uchodzi za najbardziej prestiżową dzielnicę Poznania.

   

   

   

   

 • 3 marca 2017

  Kolejna udana premiera targowa!

  Wiosenna edycja Targów Mieszkań i Domów zbiegła się z premierą X etapu Osiedla Księżnej Dąbrówki. Nowy projekt domów i zabudowy wielorodzinnej Nickel Development spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem klientów targowych. Objętych rezerwacją lub blokadą zostało już 7 z 30 wystawionych do sprzedaży mieszkań.
   
  Zainteresowani premierową ofertą to osoby pragnące zamieszkać na przedmieściach, ale także nasi dawni klienci, którzy chcą pozostać w Dąbrówce, zmieniając mieszkanie na większe, bardziej wygodne.
   
  Dla wszystkich przygotowaliśmy specjalną Wiosenną Promocję - na pierwszych dziesięciu klientów, którzy podpiszą umowę czeka rabat w kwocie 5000 zł oraz 50% obniżki ceny za miejsce postojowe. Promocja potrwa do końca marca.

 • Luty 2017
 • 26 lutego

  Więcej o premierze w Dąbrówce

  Jaki będzie nowy etap Osiedla Księżnej Dąbrówki? Szefowa sprzedaży Nickel Developmeny opowiada o premierowej, wiosennej ofercie. Warto dowiedzieć o najważniejszych zaletach Fosowej i Gościńca z wywiadu z Agatą Olzyńską, z działu sprzedaży.

  WYWIAD

 • 25 lutego 2017

  Trwają Targi Mieszkaniowe!

  Trwają Targi Mieszkań i Domów. Ta impreza odbywa się tylko dwa razy do roku. W obecnej, wiosennej edycji naszą premierą jest X etap Osiedla Księżnej Dąbrówki. Oferujemy tu domy i mieszkania w MDM. Poza tym prezentujemy bestsellerowe Osiedle Botaniczna na Ogrodach oraz luksusowe Wille Wodziczki na Sołaczu. W naszej ofercie znajdują się również ostatnie apartamenty w Warzelni. Targi to doskonała okazja, by otrzymać specjalne rabaty. Serdecznie zapraszamy na stoisko B1, w pierwszym rzędzie po lewej stronie.

 • 23 lutego 2017

  Premiera w Dąbrówce

  FOSOWA I GOŚCINIEC 

  GALERIA

  Przedstawiamy Państwu nowy, dziesiąty już etap Osiedla Księżnej Dąbrówki, które tworzymy od 2000 roku w podpoznańskiej miejscowości Dąbrówka. W ramach inwestycji powstaną kameralne budynki wielo- oraz jednorodzinne. Jeszcze wiosną 2017 roku planujemy rozpoczęcie prac budowlanych, a oddanie budynków nastąpi w 2018 roku. Inwestycja będzie sprzedawana w dwóch etapach. Obecnie oferujemy 30 mieszkań, w trzykondygnacyjnych budynkach. Ich atutami są funkcjonalne, czytelne układy. Mieszkania mają od 2 do 4 pokoi, są jasne i wygodne. Mogą Państwo wybierać spośród powierzchni od 50 do 75 m. kw. Na parterach proponujemy ogródki, a do każdego mieszkania możliwość zakupu miejsca parkingowego do wyłącznego użytkowania ponadto możliwość kupna komórki lokatorskiej.

  Podawana cena zawiera:

  • Ogrodzenie ogródka do prywatnego użytkowania (opcjonalnie możliwość furtki)
  • Ogród do prywatnego użytkowania wraz z wysianą trawą
  • Pełną infrastrukturę dróg dojazdowych
  • Oświetlenie zewnętrzne lampami ulicznymi
  • Zieleń na częściach wspólnych

   

  KARTY KATALOGOWE DO POBRANIA

  BUDYNEK D

  BUDYNEK E

  BUDYNEK F

  CENNIK

  Częścią wprowadzanego właśnie do oferty etapu będą również domy jednorodzinne dwulokalowe z ogrodami do wyłącznego użytkowania a także garażami lub wiatami. Te dwupoziomowe lokale spełnią oczekiwania rodziny poszukującej od trzech do czterech sypialni oraz komfortowej strefy dziennej. Ich powierzchnie to odpowiednio 104, 119, 144 i 146 m. kw. Zaletą tej propozycji jest intymność, kameralność, przestrzeń oraz możliwość personalizacji. Układy oraz funkcje lokalu mogą być dopasowane do oczekiwań klienta. Przykładowo, istnieje możliwość zamontowania instalacji kominkowej.

  Podawana cena zawiera:

  • Garaż wraz z bramą garażową, lub wiatę
  • Ogrodzenie działki do prywatnego użytkowania
  • Kostkę od granicy działki do wejścia do budynku
  • Ogród do prywatnego użytkowania wraz z wysianą trawą
  • Pełną infrastrukturę dróg dojazdowych
  • Oświetlenie zewnętrzne lampami ulicznymi
  • Zieleń na częściach wspólnych

   

  KARTY KATALOGOWE BUDYNKÓW JEDNORODZINNYCH                                                                                                       

  Atuty lokalizacji: wygodny dojazd trasą S11 lub koleją podmiejską, dwie galerie handlowe, bliskość lasu, nowoczesne szkoły, kościół

  Atuty osiedla: infrastruktura w postaci dróg, chodników, placów zabaw, zieleni

  Promocja powitalna

  Pierwszym dziesięciu klientom proponujemy promocję na powitanie. Obejmuje ona rabat w wysokości 5000 zł na dowolne mieszkanie oraz 50% zniżki na miejsce postojowe przy zabudowie wielorodzinnej.

  Pierwszych pięć lokali w zabudowie jednorodzinnej zostanie sprzedanych z rabatem 10 000 zł oraz opcją zapłaty w systemie 10 – 90.

  CENNIK

   

  ZADZWOŃ

  61 639 76 50

  506 175 176

 • Styczeń 2017
 • 18 stycznia 2017

  Nowe mieszkania i domy w Dąbrówce.

  W ślad za planami zagospodarowania terenu w podpoznańskiej Dąbrówce, ogłoszonymi wczesną jesienią zeszłego roku, w rozpoczęliśmy prace projektowe związane z nowym etapem jednej z naszych flagowych inwestycji. Dziesiąty etap Osiedla Księżnej Dąbrówki powstanie u zbiegu ulic Komornickiej i Koronnej w Dąbrówce. Oferta mieszkań będzie urozmaicona – obejmie domy i mieszkania o powierzchniach od 50 aż do 150 mkw. Oficjalna premiera inwestycji odbędzie się podczas poznańskich Targów Mieszkaniowych pod koniec lutego.

 • 12 stycznia 2017

  Od teraz zapraszamy też w soboty!

  Miło nam poinformować, że odtąd jesteśmy do Państwa dyspozycji także w soboty. W ten dzień możecie Państwo odwiedzać nasze biuro sprzedaży od godziny 10:00 do 14:00. Bez zmian pozostają godziny funkcjonowania biura w tygodniu. Od poniedziałku do piątku zapraszamy na ul. Piątkowską 110 w godzinach od 8:00 do 17:00. 

 • 5 stycznia 2017
   

  Rycerska II sprzedana w całości

  Ostatnie mieszkanie w inwestycji Rycerska II w Dąbrówce znalazło właściciela. Tym samym uznajemy kolejny etap Osiedla Księżnej Dąbrówki za zakończony. Sympatykom podpoznańskiej gminy Dopiewo spieszymy jednak donieść, że intensywnie pracujemy nad projektami kolejnych etapów osiedla. Szykujemy dla Was budynki z zabudową szeregową, bliźniaczą i wielorodzinną. Szczegóły już wkrótce.

 • Październik 2016
 • 26 października 2016

  Mieszkania w Dąbrówce w obniżonej cenie!

  Ostatnie mieszkania w Dąbrówce cieszą się teraz dużym zainteresowaniem naszych Klientów. To dlatego, że obniżyliśmy ich ceny do 4600 zł/m2. Wcześniej ceny w tej lokalizacji przekraczały nawet 5000 zł/m2. To prawdziwa okazja! Szczególnie, że mieszkania są wybudowane i gotowe o odbioru. Może warto pomyśleć o nowym lokum właśnie w Dąbrówce? Atutem tej miejscowości jest rozwinięta infrastruktura. Klientów przekonuje także wygodny dojazd trasą S11 oraz koleją. Szczegóły dotyczące oferty ostatnich mieszkań znajdą Państwo tutaj: http://dabrowki.com/pl/wszystkie-oferty

 • 17 październik 2016

  Wille Wodziczki po premierze!

  Wywiad z Agatą Olszyńską na temat Willi Wodziczki

  Długo oczekiwana premiera Willi Wodziczki już za nami. Kameralne apartamenty na Sołaczu, z wyjściem bezpośrednio do Parku Wodziczki, okazały się ofertą wyróżniającą się na tle popularnych, często ciasno zabudowanych bloków, jakie królowały w ofercie targowej. Nasze stoisko odwiedzały osoby, poszukujące idealnej lokalizacji, wygody, bezpieczeństwa oraz jakości. Przedstawiliśmy im po raz pierwszy wizualizacje 3D inwestycji, planowany standard wykończenia premium, oraz karty z planami apartamentów. Jednocześnie uruchomiliśmy stronę www.wodziczki.com, gdzie można już dowiedzieć się więcej na temat szczegółów oferty. Zainteresowanych klientów zapraszamy też do biura sprzedaży Nickel Development przy ul. Piątkowskiej 110 w Poznaniu.

   

 • 10 października 2016

  Targi Mieszkaniowe już w ten weekend!

  Już w najbliższą sobotę na Targach Mieszkań i Domów zaprezentujemy najbardziej niezwykłą premierę tej jesieni – Wille Wodziczki na poznańskim Sołaczu. Nasi Sprzedawcy przedstawią ofertę dwóch miejskich willi, utrzymanych w najlepszym stylu eleganckich domów, charakterystycznych dla najbardziej pożądanej w Poznaniu lokalizacji. 2 etap Osiedla Botaniczna, ze specjalnie zaprojektowanym dla najbardziej wymagających Domem Apartamentowym, domy i apartamenty w Warzelni oraz mieszkania w podpoznańskiej Dąbrówce dopełnią naszą bogatą ofertę.

  Zapraszamy 15-16 października na teren MTP w Poznaniu – hala nr 3, stoisko B1. 

 • 4 października 2016

  Wille Wodziczki przed targową premireą

  Podczas targów mieszkaniowych, które odbędą się już 15 i 16 października, zaprezentujemy Wille Wodziczki i będzie to nasza jesienna premiera. 35 apartamentów powstanie w zielonym sercu Poznania - na Sołaczu. A więcej na ten temat można już dziś przeczytać w Głosie Wielkopolskim. 

 • Wrzesień 2016
 • 29 września 2016

  Budowa Osiedla Botaniczna postępuje zgodnie z planem

  Budowa Osiedla Botaniczna 2 pnie się szybko w górę. Pogoda jak na jesień jest bardzo łaskawa, więc korzystamy z niej prowadząc intensywne prace.W budynku A mamy już konstrukcję 5 kondygnacji. Pod Domem Apartamentowym Botaniczna + są gotowe kondygnacje podziemne, a pod budynkami B i C wykonaliśmy właśnie ściany szczelinowe i kładziemy płytę fundamentową.

 • 20 września 2016

  Miejskie wille jak z przedwojennego Sołacza

  Elegancja i szyk połączone z centralną lokalizacją, to cechy charakteryzujące Wille Wodziczki, których budowa ruszy jeszcze tej jesieni na Sołaczu. Najnowszy projekt inwestycyjny poznańskiej firmy rodzinnej Nickel Development składa się z zaledwie 35 apartamentów, co sprawia, że jest to jedno z najbardziej pożądanych miejsc do zamieszkania w Poznaniu.

  Wille Wodziczki, które swą nazwą nawiązują zarówno do willowego charakteru Sołacza, jak i do graniczącego z nimi parku, są bez wątpienia jedną z ostatnich inwestycji deweloperskich na terenie tej prestiżowej dzielnicy. Architektura posiadłości składającej się z dwóch willi – mniejszej na 9 i większej na 26 mieszkań – będzie odwoływać się do najlepszych wzorców budownictwa międzywojennego, z charakterystyczną dla tego okresu elegancją i wykończeniem z materiałów najwyższej klasy. Nickel Development tworzy miejsce docelowe, które pozwoli mieszkańcom cieszyć się pięknym otoczeniem i – po prostu – zapuścić tam korzenie.

 • Sierpień 2016
 • 11 sierpnia 2016

  Jak za pracą to tylko do Poznania.

  Możemy się pochwalić najniższym bezrobociem w kraju – ale to żadna nowość w Poznaniu. O atrakcyjności stolicy Wielkopolski jako miejsca do osiedlenia się i życia stanowi jeszcze kilka elementów, między innymi rynek mieszkaniowy. Również w tym wymiarze jesteśmy krajowym liderem.   

  Jak wynika z opracowania NBP o rynku nieruchomości za pierwszy kwartał tego roku, Poznań jest jedynym spośród dużych polskich miast, gdzie nie podrożały nowe mieszkania. Do tego zajmujemy drugie miejsce pod względem dostępności mieszkań w programie MdM, niewiele ustępując pod tym względem Gdańskowi. W stolicy Pomorza do dyspozycji korzystających z rządowego programu dopłat jest 31,1% mieszkań, a w Poznaniu 30,9%. Tu również znajdziemy stosunkowo szeroką ofertę dużych mieszkań z przedziału 60-80 mkw. w bardzo przystępnych cenach – średnio 6116 zł/mkw. Taniej jest tylko we Wrocławiu (5760 zł) i w Łodzi (4591 zł).

 • Lipiec 2016
 • 17 lipca 2016

  Nasz Dział Pod Klucz ma już 4 lata!

  Dział wykończeń Pod Klucz Nickel Development działa już dla Państwa od 4 lat. Dorobek projektantki wnętrz, Izabeli Januchowskiej, z miesiąca na miesiąc powiększa się o nowe realizacje. Niezmiennie oceniacie je Państwo na najwyższe noty. Nowoczesny charakter wnętrz, świetnej jakości materiały oraz zgodność z najnowszymi trendami, to znaki rozpoznawcze realizacji Nickel Asystent. Standardowo potrzebujemy 2 miesiące na wykończenie mieszkania, a średni koszt tej usługi to 750 zł za m2. Zapraszamy!

 • Maj 2016
 • 12 czerwca 2016

  Nowy etap osiedla w Dąbrówce zakończony!

  Zakończyliśmy budowę kolejnego etapu Osiedla Księżnej Dąbrówki. Tworzymy to osiedle od 2000 roku. W ramach najnowszej Rycerskiej II powstały 42 mieszkania 2- i 3-pokojowe z tarasami i ogrodami. W sercu tej kameralnej inwestycji znajduje się atrakcyjny plac zabaw, stół do ping ponga, oraz stoły do gry w szachy. Wszystko po to, by umożliwić mieszkańcom integrację i zachęcać ich do spędzania czasu na świeżym powietrzu. W ofercie pozostało jeszcze 14 mieszkań. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

 • 29 maja 2016

  Zapraszamy na Dzień Otwarty w Dąbrówce

  11 czerwca zapraszamy osoby zainteresowane zakupem nowego mieszkania do podpoznańskiej Dąbrówki. Podczas Dnia Otwartego zaprezentujemy nowowybudowane mieszkania dwu- i trzypokojowe z ogrodami oraz tarasami. Z okazji eventu obowiązywać będą specjalne, promocyjne ceny.

  Dąbrówka, Gmina Dopiewo, ul. Komornicka, od 10.00 do 15.00

  Mieszkańców Osiedla Księżnej Dąbrówki, które tworzymy etapami już od 2000 roku, zapraszamy z kolei w ten dzień do wspólnego spędzenia czasu i poznania nowych sąsiadów. Od godziny 12.00 do 15.00 można przynieść ulubione smakołyki na grilla, a grill master z restauracji La Silva profesjonalnie je przyrządzi. O 13.30 do 15.00 warto przynieść zbędne rzeczy na kiermasz uliczny. Każdy będzie miał okazję sprzedać, wymienić lub oddać w dobre ręce zabawki, sprzęt oraz bibeloty. Już się cieszymy na pyszną zabawę!

 • 17 maja 2016

  Podsumowanie dnia otwartego na Osiedlu Botaniczna

  Ponad trzydzieści litrów kawy, czterdzieści kilogramów lodów, setki wydanych folderów ofertowych i ponad pół tysiąca uśmiechniętych twarzy odwiedzających. Tak w skrócie można podsumować dzień otwarty na Osiedlu Botaniczna. Wydarzenie zorganizowane na terenie inwestycji Nickel Development przerosło oczekiwania dewelopera i uświadomiło rosnącą rolę wygody w życiu poznaniaków. W rozmowach z klientami padła rekordowa liczba pytań o wykończenia pod klucz.

  Dzień otwarty na Osiedlu Botaniczna był pierwszą taką imprezą na terenie bestsellerowej inwestycji rodzinnej firmy deweloperskiej. Ponad pięćset osób, które uczestniczyły w wydarzeniu potwierdziło niesłabnące zainteresowanie osiedlem, ocenianym już latem zeszłego roku jako jedna z najbardziej obiecujących propozycji deweloperów na rynku pierwotnym.

 • Kwiecień 2016
 • 27 kwietnia 2016

  Dzień Otwarty Osiedla Botaniczna w sobotę, 14 maja

  Już 14 maja zapraszamy Państwa na Dzień Otwarty Osiedla Botaniczna.

  Będziemy na Państwa czekać w godzinach od 10.00 do 15.00 w jednym z lokali handlowych od strony ulicy Św. Wawrzyńca, gdzie spokojnie porozmawiamy przy kawie i dowiemy się, jakie są Państwa potrzeby. Następnie sprzedawca zaprezentuje Państwu wybrane wspólnie mieszkania i odpowie na każde pytanie dotyczące np. standardu, płatności czy usługi pod klucz. Zachęcamy także inwestorów do odwiedzenia nas w ten dzień. Jest to doskonała sposobność, żeby obejrzeć lokale użytkowe, przeznaczone na handel i usługi. Ponieważ rozpoczęliśmy już sprzedaż mieszkań na II etapie Osiedla Botaniczna, z chęcią podczas Dnia Otwartego zaprezentujemy Państwu rzuty mieszkań dotyczących właśnie tego etapu i wskażemy na placu budowy, gdzie powstaną poszczególne budynki. Dodatkowo Dzień Otwarty będzie premierą mieszkania pokazowego, wykończonego przez nas pod klucz. Będą Państwo mogli sami ocenić aranżację, jej jakość oraz dowiedzieć się wszystkiego na temat usługi od naszej projektantki, Izabeli Januchowskiej. 

  UWAGA! DW dzień otwarty mogą Państwo liczyć na specjalne oferty cenowe!

 • 25 kwietnia 2016

  Rozpoczęcie budowy II etapu Osiedla Botaniczna

  Właśnie rozpoczęła się budowa drugiego etapu Osiedla Botaniczna. Do lipca 2018 roku, na kiedy zaplanowano ukończenie prac, powstaną tutaj kolejne 223 mieszkania. Popularność pierwszego etapu osiedla sprawiła, że cieszy się ono niesłabnącym zainteresowaniem nabywców. Do momentu rozpoczęcia budowy swoich właścicieli znalazło 41 mieszkań z drugiego etapu Osiedla Botaniczna.
  Generalnym wykonawcą tego etapu, podobnie jak w przypadku wcześniejszego, jest spółka PTB Nickel.

 • 21 kwietnia 2016

  Rycerska Bis – kolory już na elewacjach

  Budowa Rycerskiej II dobiega końca. Na elewacjach budynków pojawiły się ostatnio kolory. W mieszkaniach prowadzone są obecnie ostatnie prace. Wkrótce rozpoczniemy roboty porządkowe oraz obsadzimy inwestycję zielenią. Na końcu powstanie plac zabaw i będzie można wprowadzać się do nowiutkich mieszkań! W ofercie nadal pozostało nam 18 mieszkań. Istnieje możliwość zakupu także w ramach MDM, z wypłatą dofinansowania w 2017 roku. Więcej dowiecie się od naszych sprzedawców.

 • 20 kwietnia 2016

  Ostatnie mieszkanie na Książęcej!

  Do sprzedaży powróciło mieszkanie w ukończonym etapie Osiedla w podpoznańskiej Dąbrówce. W cenie 330 000 można teraz nabyć dwupoziomowy lokal z ogrodem, tarasem, dwiema łazienkami oraz schowkiem. Jest on gotowy do odbioru. Mieszkanie miało już właściciela, lecz był on zmuszony zmienić plany. Dlatego mają Państwo szansę na zakup w etapie, który był już wyprzedany. Serdecznie zapraszamy!

  zobacz mieszkanie

   

 • 8 kwietnia 2016

  Dzień Otwarty Warzelni już 16 kwietnia!

  Dołącz na Facebooku

  Już 16 kwietnia, w sobotę, w godzinach od 10.00 do 17.00 w Warzelni odbędzie się Dzień Otwarty. To najlepsza okazja, by odwiedzić i dokładnie obejrzeć inwestycję. Na klientów czekać będą nie tylko specjalne oferty cenowe, ale także prawdziwa uczta dla zmysłów.

  Najważniejszym wydarzeniem dnia będzie premiera drugiego już dom pokazowego. Jego przestrzenie z pewnością zaskoczą odwiedzających Warzelnię gości nietuzinkowymi rozwiązaniami funkcjonalnymi a także najbardziej wysmakowanym designem. Smaczku dodaje fakt, że w domu będzie można podziwiać dzieła Grzerza Gruza, wybitnego artysty malarza. Wnętrza nieruchomości ozdabiają również prace Mikołaja Obryckiego z Czapski Art Fundation. Dom wraz z wyposażeniem, będzie można zakupić nawet tego samego dnia. Jest to gratka dla osób poszukujących od ręki przestronnego i wygodnego miejsca do życia.

  Podczas Dnia Otwartego będzie najlepsza okazja, aby wybrać jeden spośród ostatnich 10 domów i 9 apartamentów. To już ostatni moment na zakup optymalnej, spełniającej specyficzne wymagania nabywcy nieruchomości. Ponieważ zainteresowanie zakupem jest zwyczajowo w Dniu Otwartym ogromne, nie przewidujemy rezerwacji. Można natomiast albo od razu podejść do umowy, albo podpisać płatną blokadę w cenie 10 tys. zł.

  Na gości Dnia Otwartego czekać będzie poczęstunek. Dzieci z pewnością ucieszą się z możliwości zabawy klockami LEGO, pod okiem doświadczonej animatorki. Dreszczyku emocji doda loteria wizytówkowa z atrakcyjnymi nagrodami.

  Goście będą mieli okazję porozmawiać nie tylko o samych nieruchomościach, ale także o usłudze wykończenia pod klucz, świadczonej przez NICKEL. W jej ramach rozwinęliśmy nie tylko projekt i wykonanie wykończenia, ale także pełne wyposażenie apartamentów wraz z opcją inteligentnych rozwiązań. Najwyższą jakość gwarantują w tym zakresie starannie wyselekcjonowani i sprawdzeni partnerzy Warzelni. Są to marki Cermag, Noti, Mebel Design, EverHome oraz iComfort.

  Gości zapraszamy na teren Warzelni, w Poznaniu. Dojazd od ulicy Wilczej. 

 • Marzec 2016
 • 25 marca 2016

  Nawet 8% rentowności na lokalach usługowych

  Dobrym sposobem na zainwestowanie pieniędzy jest lokal usługowy na Osiedlu Botaniczna. Daje to szybki zwrot włożonego w lokal kapitału, a rentowność najmu w skali roku jest znacznie wyższa od bankowych lokat. Artykuł Wyborcza

 • 18 marca 2016

  Odbiory klienckie na Osiedlu Botaniczna

  Na Osiedlu Botaniczna rozpoczęły się kilka dni temu odbiory mieszkań przez klientów. Budowa pierwszego etapu osiedla, zakończona terminowo z końcem ubiegłego roku jest przykładem dobrego planowania – opartego o solidne przygotowanie już na etapie koncepcji.

  Odbiór mieszkania trwa zwykle ok. 1,5 godziny i polega na sprawdzeniu standardu mieszkania z deklarowanym w dokumentach. W przypadku wychwycenia ewentualnych usterek, spisywany jest odpowiedni protokół i przystępujemy do ich usunięcia.

 • 13 marca 2016

  Dzień Otwarty Warzelni już 16 kwietnia

  Zapraszamy na Dzień Otwarty Warzelni!

  To niezwykłe wydarzenie odbędzie się już 16 kwietnia w godzinach od 10.00 do 17.00 na terenie Warzelni. Dołącz na Facebooku

  Warzelnia to najbardziej niezwykłe miejsce, by zamieszkać w Poznaniu. To trzeba zobaczyć i poczuć na własnej skórze. Tylko poprzez obecność w Warzelni można zasmakować z niezwykłej atmosferze, jaką tworzą tu przenikające się natura, nowoczesna architektura oraz niezwykła historia miejsca. 

  Warzelnia od zewnątrz 

  Ceglana elewacja jest tu w roli głównej. Przyjdź i zobacz prawdziwą czerwoną cegłę. Wybieraliśmy ją przez pół roku. Jest wytwarzana tradycyjną metodą. To właśnie identyczna cegła zdobi Zamek w Malborku. Musisz przekonać się na własne oczy, jak prezentuje się w połączeniu z rytmicznie ułożonymi przeszkleniami okien. A są to przeszklenia ogromne. Mają za zadanie otwierać przestrzeń apartamentów, dawać jej światło i oddech oraz wpuszczać do ich wnętrz okalającą Warzelnię naturę. 

  Warzelnia od wewnątrz

  Przyjdź na Dzień Otwarty i zobacz przeszklone lobby Domu za Browarem. Są tutaj kanapy, które wykonaliśmy na zamówienie, inspirowani kształtem beczek, w jakich przechowywano niegdyś piwo. Części wspólne zaskoczą Cię oryginalnym detalem. W ścianach klatek schodowych symbole Warzelni sprawiają wrażenie odciśniętych gigantyczną pieczęcią. Ale nie chodzi tu o słowa, a o obrazy, wrażenia i emocje, jakie odczujesz, kiedy dołączysz do nas 16 kwietnia.

  Dom Pokazowy

  Dom pokazowy to crème de la crème Warzelni. Właśnie wykończyliśmy zupełnie nowy dom pokazowy, który odsłania kolejne, niesamowite oblicze Warzelni. Zaskoczy Cię tutaj każdy detal. Przede wszystkim jednak będziesz mógł od razu przekonać się, jak czujesz się w przestrzeniach, jakie dla Ciebie stworzyliśmy. 

  Oferta
  To już ostatnie apartamenty i ostatnie domy. Jeśli pragniesz zamieszkać inaczej niż wszyscy i zastanawiasz się, czy Warzelnia to Twoje miejsce na ziemi, nie zwlekaj. Zobacz na stronie www.warzelnia.com jakie apartamenty są jeszcze dostępne. Wszystkie wolne apartamenty i domy z chęcią zaprezentujemy Ci podczas Dnia Otwartego.

  Polityka rezerwacji i zakupów

  Ze względu na ogromne zainteresowanie apartamentami, nie jest możliwe zakładanie podczas Dnia Otwartego rezerwacji bezpłatnych. Jeśli są Państwo zdecydowani na zakup, ale potrzebują nieco czasu na formalności, możecie Państwo przystąpić do płatnej blokady, w cenie 10 000 PLN. Wtedy wybrany przez Państwa apartament zostanie wyłączony z oferty na okres 3 tygodni. Kwota blokady w momencie zakupu zostanie odliczona od ceny sprzedaży. Oczywiście nie ma obowiązku korzystania z blokady, można od razu przystąpić do procedury zakupu. 

  Dodatkowe atrakcje

  - Loteria wizytówkowa
  - Kącik zabawy LEGO dla dzieci w różnym wieku
  - Poczęstunek
  - Konsultacje z projektantką wnętrz

  Partnerzy
  Cermag Poznań Galeria NOTI Poznań EVER Home S.A. MebelDesign Sp. z o o iCOMFORT

 • 1 marca 2016

  Rycerska Bis - ostatnia szansa na MdM

  Najnowszy etap budowy Osiedla Księżnej Dąbrówki – Rycerska Bis – wkracza w ostatni etap prac. Poziom zaawansowania projektu przekroczył 90%, a dostępnych do kupienia pozostało już tylko 20 z 42 lokali. To ostatni moment, żeby kupić je w ramach programu MdM. Zgodnie z oficjalnym komunikatem Banku Gospodarstwa Krajowego, który zarządza programem, środków na ten rok wystarczy jedynie do końca marca.

  Aktualna oferta

 • Luty 2016
 • 28 lutego 2016

  Media o naszym Domu Apartamentowym

  Premiera Domu Apartamentowego wzbudziła duże zainteresowanie w mediach. Artykuły na temat naszej najnowszej oferty ukazały się niedawno w prasie. O apartamentach które wybudujemy na poznańskich Ogrodach napisała Gazeta Wyborcza oraz Głos Wielkopolski. W obu artykułach redaktorzy podkreślają nowatorski projekt elewacji oraz wysoki standard wykończenia mieszkań. Zapraszamy do lektury.

  Artykuł Gazeta Wyborcza

  Artykuł Gazeta Wyborcza 

  Artykuł Głos Wielkopolski

 • 17 lutego 2016

  Rycerska II - budowa postępuje

  Budowa naszej inwestycji w Dąbrówce postępuje dynamicznie. Prace prowadzimy zgodnie z harmonogramem. W tej chwili działamy zarówno na elewacjach, jak i wewnątrz budynków. Budowa Rycerskiej II zakończy się wiosną, a mieszkania przekazywać będziemy klientom już w maju. W ofercie pozostało jeszcze 20 lokali dwu- oraz trzypokojowych.

  ZOBACZ OFERTĘ

 • 15 lutego 2015

  Premiera Domu Apartamentowego Botaniczna Plus

  Podczas targów, które odbyły się w weekend 13 i 14 lutego zaprezentowaliśmy premierę – Dom Apartamentowy Botaniczna Plus. Pięciokondygnacyjny budynek o podwyższonym standardzie zostanie przez nas wybudowany w ramach II etapu Osiedla Botaniczna i oddany klientom w 2018 roku. Pomieści jedynie 15 apartamentów, po 3 na kondygnacji. Mieszkańcy będą mieć do dyspozycji podziemną halę garażową, windę a także duże komórki lokatorskie, wliczone w cenę mieszkania. Elewację Domu Apartamentowego zdobić będą aluminiowe panele w kolorze szampana. Mieszkańców i gości powita dizajnerska strefa wejściowa. W samych apartamentach planowane jest ogrzewanie kanałowe i podłogowe, duże rozsuwane okna w salonach, videofony, wysokogatunkowa płytka na ogromnych tarasach, a także zewnętrzne żaluzje. Dom Apartamentowy powstanie w oddaleniu od pozostałych zabudowań, przy malowniczej ulicy Botanicznej. Tuż obok położony jest Ogród Botaniczny, a mieszkańcy apartamentowca będą cieszyć oczy jego widokiem. W ofercie są trzy typy mieszkań: 70 m2, 89m2 oraz 109 m2. 

  ZOBACZ FOLDER

 • 14 lutego 2016

  Targi wiosenne już za nami

  ZOBACZ RELACJĘ WTK Z TARGÓW

  Nasze stoisko odwiedziło mnóstwo osób. Podczas tej edycji targów rozdaliśmy też wszystkie materiały drukowane oraz lizaki serduszka, które przygotowaliśmy z okazji Walentynek. Nasza wiosenna premiera - Dom Apartamentowy Botaniczna Plus zebrał same pozytywne recenzje. Wielu z odwiedzających nas Klientów pytało właśnie o tę nowość. Dużym zainteresowaniem cieszyła się też Warzelnia. Mieliśmy miłą niespodziankę dla osób, które odwiedziły nasze stoisko. Rozdawaliśmy bilety na pokaz filmu Planeta Singli. Dzięki temu z częścią Klientów zobaczymy się ponownie już w najbliższą sobotę, 20 lutego. 

 • 10 lutego 2016

  Konkurs Walentynkowy

  Odwiedźcie Państwo  nasze profile na Facebooku. Swój fanpage posiada Nickel Development, Warzelnia, Osiedle Botaniczna, oraz Osiedle Księżnej Dąbrówki. Na każdym z nich odbywa się konkurs walentynkowy, w którym do wygrania są bilety do kina. Podczas zamkniętego pokazu będzie można zobaczyć nowy polski film Planeta Singli. Są też liczne nagrody dodatkowe. 

  LISTA ZWYCIĘZCÓW

  Botaniczna

  Marta Matuszewska - podwójne zaproszenie do kina
  Donata Wisniewska - podwójne zaproszenie do kina
  Magda Markowska - podwójne zaproszenie do kina
  Beata Lubońska - podwójne zaproszenie do kina
  Elżbieta Gmurowska - podwójne zaproszenie do kina
  Dominik Goetz- podwójne zaproszenie do kina
  Beata Lubońska - firmowy segregator + brelok
  Małgorzata Błażej Jędrzejakowie - firmowy segregator + brelok
  Elżbieta Lipert - firmowy segregator + brelok
  Dorota Stankiewicz - firmowy segregator + brelok
  Krystyna Kropińska - firmowy segregator + brelok
  Małgorzata Zaremba - firmowy segregator + brelok
  Ewa Woźniak - firmowy segregator + brelok
  Jolenta Szuba - firmowy segregator + brelok
  Kasia Bzyl - brelok
  Adam Cierzniak - brelok
  Lucyna Przybylska - brelok
  Anka Brzoa - brelok
  Magdalena Jaruchowska - brelok
  Marta Cichowicz - brelok
  Dominik Goetz - brelok

   

  Warzelnia

  Danuta Borkowska - podwójne zaproszenie do kina
  Kasia Torz - podwójne zaproszenie do kina
  Anna Napierała - podwójne zaproszenie do kina
  Żaneta Witkowska - podwójne zaproszenie do kina
  Patrycja Matuszak - podwójne zaproszenie do kina

   

  Dąbrówka

  Karolina Skwarek - podwójne zaproszenie do kina
  Marta Woźniak - podwójne zaproszenie do kina
  Kamila Kubiak - podwójne zaproszenie do kina
  Beata Lubońska - podwójne zaproszenie do kina
  Evelina Kviatkowska - podwójne zaproszenie do kina
  Magdalena Fogel  - podwójne zaproszenie do kina
  Krystyna Kolber - podwójne zaproszenie do kina
  Angela Makowska - podwójne zaproszenie do kina
  Agnieszka Chlebowska - podwójne zaproszenie do kina

  Renata Kopisz - firmowy segregator + brelok
  Łukasz Cichy - firmowy segregator + brelok
  Marta Suchocka - firmowy segregator + brelok

 • 2 lutego 2016

  Nowy dom pokazowy w Warzelni

  Właśnie trwają ostatnie prace wykończeniowe w nowym, drugim domu pokazowym Warzelni. Zakończenie jest planowane na drugą połowę lutego. O atmosferze w nowym domu zdecydują zupełnie inne, wyraziste elementy wykończenia najwyższej światowej klasy.


  Pierwszym z nich jest łazienka połączona w jedną przestrzeń z główną sypialnią. To rozwiązanie, które możemy spotkać w luksusowych hotelach, takich jak np. Ritz w Hong Kongu w przestronnych wnętrzach Warzelni również może zaistnieć w pełnej krasie, tym bardziej, że strefa dzieci znajduje się na zupełnie innej kondygnacji. A zatem cała przestrzeń sypialni i łazienki należy tylko do rodziców.


  Drugim dominującym elementem aranżacji będzie podłoga – wykonana rzemieślniczym sposobem, ułożona we wzór jodły francuskiej „chevron”. Jest to jeden z najtrudniejszych do ułożenia wzorów i nie każdy wykonawca jest gotów podjąć się takiej pracy
  Historia parkietu chevron sięga aż do XVI w., kiedy to włoski mistrz Rosso Fiorentino wykonał taką podłogę w jednej z rezydencji króla Francji. Był nim wówczas Franciszek I Walezjusz, znany mecenas nauki i sztuki – sponsor m.in. Leonarda Da Vinci.

   

 • Styczeń 2016
 • 14 stycznia 2016

  Okazje jeszcze przed targami

  Przedłużamy nasze świąteczne akcje promocyjne. Poszukujący mieszkania na rynku pierwotnym mają więc szansę na znalezienie swojego nowego lokum jeszcze przed lutowymi targami mieszkaniowymi.

  Nie odkładaj na jutro tego, co możesz zrobić dzisiaj. Może się wręcz okazać, że najlepsze kąski znikną z rynku jeszcze przed targami. Odradzamy czekanie z zakupem mieszkania na lepszy moment. Bardzo możliwe, że on właśnie trwa albo – co gorsza – właśnie mija. Lokale w gotowych inwestycjach szybko się wyprzedają.

  Na Osiedlu Księżnej Dąbrówki w ofercie mamy mieszkania obniżką o 200 zł za m kw. powierzchni. Przy 47-metrowym mieszkaniu, to prawie 10 tys. oszczędności. Dostępnych jest jeszcze kilka mieszkań spośród tych, które przed Bożym Narodzeniem zostały objęte akcją.

  Na Osiedlu Botaniczna, nadal jeszcze w ofercie znajdziemy mieszkania, do których pakiet dwóch miejsc postojowych wraz z piwnicą kupimy z 50-procentowym rabatem o równowartości 24 tys. zł.

  Z kolei wybrane apartamenty i domy w Warzelni – luksusowym osiedlu zlokalizowanym w sąsiedztwie poznańskiej Malty można kupić w cenie niższej nawet o 70 tys. zł. Lokale w Warzelni objęte ofertą będzie można rezerwować tylko do końca lutego i z pewnością po tym czasie nie będzie ona wznowiona.  

  Po szczegóły związane z ofertą zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży zlokalizowanym w Poznaniu przy ul. Piątkowskiej 110.

 • 13 stycznia 2016

  Zimowa Warzelnia zachwyca

  Warzelnia to najbardziej niezwykłe miejsce, by zamieszkać w Poznaniu. Inwestycja położona jest w sercu Wschodniego Klina Zieleni, w sercu terenów zielonych poznańskiej Malty. Budynki zostały wzniesione na malowniczej skarpie, nad samym stawem. Tak zlokalizowana inwestycja prezentuje się doskonale nie tylko latem. Także zimą Warzelnia zaprasza, wciąga, hipnotyzuje. Cegła otulona śniegiem wygląda surowo, ale klimatycznie. Proste, nowoczesny bryły domów odsłaniają o tej porze roku swoje najbardziej minimalistyczne oblicze. Klimat Warzelni zimą ukazał na swoich pracach Norbert Banaszyk. Zapraszamy do galerii. 

  Jednocześnie informujemy, że promocja na domy i mieszkania w Warzelni potrwa do końca lutego. Po tym okresie nie będzie już kontynuowana, dlatego zainteresowane osoby prosimy o kontakt. 

 • 6 STYCZNIA 2016

  NOWE PROMOCJE W NICKEL DEVELOPMENT

  WARZELNIA

  Warzelnia to najbardziej niezwykłe miejsce, by zamieszkać w Poznaniu. To inwestycja z duchem i autentyczną historią browaru Mycielskich, który stoi na terenie inwestycji. Położna na skarpie nad samym stawem Browarnym Warzelnia łączy w sobie cechy loftów, nowoczesnej architektury i poszanowania dla historii oraz lokalnej natury.

  Obecnie w Warzelni trwa promocja. W jej ramach można nabyć apartament lub dom z dużym, niedostępnym dotąd rabatem wysokości 70 000 zł. Warto sprawdzić, które lokale został objęte zimową ofertą specjalną i wybrać jeden dla siebie. 

  ZOBACZ MIESZKANIA W PROMOCJI W WARZELNI

   

   

  DĄBRÓWKA

  Trwa promocja wybranych mieszkań dwupokojowych w Dąbrówce. Można je teraz zakupić w cenie 4700 m2! Rycerska II, która obecnie powstaje w Dąbrówce, jest już w zaawansowanym stadium budowy. Lokale będzie można odbierać w maju tego roku. 

  ZOBACZ MIESZKANIA W PROMOCJI W DĄBRÓWCE

   

   

  OSIEDLE BOTANICZNA

  Promocja trwa także na Osiedlu Botaniczna. Jeszcze tylko w styczniu przy zakupie mieszkania oferujemy Państwu pakiet dwóch miejsc w podziemnej hali garażowej oraz komórkę lokatorską z rabatem 50%! Cena takiego pakietu w regularnej sprzedaży to 48 000 PLN. Teraz oszczędzają Państwo aż 50%! Cały pakiet wynosi więc jedynie 24 000 PLN do ceny mieszkania! Propmocja obejmuje wszystkie mieszkania w I etapie inwestycji.

  ZOBACZ MIESZKANIA NA OSIEDLU BOTANICZNA ETAP I

 • Grudzień 2015
 • 31 grudnia 2015

  Osiedle Botaniczna niemal gotowe!

  Osiedle Botaniczna jest już niemal ukończone. Wewnątrz budynku trwają obecnie ostatnie prace wykończeniowe. Na zewnątrz pojawiła się usytuowana wewnątrz osiedla aleja. Nowością jest także zieleń, która na wiosnę upiększy naszą inwestycję. Mieszkania w I etapie osiedla można obejrzeć umawiając się wcześniej z jednym ze sprzedawców Nickel Development. W ofercie pozostały mieszkania 2- oraz 3- pokojowe. Całą ofertę można obejrzeć na stronie www.botanczna.com

 • Listopad 2015
 • 15 listopada 2015 

  Warzelnia z lotu ptaka. Niezwykłe zdjęcia

  Warzelnia jesienią zapiera dech. Za pomocą drona powstały niezwykłe zdjęcia naszej inwestycji, położonej nad samym Stawem Browarnym. W Warzelni powstaje właśnie drugi dom pokazowy, który zaprezentujemy Państwu na wiosnę. Tymczasem zapraszamy codziennie od poniedziałku do piątku od 9.00 do 16.00 do biura sprzedaży na terenie Warzelni przy ulicy Wilczej 31 w Poznaniu. 

 • 8 listopada 2015

  Nasza inwestycja w Warszawie uwieczniona na fotografiach

  Wybraliśmy się z aparatem do Warszawy, by udokumentować pierwszą naszą inwestycję w stolicy. DKF Mokotów to niezwykły projekt, który postał na popularnym Mokotowie. Wyróżnia się on odważną architekturą i ciekawymi detalami. Szczególną uwagę przykuwa elewacja, częściowo wykonana ze szkła w kolorze strażackiej czerwieni. 

 • Październik 2015
 • 9 października 2015

  Powstał album wnętrz Warzelni

  Mieszkańcy Warzelni zgodzili się spełnić naszą prośbę. Otworzyli przed nami drzwi swoich apartamentów. Mogliśmy wejść i sfotografować, jak żyje się w Warzelni. Poznaliśmy to oblicze inwestycji, którego na co dzień nie możemy oglądać. Było to dla nas emocjonujące przeżycie. Tym chętniej pracowaliśmy nad albumem zdjęć Warzelnia Living – żyję w Warzelni. W niebanalny sposób pokazał on, że w Warzelni każdy żyje po swojemu. Jest różnorodnie i nietypowo. Są ekstrawagancje oraz niespodzianki. Jest przede wszystkim duch Warzelni – tej najbardziej niezwykłej inwestycji w Poznaniu. Pełen album zdjęć oraz aktualną ofertę inwestycji można obejrzeć na www.warzelnia.com.

 • 5 października 2015

  Osiedle Botaniczna – budowa na ostatniej prostej

  Etap I Osiedla Botaniczna jest już niemal ukończony. Trwają prace wykończeniowe wewnątrz budynków oraz ostatnie prace na elewacjach. Inwestycja prezentuje się okazale. Na elewacji widać nasz swoisty podpis – logo Nickel Development.

  W sprzedaży pozostało nam niewiele mieszkań w tym etapie a także lokale usługowe o różnorodnej powierzchni. Mieszkania będziemy przekazywać Klientom już w marcu 2016. Sporo osób skorzystało z naszej oferty Pod Klucz. Projektantka Nickel Development, Izabela Januchowska, wykończy aż 25 mieszkań. Usługa nadal jest dostępna dla dotychczasowych i nowych Klientów, ale terminy najbliższe odbiorom są już zajęte. 

 • Wrzesień 2015
 • 29 września 2015

  Końcówka sprzedaży Książęcej

  Przygotowujemy do sprzedaży dwa ostatnie mieszkania na Książęcej. Niedługo wprowadzą się tutaj pierwsi mieszkańcy. Gotowa inwestycja prezentuje się doskonale. Powstały tu blisko stumetrowe domy oraz dwupoziomowe mieszkania z ogrodami i tarasami.

  Tymczasem w budowie jest już kolejny etap Osiedla Księżnej Dąbrówki. Rycerska II to funkcjonalne mieszkania dwu i trzypokojowe z ogrodami i tarasami. Dodatkowym atutem są garaże. Na terenie osiedla znajdzie się plac zabaw. Więcej szczegółów na temat inwestycji znajdą Państwo na stronie www.dabrowki.com
  Osiedle to tworzymy w podpoznańskiej Dąbrówce już od 2000 roku. 

   

 • 23 września 2015

  Usługa Pod Klucz będzie jeszcze lepsza

  Projektantka Nickel Development, Izabela Januchowska pracuje właśnie nad nowościami w wykończeniu Pod Klucz. Jest to usługa łącząca projekt oraz wykonanie. Klient wprowadza się do gotowego, wysprzątanego mieszkania i niczym się nie martwi.

  Dlaczego usługa Pod Klucz Nickel Development jest lepsza niż u konkurentów?

  Przede wszystkim w procesie wykończenia Nickel Development uczestniczy projektant wnętrz, który cały czas pracuje z klientem. Nie jest to opcja odwzorowana, powtarzalna czy świadczona przez zewnętrzną firmę. To firma Nickel stworzyła oraz świadczy usługę pod klucz, odpowiada za jej jakość i udziela na nią gwarancji. Pani Izabela Januchowska do każdego klienta podchodzi indywidualnie. W cenie usługi pod klucz Klient otrzymuje projekt, a także nadzór wykonawczy. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych fachowców od wykończeń. Dzięki temu utrzymujemy najwyższą jakość wykonania.

  Obecnie w trakcie przygotowania są nowości. Pierwszą z nich jest propozycja dla inwestorów oraz osób, które liczą na ekonomiczny, ale estetyczny wariant wykończenia. Tutaj w atrakcyjnej cenie 600 zł za m. kw. będzie można uzyskać ciekawy efekt wizualny. Najbardziej popularny wariant za ok 750  zł za m. kw. zyska nowe style aranżacyjne. Nowością będzie również propozycja aranżacji dla wymagających Klientów. Tutaj za ok 900 zł. za m2 Klient będzie mógł wybierać spośród elementów aranżacji z wyższej półki jakościowej i cenowej. Bez zmian pozostaje propozycja premium oraz projekt na indywidualne życzenie klienta.

  Wzbogacamy naszą ofertę wykończenia także o projekt i wykonanie kuchni, zabudów oraz dobór mebli pokojowych, idealnie komponujących się z wnętrzem. Będą to opcje związane z dodatkową opłatą. To nie koniec nowości. Szykujemy również propozycję rozwiązań z zakresu inteligentnego domu. Więcej informacji pojawi się na naszej stronie już niedługo. Tymczasem na wszelkie Pańśtwa pytania odpowie projektantka Nickel Development. 

   

  Izabela Januchowska

  tel. 509 724 375

  izabela.januchowska@nickel.com.pl

 • 20 września 2015

  Dzień Otwarty w Warzelni już za nami.

  Sobota była w Warzelni wyjątkowym dniem. Otworzyliśmy drzwi inwestycji i zaprezentowaliśmy odwiedzającym nas Klientom dom pokazowy oraz apartamenty i domy, które są jeszcze w ofercie.

  Tort w czterech smakach, prezentacja kina domowego najwyższej klasy, wykwintne przekąski oraz zupełnie nowe wnętrze domu pokazowego to tylko niektóre atrakcje, które czekały na gości Dnia Otwartego w Warzelni. To, co interesowało wszystkich naszych Klientów, to oferta apartamentów o domów. Można było obejrzeć każdy wolny lokal, dowiedzieć się, jakie są szczegóły oferty a także poznać bliżej ofertę pod klucz. Odwiedzający nas Klienci mogli liczyć na oferty specjalne i nie wychodzili z pustymi rękoma. Aby zapamiętali, że Warzelnia ma wiele smaków, żegnając się częstowaliśmy ich pysznymi pralinami. Dziękujemy za odwiedziny w Warzelni. Tych, którzy nie zdołali w sobotę do nas dołączyć, zapraszamy od poniedziałku do piątku do domu pokazowego przy ul. Wilczej 31 w Poznaniu w godzinach od 10.00 do 17.00. 

 • 14 września 2015

  Tagi z sukcesem premiery!

  Nasza targowa premiera, II etap Osiedla Botaniczna, została bardzo ciepło przyjęta przez Gości targowych. Zaprezentowaliśmy nową makietę inwestycji, wizualizacje oraz rzuty mieszkań. Wielu klientów już podczas targów znalazło dla siebie idealny lokal. Inni zainteresowani postanowili w dogodnym momencie znaleźć i zablokować online swoje mieszkanie na stronie inwestycji www.botaniczna.com.

 • 7 września 2015

  Zapraszamy na Targi 12 - 13 września!

  Czy można zamieszkać  w mieście i jednocześnie rokoszować się bajecznie zielonym widokiem z okna? Nickel Development potrafi zapewnić takie atrakcje!
  12-13 września zapraszamy na stoisko B1 w hali nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich na uroczystą premierę II etapu Os. Botaniczna – inwestycji, która spełnia marzenia o nowoczesnym mieszkaniu, łączącym wygodę z bliskością natury. Niebanalne rozwiązania architektoniczne, podziemne hale garażowe, dobra komunikacja z centrum to niezaprzeczalne atuty powstającego na poznańskich Ogrodach osiedla. Duży wybór lokali dla wszystkich grup wiekowych, uwzględniający różne gusta i potrzeby to przywilej dla tych, którzy odwiedzą nasze stoisko targowe. 

  Przygotowaliśmy także atrakcyjną, dedykowaną dla gości targowych, ofertę inwestycji Warzelnia oraz II etapu Rycerskiej na Os. Księżnej Dąbrówki.
  Zapraszamy w sobotę i w niedzielę w godz. 10.00-17.00, stoisko B1, hala nr 3.

 • Lipiec 2015
 • Botaniczna druga w rankingu

  Osiedle Botaniczna zdobyła II miejsce w rankingu na najlepszą w Poznaniu nieruchomość mieszkaniową! Pod uwagę brano lokalizację, architekturę, ergonomię mieszkań i dobry stosunek ceny do jakości.

  Serdecznie dziękujemy!

  Pełna wersja rankingu

   

 • First i Last Minute w Dąbrówce!

  Zapraszamy na stronę www.dabrowki.com po szczegóły wielkiej, letniej promocji First i Last Minute! 

  Ceny mieszkań spadły nawet o 30 000 PLN. Rozpoczynamy wielką, letnią wyprzedaż mieszkań na Osiedlu Księżnej Dąbrówki. Promocją objęte są wszystkie trzy etapy inwestycji, które są obecnie w sprzedaży.

   

  Rycerska – gotowa do wprowadzenia mieszkanie wybudowane, na parterze, z ogrodem, osobnym WC.

  Książęca - mieszkania w budowie, do odbioru w 2015 roku, z ogrodem, instalacją kominkową.

  Rycerska II - mieszkania z ogrodami i tarasami w nowym etapie inwestycji. 

   

  Promocja ważna do końca sierpnia lub do wyczerpania puli mieszkań promocyjnych. 

  Kontakt

  Aleksandra Matysiak
  +48 510 181 919
  aleksandra.matysiak@nickel.com.pl
  Joanna Buczkowska
  +48 502 302 550
  joanna.buczkowska@nickel.com.pl
  Barbara Czajka
  +48 512 384 529
  barbara.czajka@nickel.com.pl
  Paweł Zadłużny
  +48 512 384 528
  pawel.zadluzny@nickel.com.pl
  Marek Suszczyński
  +48 512 384 527
  marek.suszczynski@nickel.com.pl
  Krystian Komar
  +48 508 633 384
  krystian.komar@nickel.com.pl

 • 2 lipiec 2015

  Osiedle Botaniczna – prace trwają

  Obecnie prowadzimy prace na elewacjach. Z dnia na dzień można obserwować ich postępy. Od początku lipca istnieje możliwość obejrzenia mieszkania lub lokalu. Prosimy dzwonić i umawiać się ze sprzedawcami. Wejście na budowę jest możliwe tylko w towarzystwie przedstawiciela Nickel Development oraz w odpowiednim obuwiu.

  Informujemy, że poza mieszkaniami dysponujemy także lokalami użytkowymi.

  Marek Suszczyński
  +48 512 384 527
  marek.suszczynski@nickel.com.pl
  Paweł Zadłużny
  +48 512 384 528
  pawel.zadluzny@nickel.com.pl
  Barbara Czajka
  +48 512 384 529
  barbara.czajka@nickel.com.pl
  Krystian Komar
  +48 508 633 384
  krystian.komar@nickel.com.pl
  Joanna Buczkowska
  +48 502 302 550
  joanna.buczkowska@nickel.com.pl
   
 • Maj 2015
 • 28 maj 2015

  Dzień Otwarty w Warzelni już w sobotę

  Szanowni Państwo,

  Zapraszamy w tę sobotę, 30 maja na Dzień Otwarty Warzelni. Z przyjemnością zaprezentujemy Państwu dom pokazowy, wykończony w całości przez projektantkę Nickel Development.
  Wspólnie obejrzymy wolne domy i mieszkania, oraz przedstawimy Państwu atrakcyjne oferty specjalne dostępny tylko w tym dniu. Dodatkową atrakcją będą pokazy kulinarne połączone z degustacją.
  Dla dzieci w każdym wieku polecamy kącik kreatywnej zabawy LEGO.
  Zapewniamy, że warto wstąpić do nas całą rodziną. Zaopiekujemy się najmłodszymi a w tym czasie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.
  Zapraszamy od 10.00 do 17.00 do domu pokazowego, który mieści się przy ul. Wilczej 31 w Poznaniu, oczywiście na terenie Warzelni.

  Warto do nas wpaść,
  Zespół Nickel Development

 • 8 maj 2015

  Nad Osiedlem Botaniczna zawisła wiecha

  Budowa naszego nowego osiedla jest już bardzo zaawansowana.  Widać całą konstrukcję budynków, tworzonych w ramach pierwszego etapu inwestycji. Właśnie położyliśmy ostatni element konstrukcji dachu więc, jak nakazuje tradycja budowlana, nad Osiedlem Botaniczna zawisła wiecha.Budowa od początku przebiega zgodnie z harmonogramem. Wznosimy nie tylko budynki, ale także rozbudowujemy infrastrukturę drogową, w związku z tworzeniem dojazdu do osiedla. 

  Sprzedaliśmy już ponad 100 ze 175 mieszkań. Rekordowe zainteresowanie wynika przede wszystkim z atrakcyjnej lokalizacji. Bliskość centrum, a jednocześnie terenów rekreacyjnych sprawia, że nasi klienci chętnie wybierają to miejsce.  

  W ciągu kilku tygodni będzie już można wejść na terem budowy i obejrzeć wybrany lokal. Na razie uniemożliwiają to jeszcze względy bezpieczeństwa. Na terenie inwestycji nadal pracują żurawie wieżowe i inne ciężkie sprzęty. W naszym biurze sprzedaży, przy ul. Piątkowskiej 110 w Poznaniu można zapoznać się z ofertą oraz obejrzeć osiedle na makiecie architektonicznej. Inwestycję doskonale widać także od ulicy Św. Wawrzyńca czy ul. Botanicznej. 


  Do wyboru klientów pozostały jeszcze mieszkania 2-, 3- oraz czteropokojowe. W ofercie nadal posiadamy mieszkania z ładnymi widokami. Wiele typów lokali jest w tej inwestycji powtarzalnych na różnych kondygnacjach, więc mimo zaawansowanego etapu sprzedaży – nie pozostały nam wcale lokale mniej atrakcyjne.

 • 4 maj 2015

  Jeśli chcecie niedługo zamieszkać w Dąbrówce, musicie się pospieszyć.

  Ostatnie mieszkanie w wybudowanej inwestycji Rycerska I czeka na swojego właściciela. Jego atutem jest własny ogródek. Na 78 metrach znajdują się 4 pokoje z garderobą i osobnym WC. 

  Jeśli ktoś chciałby w niedługim czasie wprowadzić się do Dąbróki, to może zdecydować się właśnie na tę ofertę, lub zakupić jedno z 6 ostatnich mieszkań dwupoziomowych w inwestycji Książęca, które będą gotowe do zamieszkania już w październiku. 

  W ofercie są także mieszkania w przedsprzedaży na nowym etapie osiedla - Rycerskiej II. Te będą jednak gotowe w późniejszym okresie, bo w II kwartale 2016 roku. Jeśli z przeprowadzką się Państwu nie spieszy, warto jednak zapoznać się z tą ofertą. Obecnie mieszkania 2 i 3 pokojowe z dużymi tarasami oraz ogródkami oferujemy w specjalnych cenach przedsprzedażowych. 

 • Kwiecień 2015
 • 24 kwiecień 2015

  Pracujemy nad koncepcją rozbudowy osiedla w Dąbrówce

  BUDUJEMY W DĄBRÓWCE OD 2000 ROKU

  Od 16 lat tworzymy w Dąbrówce pod Poznaniem osiedle mieszkaniowe, budując jego kolejne etapy. Zabudowa postępuje w zrównoważony, systematyczny sposób. Od 2002 roku, kiedy to przekazaliśmy Klientom pierwsze mieszkania przy ulicy Kolejowej, na Osiedlu Księżnej Dąbrówki powstało 568 lokali mieszkalnych, kameralne centrum handlowe oraz trzy zróżnicowane place zabaw. W tym roku zakończy się budowa 18 domów, a w przyszłym powstaną na osiedlu 42 mieszkania z przyjaznym placem dla mieszkańców. I choć trwa wciąż budowa przy ulicach Książęcej i Komornickiej, to już myślimy o tym, jak ma wyglądać rozwój osiedla przez kolejne 16 lat.

  DO CZEGO DĄŻYMY?

  Kilka lat temu powstały pierwsze plany zagospodarowania dla tego terenu, jednak wraz z rozwojem Dąbrówki, plany te mocno się zdezaktualizowały. Aby stworzyć osiedle na miarę dzisiejszych potrzeb, przygotowaliśmy nowe koncepcje i podjęliśmy wspólne rozmowy z Radą Gminy i Wójtem Gminy Dopiewo. Przedstawiciele gminy wskazali nam istotne elementy, jakie powinniśmy uwzględnić w swoich planach. Wójt wraz z radnymi zaproponowali na przykład powiększenie planowanych terenów rekreacyjnych, a przez to zmniejszenie gęstości zabudowy i wprowadzenie do osiedli większej ilości zieleni. 

  PODSTAWA TO DIALOG

  Po pierwszych rozmowach w Urzędzie Gminy odbyło się także spotkanie z mieszkańcami Dąbrówki, na którym wysłuchaliśmy ich uwag dotyczących dotychczasowego funkcjonowania osiedla. Mimo niewiążącego charakteru spotkania, mieszkańcy chętnie dzielili się swoimi sugestiami odnośnie przyszłości naszej inwestycji. Co ważne, nie ma rozdźwięku między głosem Gminy, mieszkańców oraz naszym. W interesie każdej ze stron jest to, by w Dąbrówce powstawała coraz bardziej przyjazna, wygodna i funkcjonalna przestrzeń do życia.

  Nasze prace jeszcze się nie kończą. Nadal dopracowujemy koncepcję, która najlepiej wpisze się w charakter miejsca i lokalne potrzeby. Już niedługo go Państwu przedstawimy!

  Zespół Nickel Developmnet

 • 2 kwiecień 2015

  Nasze budowy w marcu 2015

  Osiedle Botaniczna

  W budynkach  E1 i E2 budowa konstrukcji jest już zakończona. Stoją tu wszystkie kondygnacje a na bieżąco zamykany jest ścianami zewnętrznymi. Na kondygnacjach I-IV wykonywane są obecnie prace ścianki działowe i instalacje. W budynkach D1 i D2 konstrukcje są na poziomie VI i VII kondygnacji. Także tutaj ciągle powstają nowe ściany zewnętrzne. Na terenie inwestycji trwają już prace nad kanalizacją deszczową oraz sanitarną. Prace drogowe są w toku. Wykonana została cała infrastruktura pod drogą. W połowie kwietnia zobaczymy już wylany asfalt. 

  Osiedle Księżnej Dąbrówki

  Na Książęcej jesteśmy już dosłownie na ostatniej prostej prac. Na zewnątrz kończone są prace na elewacjach. Powstają także murowane części ogrodzenia. Wewnątrz natomiast trwa montaż pieców. Tuż obok rozpoczyna się już budowa Rycerskiej II. Tutaj wylano w marcu część fundamentów. 

 • Marzec 2015
 • 31 marzec 2015

  Doskonałe lokale użytkowe - tylko kilka sztuk!

  W pierwszym etapie Osiedla Botaniczna powstaną lokale handlowe, które stanowią wyjątkową ofertę, skierowaną do klientów biznesowych oraz inwestycyjnych. Są to lokale z dużymi witrynami, widoczne od ruchliwej ul. Św. Wawrzyńca, prze którą przejeżdża codziennie ogromna ilość samochodów. Bezpośrednio z tej ulicy budowany jest zjazd do lokali. Znajdą się tam także miejsca parkingowe, usytuowane na ich froncie. Lokale mają różnorodną powierzchnię. Jest ich zaledwie kilka. Osiedle Botaniczna to świetne miejsce na biznes, ze względu na 1500 potencjalnych klientów wśród mieszkańców, ruch z ulicy, a także słabo rozwiniętą już istniejącą infrastrukturę w okolicy. Zapraszamy po szczegóły na stronę inwestycji. 

  Zobacz lokale

 • 30 marzec 2015

  Sprawdź, co przygotowaliśmy w Dąbrówce!

  Rozmawiając z naszymi klientami dowiedzieliśmy się, że proces zakupu mieszkania, choć ekscytujący, bywa jednak także stresujący. Szczególnie dla tych osób, które mają niewiele czasu na zajęcie się formalnościami, a także wykończeniem wnętrz. 

  Na Osiedlu Księżnej Dąbrówki, w etapie Rycerska II, w naszej ofercie znajdą się nie tylko same mieszkania. Już niedługo swój nowy lokal będzie można skonfigurować na stronie www.dabrowki.com. Zaistnieje możliwość dodania opcji ogrzewania podłogowego, rolet zewnętrznych, markiz, klimatyzacji czy projektu i wykonania ogrodu. Nasze propozycje mają na celu dostarczenie Państwu jak największego pakietu możliwości. Wybierając je, oszczędzają Państwo czas i nerwy. Zabieganym Klientom proponujemy także bardzo popularną opcję wykończenia mieszkania. Nasza projektantka zajmie się mieszkaniem i odda je Państwu czyste i gotowe do wprowadzenia się. Szczegóły oferty już wkrótce na stronie www.dabrowki.com.

 • 16 marzec 2015

  Promocja Osiedla Botaniczna!

  Osiedle Botaniczna cieszy się Państwa  niesłabnącym zainteresowaniem. Zbliżamy się właśnie do sprzedaży sprzedania 100 mieszkania w tej inwestycji! To dla nas powód do świętowania, dlatego przygotowaliśmy szybką  promocję. Ten Klient, który podpisze umowę na zakup setnego lokalu, otrzyma miejsce postojowe w hali garażowej za jedyne 100 zł! W regularnej cenie miejsce to Poza promocją cena miejsca wynosi kosztuje aż 19 000 zł, więc warto skorzystać! Szczegółów dowiecie się Państwo u sprzedawców tej inwestycji:

  Paweł Zadłużny  GSM_512 384 528

  Marek Suszczyński   GSM_512 384 527

  Ofertę mieszkań mogą Państwo poznać odwiedzając stronę www.botaniczna.com

  Budowa Osiedla zmienia się teraz z tygodnia na tydzień. Widać nowe kondygnacje, oraz postępy prac przy frontowej ścianie budynku. Coraz bardziej zaawansowana jest także budowa drogi dojazdowej do osiedla. 

 • 13 marzec 2015

  Przedsprzedażowa oferta Rycerskiej II

  Najnowszym etapem Osiedla Księżnej Dąbrówki, które budujemy już od 2000 roku, jest Rycerska II. Przedstawiliśmy ją Państwu podczas wiosennych Targów Mieszkaniowych, gdzie wzbudziła duże zainteresowanie. Jej oferta obejmuje poszukiwane obecnie na rynku mieszkania dwu- i trzypokojowe. Ich atutami są duże tarasy, kameralne ogrody a także opcja zakupu garażu. Mieszkania są funkcjonalne i doświetlone z przynajmniej dwóch stron świata. Architektura inwestycji jest nowoczesna, a zabudowania kameralne.

  Obecnie można skorzystać z niższych, przedsprzedażowych cen. O szczegółach promocji dowiedzą się Państwo u sprzedawców tej inwestycji. Zapraszamy.

  SPRZEDAWCY:

  Joanna Buczkowska GSM 502 302 550

  Barbara Czajka GSM 512 384 529

 • Luty 2015
 • 20 luty 2015

  Powstał dom pokazowy w Warzelni

  Dom pokazowy w Warzelni jest już gotowy. Za efekt końcowy odpowiedzialna jest Izabela Januchowska, która jest autorką projektu i osobiście nadzorowała wszystkie prowadzone w domu prace. Dom znajduje się przy ulicy Wilczej 31 w Poznaniu i mieści się tutaj obecnie biuro sprzedaży inwestycji. 

  Ekskluzywna ceramika w przestronnych łazienkach, nietuzinkowe drewniane schody ze szklanymi balustradami oraz  oryginalne oświetlenie – te elementy wykończenia są już gotowe. Projekt domu pokazowego wykonała Izabela Januchowska, odpowiedzialna w Nickel Development za opcję Pod Klucz. Zaprosiła do współpracy nad jego realizacją najlepsze firmy, wspólnie z nimi dobierając detale, które najlepiej pasują do charakteru wnętrz w Warzelni.

  Już teraz w domu pokazowym można napić się wyjątkowej kawy z ekspresu Siemens , ponieważ gotowa jest kuchnia marki Scavolini. Prosta, lekka i nowoczesna, oraz bogata w luksusowe detale, kuchnia ta jest ucieleśnieniem włoskiego dizajnu. Na żywo doskonale prezentują się zastosowane tu podświetlenia. Można też samemu sprawdzić, jak korzysta się z zastosowanych w kuchni rozwiązań funkcjonalnych. 

  Niezwykła ceramika łazienkowa hiszpańskiej marki Porcelanosa zachwyca formami i fakturami. Jej wybór to efekt współpracy z poznańską firmą Cermag. Warto przypomnieć, że projektantka Izabela Januchowska odwiedziła na zaproszenie firmy Porcelanosa jej fabrykę w Hiszpanii. Ta wizyta stanowiła dla niej źródło świeżych inspiracji i poddała pomysły na wykończenie