Deweloper Nickel Development Poznań
PREMIERA - ZBROJOWA
Przejdź do strony: Oferta - Start
Przejdź do strony: Lokalizacja
Przejdź do strony: Promocje
Przejdź do strony: Gościniec
Przejdź do strony: Zbrojowa
Przejdź do strony: Apartamenty Koło Brzegu
Przejdź do strony: ST_ART PIĄTKOWO
Przejdź do strony: Wykończ
mieszkanie
z nami
Przejdź do strony: Wykończenie na indywidualne życzenie

Doradztwo kredytowe

W biurze sprzedaży Nickel Development dostępni są niezależni doradcy kredytowi. Mają oni szeroką wiedzę o programie Mieszkania dla Młodych. Bezpłatnie pomogą Państwu już teraz odpowiednio przygotować wniosek. Będą służyć Państwu swoją wiedzą i radą, odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania. Wezmą też na siebie prace związane z ubieganiem się o kredyt.

Agnieszka Plich

Doradca kredytowy

"Od 2007 roku z sukcesami pracuję jako niezależny doradca finansowy. Profesjonalnie, łatwo i skutecznie, przygotuję d;a Państwa wniosek o dofinansowanie w ramach programu Mieszkanie dla Młodych. Formalności jest sporo, dlatego zapraszam Państwa do siebie już teraz!"

Andrzej Czajczyński

Doradca kredytowy

"Od siedmiu lat pracuję jako niezależny doradca kredytowy. Specjalizuję się w kredytach hipotecznych. Chętnie pomogę Państwu w taki sposób przygotować wniosek, aby Państwa szanse na dofinansowanie były jak największe. Zacznijmy pracę na wnioskiem już dziś!"

Grupa Nickel
Naszą siłą jest Synergia

Nickel Development istnieje już od 1998 roku. Od tego czasu tworzymy domy i mieszkania w Poznaniu oraz poza rodzimą Wielkopolską. Wiedza, jaką od lat gromadzimy, pozwala nam z każdą nową inwestycją wdrażać coraz doskonalsze rozwiązania budowlane i funkcjonalne. Naszym atutem są pasja i zaangażowanie. Pragniemy tworzyć dla Państwa niezwykłe miejsca, w których po prostu wygodnie się żyje. Chcąc osiągnąć ten cel, wybieramy tylko najlepsze lokalizacje. Na wybudowanych przez nas osiedlach dbamy o infrastrukturę oraz zieleń. Przy realizacji projektów współpracujemy z renomowanymi pracowniami architektonicznymi, ponieważ chcemy, by nasze inwestycje były dla Państwa oraz dla nas powodem do dumy. Układy funkcjonalne naszych mieszkań dają komfort i pozwalają optymalnie zaaranżować przestrzeń. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, nieustannie poszerzamy wachlarz naszych usług. Dlatego obok komfortowych mieszkań, oferujemy bezpłatne usługi doradztwa kredytowego, biorąc na siebie wszelkie formalności. Wykańczamy także Państwa mieszkania pod klucz, według najnowszych światowych trendów. Wybierając nas, wybieracie Państwo dom, do którego chętnie będziecie wracać.

Jesteśmy częścią grupy kapitałowej Nickel.

Bądź na bieżąco

Biuro sprzedaży mieszkań

Nickel Development
ul. Piątkowska 110, 60-649 Poznań

pon - pt 8:00 do 17:00

 

Napisz do nas