Deweloper Nickel Development Poznań
PREMIERA - ZBROJOWA

Mieszkania z tarasem Poznań

Gdzie można znaleźć dobre, deweloperskie mieszkania z tarasem w Poznaniu na sprzedaż? Firma Nickel Development, deweloper z długoletnim doświadczeniem na rynku, posiada takie lokale w swojej ofercie. Będą one doskonałym miejscem dla singli, par oraz rodzin poszukujących mieszkania na rynku pierwotnym. Ich zakup odbywa się bez pośredników, a dzięki dostępności lokali wykończonych pod klucz można szybko spełnić marzenia o nowym domu. Mieszkania deweloperskie na sprzedaż w Poznaniu z naszej oferty to wiele możliwości. Wśród naszych propozycji znajdują się apartamenty:

  • z kuchnią lub aneksem kuchennym,
  • z tarasem bądź balkonem,
  • z ogrodem,
  • w stanie deweloperskim lub wykończone pod klucz,
  • na jednym ze spokojnych, poznańskich osiedli.

 

Nasze inwestycje

 

Zakup lokalu od dewelopera to bardzo ważna decyzja, może być inwestycją na całe życie. Dlatego szukając mieszkania z tarasem w Poznaniu w atrakcyjnej cenie warto zaufać sprawdzonej firmie z doświadczeniem. W Nickel Development zadbamy o to, aby każdy klient był w pełni zadowolony z nowej nieruchomości.

Mieszkania dostosowane do potrzeb

Każdy z naszych apartamentów został zaprojektowany w sposób przemyślany. Dużą wagę przykładamy do funkcjonalności wnętrz. Dodatkowo, dla wygody naszych klientów oferujemy mieszkania pod klucz. Dzięki temu bardzo szybko można cieszyć się własnym, w pełni gotowym do użytku mieszkaniem z tarasem w Poznaniu. Do wykończenia używamy wyłącznie wytrzymałych materiałów i korzystamy z pomocy sprawdzonych fachowców. Wybieramy rozwiązania dostosowane do potrzeb przyszłych mieszkańców oraz ich budżetu. Chcemy, aby każdy był w pełni zadowolony. Naszym klientom proponujemy dodatkowo pomoc w urządzaniu wnętrz, wyborze mebli, stylowych dodatków oraz odpowiedniego oświetlenia. Mamy nadzieję, że w nowym mieszkaniu każdy przeżyje wiele pięknych chwil, a wygodny taras stanie się miejscem relaksu i odpoczynku. W ofercie znajdują się m.in. nowe mieszkania w Poznaniu:

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Doradzamy przy wyborze mieszkania. Pomagamy w doborze odpowiedniego źródła finansowania.

Grupa Nickel
Naszą siłą jest Synergia

Nickel Development istnieje już od 1998 roku. Od tego czasu tworzymy domy i mieszkania w Poznaniu oraz poza rodzimą Wielkopolską. Wiedza, jaką od lat gromadzimy, pozwala nam z każdą nową inwestycją wdrażać coraz doskonalsze rozwiązania budowlane i funkcjonalne. Naszym atutem są pasja i zaangażowanie. Pragniemy tworzyć dla Państwa niezwykłe miejsca, w których po prostu wygodnie się żyje. Chcąc osiągnąć ten cel, wybieramy tylko najlepsze lokalizacje. Na wybudowanych przez nas osiedlach dbamy o infrastrukturę oraz zieleń. Przy realizacji projektów współpracujemy z renomowanymi pracowniami architektonicznymi, ponieważ chcemy, by nasze inwestycje były dla Państwa oraz dla nas powodem do dumy. Układy funkcjonalne naszych mieszkań dają komfort i pozwalają optymalnie zaaranżować przestrzeń. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, nieustannie poszerzamy wachlarz naszych usług. Dlatego obok komfortowych mieszkań, oferujemy bezpłatne usługi doradztwa kredytowego, biorąc na siebie wszelkie formalności. Wykańczamy także Państwa mieszkania pod klucz, według najnowszych światowych trendów. Wybierając nas, wybieracie Państwo dom, do którego chętnie będziecie wracać.

Jesteśmy częścią grupy kapitałowej Nickel.

Bądź na bieżąco

Biuro sprzedaży mieszkań

Nickel Development
ul. Piątkowska 110, 60-649 Poznań

pon - pt 8:00 do 17:00

 

Napisz do nas