Deweloper Nickel Development Poznań
PREMIERA - ZBROJOWA
Przejdź do strony: Lokale handlowo - usługowe

Poznaj BOK

Wiemy, że zakup mieszkania czy domu to złożony proces, który nie kończy się wraz z podpisaniem umowy deweloperskiej. Odtąd o Twoją satysfakcję zatroszczy się Biuro Obsługi Klienta (BOK), odpowiedzialne za proces zmian lokatorskich oraz koordynację Twoich wizyt na budowie i wreszcie za wydanie w Twoje ręce upragnionego mieszkania lub domu.

Zaprojektowaliśmy Twój dom lub mieszkanie korzystając z lat doświadczeń, szerokiej wiedzy o ergonomii, funkcjonalności przestrzeni oraz zgodnie z panującymi trendami. Może jednak pragniesz dostosować nowy dom do swoich indywidualnych preferencji, wprowadzając korekty w rozplanowaniu ścian czy instalacji? Jeśli tak, skontaktuj się z nami jak najszybciej.

Napisz do nas na adres mailowy:
bok@nickel.com.pl
podając imię, nazwisko, telefon oraz nazwę inwestycji i numer lokalu.

 

Jeśli wprowadzanie zmian w Twoim nowym mieszkaniu lub domu nie jest konieczne, to przedstawiciel naszego biura skontaktuje się z Tobą bezpośrednio przed odbiorem lokalu, aby uzgodnić dogodny termin.

Terminy i koszty zmian lokatorskich

Pamiętaj, że zmiany lokatorskie są związane z koniecznością poniesienia ich kosztów. Dodatkowe punkty elektryczne, wznoszenie ścian działowych itp. to elementy, które nie są wkalkulowane w cenę mieszkania czy domu. Koszty będą tym wyższe, im później zmiany zostaną zgłoszone, a niektóre z nich mogą z czasem stać się niemożliwe do wykonania. Zwróć uwagę, że w Twojej umowie deweloperskiej podana jest informacja, do kiedy można zgłaszać zmiany lokatorskie. Prosimy, przestrzegaj tego terminu.

Rodzaje zmian

Przykładowe zmiany lokatorskie

  • usytuowanie ścian działowych,
  • umiejscowienie drzwi wewnętrznych,
  • ilość lub usytuowanie punktów świetlnych, wyłączników oraz gniazd elektrycznych, 
  • ilość lubu sytuowanie punktów teletechnicznych (telefon, Internet, TV),
  • umiejscowienie wanny, prysznica, umywalki, pralki, wc,
  • umiejscowienie piekarnika, zlewu, lodówki, zmywarki,
  • rozmieszczenie grzejników.

Czego nie możesz zmieniać?

  • konstrukcji budynku,
  • elewacji, w tym położenia i wielkości okien,
  • położenia pionów instalacyjnych.

 

Prosimy, zauważ, że nie możemy też wdrażać zmian niezgodnych z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego.

Proces zmian

Procedura wprowadzania zmian lokatorskich

Zanim zaczniesz myśleć nad zmianami lokatorskimi, wrysuj w plan mieszkania swoją koncepcję rozmieszczenia mebli. Ich ustawienie pomoże Ci w stworzeniu odpowiadającego Twoim potrzebom projektu zmian instalacji elektrycznej oraz grzewczej.
Twoje rysunki, nawet odręczne szkice, są nam bardzo pomocne. Prosimy, prześlij je na nasz adres mailowy bok@nickel.com.pl jako swoją propozycję zmian. Zapoznamy się z nimi i określimy, czy zmiany można na tym etapie wycenić czy też lepiej spotkać się, aby wspólnie porozmawiać o Twoich potrzebach i doprecyzować szczegóły. Podczas spotkania skorzystasz z naszej fachowej porady lub zadasz nurtujące Cię pytania techniczne.

Do sporządzenia wyceny zmian potrzebujemy profesjonalnych projektów zamiennych, poinformujemy Cię więc o koszcie wykonania takiej dokumentacji i poprosimy o jego zaakceptowanie. Nawet w przypadku Twojej późniejszej rezygnacji z wykonania planowanych prac, za projekty będzie trzeba zapłacić. Po wykonaniu projektu zamiennego przystąpimy do wyceny planowanych przez Ciebie zmian. Otrzymasz ją od nas drogą mailową. Prosimy Cię o zaakceptowanie przedstawionych w wycenie kosztów w czasie nie dłużnym niż 5 dni roboczych. To bardzo ważne, ponieważ po tym okresie postęp prac na budowie może być na tyle znaczący, że wycena stanie się nieaktualna Po zaakceptowaniu kosztów zmian, poprosimy Cię jeszcze o podpisanie aneksu do umowy. Jeśli umowa była zawierana notarialnie, aneks także będzie podpisywany w takiej formie, co wiąże się z kosztem po Twojej stronie w wysokości około 250 zł.

Zweryfikuj, czy wszystkie zaplanowane przez Ciebie zmiany zostały poprawnie wprowadzone podczas odbioru swojego mieszkania.

Przejdź do strony: Doradztwo kredytowe
Przejdź do strony: Pod klucz
Przejdź do strony: Wykończenie na indywidualne życzenie
Przejdź do strony: Nasze realizacje wykończeń
Przejdź do strony: Nasi partnerzy w usłudze pod klucz
Przejdź do strony: Formularz reklamacyjny
Grupa Nickel
Naszą siłą jest Synergia

Nickel Development istnieje już od 1998 roku. Od tego czasu tworzymy domy i mieszkania w Poznaniu oraz poza rodzimą Wielkopolską. Wiedza, jaką od lat gromadzimy, pozwala nam z każdą nową inwestycją wdrażać coraz doskonalsze rozwiązania budowlane i funkcjonalne. Naszym atutem są pasja i zaangażowanie. Pragniemy tworzyć dla Państwa niezwykłe miejsca, w których po prostu wygodnie się żyje. Chcąc osiągnąć ten cel, wybieramy tylko najlepsze lokalizacje. Na wybudowanych przez nas osiedlach dbamy o infrastrukturę oraz zieleń. Przy realizacji projektów współpracujemy z renomowanymi pracowniami architektonicznymi, ponieważ chcemy, by nasze inwestycje były dla Państwa oraz dla nas powodem do dumy. Układy funkcjonalne naszych mieszkań dają komfort i pozwalają optymalnie zaaranżować przestrzeń. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, nieustannie poszerzamy wachlarz naszych usług. Dlatego obok komfortowych mieszkań, oferujemy bezpłatne usługi doradztwa kredytowego, biorąc na siebie wszelkie formalności. Wykańczamy także Państwa mieszkania pod klucz, według najnowszych światowych trendów. Wybierając nas, wybieracie Państwo dom, do którego chętnie będziecie wracać.

Jesteśmy częścią grupy kapitałowej Nickel.

Bądź na bieżąco

Biuro sprzedaży mieszkań

Nickel Development
ul. Piątkowska 110, 60-649 Poznań

pon - pt 8:00 do 17:00

 

Napisz do nas