Deweloper Nickel Development Poznań
PREMIERA - ZBROJOWA

Mieszkania na sprzedaż w Dąbrówce pod Poznaniem

Z przyjemnością prezentujemy nowe mieszkania w Dąbrówce pod Poznaniem na sprzedaż. Osiedle Królowej Dąbrówki znajduje się na obrzeżach miasta – powietrze tu jest czyste i wolne od smogu, który unosi się w bardziej zaludnionych dzielnicach. Okolica doskonale nadaje się zarówno dla singli, którzy kochają przyrodę, jak i par i rodzin z dziećmi. Nasze osiedle ma w pełni wyposażoną infrastrukturę: chodniki, miejsca parkingowe, oświetlenie uliczne i ulice. Już nie będziesz musiał obawiać się dojazdu do domu drogą pełną dziur i błota.

 

Osiedle Księżnej Dąbrówki

Dąbrówka
gmina Dopiewo

Osiedle mieszkań w Dąbrówce koło Poznania

Osiedle Królowej Dąbrówki spodoba się szczególnie osobom, które cenią sobie ciszę i spokój. Mieszkania w Dąbrówce są dobrze skomunikowane z centrum Poznania, dlatego lokalizacja będzie idealna również dla mieszkańców, którzy chcą brać czynny udział w imprezach miejskich. Nasze lokale są wykańczane pod klucz – już nie będziesz musiał się martwić remontem i dodatkowymi kosztami z nim związanymi. Na etapie planowania wnętrza to Ty masz wpływ na jego wygląd: współpracujemy z doświadczonymi architektami, którzy zwizualizują Twój projekt, a doświadczona ekipa budowlana go zrealizuje. Mieszkania w Dąbrówce to inwestycja, którą warto rozważyć szczególnie wtedy, gdy masz dzieci lub je planujesz. Na osiedlu znajduje się w pełni wyposażony plac zabaw, a obecność lasu i urokliwych ścieżek spacerowych sprzyja uprawianiu aktywności fizycznej na powietrzu, a także długim, rodzinnym spacerom.

Oferta atrakcyjnych mieszkań w Dąbrówce koło Poznania

Osiedle księżnej Dąbrówki

Od lat budujemy lokale na osiedlu Księżnej Dąbrówki. Oferujemy lokale z wysokim standardem, wykończone pod klucz według Twojego pomysłu. Możesz także zdać się na nas i powierzyć nam realizację w 100%. Nasze mieszkania w Dąbrówce to opłacalna inwestycja: w podobnym budżecie kupisz dużo mniejsze mieszkanie w centrum Poznania. Układy lokali są bardzo przemyślane, co daje ich mieszkańcom komfort użytkowania niezależnie od metrażu.

Jesteśmy rodzinną firmą, która specjalizuje się w budowie i sprzedaży mieszkań. Nasze inwestycje są regularnie wzbogacane o nowsze, innowacyjne rozwiązania budowlane. Dokładamy starań, żeby nasze osiedla były funkcjonalne, a nieruchomości komfortowe. Właśnie dlatego współpracujemy z fachowcami, którzy pomagają nam w realizacji naszych projektów. Układy naszych mieszkań w Dąbrówce pozwalają optymalnie zaaranżować wnętrze.

Mieszkania w Dąbrówce dostępne są w wersji:

  • z aneksem kuchennym,
  • z kuchnią.

Wysoki standard mieszkań w Dąbrówce koło Poznania

Osiedle Dąbrówki znajduje się jednak na tyle blisko miasta, że bez problemu dotrzesz do Poznania w mniej niż 30 minut. Nasze mieszkania w Dąbrówce są wykańczane pod klucz wyłącznie przez zespół specjalistów, którzy dbają o podwyższenie standardu nieruchomości. Okolica sprzyja długim spacerom o każdej porze roku, a przestronne tarasy i balkony pozwalają na relaks przy filiżance aromatycznej kawy na świeżym powietrzu.

Dostępne są apartamenty:

  • jednopokojowe (kawalerki),
  • 2-pokojowe,
  • 3-pokojowe,
  • 4-pokojowe.

Kawalerki i 2-pokojowe mieszkania w Dąbrówce pod Poznaniem

Mieszkania w Dąbrówce pod Poznaniem o mniejszym metrażu doskonale nadadzą się dla singli bądź par. Mimo że lokalizacja może wydawać się dla niektórych zbyt oddalona od miasta, to Dąbrówka jest dobrze skomunikowana z Poznaniem: w sąsiedztwie znajduje się stacja podmiejskiej kolei, dlatego nawet brak samochodu nie wyklucza wygodnego dojazdu. A dla mieszkańców z autem mamy ofertę pojemnych garaży oraz liczne miejsca parkingowe na terenie osiedla.

Dla osób, które lubią dbać o formę, atrakcją będzie na pewno pobliski las z nowoczesną siłownią na świeżym powietrzu. Oprócz tego tereny zachęcają do joggingu, jazdy na rowerze czy uprawiania innych sportów.

3- i 4-pokojowe mieszkania w Dąbrówce pod Poznaniem

Mieszkania w Dąbrówce zlokalizowane są blisko dwóch lokalnych centrów handlowych, a także szkół i przedszkoli. To doskonała lokalizacja, w której można wychowywać dzieci. Dodatkowym atutem na pewno będzie też czystsze powietrze niż w mieście, a także możliwość codziennego kontaktu z naturą. Dla nastolatków ważny będzie też fakt, że do Dąbrówki dostać się można pociągiem – Twoje dzieci nie będą musiały się martwić o popołudniowe wyjścia ze znajomymi.

Standard naszych mieszkań w Dąbrówce jest podwyższony, dlatego inwestycja w zakup nieruchomości w tej miejscowości to strzał w dziesiątkę. Oferujemy także mieszkania w Poznaniu – jeżeli szukasz czegoś na obrzeżach miasta, zapraszamy do zapoznania się z naszymi innymi inwestycjami.


Grupa Nickel
Naszą siłą jest Synergia

Nickel Development istnieje już od 1998 roku. Od tego czasu tworzymy domy i mieszkania w Poznaniu oraz poza rodzimą Wielkopolską. Wiedza, jaką od lat gromadzimy, pozwala nam z każdą nową inwestycją wdrażać coraz doskonalsze rozwiązania budowlane i funkcjonalne. Naszym atutem są pasja i zaangażowanie. Pragniemy tworzyć dla Państwa niezwykłe miejsca, w których po prostu wygodnie się żyje. Chcąc osiągnąć ten cel, wybieramy tylko najlepsze lokalizacje. Na wybudowanych przez nas osiedlach dbamy o infrastrukturę oraz zieleń. Przy realizacji projektów współpracujemy z renomowanymi pracowniami architektonicznymi, ponieważ chcemy, by nasze inwestycje były dla Państwa oraz dla nas powodem do dumy. Układy funkcjonalne naszych mieszkań dają komfort i pozwalają optymalnie zaaranżować przestrzeń. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, nieustannie poszerzamy wachlarz naszych usług. Dlatego obok komfortowych mieszkań, oferujemy bezpłatne usługi doradztwa kredytowego, biorąc na siebie wszelkie formalności. Wykańczamy także Państwa mieszkania pod klucz, według najnowszych światowych trendów. Wybierając nas, wybieracie Państwo dom, do którego chętnie będziecie wracać.

Jesteśmy częścią grupy kapitałowej Nickel.

Bądź na bieżąco

Biuro sprzedaży mieszkań

Nickel Development
ul. Piątkowska 110, 60-649 Poznań

pon - pt 8:00 do 17:00

 

Napisz do nas