Deweloper Nickel Development Poznań
PREMIERA - PIĄTKOWO

Mieszkania na sprzedaż w Dąbrówce pod Poznaniem

Nickel Development oferuje nowe mieszkania na sprzedaż w Dąbrówce pod Poznaniem w atrakcyjnych cenach. Mieszkania z rynku pierwotnego na Osiedlu Dąbrówki w okolicy Poznania to najlepsze rozwiązanie dla osób, które są na co dzień związane z miastem, ale czas wolny wolą spędzać w cichej okolicy.

Gmina Dopiewo to miejsce dla aktywnych. W okolicy znajdują się jeziora i ścieżka rowerowa, dzięki której bezpośrednio można dojechać do Poznania. Zamieszkaj na Osiedlu Księżnej Dąbrówki wybierz połączenie korzystnej ceny oraz komfortowej przestrzeni od sprawdzonego dewelopera.
 

Mieszkania o zróżnicowanym metrażu i układzie

Oferujemy sprzedaż mieszkań blisko Poznania z oddzielną kuchnią lub aneksem kuchennym do wyboru. Koszt zakupu mieszkania jest zróżnicowany m.in ze względu na metraż. Oferujemy wybór mieszkań od dewelopera z komfortowym metrażem od 47 do 60 m2.

W ofercie:

  • mieszkania z aneksem,
  • mieszkania z balkonem,
  • mieszkania z ogrodem,
  • mieszkania z zielonym tarasem.

Oferta Nickel Development to możliwość wykończenia mieszkania w Dąbrówce w standardzie „pod klucz”. Kolejnym atutem naszej inwestycji jest ciekawa oferta punktów usługowych, z których na co dzień korzystają Mieszkańcy Osiedla Dąbrówki.
 

Wypoczynek na łonie natury

Nowe Osiedle pod Poznaniem znajduje się wokół zielonych terenów rekreacyjnych, które sprzyjają zarówno wypoczynkowi jak i aktywności. Mieszkania blisko Poznania na Osiedlu Księżnej Dąbrówki spełnią oczekiwania najbardziej wymagających, dzięki nowoczesnej i kameralnej zabudowie oraz zagospodarowaniu pobliskiego terenu.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań i nieruchomości od dewelopera, które zostały zrealizowane w najatrakcyjniejszych lokalizacjach Poznania i okolic!

Zobacz także mieszkania na Grunwaldzie, Sołaczu, Jeżycach, Malcie i Ogrodach.

Grupa Nickel
Naszą siłą jest Synergia

Nickel Development to firma rodzinna, która istnieje już od 1998 roku. Od tego czasu tworzymy domy i mieszkania w Poznaniu oraz poza rodzimą Wielkopolską. Wiedza, jaką od lat gromadzimy, pozwala nam z każdą nową inwestycją wdrażać coraz doskonalsze rozwiązania budowlane i funkcjonalne. Naszym atutem są pasja i zaangażowanie. Pragniemy tworzyć dla Państwa niezwykłe miejsca, w których po prostu wygodnie się żyje. Chcąc osiągnąć ten cel, wybieramy tylko najlepsze lokalizacje. Na wybudowanych przez nas osiedlach dbamy o infrastrukturę oraz zieleń. Przy realizacji projektów współpracujemy z renomowanymi pracowniami architektonicznymi, ponieważ chcemy, by nasze inwestycje były dla Państwa oraz dla nas powodem do dumy. Układy funkcjonalne naszych mieszkań dają komfort i pozwalają optymalnie zaaranżować przestrzeń. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, nieustannie poszerzamy wachlarz naszych usług. Dlatego obok komfortowych mieszkań, oferujemy bezpłatne usługi doradztwa kredytowego, biorąc na siebie wszelkie formalności. Wykańczamy także Państwa mieszkania pod klucz, według najnowszych światowych trendów. Wybierając nas, wybieracie Państwo dom, do którego chętnie będziecie wracać.

Jesteśmy częścią grupy kapitałowej Nickel.

Bądź na bieżąco

Biuro sprzedaży mieszkań

Nickel Development
ul. Piątkowska 110, 60-649 Poznań

pon - pt 8:00 do 17:00

sobota od 10:00 do 14:00

Telefon: +48 61 639 76 50

Napisz do nas