Deweloper Nickel Development Poznań
APARTAMENTY NAD MORZEM

Mieszkania Dąbrówka na sprzedaż

Z przyjemnością prezentujemy nowe mieszkania w Dąbrówce pod Poznaniem na sprzedaż. Osiedle Królowej Dąbrówki znajduje się na obrzeżach miasta – powietrze tu jest czyste i wolne od smogu, który unosi się w bardziej zaludnionych dzielnicach. Okolica doskonale nadaje się zarówno dla singli, którzy kochają przyrodę, jak i par i rodzin z dziećmi. Nasze osiedle ma w pełni wyposażoną infrastrukturę: chodniki, miejsca parkingowe, oświetlenie uliczne i ulice. Już nie będziesz musiał obawiać się dojazdu do domu drogą pełną dziur i błota.

 

Osiedle Księżnej Dąbrówki

Dąbrówka
gmina Dopiewo

Osiedle mieszkań w Dąbrówce koło Poznania

Osiedle Królowej Dąbrówki spodoba się szczególnie osobom, które cenią sobie ciszę i spokój. Mieszkania Dąbrówka są dobrze skomunikowane z centrum Poznania, dlatego lokalizacja będzie idealna również dla mieszkańców, którzy chcą brać czynny udział w imprezach miejskich. Nasze lokale są wykańczane pod klucz – już nie będziesz musiał się martwić remontem i dodatkowymi kosztami z nim związanymi. Na etapie planowania wnętrza to Ty masz wpływ na jego wygląd: współpracujemy z doświadczonymi architektami, którzy zwizualizują Twój projekt, a doświadczona ekipa budowlana go zrealizuje. Mieszkania w Dąbrówce to inwestycja, którą warto rozważyć szczególnie wtedy, gdy masz dzieci lub je planujesz. Na osiedlu znajduje się w pełni wyposażony plac zabaw, a obecność lasu i urokliwych ścieżek spacerowych sprzyja uprawianiu aktywności fizycznej na powietrzu, a także długim, rodzinnym spacerom.

Oferta atrakcyjnych mieszkań w Dąbrówce koło Poznania

Osiedle księżnej Dąbrówki

Od lat budujemy lokale na osiedlu Księżnej Dąbrówki. Oferujemy lokale z wysokim standardem, wykończone pod klucz według Twojego pomysłu. Możesz także zdać się na nas i powierzyć nam realizację w 100%. Dąbrówka mieszkania na sprzedaż to opłacalna inwestycja: w podobnym budżecie kupisz dużo mniejsze mieszkanie w centrum Poznania. Układy lokali są bardzo przemyślane, co daje ich mieszkańcom komfort użytkowania niezależnie od metrażu.

Jesteśmy rodzinną firmą, która specjalizuje się w budowie i sprzedaży mieszkań. Nasze inwestycje są regularnie wzbogacane o nowsze, innowacyjne rozwiązania budowlane. Dokładamy starań, żeby nasze osiedla były funkcjonalne, a nieruchomości komfortowe. Właśnie dlatego współpracujemy z fachowcami, którzy pomagają nam w realizacji naszych projektów. Układy naszych mieszkań w Dąbrówce pozwalają optymalnie zaaranżować wnętrze.

Mieszkania w Dąbrówce dostępne są w wersji:

  • z aneksem kuchennym,
  • z kuchnią.

Wysoki standard mieszkań w Dąbrówce koło Poznania

Osiedle Dąbrówki znajduje się jednak na tyle blisko miasta, że bez problemu dotrzesz do Poznania w mniej niż 30 minut. Nasze mieszkania w Dąbrówce są wykańczane pod klucz wyłącznie przez zespół specjalistów, którzy dbają o podwyższenie standardu nieruchomości. Okolica sprzyja długim spacerom o każdej porze roku, a przestronne tarasy i balkony pozwalają na relaks przy filiżance aromatycznej kawy na świeżym powietrzu.

Dostępne są apartamenty:

  • jednopokojowe (kawalerki),
  • 2-pokojowe,
  • 3-pokojowe,
  • 4-pokojowe.

Kawalerki i 2-pokojowe mieszkania w Dąbrówce pod Poznaniem

Mieszkania w Dąbrówce pod Poznaniem o mniejszym metrażu doskonale nadadzą się dla singli bądź par. Mimo że lokalizacja może wydawać się dla niektórych zbyt oddalona od miasta, to Dąbrówka jest dobrze skomunikowana z Poznaniem: w sąsiedztwie znajduje się stacja podmiejskiej kolei, dlatego nawet brak samochodu nie wyklucza wygodnego dojazdu. A dla mieszkańców z autem mamy ofertę pojemnych garaży oraz liczne miejsca parkingowe na terenie osiedla.

Dla osób, które lubią dbać o formę, atrakcją będzie na pewno pobliski las z nowoczesną siłownią na świeżym powietrzu. Oprócz tego tereny zachęcają do joggingu, jazdy na rowerze czy uprawiania innych sportów.

3- i 4-pokojowe mieszkania w Dąbrówce pod Poznaniem

Mieszkania w Dąbrówce zlokalizowane są blisko dwóch lokalnych centrów handlowych, a także szkół i przedszkoli. To doskonała lokalizacja, w której można wychowywać dzieci. Dodatkowym atutem na pewno będzie też czystsze powietrze niż w mieście, a także możliwość codziennego kontaktu z naturą. Dla nastolatków ważny będzie też fakt, że do Dąbrówki dostać się można pociągiem – Twoje dzieci nie będą musiały się martwić o popołudniowe wyjścia ze znajomymi.

Standard naszych mieszkań w Dąbrówce jest podwyższony, dlatego inwestycja w zakup nieruchomości w tej miejscowości to strzał w dziesiątkę. Oferujemy także mieszkania w Poznaniu – jeżeli szukasz czegoś na obrzeżach miasta, zapraszamy do zapoznania się z naszymi innymi inwestycjami.