Deweloper Nickel Development Poznań
PREMIERA - ZBROJOWA

Mieszkania bez pośredników Poznań

Zakup mieszkania bezpośrednio od dewelopera, czy z rynku wtórnego? To dylemat wielu osób szukających swojego wymarzonego lokum. Propozycją wartą uwagi są nowe mieszkania bez pośredników w Poznaniu od dewelopera Nickel Development. Dlaczego warto skorzystać z oferty tej firmy deweloperskiej? Co możemy zyskać decydując się na zakup mieszkania bezpośrednio od poznańskiej firmy Nickel Development?

Mieszkania na sprzedaż w Poznaniu bezpośrednio od dewelopera - zalety

Główną zaletą zakupu mieszkania bez pośredników, bezpośrednio od dewelopera, są oszczędności związane z brakiem konieczności zapłaty prowizji, jaką musielibyśmy zapłacić pośrednikowi nieruchomości. Na pierwszy rzut oka prowizja rzędu 3% kwoty transakcji może wydawać się niewielka, jednak w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. W przypadku zakupu mieszkania wartego 400 tysięcy złotych prowizja w wysokości 3% będzie wynosić 12 tysięcy złotych. Jest to całkiem spora suma, którą można przeznaczyć na wiele innych rzeczy, na przykład na wyposażenie mieszkania w nowy sprzęt RTV/AGD czy nowe meble.

Brak prowizji to nie jedyna zaleta zakupu mieszkania bez pośredników. Dlaczego jeszcze warto kupić lokal bezpośrednio od dewelopera? Największe zalety takiego rozwiązania to:

  • możliwość wyboru zakupu mieszkania w stanie surowym lub wykończonego w standardzie pod klucz,
  • gwarancja oraz rękojmia udzielane przez firmę deweloperską,
  • wyższa wartość mieszkania.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Doradzamy przy wyborze mieszkania. Pomagamy w doborze odpowiedniego źródła finansowania.

Nowe mieszkania w Poznaniu - stan surowy lub w standardzie pod klucz

Nickel Development posiada w swojej ofercie nowe mieszkania na sprzedaż zarówno w stanie surowym, jak i wykończone w standardzie pod klucz. Dzięki temu klient może zdecydować, czy chce kupić lokal gotowy do natychmiastowego zamieszkania, czy woli przeprowadzić prace wykończeniowe we własnym zakresie. Korzystając z tego pierwszego rozwiązania, czyli nabycia nieruchomości w stanie surowym, będziesz mógł samodzielnie zaaranżować swoją nową przestrzeń od A do Z. Natomiast decydując się na zakup mieszkania w standardzie pod klucz, bezpośrednio od poznańskiego dewelopera Nickel Development, staniesz się właścicielem nieruchomości całkowicie wykończonej przez profesjonalną firmę remontową oraz zaaranżowaną przez najlepszych architektów.

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera - gwarancja i rękojmia

Warto również zwrócić uwagę na to, że na swoje nowe mieszkania na sprzedaż w Poznaniu Nickel Development udziela gwarancji oraz rękojmi. Wszelkie naprawy usterek, które powstały nie z winy lokatorów, są wykonywane na koszt dewelopera. W przypadku mieszkań z rynku wtórnego takiej gwarancji nie otrzymujemy. Oferta mieszkania w Poznaniu obejmuje m.in.:

Wyższa wartość mieszkań z rynku pierwotnego

Zakup mieszkania bezpośrednio od dewelopera jest opłacalny również dlatego, że nieruchomości z rynku pierwotnego mają wyższą wartość niż te z rynku wtórnego. Tym bardziej, że nowe mieszkania w Poznaniu od Nickel Development są zlokalizowane w bardzo atrakcyjnych miejscach, co także w znacznym stopniu podnosi ich wartość. Będzie to szczególnie istotne, kiedy będziemy chcieli sprzedać mieszkanie. Dostaniemy za nie więcej pieniędzy niż w przypadku starej nieruchomości z rynku wtórnego.

Nasze inwestycje

 

Grupa Nickel
Naszą siłą jest Synergia

Nickel Development istnieje już od 1998 roku. Od tego czasu tworzymy domy i mieszkania w Poznaniu oraz poza rodzimą Wielkopolską. Wiedza, jaką od lat gromadzimy, pozwala nam z każdą nową inwestycją wdrażać coraz doskonalsze rozwiązania budowlane i funkcjonalne. Naszym atutem są pasja i zaangażowanie. Pragniemy tworzyć dla Państwa niezwykłe miejsca, w których po prostu wygodnie się żyje. Chcąc osiągnąć ten cel, wybieramy tylko najlepsze lokalizacje. Na wybudowanych przez nas osiedlach dbamy o infrastrukturę oraz zieleń. Przy realizacji projektów współpracujemy z renomowanymi pracowniami architektonicznymi, ponieważ chcemy, by nasze inwestycje były dla Państwa oraz dla nas powodem do dumy. Układy funkcjonalne naszych mieszkań dają komfort i pozwalają optymalnie zaaranżować przestrzeń. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, nieustannie poszerzamy wachlarz naszych usług. Dlatego obok komfortowych mieszkań, oferujemy bezpłatne usługi doradztwa kredytowego, biorąc na siebie wszelkie formalności. Wykańczamy także Państwa mieszkania pod klucz, według najnowszych światowych trendów. Wybierając nas, wybieracie Państwo dom, do którego chętnie będziecie wracać.

Jesteśmy częścią grupy kapitałowej Nickel.

Bądź na bieżąco

Biuro sprzedaży mieszkań

Nickel Development
ul. Piątkowska 110, 60-649 Poznań

pon - pt 8:00 do 17:00

 

Napisz do nas