Deweloper Nickel Development Poznań
APARTAMENTY NAD MORZEM

Mieszkania bez pośredników Poznań

Zakup mieszkania bezpośrednio od dewelopera, czy z rynku wtórnego? To dylemat wielu osób szukających swojego wymarzonego lokum. Propozycją wartą uwagi są nowe mieszkania bez pośredników w Poznaniu od dewelopera Nickel Development. Dlaczego warto skorzystać z oferty tej firmy deweloperskiej? Co możemy zyskać decydując się na zakup mieszkania bezpośrednio od poznańskiej firmy Nickel Development?

Mieszkania na sprzedaż w Poznaniu bezpośrednio od dewelopera - zalety

Główną zaletą zakupu mieszkania bez pośredników, bezpośrednio od dewelopera, są oszczędności związane z brakiem konieczności zapłaty prowizji, jaką musielibyśmy zapłacić pośrednikowi nieruchomości. Na pierwszy rzut oka prowizja rzędu 3% kwoty transakcji może wydawać się niewielka, jednak w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. W przypadku zakupu mieszkania wartego 400 tysięcy złotych prowizja w wysokości 3% będzie wynosić 12 tysięcy złotych. Jest to całkiem spora suma, którą można przeznaczyć na wiele innych rzeczy, na przykład na wyposażenie mieszkania w nowy sprzęt RTV/AGD czy nowe meble.

Brak prowizji to nie jedyna zaleta zakupu mieszkania bez pośredników. Dlaczego jeszcze warto kupić lokal bezpośrednio od dewelopera? Największe zalety takiego rozwiązania to:

  • możliwość wyboru zakupu mieszkania w stanie surowym lub wykończonego w standardzie pod klucz,
  • gwarancja oraz rękojmia udzielane przez firmę deweloperską,
  • wyższa wartość mieszkania.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Doradzamy przy wyborze mieszkania. Pomagamy w doborze odpowiedniego źródła finansowania.

Nowe mieszkania w Poznaniu - stan surowy lub w standardzie pod klucz

Nickel Development posiada w swojej ofercie nowe mieszkania na sprzedaż zarówno w stanie surowym, jak i wykończone w standardzie pod klucz. Dzięki temu klient może zdecydować, czy chce kupić lokal gotowy do natychmiastowego zamieszkania, czy woli przeprowadzić prace wykończeniowe we własnym zakresie. Korzystając z tego pierwszego rozwiązania, czyli nabycia nieruchomości w stanie surowym, będziesz mógł samodzielnie zaaranżować swoją nową przestrzeń od A do Z. Natomiast decydując się na zakup mieszkania w standardzie pod klucz, bezpośrednio od poznańskiego dewelopera Nickel Development, staniesz się właścicielem nieruchomości całkowicie wykończonej przez profesjonalną firmę remontową oraz zaaranżowaną przez najlepszych architektów.

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera - gwarancja i rękojmia

Warto również zwrócić uwagę na to, że na swoje nowe mieszkania na sprzedaż w Poznaniu Nickel Development udziela gwarancji oraz rękojmi. Wszelkie naprawy usterek, które powstały nie z winy lokatorów, są wykonywane na koszt dewelopera. W przypadku mieszkań z rynku wtórnego takiej gwarancji nie otrzymujemy. Oferta mieszkania w Poznaniu obejmuje m.in.:

Wyższa wartość mieszkań z rynku pierwotnego

Zakup mieszkania bezpośrednio od dewelopera jest opłacalny również dlatego, że nieruchomości z rynku pierwotnego mają wyższą wartość niż te z rynku wtórnego. Tym bardziej, że nowe mieszkania w Poznaniu od Nickel Development są zlokalizowane w bardzo atrakcyjnych miejscach, co także w znacznym stopniu podnosi ich wartość. Będzie to szczególnie istotne, kiedy będziemy chcieli sprzedać mieszkanie. Dostaniemy za nie więcej pieniędzy niż w przypadku starej nieruchomości z rynku wtórnego.

Nasze inwestycje