Deweloper Nickel Development Poznań
APARTAMENTY NAD MORZEM

Mieszkania trzypokojowe w Poznaniu na sprzedaż

Deweloper Nickel Development proponuje nowe mieszkania trzypokojowe w Poznaniu na sprzedaż. Inwestycje zostały zlokalizowane w częściach miasta, z których mieszkańcy będą mieli łatwy dostęp do komunikacji miejskiej i infrastruktury drogowej. Dla firmy istotne jest także sąsiedztwo zielonych terenów rekreacyjnych oraz centrów handlowych. Mieszkania trzypokojowe zostały zaprojektowane w sposób funkcjonalny i nowoczesny. Nieruchomości są dostępne w korzystnej cenie i bez pośredników.

Mieszkania Piątkowo

 


Wygodne i funkcjonalne mieszkania deweloperskie

Apartamenty powstały przy użyciu wyłącznie wysokogatunkowych materiałów. Zapewnia to podwyższony standard mieszkalny. Mieszkania trzypokojowe dostępne w Poznaniu posiadają takie udogodnienia jak:

  • miejsca parkingowe na osiedlu,

  • komórki lokatorskie,

  • windy,

  • hale garażowe.

Wyszukaj mieszkanie →


Mieszkania trzypokojowe w Poznaniu - nie martw się o remont

Przy zakupie mieszkania od Nickel Development, istnieje możliwość skorzystania z opcji mieszkania pod klucz. Po zakupie, mieszkanie można oddać w ręce profesjonalistów, którzy zajmą się jego remontem i urządzeniem.

Deweloper w swojej ofercie posiada także nowe mieszkania w Poznaniu:

W przypadku wszystkich inwestycji dostępna jest także opcja wykończenia mieszkania pod klucz.

Przemyślany zakup ze sprawdzonego źródła

Firma Nickel Development jest wiarygodnym deweloperem mieszkań i domów na terenie Poznania i nie tylko. Deweloper uzyskał wiele nagród i wyróżnień, które świadczą o profesjonalnym podejściu do klienta i wysokim poziomie świadczonych usług.