Deweloper Nickel Development Poznań
PREMIERA - ZBROJOWA

Mieszkania trzypokojowe w Poznaniu na sprzedaż

Deweloper Nickel Development proponuje nowe mieszkania trzypokojowe w Poznaniu na sprzedaż. Inwestycje zostały zlokalizowane w częściach miasta, z których mieszkańcy będą mieli łatwy dostęp do komunikacji miejskiej i infrastruktury drogowej. Dla firmy istotne jest także sąsiedztwo zielonych terenów rekreacyjnych oraz centrów handlowych. Mieszkania trzypokojowe zostały zaprojektowane w sposób funkcjonalny i nowoczesny. Nieruchomości są dostępne w korzystnej cenie i bez pośredników.

Mieszkania Piątkowo

 


Wygodne i funkcjonalne mieszkania deweloperskie

Apartamenty powstały przy użyciu wyłącznie wysokogatunkowych materiałów. Zapewnia to podwyższony standard mieszkalny. Mieszkania trzypokojowe dostępne w Poznaniu posiadają takie udogodnienia jak:

  • miejsca parkingowe na osiedlu,

  • komórki lokatorskie,

  • windy,

  • hale garażowe.

Wyszukaj mieszkanie →


Mieszkania trzypokojowe w Poznaniu - nie martw się o remont

Przy zakupie mieszkania od Nickel Development, istnieje możliwość skorzystania z opcji mieszkania pod klucz. Po zakupie, mieszkanie można oddać w ręce profesjonalistów, którzy zajmą się jego remontem i urządzeniem.

Deweloper w swojej ofercie posiada także nowe mieszkania w Poznaniu:

W przypadku wszystkich inwestycji dostępna jest także opcja wykończenia mieszkania pod klucz.

Przemyślany zakup ze sprawdzonego źródła

Firma Nickel Development jest wiarygodnym deweloperem mieszkań i domów na terenie Poznania i nie tylko. Deweloper uzyskał wiele nagród i wyróżnień, które świadczą o profesjonalnym podejściu do klienta i wysokim poziomie świadczonych usług.

Grupa Nickel
Naszą siłą jest Synergia

Nickel Development istnieje już od 1998 roku. Od tego czasu tworzymy domy i mieszkania w Poznaniu oraz poza rodzimą Wielkopolską. Wiedza, jaką od lat gromadzimy, pozwala nam z każdą nową inwestycją wdrażać coraz doskonalsze rozwiązania budowlane i funkcjonalne. Naszym atutem są pasja i zaangażowanie. Pragniemy tworzyć dla Państwa niezwykłe miejsca, w których po prostu wygodnie się żyje. Chcąc osiągnąć ten cel, wybieramy tylko najlepsze lokalizacje. Na wybudowanych przez nas osiedlach dbamy o infrastrukturę oraz zieleń. Przy realizacji projektów współpracujemy z renomowanymi pracowniami architektonicznymi, ponieważ chcemy, by nasze inwestycje były dla Państwa oraz dla nas powodem do dumy. Układy funkcjonalne naszych mieszkań dają komfort i pozwalają optymalnie zaaranżować przestrzeń. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, nieustannie poszerzamy wachlarz naszych usług. Dlatego obok komfortowych mieszkań, oferujemy bezpłatne usługi doradztwa kredytowego, biorąc na siebie wszelkie formalności. Wykańczamy także Państwa mieszkania pod klucz, według najnowszych światowych trendów. Wybierając nas, wybieracie Państwo dom, do którego chętnie będziecie wracać.

Jesteśmy częścią grupy kapitałowej Nickel.

Bądź na bieżąco

Biuro sprzedaży mieszkań

Nickel Development
ul. Piątkowska 110, 60-649 Poznań

pon - pt 8:00 do 17:00

 

Napisz do nas