Deweloper Nickel Development Poznań
PREMIERA - ZBROJOWA

Mieszkania czteropokojowe w Poznaniu na sprzedaż

Nickel Development oferuje na sprzedaż mieszkania w Poznaniu. Inwestycje obejmują nowoczesne i funkcjonalne apartamenty w korzystnej cenie, które można zakupić bezpośrednio od dewelopera. Mieszkańcy nieruchomości mogą liczyć na szybki dostęp do centrum miasta, wygodną infrastrukturę drogową oraz komunikację miejską, a także sąsiedztwo terenów rekreacyjnych. Do ukończenia inwestycji deweloper wykorzystał najwyższej jakości materiały, które przyczyniły się do zapewnienia lokatorom podwyższonego standardu mieszkalnego.

 

Mieszkania Piątkowo

 


Sprzedaż mieszkania w Poznaniu - życie na wysokim poziomie

Mieszkania czteropokojowe w Poznaniu to gwarancja wielu udogodnień dla mieszkańców. Wśród nich znajdują się m.in.:

  • miejsca parkingowe na osiedlu,

  • komórki lokatorskie,

  • windy,

  • hale garażowe.

Wyszukaj mieszkanie →


Oryginalny projekt i zjawiskowe urządzenie - mieszkania pod klucz

Klienci, którzy zdecydowali się na zakup mieszkania od Nickel Development, nie muszą przejmować się tym, jak je urządzić. Zamiast wprowadzenia się do apartamentu w stanie surowym, mogą skorzystać z opcji mieszkania pod klucz. Wtedy wszystkimi pracami remontowymi zajmuje się firma i współpracujący z nią architekci, którzy zrealizują ze wszystkimi życzeniami wizje klienta. Po zakończeniu remontu, do jedynych obowiązków mieszkańców będzie należało wprowadzenie się do nowego, wymarzonego mieszkania czteropokojowego w Poznaniu.

Nickel Development w swojej ofercie posiada także nowe mieszkania w Poznaniu:

Lider na rynku mieszkaniowym w Wielkopolsce

Deweloper Nickel Development należy do wielkopolskich liderów świadczących usługi z zakresu mieszkaniowego. Firma została odznaczona wieloma nagrodami i wyróżnieniami oraz otrzymuje pozytywne opinie od zadowolonych klientów. Nickel Development jest sprawdzonym źródłem nieruchomości w Poznaniu.

Grupa Nickel
Naszą siłą jest Synergia

Nickel Development istnieje już od 1998 roku. Od tego czasu tworzymy domy i mieszkania w Poznaniu oraz poza rodzimą Wielkopolską. Wiedza, jaką od lat gromadzimy, pozwala nam z każdą nową inwestycją wdrażać coraz doskonalsze rozwiązania budowlane i funkcjonalne. Naszym atutem są pasja i zaangażowanie. Pragniemy tworzyć dla Państwa niezwykłe miejsca, w których po prostu wygodnie się żyje. Chcąc osiągnąć ten cel, wybieramy tylko najlepsze lokalizacje. Na wybudowanych przez nas osiedlach dbamy o infrastrukturę oraz zieleń. Przy realizacji projektów współpracujemy z renomowanymi pracowniami architektonicznymi, ponieważ chcemy, by nasze inwestycje były dla Państwa oraz dla nas powodem do dumy. Układy funkcjonalne naszych mieszkań dają komfort i pozwalają optymalnie zaaranżować przestrzeń. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, nieustannie poszerzamy wachlarz naszych usług. Dlatego obok komfortowych mieszkań, oferujemy bezpłatne usługi doradztwa kredytowego, biorąc na siebie wszelkie formalności. Wykańczamy także Państwa mieszkania pod klucz, według najnowszych światowych trendów. Wybierając nas, wybieracie Państwo dom, do którego chętnie będziecie wracać.

Jesteśmy częścią grupy kapitałowej Nickel.

Bądź na bieżąco

Biuro sprzedaży mieszkań

Nickel Development
ul. Piątkowska 110, 60-649 Poznań

pon - pt 8:00 do 17:00

 

Napisz do nas