Deweloper Nickel Development Poznań
APARTAMENTY NAD MORZEM

Mieszkania czteropokojowe w Poznaniu na sprzedaż

Nickel Development oferuje na sprzedaż mieszkania w Poznaniu. Inwestycje obejmują nowoczesne i funkcjonalne apartamenty w korzystnej cenie, które można zakupić bezpośrednio od dewelopera. Mieszkańcy nieruchomości mogą liczyć na szybki dostęp do centrum miasta, wygodną infrastrukturę drogową oraz komunikację miejską, a także sąsiedztwo terenów rekreacyjnych. Do ukończenia inwestycji deweloper wykorzystał najwyższej jakości materiały, które przyczyniły się do zapewnienia lokatorom podwyższonego standardu mieszkalnego.

 

Mieszkania Piątkowo

 


Sprzedaż mieszkania w Poznaniu - życie na wysokim poziomie

Mieszkania czteropokojowe w Poznaniu to gwarancja wielu udogodnień dla mieszkańców. Wśród nich znajdują się m.in.:

  • miejsca parkingowe na osiedlu,

  • komórki lokatorskie,

  • windy,

  • hale garażowe.

Wyszukaj mieszkanie →


Oryginalny projekt i zjawiskowe urządzenie - mieszkania pod klucz

Klienci, którzy zdecydowali się na zakup mieszkania od Nickel Development, nie muszą przejmować się tym, jak je urządzić. Zamiast wprowadzenia się do apartamentu w stanie surowym, mogą skorzystać z opcji mieszkania pod klucz. Wtedy wszystkimi pracami remontowymi zajmuje się firma i współpracujący z nią architekci, którzy zrealizują ze wszystkimi życzeniami wizje klienta. Po zakończeniu remontu, do jedynych obowiązków mieszkańców będzie należało wprowadzenie się do nowego, wymarzonego mieszkania czteropokojowego w Poznaniu.

Nickel Development w swojej ofercie posiada także nowe mieszkania w Poznaniu:

Lider na rynku mieszkaniowym w Wielkopolsce

Deweloper Nickel Development należy do wielkopolskich liderów świadczących usługi z zakresu mieszkaniowego. Firma została odznaczona wieloma nagrodami i wyróżnieniami oraz otrzymuje pozytywne opinie od zadowolonych klientów. Nickel Development jest sprawdzonym źródłem nieruchomości w Poznaniu.