Deweloper Nickel Development Poznań
PREMIERA - ZBROJOWA

Mieszkania na sprzedaż na Jeżycach w Poznaniu

Nowe mieszkania na poznańskich Jeżycach od dewelopera Nickel Development to nie tylko wysoki standard wykończenia i komfort użytkowania, ale także doskonała lokalizacja. Jeżyce to jedna z najatrakcyjniejszych części Poznania. Można powiedzieć, że dzielnica ta przeżywa swoją drugą młodość. Mieszkania na Jeżycach są coraz częstszym wyborem wśród klientów poznańskich firm deweloperskich. Nickel Development posiada w swojej ofercie lokale na sprzedaż o bardzo zróżnicowanym metrażu.

Poznańskie Jeżyce - bliskie sąsiedztwo ścisłego centrum miasta oraz obecność licznych terenów rekreacyjnych

Świetna lokalizacja to cecha charakterystyczna wszystkich inwestycji Nickel Development. Nie inaczej jest w przypadku poznańskich Jeżyc. Dlaczego warto zamieszkać właśnie w tej części miasta?

Jeżyce to z jednej strony idealne miejsce dla osób lubiących wielkomiejskie klimaty, z drugiej dla tych, którzy cenią sobie ciszę i spokój oraz możliwość spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Niemożliwe? A jednak!

Jeżyce sąsiadują z centrum Poznania. Dostanie się z tej części miasta na przykład na Stary Rynek zajmuje niewiele czasu. Dojazd tam jest szybki i łatwy, zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską.

Sercem dzielnicy jest Rynek Jeżycki. To prawdziwy raj dla osób lubiących robić zakupy na miejskich targowiskach. To właśnie tam można kupić świeże warzywa czy owoce i nie tylko. Oczywiście nie tylko tam. W tej części Poznania znajdują się również popularne dyskonty, w których można zrobić szybkie zakupy.

Jak już zostało wspomniane, Jeżyce to także wymarzone miejsce dla osób, które lubią spędzać czas na świeżym powietrzu. Mieszkając w tej części Poznania można korzystać z uroków takich atrakcyjnych miejsc, jak:

 • Stare ZOO,
 • Park Sołacki,
 • Park Adama Wodziczki,
 • Jezioro Rusałka,
 • Lasek Golęciński,
 • Ogród Botaniczny.

Nasze inwestycje

 
Wyprzedane

Botaniczna

Poznań, Ogrody, ul. Botaniczna

Wyprzedane

Wille Wodziczki

Poznań, Sołacz, ul. Drzymały 26

Luksusowe mieszkania deweloperskie na Sołaczu

Pisząc o Parku Sołackim i Parku Adama Wodziczki nie można nie wspomnieć o wyjątkowej inwestycji od Nickel Development jaką są Wille Wodziczki. To kompleks luksusowych mieszkań, które znajdują się w dwóch kameralnych budynkach. Wygląd nieruchomości nawiązuje do stylu architektury okresu międzywojennego, co doskonale wpisuje się w niepowtarzalny charakter tej części Poznania.

W Willach Wodziczki znajdują się apartamenty:

 • 1-pokojowe (kawalerki),
 • 2-pokojowe,
 • 3-pokojowe,
 • 4-pokojowe.

Komfortowe mieszkania na Jeżycach dla każdego - rodziny, pary, singla

Oferowane przez Nickel Development mieszkania w Poznaniu wyróżniają się podwyższonym komfortem użytkowania. Jest on efektem nie tylko wykończenia lokali przy wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów budowlanych, ale także przemyślanego, ergonomicznego układu pomieszczeń. Architekci rozmieścili poszczególne pomieszczenia w taki sposób, aby korzystanie z nich było wygodne i funkcjonalne.

Deweloper posiada w swojej ofercie mieszkania:

 • z kuchnią,
 • z aneksem kuchennym.

Nieruchomości proponowane przez poznańskiego dewelopera posiadają wiele udogodnień. Firma posiada w sprzedaży nowoczesne i komfortowe mieszkania:

 • z balkonem,
 • z tarasem,
 • z ogrodem,
 • z parkingiem,
 • z rowerownią,
 • z komórką lokatorską.

Na terenie wielu zrealizowanych przez firmę Nickel Development osiedli znajdują się place zabaw.

Świetnym przykładem takiej nowoczesnej inwestycji, oferującej mieszkańcom wspomniane udogodnienia, jest Osiedle Botaniczna koło Ogrodu Botanicznego i Jeziora Rusałka.

To wszystko sprawia, że mieszkania w Poznaniu od dewelopera Nickel Development stanowią idealne miejsce do zamieszkania dosłownie dla każdego: rodzin, par lub singli.

Komfortowe mieszkania na poznańskich Jeżycach w standardzie pod klucz

W dbałości o jak najwyższą jakości oferowanych usług, Nickel Development posiada w swojej ofercie mieszkania pod klucz. To bardzo wygodna propozycja, tym bardziej, że usługa świadczona jest przez poznańskiego dewelopera w sposób kompleksowy. W jej skład wchodzą:

 • opracowanie profesjonalnego projektu,
 • ciągły nadzór nad pracami,
 • wykonanie remontu przez zaufanych specjalistów,
 • posprzątanie po zakończonym remoncie.

Korzystając z usługi wykończenia lokalu pod klucz klient otrzymuje możliwość natychmiastowego wprowadzenia się do swojej nieruchomości, bez konieczności przeprowadzania remontu na własną rękę.

Klienci mają możliwość wyboru stylu, w jakim zostanie wykończone ich mieszkanie. Deweloper Poznań - Nickel Development umożliwia również wykończenie lokalu zgodnie z indywidualną koncepcją klienta, według jego własnego pomysłu.

Zakup mieszkania na Jeżycach bez pośredników

Szukając nowego mieszkania warto kupić je bezpośrednio od dewelopera. Zakup nieruchomości z pominięciem pośredników pozwala zaoszczędzić całkiem spore pieniądze. Unikamy w ten sposób konieczności wypłacenia pośrednikowi prowizji.

Bezpłatne doradztwo kredytowe dla klientów Nickel Development

Nickel Development współpracuje z niezależnymi doradcami kredytowymi, którzy służą fachowym doradztwem z zakresu kredytów hipotecznych. Każdy klient Nickel Development może liczyć na bezpłatne doradztwo w zakresie sfinansowania zakupu swojego wymarzonego mieszkania, w tym pomoc w wypełnieniu wniosku o kredyt.


Grupa Nickel
Naszą siłą jest Synergia

Nickel Development istnieje już od 1998 roku. Od tego czasu tworzymy domy i mieszkania w Poznaniu oraz poza rodzimą Wielkopolską. Wiedza, jaką od lat gromadzimy, pozwala nam z każdą nową inwestycją wdrażać coraz doskonalsze rozwiązania budowlane i funkcjonalne. Naszym atutem są pasja i zaangażowanie. Pragniemy tworzyć dla Państwa niezwykłe miejsca, w których po prostu wygodnie się żyje. Chcąc osiągnąć ten cel, wybieramy tylko najlepsze lokalizacje. Na wybudowanych przez nas osiedlach dbamy o infrastrukturę oraz zieleń. Przy realizacji projektów współpracujemy z renomowanymi pracowniami architektonicznymi, ponieważ chcemy, by nasze inwestycje były dla Państwa oraz dla nas powodem do dumy. Układy funkcjonalne naszych mieszkań dają komfort i pozwalają optymalnie zaaranżować przestrzeń. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, nieustannie poszerzamy wachlarz naszych usług. Dlatego obok komfortowych mieszkań, oferujemy bezpłatne usługi doradztwa kredytowego, biorąc na siebie wszelkie formalności. Wykańczamy także Państwa mieszkania pod klucz, według najnowszych światowych trendów. Wybierając nas, wybieracie Państwo dom, do którego chętnie będziecie wracać.

Jesteśmy częścią grupy kapitałowej Nickel.

Bądź na bieżąco

Biuro sprzedaży mieszkań

Nickel Development
ul. Piątkowska 110, 60-649 Poznań

pon - pt 8:00 do 17:00

 

Napisz do nas