Deweloper Nickel Development Poznań
PREMIERA - ZBROJOWA

Mieszkania dla singli w Poznaniu na sprzedaż

Nickel Development w swojej ofercie posiada nowe mieszkania dla singli w Poznaniu na sprzedaż. Są to nowoczesne i przestronne apartamenty, które zostały wykończone przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Nowe mieszkania na sprzedaż w Poznaniu cechują się funkcjonalnością, a także posiadają szereg udogodnień, w tym chociażby cenione przez wielu mieszkańców sąsiedztwo terenów rekreacyjnych czy łatwy dostęp do komunikacji miejskiej. Wszyscy mieszkańcy mogą liczyć także na dostęp do:

  • indywidualnych komórek lokatorskich,

  • rowerowni,

  • wind,

  • placów zabaw,

  • hal garażowych,

  • parkingów osiedlowych.

Mieszkania dla singli w Poznaniu - możliwość wykończenia mieszkania pod klucz

Nowe mieszkania dla singli oprócz licznych udogodnień, posiadają także podwyższony standard mieszkalny. W związku z tym, deweloper umożliwia wykończenie mieszkania pod klucz przez doświadczonych architektów. Opcja ta pozwala na wprowadzenie się do apartamentu bez konieczności przeprowadzania prac remontowych we własnym zakresie. Przyszli mieszkańcy mają aż siedem różnych stylów urządzenia apartamentu do wyboru.

Firma Nickel Development oferuje także nowe mieszkania na sprzedaż w Poznaniu:

Wielkopolski deweloper od wielu lat znajduje się w czołówce liderów branży mieszkaniowej. Nickel Development otrzymał wiele nagród i wyróżnień, a także pozytywnych opinii za spełnianie potrzeb klientów oraz nowoczesne inwestycje.

Grupa Nickel
Naszą siłą jest Synergia

Nickel Development istnieje już od 1998 roku. Od tego czasu tworzymy domy i mieszkania w Poznaniu oraz poza rodzimą Wielkopolską. Wiedza, jaką od lat gromadzimy, pozwala nam z każdą nową inwestycją wdrażać coraz doskonalsze rozwiązania budowlane i funkcjonalne. Naszym atutem są pasja i zaangażowanie. Pragniemy tworzyć dla Państwa niezwykłe miejsca, w których po prostu wygodnie się żyje. Chcąc osiągnąć ten cel, wybieramy tylko najlepsze lokalizacje. Na wybudowanych przez nas osiedlach dbamy o infrastrukturę oraz zieleń. Przy realizacji projektów współpracujemy z renomowanymi pracowniami architektonicznymi, ponieważ chcemy, by nasze inwestycje były dla Państwa oraz dla nas powodem do dumy. Układy funkcjonalne naszych mieszkań dają komfort i pozwalają optymalnie zaaranżować przestrzeń. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, nieustannie poszerzamy wachlarz naszych usług. Dlatego obok komfortowych mieszkań, oferujemy bezpłatne usługi doradztwa kredytowego, biorąc na siebie wszelkie formalności. Wykańczamy także Państwa mieszkania pod klucz, według najnowszych światowych trendów. Wybierając nas, wybieracie Państwo dom, do którego chętnie będziecie wracać.

Jesteśmy częścią grupy kapitałowej Nickel.

Bądź na bieżąco

Biuro sprzedaży mieszkań

Nickel Development
ul. Piątkowska 110, 60-649 Poznań

pon - pt 8:00 do 17:00

 

Napisz do nas