Deweloper Nickel Development Poznań
PREMIERA | Osiedle Naturama

Mieszkania na sprzedaż na Grunwaldzie w Poznaniu

Nickel Development to doświadczony poznański deweloper, w którego ofercie znajdują się nowe apartamenty i mieszkania na sprzedaż w najlepszych lokalizacjach w Poznaniu. Jedną z takich lokalizacji jest Grunwald. Mieszkania na Grunwaldzie i okolicach od Nickel Development to połączenie wysokiego standardu i komfortu użytkowania z nieprzeciętnymi walorami estetycznymi. Wszystkie realizowane przez tego dewelopera inwestycje odznaczają się oryginalną, przykuwającą wzrok architekturą. Firma oferuje lokale o zróżnicowanym metrażu oraz układzie pomieszczeń.

Nasze inwestycje

 
Wyprzedane

Botaniczna

Poznań, Ogrody, ul. Botaniczna

Wyprzedane

Wille Wodziczki

Poznań, Sołacz, ul. Drzymały 26

Atrakcyjna lokalizacja mieszkań z rynku pierwotnego od Nickel Development

Atrakcyjna lokalizacja to wspólny mianownik wszystkich mieszkań deweloperskich od Nickel Development. Tak też jest w przypadku nieruchomości na Grunwaldzie.

Grunwald to z jednej strony bliskie sąsiedztwo ścisłego centrum Poznania, z drugiej obecność atrakcyjnych terenów rekreacyjnych, takich jak park przy Palmiarni Poznańskiej, Lasek Marceliński czy Park Górczyński. To doskonałe miejsca do spacerowania oraz uprawiania nordic walking. Fanów fortyfikacji zainteresuje zapewne fakt, że na terenie Grunwaldu znajdują się forty wchodzące w skład Twierdzy Poznań.

Jednym z najbardziej znanych obiektów tej części miasta są budynki należące do Międzynarodowych Targów Poznańskich. Nie można również zapominać o stadionie piłkarskim, na których swoje mecze rozgrywa Lech Poznań.

Jak widać, dla każdego coś miłego.

Dogodny dojazd z Grunwaldu do pozostałych części Poznania

Niewątpliwym atutem mieszkania na Grunwaldzie jest możliwość łatwego i szybkiego dojazdu do pozostałych części miasta. Dzielnica ta posiada bowiem rozbudowaną sieć komunikacji publicznej. Dotyczy to zarówno transportu autobusowego, jak i tramwajowego. Dojazd z Grunwaldu do centrum czy też innych części miasta nie stanowi żadnego problemu. To bardzo ważne zarówno dla osób dojeżdżających do pracy, jak i uczniów oraz studentów.

Dobrą informacją dla osób często podróżujących samolotami będzie zapewne to, że z Grunwaldu jest blisko do lotniska na Ławicy. Pod sam port lotniczy można szybko dojechać autobusem komunikacji miejskiej.

Wysoki komfort mieszkań w Poznaniu od Nickel Development

Wszystkie nowe mieszkania w Poznaniu oferowane przez dewelopera Nickel Development charakteryzują się wysokim standardem wykończenia oraz komfortem użytkowania. Mieszkanie w nich to czysta przyjemność. Wynika to między innymi z tego, że poznański deweloper dba o to, aby lokale były wykańczane przy zastosowaniu wyłącznie najlepszych materiałów budowalnych i aranżacyjnych.

Druga sprawa to przemyślany układ pomieszczeń. Pokoje i pozostałe pomieszczenia zostały rozlokowane w taki sposób, aby mieszkanie było maksymalnie funkcjonalne, a przebywanie w nim wygodne.

Nickel Development posiada w swojej ofercie mieszkania w Poznaniu:

 • z kuchnią,
 • z aneksem kuchennym.

Każde z tych rozwiązań posiada swoje zalety oraz wady, dlatego deweloper zadbał o to, aby klienci mieli możliwość wyboru rozwiązania, które będzie dla nich najwygodniejsze.

Wyszukaj mieszkanie →

Mieszkania na Grunwaldzie w standardzie pod klucz

Nickel Development oferuje również mieszkania pod klucz. To bardzo wygodna opcja. Klient, który z niej skorzysta otrzyma lokal gotowy do natychmiastowego zamieszkania. To deweloper zadba o jego kompleksowe wykończenie. Klient nic nie będzie musiał robić w tym zakresie.

Usługa wykończenia mieszkania pod klucz proponowana przez poznańskiego dewelopera jest kompleksowa. Obejmuje ona:

 • przygotowanie profesjonalnego projektu wykonania,
 • fachowy nadzór nad prowadzonymi pracami,
 • wykonanie prac przez sprawdzonych fachowców,
 • posprzątanie po zakończonych pracach.

To idealna opcja dla osób, które nie chcą lub nie mają czasu na przeprowadzenie remontu we własnym zakresie.

Lokale mogą zostać wykończone w jednym z zaproponowanych przez dewelopera stylów. To jednak nie wszystko. Firma oferuje również możliwość wykonania projektu aranżacji na indywidualne życzenie klienta, zgodnie z jego indywidualnymi preferencjami oraz pomysłami.

Nickel Development - komfortowe mieszkania w Poznaniu dla każdego

Nickel Development posiada w swojej ofercie nowe mieszkania na sprzedaż dla każdego. Nieruchomości od tego poznańskiego dewelopera to doskonała propozycja dla: rodzin, par lub singli.

Wynika to między innymi z tego, że firma oferuje lokale o bardzo zróżnicowanym metrażu oraz różnej liczbie pomieszczeń. Deweloper posiada w swojej ofercie mieszkania w Poznaniu:

 • kawalerki,
 • 2-pokojowe,
 • 3-pokojowe,
 • 4-pokojowe.

Lokale i osiedla budowane przez Nickel Development posiadają liczne udogodnienia. W ofercie dewelopera znajdziemy między innymi mieszkania:

 • z ogrodem,
 • z balkonem,
 • z tarasem,
 • z parkingiem,
 • z komórką lokatorską,
 • z rowerownią.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Doradzamy przy wyborze mieszkania. Pomagamy w doborze odpowiedniego źródła finansowania.

Nowe mieszkania na Grunwaldzie i w innych częściach Poznania bez pośredników

Nieruchomości na poznańskim Grunwaldzie, oraz te znajdujące się w wielu innych lokalizacjach, można kupić bezpośrednio od dewelopera. To bardzo ważne, ponieważ dzięki temu można sporo zaoszczędzić. Kupując nieruchomość bez pośredników eliminujemy dodatkowe koszty w postaci prowizji dla pośrednika.

Bezpłatne doradztwo kredytowe dla klientów Nickel Development

Nickel Development współpracuje z niezależnymi doradcami kredytowymi. Dzięki temu wszyscy klienci poznańskiego dewelopera mają zapewnione bezpłatne doradztwo w zakresie kredytów hipotecznych, w tym pomoc w przygotowaniu wniosku o kredyt.