Deweloper Nickel Development Poznań
PREMIERA - ZBROJOWA

Kawalerki na Sprzedaż Poznań

Nickel Development proponuje nowe mieszkania jednopokojowe w Poznaniu na sprzedaż. Inwestycje to nowoczesne i funkcjonalne kawalerki. Można je kupić bezpośrednio od dewelopera, bez zbędnych formalności i w korzystnej cenie. Mieszkania zostały usytuowane w miejscach, z których wszyscy mieszkańcy mają bezpośredni dostęp do komunikacji miejskiej, infrastruktury drogowej, czy też zielonych terenów rekreacyjnych.

Każda kawalerka, jaką firma oferuje w Poznaniu została nowocześnie zaprojektowana oraz wykończona przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Dodatkowo, istnieje możliwość urządzenia mieszkania pod klucz.


Komfort i wygoda - kawalerka w Poznaniu

Przyszli mieszkańcy osiedli z pewnością będą zadowoleni ze standardu mieszkalnego oraz zapewnionego im bezpieczeństwa. Mieszkania jednopokojowe posiadają takie udogodnienia jak:

  • miejsca parkingowe na osiedlu,

  • komórki lokatorskie,

  • windy,

  • hale garażowe.

Wyszukaj mieszkanie →


Mieszkania dla singli - opcja pod klucz

Nowe mieszkania w Poznaniu, pochodzące od renomowanego dewelopera, będą idealnym lokum dla singla. Dla osób, które nie mają czasu lub ochoty na urządzanie mieszkania krok po kroku, mogą pomyśleć o wersji mieszkania pod klucz. Wtedy wykończenie apartamentu zostaje przekazane zespołowi profesjonalnych i doświadczonych architektów, którzy urządzają lokum według potrzeb i instrukcji klienta. Kawalerki w Poznaniu wyróżniają się pod względem oryginalnego projektu, nowoczesnego designu i podwyższonego standardu mieszkalnego.

Firma Nickel Development w swojej ofercie posiada także mieszkania:

Pewne zakupy u zaufanego dewelopera

Nickel Development jest doświadczonym liderem na rynku mieszkaniowym w Wielkopolsce. O profesjonalizme dewelopera świadczą chociażby uzyskane wyróżnienia i nagrody, a także pozytywne opinie klientów.

Grupa Nickel
Naszą siłą jest Synergia

Nickel Development istnieje już od 1998 roku. Od tego czasu tworzymy domy i mieszkania w Poznaniu oraz poza rodzimą Wielkopolską. Wiedza, jaką od lat gromadzimy, pozwala nam z każdą nową inwestycją wdrażać coraz doskonalsze rozwiązania budowlane i funkcjonalne. Naszym atutem są pasja i zaangażowanie. Pragniemy tworzyć dla Państwa niezwykłe miejsca, w których po prostu wygodnie się żyje. Chcąc osiągnąć ten cel, wybieramy tylko najlepsze lokalizacje. Na wybudowanych przez nas osiedlach dbamy o infrastrukturę oraz zieleń. Przy realizacji projektów współpracujemy z renomowanymi pracowniami architektonicznymi, ponieważ chcemy, by nasze inwestycje były dla Państwa oraz dla nas powodem do dumy. Układy funkcjonalne naszych mieszkań dają komfort i pozwalają optymalnie zaaranżować przestrzeń. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, nieustannie poszerzamy wachlarz naszych usług. Dlatego obok komfortowych mieszkań, oferujemy bezpłatne usługi doradztwa kredytowego, biorąc na siebie wszelkie formalności. Wykańczamy także Państwa mieszkania pod klucz, według najnowszych światowych trendów. Wybierając nas, wybieracie Państwo dom, do którego chętnie będziecie wracać.

Jesteśmy częścią grupy kapitałowej Nickel.

Bądź na bieżąco

Biuro sprzedaży mieszkań

Nickel Development
ul. Piątkowska 110, 60-649 Poznań

pon - pt 8:00 do 17:00

 

Napisz do nas