Deweloper Nickel Development Poznań
APARTAMENTY NAD MORZEM

Kawalerki na Sprzedaż Poznań

Nickel Development proponuje nowe mieszkania jednopokojowe w Poznaniu na sprzedaż. Inwestycje to nowoczesne i funkcjonalne kawalerki. Można je kupić bezpośrednio od dewelopera, bez zbędnych formalności i w korzystnej cenie. Mieszkania zostały usytuowane w miejscach, z których wszyscy mieszkańcy mają bezpośredni dostęp do komunikacji miejskiej, infrastruktury drogowej, czy też zielonych terenów rekreacyjnych.

Każda kawalerka, jaką firma oferuje w Poznaniu została nowocześnie zaprojektowana oraz wykończona przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Dodatkowo, istnieje możliwość urządzenia mieszkania pod klucz.


Komfort i wygoda - kawalerka w Poznaniu

Przyszli mieszkańcy osiedli z pewnością będą zadowoleni ze standardu mieszkalnego oraz zapewnionego im bezpieczeństwa. Mieszkania jednopokojowe posiadają takie udogodnienia jak:

  • miejsca parkingowe na osiedlu,

  • komórki lokatorskie,

  • windy,

  • hale garażowe.

Wyszukaj mieszkanie →


Mieszkania dla singli - opcja pod klucz

Nowe mieszkania w Poznaniu, pochodzące od renomowanego dewelopera, będą idealnym lokum dla singla. Dla osób, które nie mają czasu lub ochoty na urządzanie mieszkania krok po kroku, mogą pomyśleć o wersji mieszkania pod klucz. Wtedy wykończenie apartamentu zostaje przekazane zespołowi profesjonalnych i doświadczonych architektów, którzy urządzają lokum według potrzeb i instrukcji klienta. Kawalerki w Poznaniu wyróżniają się pod względem oryginalnego projektu, nowoczesnego designu i podwyższonego standardu mieszkalnego.

Firma Nickel Development w swojej ofercie posiada także mieszkania:

Pewne zakupy u zaufanego dewelopera

Nickel Development jest doświadczonym liderem na rynku mieszkaniowym w Wielkopolsce. O profesjonalizme dewelopera świadczą chociażby uzyskane wyróżnienia i nagrody, a także pozytywne opinie klientów.