Deweloper Nickel Development Poznań
APARTAMENTY NAD MORZEM

Mieszkania dwupokojowe w Poznaniu na sprzedaż

Firma Nickel Development w swojej ofercie posiada nowe mieszkania dwupokojowe w Poznaniu na sprzedaż. Nieruchomości zostały zlokalizowane w Poznaniu tak, aby wszyscy mieszkańcy mieli możliwość szybkiego dotarcia do centrum miasta, dostępu do infrastruktury drogowej, komunikacji miejskiej, centrów handlowych i miejsc wypoczynkowych. Nowa inwestycja to mieszkania dwupokojowe, posiadające funkcjonalny układ pomieszczeń. Mieszkania można zakupić bez pośredników i zbędnych formalności. Każdy lokal został zaprojektowany w sposób komfortowy i wygodny dla mieszkańców. Nieruchomości dostępne są w korzystnych cenach. Istnieje możliwość wykończenia mieszkania pod klucz.

Mieszkania Piątkowo


Bezpieczeństwo i liczne udogodnienia

Ze względu na użycie wysokiej jakości materiałów niezbędnych do wykończenia każdego mieszkania na sprzedaż, jakie deweloper oferuje w Poznaniu, mieszkańcy mogą liczyć na podwyższony standard mieszkalny i liczne udogodnienia takie jak chociażby:

  • miejsca parkingowe na osiedlu,

  • komórki lokatorskie,

  • windy,

  • hale garażowe.

Wyszukaj mieszkanie →


Mieszkania pod klucz

Nickel Development oferuje klientom dwupokojowe mieszkania w Poznaniu w stanie surowym lub w wersji pod klucz. Jeżeli klient zdecyduje się na mieszkanie pod klucz, to wtedy jego urządzeniem w całości zajmą się architekci. Po skończeniu prac remontowych można się od razu wprowadzić.

Deweloper proponuje także nowe mieszkania w Poznaniu:

Kadra profesjonalistów i zadowolenie klientów

Deweloper współpracuje z zespołem fachowców, w skład których wchodzą architekci z wieloletnim doświadczeniem oraz niezależni doradcy finansowi. Pomogą się oni uporać z formalnościami dotyczącymi wniosku o kredyt. Nickel Development na rynku mieszkaniowym wyróżnia się wieloma pozytywnymi opiniami klientów, którzy korzystali z usług firmy.