Deweloper Nickel Development Poznań
PREMIERA - ZBROJOWA

Mieszkania dwupokojowe w Poznaniu na sprzedaż

Firma Nickel Development w swojej ofercie posiada nowe mieszkania dwupokojowe w Poznaniu na sprzedaż. Nieruchomości zostały zlokalizowane w Poznaniu tak, aby wszyscy mieszkańcy mieli możliwość szybkiego dotarcia do centrum miasta, dostępu do infrastruktury drogowej, komunikacji miejskiej, centrów handlowych i miejsc wypoczynkowych. Nowa inwestycja to mieszkania dwupokojowe, posiadające funkcjonalny układ pomieszczeń. Mieszkania można zakupić bez pośredników i zbędnych formalności. Każdy lokal został zaprojektowany w sposób komfortowy i wygodny dla mieszkańców. Nieruchomości dostępne są w korzystnych cenach. Istnieje możliwość wykończenia mieszkania pod klucz.

Mieszkania Piątkowo


Bezpieczeństwo i liczne udogodnienia

Ze względu na użycie wysokiej jakości materiałów niezbędnych do wykończenia każdego mieszkania na sprzedaż, jakie deweloper oferuje w Poznaniu, mieszkańcy mogą liczyć na podwyższony standard mieszkalny i liczne udogodnienia takie jak chociażby:

  • miejsca parkingowe na osiedlu,

  • komórki lokatorskie,

  • windy,

  • hale garażowe.

Wyszukaj mieszkanie →


Mieszkania pod klucz

Nickel Development oferuje klientom dwupokojowe mieszkania w Poznaniu w stanie surowym lub w wersji pod klucz. Jeżeli klient zdecyduje się na mieszkanie pod klucz, to wtedy jego urządzeniem w całości zajmą się architekci. Po skończeniu prac remontowych można się od razu wprowadzić.

Deweloper proponuje także nowe mieszkania w Poznaniu:

Kadra profesjonalistów i zadowolenie klientów

Deweloper współpracuje z zespołem fachowców, w skład których wchodzą architekci z wieloletnim doświadczeniem oraz niezależni doradcy finansowi. Pomogą się oni uporać z formalnościami dotyczącymi wniosku o kredyt. Nickel Development na rynku mieszkaniowym wyróżnia się wieloma pozytywnymi opiniami klientów, którzy korzystali z usług firmy.

Grupa Nickel
Naszą siłą jest Synergia

Nickel Development istnieje już od 1998 roku. Od tego czasu tworzymy domy i mieszkania w Poznaniu oraz poza rodzimą Wielkopolską. Wiedza, jaką od lat gromadzimy, pozwala nam z każdą nową inwestycją wdrażać coraz doskonalsze rozwiązania budowlane i funkcjonalne. Naszym atutem są pasja i zaangażowanie. Pragniemy tworzyć dla Państwa niezwykłe miejsca, w których po prostu wygodnie się żyje. Chcąc osiągnąć ten cel, wybieramy tylko najlepsze lokalizacje. Na wybudowanych przez nas osiedlach dbamy o infrastrukturę oraz zieleń. Przy realizacji projektów współpracujemy z renomowanymi pracowniami architektonicznymi, ponieważ chcemy, by nasze inwestycje były dla Państwa oraz dla nas powodem do dumy. Układy funkcjonalne naszych mieszkań dają komfort i pozwalają optymalnie zaaranżować przestrzeń. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, nieustannie poszerzamy wachlarz naszych usług. Dlatego obok komfortowych mieszkań, oferujemy bezpłatne usługi doradztwa kredytowego, biorąc na siebie wszelkie formalności. Wykańczamy także Państwa mieszkania pod klucz, według najnowszych światowych trendów. Wybierając nas, wybieracie Państwo dom, do którego chętnie będziecie wracać.

Jesteśmy częścią grupy kapitałowej Nickel.

Bądź na bieżąco

Biuro sprzedaży mieszkań

Nickel Development
ul. Piątkowska 110, 60-649 Poznań

pon - pt 8:00 do 17:00

 

Napisz do nas