Deweloper Nickel Development Poznań
APARTAMENTY NAD MORZEM

Mieszkania w stanie surowym Poznań

Nickel Development, doświadczony deweloper z Poznania, posiada w swojej ofercie zarówno mieszkania w stanie surowym (deweloperskim), jak i wykończone w standardzie pod klucz. Co to jest stan deweloperski? Dlaczego warto skorzystać z takiej oferty? Czy mieszkanie w stanie deweloperskim w Poznaniu od Nickel Development jest dla Ciebie dobrym rozwiązaniem?

Co to jest stan deweloperski mieszkania?

Mieszkanie deweloperskie to inaczej mieszkanie w stanie surowym. Oznacza to, że w lokalu nie zostały przeprowadzone prace wykończeniowe. Posiada on na przykład rozprowadzoną instalację elektryczną (gniazdka, łączniki itp.), przyłącza instalacji wodno-kanalizacyjnej, instalację grzewczą (grzejniki), jednak nie znajdziemy w nim armatury, pomalowanych ścian, paneli podłogowych czy płytek ceramicznych. To wszystko leży w gestii nabywcy nowego lokalu. Decydując się na zakup mieszkania w stanie deweloperskim musimy się więc liczyć z koniecznością przeprowadzenia remontu.

Warto jednak przy tej okazji zaznaczyć, że nie ma jednej definicji mieszkania w stanie surowym. To od dewelopera zależy, jakie elementy wykończenia znajdą się w nowym lokalu.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Doradzamy przy wyborze mieszkania. Pomagamy w doborze odpowiedniego źródła finansowania.

Zakup mieszkania w stanie deweloperskim w Poznaniu - dlaczego warto?

Jak widać, do mieszkania w stanie surowym nie możemy się od razu wprowadzić. Musimy je najpierw na własną rękę wyremontować. Na pierwszy rzut nie brzmi to może zbyt zachęcająco, jednak rozwiązanie takie ma całkiem sporo zalet. Dlaczego warto zdecydować się na zakup mieszkania w stanie deweloperskim w Poznaniu? Najważniejsze zalety takiego rozwiązania to:

  • niższa cena zakupu mieszkania,
  • możliwość wyboru dowolnych materiałów wykończeniowych,
  • pełna swoboda w aranżacji wnętrz,
  • możliwość dowolnego ułożenia armatury łazienkowej czy kuchennej.

Kup mieszkanie w stanie surowym i wykończ je po swojemu!

Zakup mieszkania w stanie surowym w Poznaniu to idealna propozycja dla osób, które chcą w stu procentach zdecydować o jego wykończeniu i aranżacji wnętrz. Korzystając z takiego rozwiązania to Ty sam zdecydujesz, czy wolisz panele podłogowe, płytki, a może parkiet. Będziesz mieć też pełną dowolność w zakresie koloru ścian i nie tylko. Twoje nowe mieszkanie będzie dokładnie takie, o jakim marzyłeś. W ofercie dewelopera Nickel Development znajdują się mieszkania w stanie surowym:

Nickel Development - mieszkania w stanie surowym w najlepszych lokalizacjach w Poznaniu

Nickel Development to ceniony deweloper, który jest znany między innymi z tego, że oferowane przez niego nowe mieszkania w Poznaniu odznaczają się niezwykle atrakcyjną lokalizacją. W ofercie dewelopera znajdują się mieszkania w stanie deweloperskim w takich atrakcyjnych lokalizacjach jak Ogrody, Sołacz, Malta, Jeżyce, Strzeszyn i wielu innych.

Nasze inwestycje