Deweloper Nickel Development Poznań
APARTAMENTY NAD MORZEM

Nieruchomości na sprzedaż w Poznaniu i okolicach

Nickel Development oferuje bezpośrednią sprzedaż nieruchomości w najlepszych lokalizacjach Poznania. Mamy wieloletnie doświadczenie w realizacji inwestycji mieszkaniowych, w ramach których przygotowujemy również nieruchomości komercyjne na sprzedaż. Dotychczas zrealizowaliśmy takie inwestycje mieszkaniowe jak Osiedle Księżnej Dąbrówki w gminie Dopiewo, Osiedle Botaniczna zlokalizowane na poznańskich Ogrodach, kompleks mieszkaniowy Warzelnia na Malcie oraz apartamentowce Wille Wodziczki na Sołaczu.

Oryginalne inwestycje mieszkaniowe

Przy realizacji naszych inwestycji wykorzystujemy funkcjonalne i oryginalne rozwiązania architektoniczne. Dodatkowo, wybieramy najbardziej atrakcyjne lokalizacje w Poznaniu oraz w okolicznych miejscowościach. Nasza oferta sprzedaży nieruchomości obejmuje również komfortowe mieszkania o podwyższonym standardzie. Jeśli jesteś zainteresowany inwestycją w nieruchomości, już dziś zapoznaj się w ofertą sprzedaży lokali oraz mieszkań! Koszt inwestycji jest uzależniony m.in od metrażu oraz lokalizacji.

Prowadzimy sprzedaż:

  • mieszkań dwupoziomowych,
  • willi miejskich o podwyższonym standardzie,
  • mieszkań w otwartym układzie

Nasze inwestycje

 

Planujesz inwestycje w lokale handlowe?

Jeśli planujesz inwestycje w nieruchomości komercyjne, zachęcamy do zapoznania się z ofertami sprzedaż lokali handlowo-usługowych, które znajdują się przy zrealizowanych przez Nickel Development inwestycjach. Oferujemy komfortowe lokale komercyjne w atrakcyjnych cenach, na osiedlach mieszkaniowych zlokalizowanych w najlepszych punktach Poznania.

Osiedle Botaniczna oraz Osiedle Księżnej Dąbrówki to najlepsze miejsce na prowadzenie:

  • sklepu spożywczego,
  • salonu kosmetycznego,
  • siedziby firmy,
  • oddziału banku.

Zachęcamy zapoznania się z pełną ofertą sprzedaży nieruchomości inwestycyjnych od Nickel Developement oraz ofertą sprzedaży mieszkań z rynku pierwotnego!

Sprawdź także:

Mieszkania PoznańMieszkania Grunwald Mieszkania Jeżyce Mieszkania Malta Mieszkania Ogrody Mieszkania SołaczMieszkania Dąbrówka