Deweloper Nickel Development Poznań
PREMIERA - ZBROJOWA

Nieruchomości na sprzedaż w Poznaniu i okolicach

Nickel Development oferuje bezpośrednią sprzedaż nieruchomości w najlepszych lokalizacjach Poznania. Mamy wieloletnie doświadczenie w realizacji inwestycji mieszkaniowych, w ramach których przygotowujemy również nieruchomości komercyjne na sprzedaż. Dotychczas zrealizowaliśmy takie inwestycje mieszkaniowe jak Osiedle Księżnej Dąbrówki w gminie Dopiewo, Osiedle Botaniczna zlokalizowane na poznańskich Ogrodach, kompleks mieszkaniowy Warzelnia na Malcie oraz apartamentowce Wille Wodziczki na Sołaczu.

Oryginalne inwestycje mieszkaniowe

Przy realizacji naszych inwestycji wykorzystujemy funkcjonalne i oryginalne rozwiązania architektoniczne. Dodatkowo, wybieramy najbardziej atrakcyjne lokalizacje w Poznaniu oraz w okolicznych miejscowościach. Nasza oferta sprzedaży nieruchomości obejmuje również komfortowe mieszkania o podwyższonym standardzie. Jeśli jesteś zainteresowany inwestycją w nieruchomości, już dziś zapoznaj się w ofertą sprzedaży lokali oraz mieszkań! Koszt inwestycji jest uzależniony m.in od metrażu oraz lokalizacji.

Prowadzimy sprzedaż:

  • mieszkań dwupoziomowych,
  • willi miejskich o podwyższonym standardzie,
  • mieszkań w otwartym układzie

Nasze inwestycje

 

Planujesz inwestycje w lokale handlowe?

Jeśli planujesz inwestycje w nieruchomości komercyjne, zachęcamy do zapoznania się z ofertami sprzedaż lokali handlowo-usługowych, które znajdują się przy zrealizowanych przez Nickel Development inwestycjach. Oferujemy komfortowe lokale komercyjne w atrakcyjnych cenach, na osiedlach mieszkaniowych zlokalizowanych w najlepszych punktach Poznania.

Osiedle Botaniczna oraz Osiedle Księżnej Dąbrówki to najlepsze miejsce na prowadzenie:

  • sklepu spożywczego,
  • salonu kosmetycznego,
  • siedziby firmy,
  • oddziału banku.

Zachęcamy zapoznania się z pełną ofertą sprzedaży nieruchomości inwestycyjnych od Nickel Developement oraz ofertą sprzedaży mieszkań z rynku pierwotnego!

Sprawdź także:

Mieszkania PoznańMieszkania Grunwald Mieszkania Jeżyce Mieszkania Malta Mieszkania Ogrody Mieszkania SołaczMieszkania Dąbrówka

Grupa Nickel
Naszą siłą jest Synergia

Nickel Development istnieje już od 1998 roku. Od tego czasu tworzymy domy i mieszkania w Poznaniu oraz poza rodzimą Wielkopolską. Wiedza, jaką od lat gromadzimy, pozwala nam z każdą nową inwestycją wdrażać coraz doskonalsze rozwiązania budowlane i funkcjonalne. Naszym atutem są pasja i zaangażowanie. Pragniemy tworzyć dla Państwa niezwykłe miejsca, w których po prostu wygodnie się żyje. Chcąc osiągnąć ten cel, wybieramy tylko najlepsze lokalizacje. Na wybudowanych przez nas osiedlach dbamy o infrastrukturę oraz zieleń. Przy realizacji projektów współpracujemy z renomowanymi pracowniami architektonicznymi, ponieważ chcemy, by nasze inwestycje były dla Państwa oraz dla nas powodem do dumy. Układy funkcjonalne naszych mieszkań dają komfort i pozwalają optymalnie zaaranżować przestrzeń. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, nieustannie poszerzamy wachlarz naszych usług. Dlatego obok komfortowych mieszkań, oferujemy bezpłatne usługi doradztwa kredytowego, biorąc na siebie wszelkie formalności. Wykańczamy także Państwa mieszkania pod klucz, według najnowszych światowych trendów. Wybierając nas, wybieracie Państwo dom, do którego chętnie będziecie wracać.

Jesteśmy częścią grupy kapitałowej Nickel.

Bądź na bieżąco

Biuro sprzedaży mieszkań

Nickel Development
ul. Piątkowska 110, 60-649 Poznań

pon - pt 8:00 do 17:00

 

Napisz do nas