Deweloper Nickel Development Poznań
PREMIERA - ZBROJOWA

Kawalerki Grunwald

Kawalerka na Grunwaldzie w Poznaniu od Nickel Development to propozycja dla osób, które oczekują od mieszkania wysokiego standardu i komfortu, ale nie tylko. Oferowane przez tego poznańskiego dewelopera mieszkania jednopokojowe zaspokoją potrzeby także tych klientów, dla których ważna jest atrakcyjna lokalizacja nieruchomości. Atrakcyjna, czyli taka, która z jednej strony umożliwia dogodny dojazd do centrum miasta, z drugiej zapewnia dostęp do terenów zielonych oraz obiektów sportowo-rekreacyjnych.

Grunwald - dzielnica o bardzo dobrze rozwiniętej sieci komunikacji publicznej

Nowe mieszkania na Grunwaldzie to doskonała propozycja dla osób mobilnych, które muszą na przykład codziennie dojeżdżać do pracy lub szkoły znajdującej się w innej części Poznania. Grunwald odznacza się bowiem tym, że posiada bardzo dobrze rozwiniętą sieć komunikacji publicznej. Dotyczy to zarówno linii tramwajowych, jak i autobusowych.

Osobom, które często podróżują samolotami spodoba się zapewne fakt, że mieszkanie w tej części Poznania umożliwia szybki i łatwy dojazd na Ławicę, gdzie znajduje się port lotniczy. Dotarcie na lotnisko zajmuje naprawdę niewiele czasu, czy to samochodem, czy autobusem komunikacji publicznej.

Kawalerka na poznańskim Grunwaldzie - gdzie można spędzać wolny czas?

Mieszkanie deweloperskie na Grunwaldzie od Nickel Development z całą pewnością przypadnie do gustu osobom, które aktywnie spędzają swój wolny czas. W tej części miasta znajdują się takie atrakcje, jak na przykład:

 • Palmiarnia Poznańska i park wokół niej,
 • Park Górczyński,
 • Lasek Marceliński.

To idealne miejsca do spacerowania, biegania czy uprawiania nordic walking.

Na terenie dzielnicy znajdują się również forty wchodzące w skład Twierdzy Poznań. To nie lada gratka dla wszystkich miłośników fortyfikacji.

Kawalerka na Grunwaldzie w standardzie pod klucz

Mieszkania jednopokojowe na Grunwaldzie od dewelopera Nickel Development są dostępne w wersji pod klucz. Jakie są zalety zakupu mieszkania pod klucz? Największym plusem takiego rozwiązania jest to, że klient otrzymuje lokal, do którego można się od razu wprowadzić. Klient nie musi się martwić żadnymi remontami. Wszelkie prace remontowe i wykończeniowe leżą po stronie dewelopera.

Komfortowe mieszkania z rynku pierwotnego dla każdego

Kawalerki to w głównej mierze mieszkania dla singli. Nickel Development posiada jednak w swojej ofercie lokale na sprzedaż o większym metrażu:

 • 2-pokojowe,
 • 3-pokojowe,
 • 4-pokojowe.

Apartamenty i mieszkania w Poznaniu 2-, 3- i 4-pokojowe to doskonała propozycja dla par i rodzin, a także singli, którzy potrzebują więcej przestrzeni. Nickel Development oferuje lokale z:

 • aneksem kuchennym,
 • osobną kuchnią,
 • balkonem,
 • tarasem,
 • ogrodem.
Grupa Nickel
Naszą siłą jest Synergia

Nickel Development istnieje już od 1998 roku. Od tego czasu tworzymy domy i mieszkania w Poznaniu oraz poza rodzimą Wielkopolską. Wiedza, jaką od lat gromadzimy, pozwala nam z każdą nową inwestycją wdrażać coraz doskonalsze rozwiązania budowlane i funkcjonalne. Naszym atutem są pasja i zaangażowanie. Pragniemy tworzyć dla Państwa niezwykłe miejsca, w których po prostu wygodnie się żyje. Chcąc osiągnąć ten cel, wybieramy tylko najlepsze lokalizacje. Na wybudowanych przez nas osiedlach dbamy o infrastrukturę oraz zieleń. Przy realizacji projektów współpracujemy z renomowanymi pracowniami architektonicznymi, ponieważ chcemy, by nasze inwestycje były dla Państwa oraz dla nas powodem do dumy. Układy funkcjonalne naszych mieszkań dają komfort i pozwalają optymalnie zaaranżować przestrzeń. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, nieustannie poszerzamy wachlarz naszych usług. Dlatego obok komfortowych mieszkań, oferujemy bezpłatne usługi doradztwa kredytowego, biorąc na siebie wszelkie formalności. Wykańczamy także Państwa mieszkania pod klucz, według najnowszych światowych trendów. Wybierając nas, wybieracie Państwo dom, do którego chętnie będziecie wracać.

Jesteśmy częścią grupy kapitałowej Nickel.

Bądź na bieżąco

Biuro sprzedaży mieszkań

Nickel Development
ul. Piątkowska 110, 60-649 Poznań

pon - pt 8:00 do 17:00

 

Napisz do nas