Deweloper Nickel Development Poznań
PREMIERA - KOŁOBRZEG

Mieszkania na sprzedaż na Malcie w Poznaniu

Mieszkanie od dewelopera – komfortowe rozwiązanie

Warzelnia to unikalna poznańska inwestycja mieszkaniowa na Malcie w Poznaniu – oferujemy sprzedaż apartamentów, mieszkań oraz willi miejskich o wysokim standardzie. Nieruchomości Nickel Development spełnią oczekiwania najbardziej wymagających, dzięki mieszkaniom w standardzie pod klucz. Koszt wykończenia mieszkania zależy m.in od metrażu oraz zastosowanych materiałów. W samym sercu miasta możemy przygotować dla Ciebie oryginalne miejsce, gdzie poczujesz się jak w domu!
 

Niepowtarzalne mieszkania z rynku pierwotnego

Nowe mieszkania i apartamenty zlokalizowane w pobliżu Malty to najlepsza przestrzeń – oprócz oryginalnego projektu architektonicznego budynków, Nickel Development zadbał o to, aby w każdym mieszkaniu znalazły się:

  • zewnętrzne rolety
  • centralny odkurzacz
  • system alarmowy
  • klimatyzacja
  • duże okna, wysokie pomieszczenia, ceglane elewacje, powierzchnie nawet ponad 100m2

Planujesz zakup mieszkania?

Dla Mieszkańców Warzelni zajmujemy się projektowaniem i wdrażaniem rozwiązań z zakresu inteligentnego domu. Nowe mieszkania od dewelopera Nickel Development to jedyna taka oferta na poznańskim rynku nieruchomości, dostępna w atrakcyjnej cenie. Mieszkania i apartamenty znajdują się przy ulicy Majkowskiego w bliskiej okolicy jeziora Maltańskiego.

Zobacz także mieszkania w Dąbrówce, na Grunwaldzie, Sołaczu, Jeżycach i Ogrodach.

Grupa Nickel
Naszą siłą jest Synergia

Nickel Development to firma rodzinna, która istnieje już od 1998 roku. Od tego czasu tworzymy domy i mieszkania w Poznaniu oraz poza rodzimą Wielkopolską. Wiedza, jaką od lat gromadzimy, pozwala nam z każdą nową inwestycją wdrażać coraz doskonalsze rozwiązania budowlane i funkcjonalne. Naszym atutem są pasja i zaangażowanie. Pragniemy tworzyć dla Państwa niezwykłe miejsca, w których po prostu wygodnie się żyje. Chcąc osiągnąć ten cel, wybieramy tylko najlepsze lokalizacje. Na wybudowanych przez nas osiedlach dbamy o infrastrukturę oraz zieleń. Przy realizacji projektów współpracujemy z renomowanymi pracowniami architektonicznymi, ponieważ chcemy, by nasze inwestycje były dla Państwa oraz dla nas powodem do dumy. Układy funkcjonalne naszych mieszkań dają komfort i pozwalają optymalnie zaaranżować przestrzeń. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, nieustannie poszerzamy wachlarz naszych usług. Dlatego obok komfortowych mieszkań, oferujemy bezpłatne usługi doradztwa kredytowego, biorąc na siebie wszelkie formalności. Wykańczamy także Państwa mieszkania pod klucz, według najnowszych światowych trendów. Wybierając nas, wybieracie Państwo dom, do którego chętnie będziecie wracać.

Jesteśmy częścią grupy kapitałowej Nickel.

Bądź na bieżąco

Biuro sprzedaży mieszkań

Nickel Development
ul. Piątkowska 110, 60-649 Poznań

pon - pt 8:00 do 17:00

sobota od 10:00 do 14:00

Telefon: +48 61 639 76 50

Napisz do nas