Deweloper Nickel Development Poznań
PREMIERA - KOŁOBRZEG

Mieszkania na sprzedaż na Ogrodach w Poznaniu

Planujesz zakup mieszkania na Ogrodach w Poznaniu? Nowe mieszkania na sprzedaż na Ogrodach w Poznaniu dla najbardziej wymagających oferuje firma Nickel Development. Podwyższony standard wykończenia i nietuzinkowa architektura to największe zalety naszych inwestycji. Tanie mieszkania pod Poznaniem nie spełniają Twoich oczekiwań? Wybierz Osiedle Botaniczna od dewelopera Nickel Development i stwórz odpowiednią przestrzeń dla siebie.

 

Zamieszkaj na Osiedlu Botaniczna

Oferujemy mieszkania deweloperskie na sprzedaż w atrakcyjnych cenach, które znajdują się na Ogrodach, m.in.:

  • dwupokojowe z aneksem kuchennym,
  • trzypokojowe z oddzielną kuchnią,
  • czteropokojowe, przygotowanych z myślą o większych rodzinach.

Nasza oferta obejmuje również sprzedaż nieruchomości z przeznaczeniem handlowo-usługowym oraz apartamentów o podwyższonym standardzie.
 

Ciesz się najlepszą lokalizacja

Wolisz, aby okna Twojej sypialni były skierowane na Ogród Botaniczny czy panoramę miasta? Z nami zawsze masz możliwość wyboru. Dodatkowym atutem naszej inwestycji są najlepsze rozwiązania w zakresie układu mieszkań. Przyszłym Mieszkańcom Osiedla Botaniczna w bliskim sąsiedztwie centrum Poznania oferujemy mieszkania w standardzie pod klucz. Koszt wykończenia mieszkania zależy m.in od metrażu oraz materiałów. 

 

Wille Wodziczki – kameralne apartamenty

Wille Wodziczki na Sołaczu to nowa kameralna inwestycja mieszkaniowa składająca się z 35 apartamentów 1, 2, 3 i 4-pokojowych o powierzchni od 28 do 106 m² blisko Ogrodów. Jej niewątpliwym atutem jest atrakcyjna lokalizacja w jednej z najbardziej prestiżowych części Poznania. Na terenie Sołacza znajdują się liczne tereny zielone oraz rozbudowana infrastruktura sportowa, na przykład Park Sołacki, Parki Wodziczki, kompleks na Golęcinie.

Luksusowe mieszkania na Sołaczu w standardzie pod klucz

Wille Wodziczki stylizowane są na architekturę okresu międzywojennego. Apartamenty wyróżniają się wysokim standardem wykończenia. Są nie tylko komfortowe i wygodne, ale także funkcjonalne. Mieszkania deweloperskie od Nickel Development dostępne są w standardzie pod  klucz.

Zobacz także mieszkania w Dąbrówce, na Grunwaldzie, Sołaczu, Jeżycach i Malcie.

Grupa Nickel
Naszą siłą jest Synergia

Nickel Development to firma rodzinna, która istnieje już od 1998 roku. Od tego czasu tworzymy domy i mieszkania w Poznaniu oraz poza rodzimą Wielkopolską. Wiedza, jaką od lat gromadzimy, pozwala nam z każdą nową inwestycją wdrażać coraz doskonalsze rozwiązania budowlane i funkcjonalne. Naszym atutem są pasja i zaangażowanie. Pragniemy tworzyć dla Państwa niezwykłe miejsca, w których po prostu wygodnie się żyje. Chcąc osiągnąć ten cel, wybieramy tylko najlepsze lokalizacje. Na wybudowanych przez nas osiedlach dbamy o infrastrukturę oraz zieleń. Przy realizacji projektów współpracujemy z renomowanymi pracowniami architektonicznymi, ponieważ chcemy, by nasze inwestycje były dla Państwa oraz dla nas powodem do dumy. Układy funkcjonalne naszych mieszkań dają komfort i pozwalają optymalnie zaaranżować przestrzeń. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, nieustannie poszerzamy wachlarz naszych usług. Dlatego obok komfortowych mieszkań, oferujemy bezpłatne usługi doradztwa kredytowego, biorąc na siebie wszelkie formalności. Wykańczamy także Państwa mieszkania pod klucz, według najnowszych światowych trendów. Wybierając nas, wybieracie Państwo dom, do którego chętnie będziecie wracać.

Jesteśmy częścią grupy kapitałowej Nickel.

Bądź na bieżąco

Biuro sprzedaży mieszkań

Nickel Development
ul. Piątkowska 110, 60-649 Poznań

pon - pt 8:00 do 17:00

sobota od 10:00 do 14:00

Telefon: +48 61 639 76 50

Napisz do nas