Deweloper Nickel Development Poznań
PREMIERA - KOŁOBRZEG

Mieszkania na sprzedaż na Jeżycach w Poznaniu

Planujesz zakup mieszkania z rynku pierwotnego na poznańskich Jeżycach? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań o zróżnicowanym metrażu oraz apartamentów o podwyższonym standardzie na Osiedlu Botaniczna. Inwestycja została zrealizowana w pobliżu zielonych terenów, Ogrodu Botanicznego oraz Jeziora Rusałka.

 

Dlaczego warto zamieszkać na Osiedlu Botaniczna?

Mieszkania na Jeżycach i w okolicach cieszą się dużą popularnością, dzięki doskonałej lokalizacji. Na Osiedlu Botaniczna prowadzimy sprzedaż komfortowych mieszkań o zróżnicowanym rozkładzie pomieszczeń. Inwestycja położona jest w wokół zielonych terenów rekreacyjnych, ścieżek rowerowych oraz przy węzłach komunikacyjnych. Mieszkańcy Osiedla mogą skorzystać również z komunikacji miejskiej, aby dojechać do centrum miasta.
 

Szeroki wybór mieszkań

Oferujemy apartamenty oraz mieszkania deweloperskie na sprzedaż w atrakcyjnych cenach zlokalizowanych w pobliżu Jeżyc. Na Osiedlu Botaniczna znajdziesz:

  • kawalerki,
  • mieszania dwupokojowe,
  • mieszkania trzypokojowe,
  • apartamenty o podwyższonym standardzie.

W pobliżu poznańskich Jeżyc prowadzi również sprzedaż nieruchomości – oferujemy lokale z przeznaczeniem handlowo-usługowym. Koszt zakupu lokalu mieszkalnego i komercyjnego zależy m.in od metrażu.

 

Wille Wodziczki

Wille Wodziczki to nowe luksusowe mieszkania zlokalizowane w jednej z najbardziej prestiżowych części Poznania niedaleko Jeżyc. Apartamenty na Sołaczu wyróżniają się nie tylko sąsiedztwem licznych terenów zielonych, ale także dobrą komunikacją z centrum miasta. Z jednej strony mieszkańcy Willi Wodziczki mają zapewniony dostęp do takich atrakcji jak Park Sołacki, Golęcin czy Cytadela, z drugiej mogą szybko dojechać na przykład na Stary Rynek. 

Nowe apartamenty na wzór budownictwa międzywojennego

Inwestycja od dewelopera Nickel Development składa się z 35 komfortowych mieszkań 1, 2, 3 i 4-pokojowych o powierzchni od 28 do 106 m². Architektura budynków nawiązuje do wzorców budownictwa okresu międzywojennego. Mieszkania z rynku pierwotnego na Sołaczu dostępne są w standardzie pod klucz.

Zobacz także mieszkania w Dąbrówce, na Grunwaldzie, Sołaczu, Malcie i Ogrodach.

Grupa Nickel
Naszą siłą jest Synergia

Nickel Development to firma rodzinna, która istnieje już od 1998 roku. Od tego czasu tworzymy domy i mieszkania w Poznaniu oraz poza rodzimą Wielkopolską. Wiedza, jaką od lat gromadzimy, pozwala nam z każdą nową inwestycją wdrażać coraz doskonalsze rozwiązania budowlane i funkcjonalne. Naszym atutem są pasja i zaangażowanie. Pragniemy tworzyć dla Państwa niezwykłe miejsca, w których po prostu wygodnie się żyje. Chcąc osiągnąć ten cel, wybieramy tylko najlepsze lokalizacje. Na wybudowanych przez nas osiedlach dbamy o infrastrukturę oraz zieleń. Przy realizacji projektów współpracujemy z renomowanymi pracowniami architektonicznymi, ponieważ chcemy, by nasze inwestycje były dla Państwa oraz dla nas powodem do dumy. Układy funkcjonalne naszych mieszkań dają komfort i pozwalają optymalnie zaaranżować przestrzeń. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, nieustannie poszerzamy wachlarz naszych usług. Dlatego obok komfortowych mieszkań, oferujemy bezpłatne usługi doradztwa kredytowego, biorąc na siebie wszelkie formalności. Wykańczamy także Państwa mieszkania pod klucz, według najnowszych światowych trendów. Wybierając nas, wybieracie Państwo dom, do którego chętnie będziecie wracać.

Jesteśmy częścią grupy kapitałowej Nickel.

Bądź na bieżąco

Biuro sprzedaży mieszkań

Nickel Development
ul. Piątkowska 110, 60-649 Poznań

pon - pt 8:00 do 17:00

sobota od 10:00 do 14:00

Telefon: +48 61 639 76 50

Napisz do nas