Deweloper Nickel Development Poznań
PREMIERA - PIĄTKOWO

Mieszkania na sprzedaż na Sołaczu w Poznaniu

Deweloper Nickel Development posiada w swojej ofercie między innymi nowe apartamenty na Sołaczu w Poznaniu. Jedną z największych zalet inwestycji jest atrakcyjna lokalizacja. Sołacz to jedna z najbardziej prestiżowych części Poznania, charakteryzująca się sąsiedztwem licznych terenów zielonych. W pobliżu naszych luksusowych mieszkań deweloperskich znajduje się Park Sołacki, Cytadela, Rusałka, Ogród Dendrologiczny czy Park Wodziczki.

 

Atrakcyjna lokalizacja nowych mieszkań

Apartamenty sąsiadują nie tylko z licznymi terenami zielonymi, ale także obiektami i infrastrukturą sportową, na przykład kompleksem na Golęcinie. Ich lokalizacja daje ogromne możliwości jeśli chodzi o spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu.

Sołacz jest dobrze skomunikowany z pozostałymi częściami miasta. Dojazd do centrum, samochodem lub komunikacją miejską, zajmuje niewiele czasu. To także idealna lokalizacja dla rowerzystów. Liczne ścieżki umożliwiają bezproblemowe poruszanie się po dzielnicy rowerem.

 

Apartamenty w stylu międzywojennym – alternatywa dla bloków

Oferowane przez nas mieszkania na sprzedaż są idealnie wkomponowane w pozostałą zabudowę dzielnicy. Architektura budynków w ramach Willi Wodziczki nawiązuje do okresu międzywojennego. Naszym celem było wtopienie nieruchomości w otoczenie, tak aby nie burzyła unikalnego charakteru Sołacza. Wille Wodziczki to interesująca alternatywa dla wszechobecnych bloków.

W naszej ofercie znajdują się apartamenty 1, 2, 3 i 4-pokojowe o powierzchni od 28 do 106 m². To lokale o wysokim standardzie dla osób wymagających, ceniących wygodę oraz komfort. Do ich wykończenia wykorzystano najwyższej jakości materiały. Mieszkania z rynku pierwotnego od Nickel Development posiadają:

  • ogrzewanie kanałowe w salonach,
  • trzyszybowe okna,
  • rolety w każdym oknie,
  • videofony,
  • kamienne parapety,
  • kompozyt drewna na tarasach.

Wyjątkowym stylem wyróżniają się nie tylko same mieszkania, ale także części wspólne. Zamiast tradycyjnych klatek schodowych, Wille Wodziczki posiadają luksusowe strefy wejściowe urządzone w stylu art deco.

 

Całodobowa ochrona posesji

Inwestycja jest zamknięta i monitorowana. Na jej terenie mieści się całodobowa dyżurka ochrony. Dodatkowo na posesji znajduje się ogrodzony, niedostępny dla osób z zewnątrz, plac zabaw. Wszystko to powoduje, że mieszkańcy Willi Wodziczki mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo.

 

Bezpłatne doradztwo kredytowe

Osoby zainteresowane zakupem mieszkania z rynku pierwotnego na Sołaczu zachęcamy do skorzystania z usług naszych profesjonalnych doradców kredytowych. Pomogą oni Państwu wybrać najlepszą ofertę kredytową oraz odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące ceny i kosztów zakupu nowego mieszkania. Ich usługi są bezpłatne.

Grupa Nickel
Naszą siłą jest Synergia

Nickel Development to firma rodzinna, która istnieje już od 1998 roku. Od tego czasu tworzymy domy i mieszkania w Poznaniu oraz poza rodzimą Wielkopolską. Wiedza, jaką od lat gromadzimy, pozwala nam z każdą nową inwestycją wdrażać coraz doskonalsze rozwiązania budowlane i funkcjonalne. Naszym atutem są pasja i zaangażowanie. Pragniemy tworzyć dla Państwa niezwykłe miejsca, w których po prostu wygodnie się żyje. Chcąc osiągnąć ten cel, wybieramy tylko najlepsze lokalizacje. Na wybudowanych przez nas osiedlach dbamy o infrastrukturę oraz zieleń. Przy realizacji projektów współpracujemy z renomowanymi pracowniami architektonicznymi, ponieważ chcemy, by nasze inwestycje były dla Państwa oraz dla nas powodem do dumy. Układy funkcjonalne naszych mieszkań dają komfort i pozwalają optymalnie zaaranżować przestrzeń. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, nieustannie poszerzamy wachlarz naszych usług. Dlatego obok komfortowych mieszkań, oferujemy bezpłatne usługi doradztwa kredytowego, biorąc na siebie wszelkie formalności. Wykańczamy także Państwa mieszkania pod klucz, według najnowszych światowych trendów. Wybierając nas, wybieracie Państwo dom, do którego chętnie będziecie wracać.

Jesteśmy częścią grupy kapitałowej Nickel.

Bądź na bieżąco

Biuro sprzedaży mieszkań

Nickel Development
ul. Piątkowska 110, 60-649 Poznań

pon - pt 8:00 do 17:00

sobota od 10:00 do 14:00

Telefon: +48 61 639 76 50

Napisz do nas