Deweloper Nickel Development Poznań
PREMIERA - KOŁOBRZEG

Mieszkania na sprzedaż na Grunwaldzie w Poznaniu

Nickel Development oferuje nowe mieszkania na sprzedaż zlokalizowane w pobliżu Grunwaldu w Poznaniu. Osiedle Botaniczna to kompleks mieszkaniowy, który wyróżnia się na tle innych nieruchomości, dzięki zastosowaniu oryginalnych rozwiązań. Projekt powstał przy współpracy z pracownią projektową Insomia. Prowadzimy sprzedaż mieszkań i apartamentów o zróżnicowanym układzie oraz metrażu.
 

Szeroki wybór mieszkań oraz apartamentów

Oferta obejmuje apartamenty o podwyższonym standardzie oraz mieszkania z rynku pierwotnego, m.in.:

  • kawalerki,
  • mieszkania dwupokojowe,
  • mieszkania trzypokojowe,
  • mieszkania czteropokojowe.

W ramach realizacji inwestycji zadbaliśmy o zagospodarowanie pobliskiego terenu. Lokalizacja Osiedla pozwala na dogodny dojazd do centrum miasta. Osiedle Botaniczna znajduje się bezpośrednio przy Ogrodzie Botanicznym oraz Jeziorze Rusałka.
 

Atrakcyjna lokalizacja i wykończenie pod klucz

Mieszkania na Grunwaldzie w Poznaniu cieszą się dużą popularnością wśród osób planujących zakup mieszkania. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań deweloperskich w atrakcyjnych cenach za metr kwadratowy od zaufanego dewelopera na rynku.

Oferujemy również wykończenie mieszkań w standardzie pod klucz. Zapewniamy szeroki wybór materiałów, przygotowanie projektu oraz nadzór nad jego realizacją. Koszt wykończenia mieszkania zależy m.in od metrażu oraz zastosowanych materiałów. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Nickel Development!

Zobacz także mieszkania w Dąbrówce, na Sołaczu, Jeżycach, Malcie i Ogrodach.

Grupa Nickel
Naszą siłą jest Synergia

Nickel Development to firma rodzinna, która istnieje już od 1998 roku. Od tego czasu tworzymy domy i mieszkania w Poznaniu oraz poza rodzimą Wielkopolską. Wiedza, jaką od lat gromadzimy, pozwala nam z każdą nową inwestycją wdrażać coraz doskonalsze rozwiązania budowlane i funkcjonalne. Naszym atutem są pasja i zaangażowanie. Pragniemy tworzyć dla Państwa niezwykłe miejsca, w których po prostu wygodnie się żyje. Chcąc osiągnąć ten cel, wybieramy tylko najlepsze lokalizacje. Na wybudowanych przez nas osiedlach dbamy o infrastrukturę oraz zieleń. Przy realizacji projektów współpracujemy z renomowanymi pracowniami architektonicznymi, ponieważ chcemy, by nasze inwestycje były dla Państwa oraz dla nas powodem do dumy. Układy funkcjonalne naszych mieszkań dają komfort i pozwalają optymalnie zaaranżować przestrzeń. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, nieustannie poszerzamy wachlarz naszych usług. Dlatego obok komfortowych mieszkań, oferujemy bezpłatne usługi doradztwa kredytowego, biorąc na siebie wszelkie formalności. Wykańczamy także Państwa mieszkania pod klucz, według najnowszych światowych trendów. Wybierając nas, wybieracie Państwo dom, do którego chętnie będziecie wracać.

Jesteśmy częścią grupy kapitałowej Nickel.

Bądź na bieżąco

Biuro sprzedaży mieszkań

Nickel Development
ul. Piątkowska 110, 60-649 Poznań

pon - pt 8:00 do 17:00

sobota od 10:00 do 14:00

Telefon: +48 61 639 76 50

Napisz do nas