Deweloper Nickel Development Poznań
APARTAMENTY NAD MORZEM
Przejdź do strony: Nickel Development

Co nas wyróżnia?

Sposób myślenia o produkcie

Od początku działalności opieraliśmy swoje projekty na trzech współgrających wartościach: lokalizacji, architekturze i na produkcie, jakim jest mieszkanie. Na nasze inwestycje wybieraliśmy miejsca położone w pobliżu potrzebnej infrastruktury, dobrze skomunikowane z miastem. Projektowaliśmy je tak, by z upływem czasu zachowywały dobry wygląd, nawet po latach pozostając wizytówką firmy i ciesząc swoich mieszkańców. Zwracaliśmy też uwagę na każde pojedyncze mieszkanie, zestawiając jego cechy z aktualnymi potrzebami klientów. W 2012 powołaliśmy nawet Dział Rozwoju Produktu. Monitoruje on nie tylko twarde dane rynkowe, ale także megatrendy czy modę. Wiedza ta przekłada się bezpośrednio na idealne dopasowanie naszych inwestycji do oczekiwań rynku.

Architektura

Inwestycje deweloperskie Nickel Development uchodzą za jedne z najładniejszych w Poznaniu. Na wizerunek z pewnością wpływa fakt, że współpracujemy z utytułowanymi pracowniami architektonicznymi, których marki są gwarantem doskonałego projektu. Inwestycja Zaułek Piątkowski otrzymała nagrodę Jana Baptysty Quadro dla najładniejszego budynku w Wielkopolsce w 2005 roku. Także Pelikan - apartamentowiec położony nad Wartą, zyskał uznanie na rynku i przypieczętował dobrą sławę firmy, kojarzonej jednoznacznie z najwyższą jakością. Również obecnie w ofercie firmy jest swoiste dzieło sztuki, Warzelnia, ekskluzywny kompleks apartamentowy, zaprojektowany przez Sławomira Rosolskiego.

Marka

Marka Nickel Development to jedna z wizytówek wielkopolskiego biznesu. Niezmiennie jest kojarzona z wysoką jakością i dobrą relacją jakości do ceny. Silna o ugruntowanej reputacji w Poznaniu, staje się coraz bardziej rozpoznawalna także poza jego granicami. Stanowi dowód na to, że rodzinna firma to biznes rozwijany z największą pasją i zaangażowaniem.

Zespół

Wizerunek firmy kreują pracujący w niej ludzie, to oni podnoszą jej wartość. Nickel Development Sp. z o.o. to przede wszystkim wspaniały zespół ludzi o profesjonalnych umiejętnościach i niezwykłej charyzmie. Partnerska i przyjazna atmosfera wewnątrz firmy pozwala nam budować dobre relacje z naszymi obecnymi i przyszłymi Partnerami i Klientami.

Bank ziemi

Ważnym źródłem przewagi jest również posiadany przez spółkę bank ziemi, w oparciu o który, firma będzie mogła zbudować do 2025 roku aż blisko 3000 mieszkań. Atutem banku jest też fakt, że tworzące go grunty charakteryzują się dobrymi lokalizacjami, a wartość takich ziem rośnie w czasie. Dzięki temu grunty te stanowią doskonałą lokatę kapitału i jednocześnie dobre zabezpieczenie finansowe firmy.

Przejdź do strony: Grupa Nickel
Przejdź do strony: Członkostwo nickel development w pzfd
Przejdź do strony: Relacje inwestorskie
Przejdź do strony: Wyróżnienia i nagrody
Przejdź do strony: Inwestycje zrealizowane