Deweloper Nickel Development Poznań
PREMIERA - ZBROJOWA
Przejdź do strony: Nickel Development
Przejdź do strony: Co nas wyróżnia?
Przejdź do strony: Grupa Nickel
Przejdź do strony: Członkostwo nickel development w pzfd
Przejdź do strony: Relacje inwestorskie

Wyróżnienia i nagrody

2019

WARZELNIA INWESTYCJĄ DEKADY W POZNANIU

Luksusowy kompleks apartamentowy Warzelnia został uznany za poznańską inwestycję dekady przez niezależny portal branżowy RynekPierwotny.pl

OSIEDLE BOTANICZNA WŚRÓD NOMINOWANYCH DO NAGRODY IM. J. B. QUADRO

Jury prestiżowego poznańskiego konkursu im. Jana Baptysty Quadro nominowało Osiedle Botaniczna jako jedną z najlepszych architektonicznie poznańskich realizacji,  oddanych do użytku w 2018 roku. Spośród 24 zgłoszonych obiektów, do otrzymania nagrody nominowano 6 inwestycji – w tym właśnie Botaniczną, której projekt wykonała pracownia architektoniczna Insomia. Jesteśmy niezwykle wdzięczni za uznanie jury, które motywuje nas do tworzenia jeszcze lepszych (nie tylko pod względem architektury) projektów w przyszłości.

APARTAMENTY KOŁOBRZEGU Z LAUREM KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2019

Z wielką dumą informujemy, że Apartamenty Koło Brzegu zostały uznane za jednego z liderów jakości w kategorii „Apartamenty inwestycyjne - Pomorze“.  Tytuł przyznano na podstawie badań konsumenckich dotyczących całej Polski, przeprowadzonych na zlecenie Strefy Gospodarki - niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z Dziennikiem Gazetą Prawną.

2018

BROWAR MYCIELSKICH NA PLANSZY POZNAŃSKIEJ EDYCJI MONOPOLY

Browar Mycielskich, inwestycja NICKEL Development, został wyróżniony w ramach gry Monopoly Poznań – obok kilku innych inwestycji prywatnych oraz zabytków czy obiektów turystycznych.

2015

OSIEDLE BOTANICZNA NA 2. MIEJSCU W RANKINGU NAJCIEKAWSZYCH REALIZACJI „RYNEK PIERWOTNY W POZNANIU” AUTORSTWA EKSPERTÓW MAGAZYNU „ESTATE”

Projektanci osiedla Botaniczna mogliby wykładać ergonomię na uniwersytecie. W taki sposób podsumowali inwestycję autorzy raportu o poznańskich nieruchomościach na rynku pierwotnym. Osiedle Botaniczna zajęło w nim drugie miejsce.

2013

FIRMA NICKEL DEVELOPMENT OTRZYMAŁA TYTUŁ DEWELOPERA ROKU 2013!

Z dumą informujemy, że zostaliśmy wyróżnieni przez Gazetę Finansową oraz miesięczniki Gentleman i Home&Market. W specjalnej publikacji DEWELOPER ROKU 2013, naszą firmę opisano jako rozwijaną z zaangażowaniem i pasją, wizytówkę wielkopolskiego biznesu. Nasza inwestycja Warzelnia, znalazła się natomiast wśród najbardziej interesujących inwestycji w Polsce.

2009

Solidna Firma 2008

Firm Nickel Development jako jedyny deweloper w Wielkopolsce, uzyskała tytuł Solidna Firma 2008 za terminowe regulowanie wszelkich zobowiązań oraz poszanowanie ekologii i praw konsumenta. Procedura weryfikacynja zakładała możliwość składani protestów przez Klientów i Kontrahentów- jesteśmy dumni, że żaden protest wobec naszej firmy nie został wniesiony. Wierzymy, że świadczy to o tym, że jesteśmy godni zaufania.

2012

Pierwsze miejsce w rankingu Lion's House i Home Broker

Warzelnia najbardziej prestiżowym adresem w Poznaniu.

2008

Kryształowe Apartamenty 2007 oraz Kryształowy Developer 2007

17 stycznia tego roku redakcja Villa Apartamenty i Mieszkania przyznała nagrody Kryształowe Apartamenty 2007 oraz Kryształowy Developr 2007. Wyróżniono nimi najbardziej luksusowe inwestycje i najlepsze firmy deweloperskie. PELIKAN Apartamenty nad Wartą zwyciężył jako najciekawsza inwestycja apartamentowa w Wielkopolsce - otrzymał nagrodę za udane połączenie funkcji mieszkalnych z rekreacyjnymi, wysoki standard wykończenia apartamentów i części wspólnych oraz atrakcyjną lokalizację.

Spółka Nickel Development została nagrodzona statuetką Kryształowego Developera za wysokie standardy obsługi klienta, wykorzystanie nowoczesnych technologii w budownictwie oraz dynamiczny rozwój na wielkopolskim rynku nieruchomości.

Solidna Firma 2007

Firma Nickel Development uzyskała tytuł Solidna Firma 2007 za terminowe regulowanie wszelkich zobowiązań oraz poszanowanie ekologii i praw konsumenta.

2006

Pierwsza pozycja wśród deweloperów w Poznaniu

Nickel Development sp. z o.o. zdobyła pierwszą pozycję wśród deweloperów w Poznaniu wg renomowanego dziennika Rzeczpospolita.

Wielkopolska Jakość

Lider akcji "Wielkopolska Jakość".

Nagroda Jana Baptysty Quadro

Nagroda Jana Baptysty Quadro przyznana inwestycji "Zaułek Piątkowski" jako najładnieszemu budynkowi w Wielkopolsce w 2005 roku.

2005

Krajowy ranking deweloperów

Firma Nickel Development sp. z o.o. w krajowym rankingu deweloperów, przeprowadzonym przez dziennik Rzeczpospolita, uplasowała się na 2 miejscu wśród deweloperów w Poznaniu i na 9 miejscu wśród deweloperów z całego kraju.

Ranking Złotych Firm Wielkopolski 2005

XI Edycja rankingu Złotych Firm Wielkopolski 2005, Nickel Developemtn sp. z o.o. zostaje zaliczone do 100 najlepszych firm w Wielkopolsce.

2004

Pierwsze miejsce Osiedla Poziomkowego

Prowadzona przez Nickel Development sp. z o.o. inwestycja Osiedla Poziomkowego zdobyła I miejsce w ramach przeprowadzonego przez tygodnik Wprost niezależnego rankingu najlepszych miejsc do zamieszkania w Poznaniu.

2 miejsce wśród deweloperów w Poznaniu

Firma Nickel Development sp. z o.o. w krajowym rankingu deweloperów, przeprowadzonym przez dziennik Rzeczpospolita, uplasowała się na 2 miejscu wśród deweloperów w Poznaniu i na 9 miejscu wśród deweloperów z całego kraju.

2003

Ranking Złota Setka Wielkopolski

Ranking Złota Setka Wielkopolski, w klasyfikacji ogólnej firma Nickel Development sp. z o.o. uzyskała 65 miejsce, według przychodów 86 miejsce.

2000

Ranking Złota Setka Wielkopolski

Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa przyznał w roku 2000 dyplom uznania za wzięcie udziału w finale (III etap) konkursu PZITP "Budowa Roku 2000" - Spółce Cywilnej Nickel Poznań jako inwestorowi budynku mieszkalnego wielorodzinnego w Poznaniu przy ul. Biskupińskiej.
Przejdź do strony: Inwestycje zrealizowane
Grupa Nickel
Naszą siłą jest Synergia

Nickel Development istnieje już od 1998 roku. Od tego czasu tworzymy domy i mieszkania w Poznaniu oraz poza rodzimą Wielkopolską. Wiedza, jaką od lat gromadzimy, pozwala nam z każdą nową inwestycją wdrażać coraz doskonalsze rozwiązania budowlane i funkcjonalne. Naszym atutem są pasja i zaangażowanie. Pragniemy tworzyć dla Państwa niezwykłe miejsca, w których po prostu wygodnie się żyje. Chcąc osiągnąć ten cel, wybieramy tylko najlepsze lokalizacje. Na wybudowanych przez nas osiedlach dbamy o infrastrukturę oraz zieleń. Przy realizacji projektów współpracujemy z renomowanymi pracowniami architektonicznymi, ponieważ chcemy, by nasze inwestycje były dla Państwa oraz dla nas powodem do dumy. Układy funkcjonalne naszych mieszkań dają komfort i pozwalają optymalnie zaaranżować przestrzeń. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, nieustannie poszerzamy wachlarz naszych usług. Dlatego obok komfortowych mieszkań, oferujemy bezpłatne usługi doradztwa kredytowego, biorąc na siebie wszelkie formalności. Wykańczamy także Państwa mieszkania pod klucz, według najnowszych światowych trendów. Wybierając nas, wybieracie Państwo dom, do którego chętnie będziecie wracać.

Jesteśmy częścią grupy kapitałowej Nickel.

Bądź na bieżąco

Biuro sprzedaży mieszkań

Nickel Development
ul. Piątkowska 110, 60-649 Poznań

pon - pt 8:00 do 17:00

 

Napisz do nas