Deweloper Nickel Development Poznań
APARTAMENTY NAD MORZEM

Domy na sprzedaż Poznań

Nickel Development prowadzi sprzedaż nowych domów w atrakcyjnej lokalizacji Poznania. Przy ulicy Majkowskiego powstał kompleks mieszkaniowy Warzelnia w Poznaniu. W ramach realizacji inwestycji, przygotowaliśmy apartamenty, domy oraz wille miejskie w okolicach Malty w Poznaniu. Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą domów na sprzedaż Poznaniem, w gminie Dopiewo. Osiedle Księżnej Dąbrówki powstało z myślą o osobach, które cenią sobie bliskość natury i dogodny dojazd do centrum miasta. Koszty zakupu wymienionych mieszkań i domów są zróżnicowane m.in ze względu na metraż i lokalizację.
 

Warzelnia – domy i wille miejskie o podwyższonym standardzie

Warzelnia oferuje swoim mieszkańcom atrakcyjną lokalizację, szybki dojazd do centrum oraz bliskie sąsiedztwo terenów rekreacyjnych. Oferta domów z rynku pierwotnego wyróżnia się ciekawą i niepowtarzalną architekturą. Warzelnia wyróżnia się na tle innych nieruchomości – wykorzystaliśmy oryginalną, ceglaną elewację. Dla najbardziej wymagających stworzyliśmy przestronne apartamenty, wille miejskie oraz domy jednorodzinne w jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc Poznania. Zadbaliśmy o to, aby przyszli mieszkańcy mogli korzystać z najnowocześniejszych rozwiązań z zakresu inteligentnego domu takie jak: klimatyzacja, system alarmowy, rolety antywłamaniowe.
 

Rodzinne domy na Osiedlu Księżnej Dąbrówki

Osiedle Księżnej Dąbrówki to miejsce dla osób, które cenią sobie wypoczynek na świeżym powietrzu i jednocześnie nie chcą rezygnować z szybkiego dojazdu do centrum miasta. Prowadzimy sprzedaż domów deweloperskich pod Poznaniem w atrakcyjnej cenie. Oferujemy domy czteropokojowe z osobną kuchnią z odpowiednio przygotowanym metrażem. Na Osiedlu Księżnej Dąbrówki znajdują się również mieszkania kilkupokojowe oraz mieszkania dwupoziomowe. W okolicy znajdują się zielone tereny rekreacyjne, lasy, jeziora oraz ścieżki rowerowe. Bezproblemowy dojazd do centrum Poznania zapewni sąsiedztwo Zachodniej Obwodnicy Poznania.
 

Oferujemy wykończenie domów pod klucz

Proponujemy kompleksowe wykończenie domów pod klucz w Poznaniu i w gminie Dopiewo. Zapewniamy:

  • doradztwo,
  • opracowanie projektu,
  • szeroki wybór materiałów wykończeniowych,
  • nadzór,
  • sprzątanie.