Deweloper Nickel Development Poznań
PREMIERA - PIĄTKOWO

Domy na sprzedaż pod Poznaniem w Dąbrówce

Firma deweloperska Nickel Development oferuje domy na sprzedaż w atrakcyjnych cenach pod Poznaniem w Dąbrówce. Osiedle Księżnej Dąbrówki to najlepsza propozycja dla osób, które cenią sobie bliski kontakt z naturą. W pobliżu nowego osiedla pod Poznaniem znajdują się zielone tereny rekreacyjne, jeziora oraz lasy. Dogodny dojazd do pracy lub szkoły zapewni sąsiedztwo Zachodniej Obwodnicy Poznania.
 

Szeroki wybór mieszkań oraz domów

Na Osiedlu Księżnej Dąbrówki w okolicach Poznania znajdują się domy szeregowe oraz atrakcyjne mieszkania o zróżnicowanym metrażu i układzie w atrakcyjnych cenach. Inwestycja wyróżnia się kameralną, niską zabudową oraz funkcjonalnie zaprojektowaną przestrzenią wokół kompleksu mieszkaniowego.

Istnieje możliwość znacznego obniżenia kosztu zakupu mieszkania, dzięki programowi MDM. W sprzedaży dostępne są m.in.:

  • mieszkania z aneksem,
  • mieszkania z balkonem,
  • mieszkania z ogrodem,
  • mieszkania z zielonym tarasem.
     

Oferujemy wykończenie pod klucz

Domy na Osiedlu Księżnej Dąbrówki są zlokalizowane bezpośrednio przy Zachodniej Obwodnicy Poznania. Dzięki temu, mieszkańcy mogą liczyć na dogodny dojazd centrum miasta. Nickel Development to deweloper z wieloletnim doświadczeniem, która realizuje swoje inwestycje w najlepszych lokalizacjach Poznania oraz okolic.

Jeśli planujesz zakup mieszkania lub szeregowca pod Poznaniem od dewelopera, zachęcamy do zapoznania się z zaletami naszej inwestycji. Firma deweloperska oferuje wykończenie mieszkań oraz domów w standardzie pod klucz. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych prac, terminową realizację oraz sprzątanie po remoncie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy – prowadzimy sprzedaż nieruchomości w najatrakcyjniejszych lokalizacjach Poznania i okolicach.

Grupa Nickel
Naszą siłą jest Synergia

Nickel Development to firma rodzinna, która istnieje już od 1998 roku. Od tego czasu tworzymy domy i mieszkania w Poznaniu oraz poza rodzimą Wielkopolską. Wiedza, jaką od lat gromadzimy, pozwala nam z każdą nową inwestycją wdrażać coraz doskonalsze rozwiązania budowlane i funkcjonalne. Naszym atutem są pasja i zaangażowanie. Pragniemy tworzyć dla Państwa niezwykłe miejsca, w których po prostu wygodnie się żyje. Chcąc osiągnąć ten cel, wybieramy tylko najlepsze lokalizacje. Na wybudowanych przez nas osiedlach dbamy o infrastrukturę oraz zieleń. Przy realizacji projektów współpracujemy z renomowanymi pracowniami architektonicznymi, ponieważ chcemy, by nasze inwestycje były dla Państwa oraz dla nas powodem do dumy. Układy funkcjonalne naszych mieszkań dają komfort i pozwalają optymalnie zaaranżować przestrzeń. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, nieustannie poszerzamy wachlarz naszych usług. Dlatego obok komfortowych mieszkań, oferujemy bezpłatne usługi doradztwa kredytowego, biorąc na siebie wszelkie formalności. Wykańczamy także Państwa mieszkania pod klucz, według najnowszych światowych trendów. Wybierając nas, wybieracie Państwo dom, do którego chętnie będziecie wracać.

Jesteśmy częścią grupy kapitałowej Nickel.

Bądź na bieżąco

Biuro sprzedaży mieszkań

Nickel Development
ul. Piątkowska 110, 60-649 Poznań

pon - pt 8:00 do 17:00

 

Telefon: +48 61 639 76 50

Napisz do nas