Deweloper Nickel Development Poznań
PREMIERA - FIQUS Marcelin

Domy na sprzedaż pod Poznaniem w Dąbrówce

Marzysz o ucieczce od wielkomiejskiego zgiełku? Chciałbyś zamieszkać za miastem? Jeśli tak, to nowe domy w Dąbrówce pod Poznaniem na sprzedaż od dewelopera Nickel Development są właśnie dla Ciebie. Osiedle Księżnej Dąbrówki, bo o nim mowa, to propozycja dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój. Inwestycję tego renomowanego poznańskiego dewelopera wyróżnia doskonała lokalizacja, która umożliwia bliski kontakt z naturą. Zielone tereny rekreacyjne, jeziora, lasy - to wszystko czeka na mieszkańców nowych domów w Dąbrówce pod Poznaniem.

 

Osiedle Księżnej Dąbrówki

 

Dom w Dąbrówce pod Poznaniem - dlaczego warto?


Dlaczego warto kupić dom pod Poznaniem? Nowe domy na sprzedaż, tak jak wszystkie inwestycje mieszkaniowe oferowane przez dewelopera Nickel Development, zostały zlokalizowane w niezwykle atrakcyjnym miejscu. Dąbrówka to malownicza miejscowość, która z jednej strony łączy w sobie wszystkie zalety mieszkania pod miastem, z drugiej zapewnia możliwość bardzo łatwego i szybkiego dojazdu do stolicy Wielkopolski. Dąbrówka położona jest na zachód od Poznania, blisko drogi ekspresowej S11. Położenie takie sprawia, że dotarcie samochodem do stolicy Wielkopolski zajmuje naprawdę niewiele czasu. W pobliżu oferowanych domów na sprzedaż znajduje się również stacja podmiejskiej kolei. Dojazd pociągiem do samego centrum Poznania zajmuje zaledwie 20 minut.

Mieszkańcy Osiedla Księżnej Dąbrówki nie muszą się również martwić o wolne miejsce do zaparkowania. Do domów przynależą bowiem garaże oraz wiaty.

 

Domy pod Poznaniem na osiedlu z pełną infrastrukturą


Osiedle Księżnej Dąbrówki posiada pełną infrastrukturę. Deweloper zadbał między innymi o:

  • drogi,
  • chodniki,
  • oświetlenie uliczne,
  • place zabaw,
  • zielone skwery.

Dzięki tak rozbudowanej infrastrukturze Osiedle Księżnej Dąbrówki w Dąbrówce pod Poznaniem to miejsce, w którym mieszkanie jest komfortowe i bezpieczne. Będą się tutaj dobrze czuć zarówno rodziny z małymi dziećmi, jak i osoby starsze. Tym bardziej, że do każdego domu przynależy prywatny ogród, na którym można odpoczywać i relaksować się po ciężkim dniu pracy.

 

Dom pod Poznaniem w standardzie pod klucz


Domy pod Poznaniem od Nickel Development są dostępne w standardzie pod klucz. To praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu nie trzeba się martwić żadnymi remontami czy pracami wykończeniowymi. O wszystko zadba deweloper - od wykonania projektu, przez dobór materiałów wykończeniowych, po przeprowadzenie remontu. Usługa wykończenia domu pod klucz oferowana przez Nickel Development obejmuje również sprzątanie po remoncie. Korzystając z tej usługi klient otrzymuje dom, do którego można się od razu wprowadzić.

 

Zamieszkaj w Dąbrówce pod Poznaniem i poznaj uroki życia na przedmieściach!


Jeśli szukasz komfortowego i atrakcyjnie zlokalizowanego domu pod Poznaniem, to Osiedle Księżnej Dąbrówki spełni wszystkie Twoje wymagania. Szeregowce oferowane przez dewelopera Nickel Development zostały zaprojektowane w taki sposób, aby mieszkanie w nich było przyjemne i wygodne. Atrakcyjne otoczenie osiedla, w postaci licznych terenów zielonych i rekreacyjnych, daje natomiast ogromne możliwość w zakresie spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu. Jazda na rowerze, nordic walking, bieganie, spacerowanie pośród zieleni - to wszystko można robić w Dąbrówce. Kup dom pod Poznaniem od Nickel Development i poznaj uroki życia na przedmieściach!


Grupa Nickel
Naszą siłą jest Synergia

Nickel Development istnieje już od 1998 roku. Od tego czasu tworzymy domy i mieszkania w Poznaniu oraz poza rodzimą Wielkopolską. Wiedza, jaką od lat gromadzimy, pozwala nam z każdą nową inwestycją wdrażać coraz doskonalsze rozwiązania budowlane i funkcjonalne. Naszym atutem są pasja i zaangażowanie. Pragniemy tworzyć dla Państwa niezwykłe miejsca, w których po prostu wygodnie się żyje. Chcąc osiągnąć ten cel, wybieramy tylko najlepsze lokalizacje. Na wybudowanych przez nas osiedlach dbamy o infrastrukturę oraz zieleń. Przy realizacji projektów współpracujemy z renomowanymi pracowniami architektonicznymi, ponieważ chcemy, by nasze inwestycje były dla Państwa oraz dla nas powodem do dumy. Układy funkcjonalne naszych mieszkań dają komfort i pozwalają optymalnie zaaranżować przestrzeń. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, nieustannie poszerzamy wachlarz naszych usług. Dlatego obok komfortowych mieszkań, oferujemy bezpłatne usługi doradztwa kredytowego, biorąc na siebie wszelkie formalności. Wykańczamy także Państwa mieszkania pod klucz, według najnowszych światowych trendów. Wybierając nas, wybieracie Państwo dom, do którego chętnie będziecie wracać.

Jesteśmy częścią grupy kapitałowej Nickel.

Bądź na bieżąco

Biuro sprzedaży mieszkań

Nickel Development
ul. Piątkowska 110, 60-649 Poznań


pon - pt 8:00 do 17:00

 

Napisz do nas