Deweloper Nickel Development Poznań
APARTAMENTY NAD MORZEM

Domy pod Poznaniem na sprzedaż

Przeglądasz domy pod Poznaniem i szukasz najlepszej oferty? Marzysz o ucieczce od wielkomiejskiego zgiełku? Chciałbyś zamieszkać za miastem, ale jednocześnie mieć do niego blisko? Jeśli tak, to nowe domy w Dąbrówce pod Poznaniem na sprzedaż od dewelopera Nickel Development są właśnie dla Ciebie. Osiedle Księżnej Dąbrówki, bo o nim mowa, to propozycja dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój. Inwestycję tego renomowanego poznańskiego dewelopera wyróżnia doskonała lokalizacja, która umożliwia bliski kontakt z naturą. Zielone tereny rekreacyjne, jeziora, lasy – to wszystko czeka na mieszkańców nowych domów w Dąbrówce pod Poznaniem.

 

Osiedle Księżnej Dąbrówki

 

Dom w Dąbrówce pod Poznaniem - dlaczego warto?


Dlaczego warto kupić dom pod Poznaniem? Nowe domy na sprzedaż, tak jak wszystkie inwestycje mieszkaniowe oferowane przez dewelopera Nickel Development, zostały zlokalizowane w niezwykle atrakcyjnym miejscu. Dąbrówka to malownicza miejscowość, która z jednej strony łączy w sobie wszystkie zalety mieszkania pod miastem, z drugiej zapewnia możliwość bardzo łatwego i szybkiego dojazdu do stolicy Wielkopolski. Dąbrówka położona jest na zachód od Poznania, blisko drogi ekspresowej S11. Położenie takie sprawia, że dotarcie samochodem do stolicy Wielkopolski zajmuje naprawdę niewiele czasu. W pobliżu oferowanych domów na sprzedaż znajduje się również stacja podmiejskiej kolei. Dojazd pociągiem do samego centrum Poznania zajmuje zaledwie 20 minut. Domy na sprzedaż pod Poznaniem to oferta, która nie oznacza więc całkowitej izolacji od życia w mieście. Jeśli tylko zapragniesz pojechać na spotkania, do punktów rozrywki, czy w celach biznesowych – łatwo dotrzesz na miejsce. 

Mieszkańcy Osiedla Księżnej Dąbrówki nie muszą się również martwić o wolne miejsce do zaparkowania. Do domów przynależą bowiem garaże oraz wiaty.

 

Domy pod Poznaniem na osiedlu z pełną infrastrukturą


Osiedle Księżnej Dąbrówki posiada pełną infrastrukturę. Deweloper zadbał między innymi o:

  • drogi,
  • chodniki,
  • oświetlenie uliczne,
  • place zabaw,
  • zielone skwery.

Dzięki tak rozbudowanej infrastrukturze Osiedle Księżnej Dąbrówki w Dąbrówce pod Poznaniem to miejsce, w którym mieszkanie jest komfortowe i bezpieczne. Będą się tutaj dobrze czuć zarówno rodziny z małymi dziećmi, jak i osoby starsze. Tym bardziej, że do każdego domu przynależy prywatny ogród, na którym można odpoczywać i relaksować się po ciężkim dniu pracy. Jeśli więc marzysz o stworzeniu swojego azylu poza dużym miastem, sprawdź proponowane domy szeregowe pod Poznaniem. 

 

Dom w standardzie pod klucz


Domy w okolicach Poznania od Nickel Development są dostępne w standardzie pod klucz. To praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu nie trzeba się martwić żadnymi remontami czy pracami wykończeniowymi. O wszystko zadba deweloper – od wykonania projektu, przez dobór materiałów wykończeniowych, po przeprowadzenie remontu. Usługa wykończenia domu pod klucz oferowana przez Nickel Development obejmuje również sprzątanie po remoncie. Korzystając z tej usługi klient otrzymuje dom, do którego można się od razu wprowadzić.

Zamieszkaj w Dąbrówce pod Poznaniem i poznaj uroki życia na przedmieściach!


Jeśli szukasz komfortowego i atrakcyjnie zlokalizowanego domu pod Poznaniem, to Osiedle Księżnej Dąbrówki spełni wszystkie Twoje wymagania. Szeregowce pod Poznaniem oferowane przez dewelopera Nickel Development zostały zaprojektowane w taki sposób, aby mieszkanie w nich było przyjemne i wygodne. Atrakcyjne otoczenie osiedla, w postaci licznych terenów zielonych i rekreacyjnych, daje natomiast ogromne możliwości w zakresie spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu. Jazda na rowerze, nordic walking, bieganie, spacerowanie pośród zieleni – to wszystko można robić w Dąbrówce. Domy pod Poznaniem są też świetną opcją dla osób pracujących zdalnie. Jeśli nie musisz codziennie dojeżdżać do pracy i stać w korkach, wybierz otoczenie pełne spokoju i natury. Kup dom pod Poznaniem od Nickel Development i poznaj uroki życia na przedmieściach!

Nowoczesne szeregowce pod Poznaniem – domy na sprzedaż na osiedlu Księżnej Dąbrówki – sprawdź ofertę!