Deweloper Nickel Development Poznań
APARTAMENTY NAD MORZEM

Domy pod Poznaniem na sprzedaż

Marzysz o ucieczce od wielkomiejskiego zgiełku? Chciałbyś zamieszkać za miastem? Jeśli tak, to nowe domy pod Poznaniem w Dąbrówce na sprzedaż od dewelopera Nickel Development są właśnie dla Ciebie. Osiedle Księżnej Dąbrówki, bo o nim mowa, to propozycja dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój. Inwestycję tego renomowanego poznańskiego dewelopera wyróżnia doskonała lokalizacja, która umożliwia bliski kontakt z naturą. Zielone tereny rekreacyjne, jeziora, lasy - to wszystko czeka na mieszkańców nowych domów w Dąbrówce pod Poznaniem.

 

Osiedle Księżnej Dąbrówki

 

Dom w Dąbrówce pod Poznaniem - dlaczego warto?


Dlaczego warto kupić dom pod Poznaniem? Nowe domy szeregowe pod poznaniem na sprzedaż, tak jak wszystkie inwestycje mieszkaniowe oferowane przez dewelopera Nickel Development, zostały zlokalizowane w niezwykle atrakcyjnym miejscu. Dąbrówka to malownicza miejscowość, która z jednej strony łączy w sobie wszystkie zalety mieszkania pod miastem, z drugiej zapewnia możliwość bardzo łatwego i szybkiego dojazdu do stolicy Wielkopolski. Dąbrówka położona jest na zachód od Poznania, blisko drogi ekspresowej S11. Położenie takie sprawia, że dotarcie samochodem do stolicy Wielkopolski zajmuje naprawdę niewiele czasu. W pobliżu oferowanych domów na sprzedaż znajduje się również stacja podmiejskiej kolei. Dojazd pociągiem do samego centrum Poznania zajmuje zaledwie 20 minut.

Mieszkańcy Osiedla Księżnej Dąbrówki nie muszą się również martwić o wolne miejsce do zaparkowania. Do domów przynależą bowiem garaże oraz wiaty.

 

Domy pod Poznaniem na osiedlu z pełną infrastrukturą


Osiedle Księżnej Dąbrówki posiada pełną infrastrukturę. Deweloper Poznań zadbał między innymi o:

  • drogi,
  • chodniki,
  • oświetlenie uliczne,
  • place zabaw,
  • zielone skwery.

Dzięki tak rozbudowanej infrastrukturze Osiedle Księżnej Dąbrówki w Dąbrówce pod Poznaniem to miejsce, w którym mieszkanie jest komfortowe i bezpieczne. Będą się tutaj dobrze czuć zarówno rodziny z małymi dziećmi, jak i osoby starsze. Tym bardziej, że do każdego domu przynależy prywatny ogród, na którym można odpoczywać i relaksować się po ciężkim dniu pracy.

 

Dom pod Poznaniem w standardzie pod klucz


Domy pod Poznaniem na sprzedaż od Nickel Development są dostępne w standardzie pod klucz. To praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu nie trzeba się martwić żadnymi remontami czy pracami wykończeniowymi. O wszystko zadba deweloper - od wykonania projektu, przez dobór materiałów wykończeniowych, po przeprowadzenie remontu. Usługa wykończenia domu pod klucz oferowana przez Nickel Development obejmuje również sprzątanie po remoncie. Korzystając z tej usługi klient otrzymuje dom, do którego można się od razu wprowadzić.

 

Zamieszkaj w Dąbrówce pod Poznaniem i poznaj uroki życia na przedmieściach!


Jeśli szukasz komfortowego i atrakcyjnie zlokalizowanego domu pod Poznaniem, to Osiedle Księżnej Dąbrówki spełni wszystkie Twoje wymagania. Szeregowce pod poznaniem oferowane przez dewelopera Nickel Development zostały zaprojektowane w taki sposób, aby mieszkanie w nich było przyjemne i wygodne. Atrakcyjne otoczenie osiedla, w postaci licznych terenów zielonych i rekreacyjnych, daje natomiast ogromne możliwość w zakresie spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu. Jazda na rowerze, nordic walking, bieganie, spacerowanie pośród zieleni - to wszystko można robić w Dąbrówce. Kup dom pod Poznaniem od Nickel Development i poznaj uroki życia na przedmieściach!