Deweloper Nickel Development Poznań
PREMIERA - ZBROJOWA

Apartamenty i lofty w Poznaniu i okolicach

Kup nowy apartament z rynku pierwotnego prosto od Dewelopera

W ofercie dewelopera Nickel Development znajdują się nowe apartamenty na sprzedaż w Poznaniu. Nasze inwestycje mieszkaniowe wyróżniają się niezwykle atrakcyjną lokalizacją. Posiadamy w ofercie luksusowe lokale na Sołaczu i Piątkowie.

Polecamy Państwu mieszkania o różnym metrażu. Posiadamy w ofercie zarówno ekskluzywne lokale jednopokojowe, jak i wieloopokojowe. Nasze apartamenty z rynku pierwotnego dostępne są w atrakcyjnych cenach. Oferujemy Państwu także usługę wykończenia nowych apartamentów w Poznaniu w standardzie pod klucz. Zajmujemy się nie tylko wykonaniem projektu i przeprowadzeniem remontu, ale również posprzątaniem po jego zakończeniu. Dzięki temu będą mogli się Państwo od razu wprowadzić do kupionej nieruchomości, o nic się nie martwiąc.

 

Przepraszamy, nie mamy oferty pasującej do wprowadzonych kryteriów wyszukiwania.
Sprawdź poprawność wprowadzonych parametrów bądź zmień kryteria wyszukiwania.

Grupa Nickel
Naszą siłą jest Synergia

Nickel Development istnieje już od 1998 roku. Od tego czasu tworzymy domy i mieszkania w Poznaniu oraz poza rodzimą Wielkopolską. Wiedza, jaką od lat gromadzimy, pozwala nam z każdą nową inwestycją wdrażać coraz doskonalsze rozwiązania budowlane i funkcjonalne. Naszym atutem są pasja i zaangażowanie. Pragniemy tworzyć dla Państwa niezwykłe miejsca, w których po prostu wygodnie się żyje. Chcąc osiągnąć ten cel, wybieramy tylko najlepsze lokalizacje. Na wybudowanych przez nas osiedlach dbamy o infrastrukturę oraz zieleń. Przy realizacji projektów współpracujemy z renomowanymi pracowniami architektonicznymi, ponieważ chcemy, by nasze inwestycje były dla Państwa oraz dla nas powodem do dumy. Układy funkcjonalne naszych mieszkań dają komfort i pozwalają optymalnie zaaranżować przestrzeń. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, nieustannie poszerzamy wachlarz naszych usług. Dlatego obok komfortowych mieszkań, oferujemy bezpłatne usługi doradztwa kredytowego, biorąc na siebie wszelkie formalności. Wykańczamy także Państwa mieszkania pod klucz, według najnowszych światowych trendów. Wybierając nas, wybieracie Państwo dom, do którego chętnie będziecie wracać.

Jesteśmy częścią grupy kapitałowej Nickel.

Bądź na bieżąco

Biuro sprzedaży mieszkań

Nickel Development
ul. Piątkowska 110, 60-649 Poznań

pon - pt 8:00 do 17:00

 

Napisz do nas