Deweloper Nickel Development Poznań
PREMIERA - ZBROJOWA

Apartamenty na sprzedaż w Poznaniu

Planujesz kupno apartamentu w Poznaniu od dewelopera? Nickel Development prowadzi sprzedaż apartamentów w najatrakcyjniejszych miejscach w Poznaniu. Jeśli planujesz zakup domu apartamentowego lub mieszkania w wysokim standardzie, poznaj zalety naszych inwestycji: kompleksu mieszkaniowego Warzelnia oraz Osiedla Botaniczna.
 

Warzelnia – poznaj naszą inwestycje

Warzelnia to niepowtarzalna inwestycja mieszkaniowa przy ulicy Majkowskiego w Poznaniu, w ramach której przygotowaliśmy apartamenty i luksusowe mieszkania na sprzedaż. Otwarty układ, duże okna oraz oryginalne rozwiązania architektoniczne sprawiają, że mieszkania na Warzelni cieszą się popularnością.

Zadbaliśmy o to, aby w każdym mieszkaniu znalazły się takie rozwiązania jak system alarmowy, centralny odkurzacz czy system klimatyzacji. Kompleks znajduje się w pobliżu zielonych terenów oraz jeziora Maltańskiego. Koszt zakupu mieszkania w Warzelni zależy m.in od metrażu oraz typu lokalu.
 

Warzelnia

Wille Wodziczki – nowe apartamenty w prestiżowej części Poznania

Wille Wodziczki to nowe luksusowe mieszkania na Sołaczu w Poznaniu. Inwestycja składa się z dwóch kameralnych budynków, stylizowanych na architekturę okresu międzywojennego. Deweloper Nickel Development oferuje 35 apartamentów 1, 2, 3 i 4-pokojowych o powierzchni od 28 do 106 m² z możliwością wykończenia w standardzie pod klucz.

Atrakcyjna lokalizacja mieszkań z rynku pierwotnego na Sołaczu

Jednym z największych atutów mieszkań deweloperskich w Willach Wodziczki jest atrakcyjna lokalizacja. W pobliżu znajduje się wiele terenów zielonych oraz obiektów sportowych, na przykład Park Sołacki, Rusałka, Cytadela, Park Wodziczki, Golęcin. Dodatkowo apartamenty na Sołaczu są dobrze skomunikowane z centrum Poznania. 

Wille Wodziczki

Osiedle Botaniczna na Ogrodach

Osiedle Botaniczna na poznańskich Ogrodach znajduje się w otoczeniu zielonych terenów oraz sieci punktów handlowo-usługowych. W ramach rozbudowy inwestycji przygotowaliśmy nowe apartamenty o zróżnicowanym metrażu – nawet powyżej 100 m2. Podobnie jak w Warzelni, w każdym apartamencie od dewelopera znajdziesz duże okna i takie rozwiązania jak videodomofony czy gniazdka teletechniczne w każdym pomieszczeniu.

Dom apartamentowy Botaniczna+ to propozycja dla osób, które cenią sobie otwartą i oryginalną przestrzeń. Na Osiedlu Botaniczna prowadzimy również sprzedaż tradycyjnych mieszkań w atrakcyjnych cenach, m.in.:

  • kawalerek,
  • mieszkań dwupokojowych,
  • mieszkań trzypokojowych,
  • mieszkań czteropokojowych.

osiedle Botaniczna

Grupa Nickel
Naszą siłą jest Synergia

Nickel Development istnieje już od 1998 roku. Od tego czasu tworzymy domy i mieszkania w Poznaniu oraz poza rodzimą Wielkopolską. Wiedza, jaką od lat gromadzimy, pozwala nam z każdą nową inwestycją wdrażać coraz doskonalsze rozwiązania budowlane i funkcjonalne. Naszym atutem są pasja i zaangażowanie. Pragniemy tworzyć dla Państwa niezwykłe miejsca, w których po prostu wygodnie się żyje. Chcąc osiągnąć ten cel, wybieramy tylko najlepsze lokalizacje. Na wybudowanych przez nas osiedlach dbamy o infrastrukturę oraz zieleń. Przy realizacji projektów współpracujemy z renomowanymi pracowniami architektonicznymi, ponieważ chcemy, by nasze inwestycje były dla Państwa oraz dla nas powodem do dumy. Układy funkcjonalne naszych mieszkań dają komfort i pozwalają optymalnie zaaranżować przestrzeń. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, nieustannie poszerzamy wachlarz naszych usług. Dlatego obok komfortowych mieszkań, oferujemy bezpłatne usługi doradztwa kredytowego, biorąc na siebie wszelkie formalności. Wykańczamy także Państwa mieszkania pod klucz, według najnowszych światowych trendów. Wybierając nas, wybieracie Państwo dom, do którego chętnie będziecie wracać.

Jesteśmy częścią grupy kapitałowej Nickel.

Bądź na bieżąco

Biuro sprzedaży mieszkań

Nickel Development
ul. Piątkowska 110, 60-649 Poznań

pon - pt 8:00 do 17:00

 

Napisz do nas