Deweloper Nickel Development Poznań
APARTAMENTY NAD MORZEM

Apartamenty na sprzedaż w Poznaniu

Planujesz kupno apartamentu w Poznaniu od dewelopera? Nickel Development prowadzi sprzedaż apartamentów w najatrakcyjniejszych miejscach w Poznaniu. Jeśli planujesz zakup domu apartamentowego lub mieszkania w wysokim standardzie, poznaj zalety naszych inwestycji: kompleksu mieszkaniowego Warzelnia oraz Osiedla Botaniczna.
 

Warzelnia – poznaj naszą inwestycje

Warzelnia to niepowtarzalna inwestycja mieszkaniowa przy ulicy Majkowskiego w Poznaniu, w ramach której przygotowaliśmy apartamenty i luksusowe mieszkania na sprzedaż. Otwarty układ, duże okna oraz oryginalne rozwiązania architektoniczne sprawiają, że mieszkania na Warzelni cieszą się popularnością.

Zadbaliśmy o to, aby w każdym mieszkaniu znalazły się takie rozwiązania jak system alarmowy, centralny odkurzacz czy system klimatyzacji. Kompleks znajduje się w pobliżu zielonych terenów oraz jeziora Maltańskiego. Koszt zakupu mieszkania w Warzelni zależy m.in od metrażu oraz typu lokalu.
 

Warzelnia

Wille Wodziczki – nowe apartamenty w prestiżowej części Poznania

Wille Wodziczki to nowe luksusowe mieszkania na Sołaczu w Poznaniu. Inwestycja składa się z dwóch kameralnych budynków, stylizowanych na architekturę okresu międzywojennego. Deweloper Nickel Development oferuje 35 apartamentów 1, 2, 3 i 4-pokojowych o powierzchni od 28 do 106 m² z możliwością wykończenia w standardzie pod klucz.

Atrakcyjna lokalizacja mieszkań z rynku pierwotnego na Sołaczu

Jednym z największych atutów mieszkań deweloperskich w Willach Wodziczki jest atrakcyjna lokalizacja. W pobliżu znajduje się wiele terenów zielonych oraz obiektów sportowych, na przykład Park Sołacki, Rusałka, Cytadela, Park Wodziczki, Golęcin. Dodatkowo apartamenty na Sołaczu są dobrze skomunikowane z centrum Poznania. 

Wille Wodziczki

Osiedle Botaniczna na Ogrodach

Osiedle Botaniczna na poznańskich Ogrodach znajduje się w otoczeniu zielonych terenów oraz sieci punktów handlowo-usługowych. W ramach rozbudowy inwestycji przygotowaliśmy nowe apartamenty o zróżnicowanym metrażu – nawet powyżej 100 m2. Podobnie jak w Warzelni, w każdym apartamencie od dewelopera znajdziesz duże okna i takie rozwiązania jak videodomofony czy gniazdka teletechniczne w każdym pomieszczeniu.

Dom apartamentowy Botaniczna+ to propozycja dla osób, które cenią sobie otwartą i oryginalną przestrzeń. Na Osiedlu Botaniczna prowadzimy również sprzedaż tradycyjnych mieszkań w atrakcyjnych cenach, m.in.:

  • kawalerek,
  • mieszkań dwupokojowych,
  • mieszkań trzypokojowych,
  • mieszkań czteropokojowych.

osiedle Botaniczna