Deweloper Nickel Development Poznań
APARTAMENTY NAD MORZEM

Inwestycje mieszkaniowe w Poznaniu

Nickel Development realizuje nowe inwestycje mieszkaniowe w atrakcyjnych cenach, zlokalizowane w najbardziej pożądanych miejscach w Poznaniu oraz okolicznych miejscowościach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku oraz współpracy z uznanymi pracowniami przygotowujemy komfortowe mieszkania dla najbardziej wymagających. Nowe Osiedla w Poznaniu oraz w Dąbrówce spełnią oczekiwania osób, które szukają oryginalnej przestrzeni dla siebie.
 

 

Poznaj Osiedle Księżnej Dąbrówki i Warzelnię!

Jedno z naszych osiedli mieszkaniowych znajduje się pod Poznaniem, w gminie Dopiewo. Osiedle Księżnej Dąbrówki to propozycja dla osób, które cenią sobie dogodny dojazd do centrum Poznania oraz aktywny wypoczynek w kontakcie z naturą. W pobliżu znajduje się Zachodnia Obwodnica Poznania oraz jeziora i lasy, co decyduje o atrakcyjności naszej nowej inwestycji deweloperskiej. Prowadzimy sprzedaż rodzinnych mieszkań w kameralnej, niskiej zabudowie. Oferujemy również mieszkania spełniające warunki programu MDM, co pozwala znacząco obniżyć koszt zakupu mieszkania. Osoby ceniące nietuzinkowe rozwiązania architektoniczne oraz przestrzeń, które sprzyja kreatywnej pracy, docenią ofertę Warzelni. Kompleks to niepowtarzalne miejsce wśród osiedli mieszkaniowych w Poznaniu.

Oferujemy, m.in.:

  • wille miejskie,
  • apartamenty w otwartym układzie,
  • tradycyjne mieszkania.
     

Zamieszkaj na Ogrodach

W pobliżu Ogrodu Botanicznego oraz Jeziora Rusałka powstało Osiedle Botaniczna, której lokalizacja gwarantuje komfortowy dojazd do pracy czy szkoły. W ramach rozbudowy nowej inwestycji mieszkaniowej w atrakcyjnym miejscu Poznania w roku 2015 oraz 2016 przygotowujemy:

  • komfortowe mieszkania o zróżnicowanym układzie,
  • przestronne apartamenty o podwyższonym standardzie.

 

Wille Wodziczki – luksusowe mieszkania w prestiżowej części Poznania

Wille Wodziczki to nowe apartamenty na poznańskim Sołaczu od dewelopera Nickel Development. Inwestycja składa się z 35 luksusowych mieszkań 1, 2, 3 i 4-pokojowych o powierzchni od 28 do 106 m². Jedną z największych zalet stylizowanych na architekturę okresu międzywojennego budynków jest świetna lokalizacja. Sołacz to prestiżowa część Poznania, dobrze skomunikowana z centrum. Dodatkowo na jego terenie znajduje się dużo terenów zielonych oraz obiektów sportowych, na przykład Park Wodziczki, Park Sołacki, Golęcin.

Luksusowe mieszkania w standardzie pod klucz

Mieszkania deweloperskie na Sołaczu od Nickel Development wyróżniają się wysokim standardem oraz komfortem użytkowania. W ofercie dewelopera znajduje się możliwość wykończenia apartamentu pod klucz.