Deweloper Nickel Development Poznań
PREMIERA - PIĄTKOWO

Lokale użytkowe w Poznaniu

Kup lokal handlowy prosto od Dewelopera

W ofercie dewelopera Nickel Development znajdują się nie tylko mieszkania, ale także lokale użytkowe na sprzedaż w Poznaniu. Nieruchomości zlokalizowane są w bardzo atrakcyjnych, często uczęszczanych przez mieszkańców miejscach. Położenie naszych inwestycji zwiększa szansę na rozwój Państwa firmy. Lokale z rynku pierwotnego dostępne są w konkurencyjnych cenach.

Nowy lokal na poznańskich Ogrodach znajduje się na parterze i ma dużą witrynę. Posiadamy w ofercie pomieszczenia o bardzo różnym metrażu. Polecamy zarówno nieruchomości mniejsze o powierzchni około 50 m2, jak i większe o metrażu przekraczającym 1 000 m2. Lokale deweloperskie na Ogrodach w Poznaniu położone są na terenie Osiedla Botaniczna, co jest doskonałym miejscem na Państwa biznes. Można w nich otworzyć na przykład sklep, kawiarnię, aptekę, salon fryzjerski.

 

Black Friday
Botaniczna
Poznań Ogrody, ul. Botaniczna

LU.D.01

Powierzchnia: 1 146,81  m2
Piętro: 0
Etap: I
Cena

6 765 000,00 zł

Cena netto
5 898,97 zł / m2
Termin realizacji - oddano 01.01.1970
Status
Wolne
Termin oddania
01.01.1970

Polityka rezerwacji mieszkań

Rezerwacja bezpłatna zakładana jest na okres 4 dni. Prosimy o powiadomienie nas o swojej decyzji 4 dnia, najpóźniej do godziny 14.00. Brak kontaktu z Klientem skutkować będzie automatycznym usunięciem rezerwacji.

Klient może skorzystać także z opcji płatnej blokady, która wyłącza mieszkanie z oferty na okres miesiąca. Więcej informacji udzieli Państwu sprzedawca.

Powyższa polityka rezerwacji nie funkcjonuje w okresie przedsprzedaży inwestycji ST_ART Piątkowo. 

tel: 506 175 176

Grupa Nickel
Naszą siłą jest Synergia

Nickel Development to firma rodzinna, która istnieje już od 1998 roku. Od tego czasu tworzymy domy i mieszkania w Poznaniu oraz poza rodzimą Wielkopolską. Wiedza, jaką od lat gromadzimy, pozwala nam z każdą nową inwestycją wdrażać coraz doskonalsze rozwiązania budowlane i funkcjonalne. Naszym atutem są pasja i zaangażowanie. Pragniemy tworzyć dla Państwa niezwykłe miejsca, w których po prostu wygodnie się żyje. Chcąc osiągnąć ten cel, wybieramy tylko najlepsze lokalizacje. Na wybudowanych przez nas osiedlach dbamy o infrastrukturę oraz zieleń. Przy realizacji projektów współpracujemy z renomowanymi pracowniami architektonicznymi, ponieważ chcemy, by nasze inwestycje były dla Państwa oraz dla nas powodem do dumy. Układy funkcjonalne naszych mieszkań dają komfort i pozwalają optymalnie zaaranżować przestrzeń. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, nieustannie poszerzamy wachlarz naszych usług. Dlatego obok komfortowych mieszkań, oferujemy bezpłatne usługi doradztwa kredytowego, biorąc na siebie wszelkie formalności. Wykańczamy także Państwa mieszkania pod klucz, według najnowszych światowych trendów. Wybierając nas, wybieracie Państwo dom, do którego chętnie będziecie wracać.

Jesteśmy częścią grupy kapitałowej Nickel.

Bądź na bieżąco

Biuro sprzedaży mieszkań

Nickel Development
ul. Piątkowska 110, 60-649 Poznań

pon - pt 8:00 do 17:00

 

Telefon: +48 61 639 76 50

Napisz do nas