Deweloper Nickel Development Poznań
PREMIERA - ZBROJOWA

Mieszkania w programie MDM Poznań

Deweloper Nickel Development posiada w swojej ofercie atrakcyjne mieszkania pod Poznaniem. Oferowane przez nas mieszkania na sprzedaż cechuje nowoczesne budownictwo oraz komfort użytkowania. Pomimo najwyższej jakości wykonania, mieszkania od dewelopera Nickel Development dostępne są w atrakcyjnych cenach.
 

Atrakcyjne ceny mieszkań

Koszty zakupu mieszkania w okolicach Poznania można obniżyć poprzez skorzystanie z dopłaty w ramach rządowego programu MDM, czyli Mieszkania dla Młodych. Dzięki niemu zakup mieszkania z rynku pierwotnego może zostać częściowo sfinansowany przez państwo. Nowe mieszkania od dewelopera Nickel Development spełniają wszystkie warunki MDM.

Korzystając z dopłaty w programie MDM można kupić nowe mieszkanie na Osiedlu Księżnej Dąbrówki pod Poznaniem. Mieszkania dostępne w ramach tej inwestycji są atrakcyjną ofertą dla młodych ludzi.
 

Korzystna lokalizacja

Mieszkania dla młodych w okolicach Poznania cechują się niezwykle atrakcyjną lokalizacją. Mieszkania deweloperskie od Nickel Development zlokalizowane są w pobliżu licznych terenów zielonych. Dzięki temu mieszkańcy Osiedla Księżnej Dąbrówki mają możliwość spędzenia swojego wolnego czasu w ciszy i spokoju, w otoczeniu zieleni.

Mieszkania w programie MDM pod Poznaniem są niezwykle komfortowe. Naszym klientom oferujemy do wyboru mieszkania z oddzielną kuchnią lub aneksem kuchennym. Każde mieszkanie na Osiedlu Księżnej Dąbrówki posiada balkon i taras.
 

Mieszkania w Programie MDM pod klucz

Nickel Development oferuje wykończenie mieszkań dla młodych w standardzie pod klucz. Mieszkania MDM pod Poznaniem w standardzie pod klucz to:

  • bogaty wybór materiałów wykończeniowych,
  • projekt wykonania,
  • nadzór nad pracami,
  • sprzątanie po zakończeniu prac.

Mieszkania deweloperskie od Nickel Development pod Poznaniem to idealna propozycja dla młodych ludzi. Dzięki atrakcyjnej lokalizacji oraz możliwości skorzystania z programu MDM, mieszkania na Osiedlu Księżnej Dąbrówki to najlepsza oferta mieszkaniowa skierowana do młodych.

Grupa Nickel
Naszą siłą jest Synergia

Nickel Development istnieje już od 1998 roku. Od tego czasu tworzymy domy i mieszkania w Poznaniu oraz poza rodzimą Wielkopolską. Wiedza, jaką od lat gromadzimy, pozwala nam z każdą nową inwestycją wdrażać coraz doskonalsze rozwiązania budowlane i funkcjonalne. Naszym atutem są pasja i zaangażowanie. Pragniemy tworzyć dla Państwa niezwykłe miejsca, w których po prostu wygodnie się żyje. Chcąc osiągnąć ten cel, wybieramy tylko najlepsze lokalizacje. Na wybudowanych przez nas osiedlach dbamy o infrastrukturę oraz zieleń. Przy realizacji projektów współpracujemy z renomowanymi pracowniami architektonicznymi, ponieważ chcemy, by nasze inwestycje były dla Państwa oraz dla nas powodem do dumy. Układy funkcjonalne naszych mieszkań dają komfort i pozwalają optymalnie zaaranżować przestrzeń. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, nieustannie poszerzamy wachlarz naszych usług. Dlatego obok komfortowych mieszkań, oferujemy bezpłatne usługi doradztwa kredytowego, biorąc na siebie wszelkie formalności. Wykańczamy także Państwa mieszkania pod klucz, według najnowszych światowych trendów. Wybierając nas, wybieracie Państwo dom, do którego chętnie będziecie wracać.

Jesteśmy częścią grupy kapitałowej Nickel.

Bądź na bieżąco

Biuro sprzedaży mieszkań

Nickel Development
ul. Piątkowska 110, 60-649 Poznań

pon - pt 8:00 do 17:00

 

Napisz do nas