Deweloper Nickel Development Poznań
APARTAMENTY NAD MORZEM

Mieszkania w programie MDM Poznań

Deweloper Nickel Development posiada w swojej ofercie atrakcyjne mieszkania pod Poznaniem. Oferowane przez nas mieszkania na sprzedaż cechuje nowoczesne budownictwo oraz komfort użytkowania. Pomimo najwyższej jakości wykonania, mieszkania od dewelopera Nickel Development dostępne są w atrakcyjnych cenach.
 

Atrakcyjne ceny mieszkań

Koszty zakupu mieszkania w okolicach Poznania można obniżyć poprzez skorzystanie z dopłaty w ramach rządowego programu MDM, czyli Mieszkania dla Młodych. Dzięki niemu zakup mieszkania z rynku pierwotnego może zostać częściowo sfinansowany przez państwo. Nowe mieszkania od dewelopera Nickel Development spełniają wszystkie warunki MDM.

Korzystając z dopłaty w programie MDM można kupić nowe mieszkanie na Osiedlu Księżnej Dąbrówki pod Poznaniem. Mieszkania dostępne w ramach tej inwestycji są atrakcyjną ofertą dla młodych ludzi.
 

Korzystna lokalizacja

Mieszkania dla młodych w okolicach Poznania cechują się niezwykle atrakcyjną lokalizacją. Mieszkania deweloperskie od Nickel Development zlokalizowane są w pobliżu licznych terenów zielonych. Dzięki temu mieszkańcy Osiedla Księżnej Dąbrówki mają możliwość spędzenia swojego wolnego czasu w ciszy i spokoju, w otoczeniu zieleni.

Mieszkania w programie MDM pod Poznaniem są niezwykle komfortowe. Naszym klientom oferujemy do wyboru mieszkania z oddzielną kuchnią lub aneksem kuchennym. Każde mieszkanie na Osiedlu Księżnej Dąbrówki posiada balkon i taras.
 

Mieszkania w Programie MDM pod klucz

Nickel Development oferuje wykończenie mieszkań dla młodych w standardzie pod klucz. Mieszkania MDM pod Poznaniem w standardzie pod klucz to:

  • bogaty wybór materiałów wykończeniowych,
  • projekt wykonania,
  • nadzór nad pracami,
  • sprzątanie po zakończeniu prac.

Mieszkania deweloperskie od Nickel Development pod Poznaniem to idealna propozycja dla młodych ludzi. Dzięki atrakcyjnej lokalizacji oraz możliwości skorzystania z programu MDM, mieszkania na Osiedlu Księżnej Dąbrówki to najlepsza oferta mieszkaniowa skierowana do młodych.