Deweloper Nickel Development Poznań
PREMIERA - ZBROJOWA
Przejdź do strony: Lokale handlowo - usługowe
Przejdź do strony: Poznaj BOK
Przejdź do strony: Doradztwo kredytowe
Przejdź do strony: Pod klucz
Przejdź do strony: Wykończenie na indywidualne życzenie
Przejdź do strony: Nasze realizacje wykończeń

Nasi partnerzy w usłudze pod klucz

Nasi partnerzy w usłudze wykończenia Pod Klucz zostali przez nas starannie wyselekcjonowani. To solidne, wielkopolskie marki. Zależało nam nie tylko na doborze elementów wyposażenia wysokiej jakości, oryginalnych i pięknych. Chcieliśmy także, by firmy, które zapraszamy do współpracy były lokalne. Kładziemy silny nacisk na wspieranie rozwoju rodzimego, wielkopolskiego biznesu. Geograficzna bliskość sprzyja również budowaniu dobrych, serdecznych relacji. To dzięki nim proces wykańczania Państwa mieszkań jest za każdym razem harmonijny.

Nasza współpraca z partnerami polega na wspólnym poszukiwaniu i wdrażaniu rozwiązań idealnych dla Państwa domów i mieszkań. Dostosowujemy je wspólnie do Państwa potrzeb i budżetów Dzięki kooperacji na wielu polach możemy Państwu zaoferować kompleksowe rozwiązania.

Nasi partnerzy gwarantują nam najlepszy asortyment i ceny, terminowe dostawy a także dodatkowe usługi, niedostępne w detalicznej sprzedaży. Warto skorzystać z tej możliwości i zaufać nam, oraz naszym partnerom. 

WYKAŃCZAMY MIESZKANIA
TYLKO ZE SPRAWDZONYMI PARTNERAMI

Meble najwyższej jakości

Wyposażenie wnętrz

Inteligentne domy

Drewniane podłogi

Przejdź do strony: Formularz reklamacyjny
Grupa Nickel
Naszą siłą jest Synergia

Nickel Development istnieje już od 1998 roku. Od tego czasu tworzymy domy i mieszkania w Poznaniu oraz poza rodzimą Wielkopolską. Wiedza, jaką od lat gromadzimy, pozwala nam z każdą nową inwestycją wdrażać coraz doskonalsze rozwiązania budowlane i funkcjonalne. Naszym atutem są pasja i zaangażowanie. Pragniemy tworzyć dla Państwa niezwykłe miejsca, w których po prostu wygodnie się żyje. Chcąc osiągnąć ten cel, wybieramy tylko najlepsze lokalizacje. Na wybudowanych przez nas osiedlach dbamy o infrastrukturę oraz zieleń. Przy realizacji projektów współpracujemy z renomowanymi pracowniami architektonicznymi, ponieważ chcemy, by nasze inwestycje były dla Państwa oraz dla nas powodem do dumy. Układy funkcjonalne naszych mieszkań dają komfort i pozwalają optymalnie zaaranżować przestrzeń. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, nieustannie poszerzamy wachlarz naszych usług. Dlatego obok komfortowych mieszkań, oferujemy bezpłatne usługi doradztwa kredytowego, biorąc na siebie wszelkie formalności. Wykańczamy także Państwa mieszkania pod klucz, według najnowszych światowych trendów. Wybierając nas, wybieracie Państwo dom, do którego chętnie będziecie wracać.

Jesteśmy częścią grupy kapitałowej Nickel.

Bądź na bieżąco

Biuro sprzedaży mieszkań

Nickel Development
ul. Piątkowska 110, 60-649 Poznań

pon - pt 8:00 do 17:00

 

Napisz do nas