Deweloper Nickel Development Poznań
PREMIERA - FIQUS Marcelin
Przejdź do strony: Lokale handlowo - usługowe
Przejdź do strony: Poznaj BOK

Doradztwo kredytowe

W biurze sprzedaży Nickel Development dostępni są niezależni doradcy kredytowi. Mają oni szeroką wiedzę o programie Mieszkania dla Młodych. Bezpłatnie pomogą Państwu już teraz odpowiednio przygotować wniosek. Będą służyć Państwu swoją wiedzą i radą, odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania. Wezmą też na siebie prace związane z ubieganiem się o kredyt.

Agnieszka Plich

Doradca kredytowy

"Od 2007 roku z sukcesami pracuję jako niezależny doradca finansowy. Profesjonalnie, łatwo i skutecznie, przygotuję d;a Państwa wniosek o dofinansowanie w ramach programu Mieszkanie dla Młodych. Formalności jest sporo, dlatego zapraszam Państwa do siebie już teraz!"

+48 693 345 183

Przejdź do strony: Pod klucz
Przejdź do strony: Wykończenie na indywidualne życzenie
Przejdź do strony: Nasze realizacje wykończeń
Przejdź do strony: Nasi partnerzy w usłudze pod klucz
Przejdź do strony: Formularz reklamacyjny
Grupa Nickel
Naszą siłą jest Synergia

Nickel Development istnieje już od 1998 roku. Od tego czasu tworzymy domy i mieszkania w Poznaniu oraz poza rodzimą Wielkopolską. Wiedza, jaką od lat gromadzimy, pozwala nam z każdą nową inwestycją wdrażać coraz doskonalsze rozwiązania budowlane i funkcjonalne. Naszym atutem są pasja i zaangażowanie. Pragniemy tworzyć dla Państwa niezwykłe miejsca, w których po prostu wygodnie się żyje. Chcąc osiągnąć ten cel, wybieramy tylko najlepsze lokalizacje. Na wybudowanych przez nas osiedlach dbamy o infrastrukturę oraz zieleń. Przy realizacji projektów współpracujemy z renomowanymi pracowniami architektonicznymi, ponieważ chcemy, by nasze inwestycje były dla Państwa oraz dla nas powodem do dumy. Układy funkcjonalne naszych mieszkań dają komfort i pozwalają optymalnie zaaranżować przestrzeń. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, nieustannie poszerzamy wachlarz naszych usług. Dlatego obok komfortowych mieszkań, oferujemy bezpłatne usługi doradztwa kredytowego, biorąc na siebie wszelkie formalności. Wykańczamy także Państwa mieszkania pod klucz, według najnowszych światowych trendów. Wybierając nas, wybieracie Państwo dom, do którego chętnie będziecie wracać.

Jesteśmy częścią grupy kapitałowej Nickel.

Bądź na bieżąco

Biuro sprzedaży mieszkań

Nickel Development
ul. Piątkowska 110, 60-649 Poznań


pon - pt 8:00 do 17:00

 

Napisz do nas