Deweloper Nickel Development Poznań
APARTAMENTY NAD MORZEM

Lokale użytkowe i handlowe na sprzedaż w Poznaniu i okolicach

Nickel Development, deweloper z wieloletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości, oferuje komfortowe lokale użytkowe na sprzedaż. Nasze lokale znajdują się w atrakcyjnych lokalizacjach w Poznaniu. Oferowane przez nas pomieszczenia są szansą na rozwój Państwa biznesu.
 

Lokale użytkowe przy Ogrodzie Botanicznym

Nickel Development poleca swoim klientom lokale handlowo-usługowe na Osiedlu Botaniczna w Poznaniu. Inwestycja zlokalizowana jest w bardzo atrakcyjnej części miasta, w pobliżu Ogrodu Botanicznego.

Oferowane przez nas lokale komercyjne na sprzedaż przy Botaniku w Poznaniu mogą posłużyć Państwu między innymi jako:

  • lokal gastronomiczny,
  • lokal na sklep,
  • lokal na salon kosmetyczny,
  • lokal na salon fryzjerski,
  • lokal na gabinet lekarski,
  • lokal na kwiaciarnię,
  • lokal na aptekę,
  • lokal na gabinet stomatologiczny.
     

Szansa na rozwój biznesu

Atrakcyjna lokalizacja lokali handlowych na Osiedlu Botaniczna w Poznaniu jest szansą na rozwój Państwa firmy. Nie tylko mieszkańcy osiedla są Państwa potencjalnymi klientami, ale też pracownicy pobliskich firm oraz ludzie przejeżdżający obok inwestycji. Grupą docelową mogą być również osoby odwiedzające Ogród Botaniczny.
 

Atrakcyjna oferta dla właścicieli firm

Lokale użytkowe od dewelopera Nickel Development są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Lokal usługowy na Osiedlu Botaniczna w Poznaniu można kupić za cenę od 7500 zł/m².

Pomieszczenia przeznaczone na lokale użytkowe znajdują się na parterze. Oferowane lokale handlowe posiadają przestronne witryny. Naszym klientom dajemy możliwość indywidualnego dostosowania wnętrza pomieszczenia do swoich potrzeb. Klienci Państwa firmy będą mieli do dyspozycji miejsca parkingowe.

Zapraszamy do skorzystania z oferty funkcjonalnych lokali użytkowych w Poznaniu. Nickel Development gwarantuje atrakcyjne ceny sprzedawanych lokali handlowo-usługowych.