Deweloper Nickel Development Poznań
PREMIERA - KOŁOBRZEG
 • Luty 2018
 • 15 lutego 2018

  Dodatkowa okazja, by zamieszkać w Warzelni. Apartament wraca do oferty.

  Dobra wiadomość dla osób, które chciały zamieszkać w Warzelni. Nie trzeba czekać na ofertę drugiego etapu, ponieważ właśnie do oferty wrócił jeden z apartamentów w Domu za Browarem. To dwupoziomowy lokal o powierzchni 90 m kw., znajdujący się na drugim piętrze budynku. Loggia mierząca aż 13 m kw. daje widok na zieleń otaczającą Warzelnię od strony ulicy Majakowskiego.

  Tak, jak w przypadku większości apartamentów z antresolą (które cały czas cieszyły się ogromnym zainteresowaniem naszych Klientów), również ten jest przejrzyście wystrefowany. Dolna kondygnacja jest częścią dzienną, natomiast na poziomie górnym znajdują się sypialnie.

  Cały kompleks apartamentowo-willowy Warzelnia otacza zieleń. Od strony północnej graniczy on ze skarpą u podnóża której znajduje się Staw Browarny, będący źródłem wody dla Browaru Mycielskich - obecnie zabytku do renowacji w ramach drugiego etapu inwestycji.

  Szczegóły oferty można znaleźć na stronie inwestycji Warzelnia.com lub kontaktując się bezpośrednio z działem sprzedaży Nickel Development pod nr. tel. 506-175-176

 • 1 lutego 2018 

  Prezentowa wiosna w Dąbrówce!

  PROMOCJA
  Wybierz wiosną dom lub mieszkanie w Dąbrówce, a otrzymasz gwarantowany upominek, który sam wybierzesz. Co musisz zrobić? Przyjdź do naszego biura sprzedaży przy ul. Piątkowskiej 110, a opowiemy Ci o osiedlu, które tworzymy w Dąbrówce już od 2000 roku. Chętnie pomożemy Ci wybrać idealny dom lub mieszkanie dla Ciebie i Twojej rodziny! Przeczytaj regulamin, by poznać szczegółowe zasady promocji. 

  REGULAMIN

  NAGRODY
  Tworząc katalog gwarantowanych upominków pomyśleliśmy o Twoim relaksie, zdrowiu, przyjemnościach i pasjach. Pragnęliśmy wzmocnić pozytywne emocje, towarzyszące zakupowi nowego domu podarkiem, który sprawi Ci radość już dziś. Zapraszamy do zapoznania się z katalogami nagród. Katalog ‘Fosowa’ dotyczy upominków dla Klientów nabywających mieszkania, a katalog ‘Gościniec’ przestawia podarunki dla przyszłych mieszkańców domów. Wśród naszych propozycji znajdziesz między innymi vouchery do SPA, sprzęt elektroniczny, sprzęt AGD, elementy wyposażenia, karty podarunkowe i wiele innych prezentów. 

  Upominki Fosowa

  Upominki Gościniec

  OFERTA
  Promocja dotyczy domów o powierzchniach od 104 do 146 m. kw (GOŚCINIEC), w cenach już od 470 tys. zł. oraz mieszkań o powierzchniach od 50 do 75 m. kw. (FOSOWA), w cenach od 240 tys. zł.
  Domy i mieszkania będą gotowe już w 2018 roku, a postępującą, zaawansowaną budowę można oglądać już dziś. 
  Więcej szczegółów dotyczących oferty:
  www.dabrowki.com
  sprzedaz@nickel.com.pl
  t_506 175 176

   

   

 • Styczeń 2018
 • 31 stycznia 2018

  Ocieplanie Fosowej

  Na budowie Osiedla Księżnej Dąbrówki widać kolejne postępy prac. Budowlańcy skończyli właśnie ocieplać pierwszy z budynków przy ul. Fosowej, a wkrótce dołączą do niego trzy kolejne. Do wiosny wszystkie budynki zostaną zaizolowane styropianem.

  Równocześnie trwają prace związane z montażem stolarki okiennej. Pod tym względem Fosowa ma być gotowa w ciągu najbliższych dwóch tygodni.

  Termin oddania mieszkań to przełom 3 i 4 kwartału tego roku i wiele wskazuje na to, że przed jego ukończeniem wszystkie mieszkania znajdą swoich nabywców. Osiedle cieszy się cały czas niesłabnącym zainteresowaniem i dlatego warto się pospieszyć, jeśli rozważasz zakup nieruchomości w Dąbrówce.

  W tej chwili w ofercie jest wolnych 30 mieszkań o powierzchniach od 50 do 75 m kw., z czego prawie wszystkie są z balkonami lub tarasami. Niektóre spośród największych lokali mają zarówno balkon, jak i taras.

  Szczegóły oferty na stronie dedykowanej inwestycji: dabrowki.com oraz w naszym biurze sprzedaży przy ul. Piątkowskiej w Poznaniu. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego pod numerem 506-175-176.

 • 25 stycznia 2018

  Koło Brzegu - wnętrza dla relaksu

  Architektura to nie tylko bryła. Wnętrze inwestycji Apartamenty Koło Brzegu musiało sprostać gustom najbardziej wymagających klientów. Zakończyliśmy prace nad strefą wejściową, lobby oraz korytarzami rezydencji Kołobrzegu. Zależało nam, by uzyskać wyrafinowany, zrównoważony i harmonijny look. Stonowana kolorystyka przywodzi na myśl zaczerniałe, wyrzucone przez morze drewno. W budynku będzie elegancko i minimalistycznie. Cały zespół Nickel cieszy się rezultatem prac!

  Apartamenty Koło Brzegu by Nickel Development

  W tchnącym spokojem Podczelu powstaje inwestycja o prawdziwie bałtyckiej duszy, inspirowana Twoim pragnieniem podróży do cichej oazy. Obcowanie z morzem stanie się dla Ciebie oczywiste, a spędzanie czasu w niespiesznym rytmie pozwoli Ci wszystkimi zmysłami czerpać energię z natury. Tutaj pogoda zawsze sprzyja odpoczynkowi, ponieważ w kameralnej przestrzeni chillout z jacuzzi, sauną i strefą kominkową, poczujesz się jak w prywatnym spa. Na dostępnym na miejscu rowerze przemierzysz park krajobrazowy, a po silne wrażenia wybierzesz się do oddalonego jedynie o 5 km centrum Kołobrzegu. W swoim apartamencie spędzisz czas z przyjemnością, ponieważ zaprojektowaliśmy go z myślą o Twoich wysokich wymaganiach. 

  + Opcja oddania w najem
  + Kameralny charakter – tylko dwa czteropiętrowe budynki z windami
  + Unikalna architektura – inspirowana lokalnymi wzorcami
  + Strefa chillout – z jacuzzi, sauną oraz łączką solarną
  + Wyrafinowany detal – naturalne drewno oraz beton architektoniczny
  + Nastawienia na wygodę – wykończenie apartamentów, windy, rowery na miejscu, hala garażowa

  Oddanie inwestycji: 2019 rok

  Lokalizacja
  Poznaj najbardziej kameralną dzielnicę Kołobrzegu - Podczele
  Podczele odseparowane jest od Kołobrzegu lasem oraz rozlewiskiem słonych bagien – stanowiących utworzony w 1996 roku Ekopark Wschodni. Teren Podczela jest też elementem Koszalińskiego Pasa Nadmorskiego – Parku Krajobrazowego. Są tu wspaniałe duże drzewa gościnnie zapraszające liczne gatunki ciekawych ptaków. Okolica obfituje w  miejsca do rekreacji i jazdy rowerem, a na tutejszym - piaszczystym brzegu Bałtyku nie ma tłoku nawet w szczycie sezonu. Zainspirowani charakterem tego miejsca, zapragnęliśmy stworzyć tu zaciszną przystań, miejsce tchnące harmonią i kojące ciszą. Wymarzyliśmy sobie inwestycję zapraszającą do wypoczynku zgodnego z naturą.
  - plaża 750 m

  Biuro Sprzedaży Nickel Development, ul. Piątkowska 110 w Poznaniu
  Zadzwoń do nas 
  +48 61 639 76 50
  +48 506 175 176
  +48 500 381 666

  Napisz do nas
  sprzedaz@nickel.com.pl

 • 19 stycznia 2018

  Wille Wodziczki: stan surowy otwarty na finiszu

  W najbliższych dniach na budowie naszej sołackiej inwestycji rozpoczną się prace nad konstrukcją dachową. W tej chwili budowlańcy kończą stan surowy otwarty.

  Planujemy ciemne pokrycie dachu, które będzie pięknie kontrastować z elegancką jasną elewacją budynków, zdobioną opaskami i gzymsami. Wyrazistości dodadzą jej również dostojne ryzality wychodzące z głównej bryły budynku.

  Sołacz to dzielnica od lat uznawana za najbardziej prestiżową w Poznaniu. Gdy dodamy do tego jeszcze bardzo małą dostępność działek na tym terenie, szybko dostrzeżemy, dlaczego ta zielona okolica jest tak pożądanym miejscem do zamieszkania. Jest ona chętnie wybierana przez osoby wymagające, które poszukują docelowego domu lub apartamentu.

  Na obecną chwilę w ofercie dostępnych jest jeszcze 13 apartamentów o powierzchniach od 45 do 105 m kw. Warto zainteresować się ofertą, ponieważ znajdują one swych właścicieli w bardzo szybkim tempie. Szczegóły oferty na dedykowanej stronie internetowej inwestycji wodziczki.com. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego pod nr. 506-175-176.

 • 9 stycznia 2018

  Rezerwacje w Apartamentach Koło Brzegu rozpoczęte

  Właśnie otworzyliśmy możliwość rezerwacji i płatnej blokady apartamentów w naszej nowej nadmorskiej inwestycji. Tym razem proponujemy apartamenty wypoczynkowe - pod wynajem lub do użytku własnego, a także do jednego i drugiego. Wszystko zależy tutaj od Was.

  Apartamenty Koło Brzegu powstają w Kołobrzegu, w dzielnicy Podczele. To wschodnia dzielnica Kołobrzegu, położona jest nieopodal drogi wylotowej w kierunku Ustronia Morskiego. Od reszty miasta oddziela ją rozległy Ekopark i nie jest powszechnie uznawana za destynację wakacyjną. Nie ma tam dużych hoteli, ośrodków wypoczynkowych, lunaparków ani gwarnego deptaku. Jest za to spokój, którego bardzo poszukują nasi Klienci.

  Oprócz spokoju i kontaktu z naturą oferujemy przejrzysty i prosty model rozliczeń, pozostawiający wiele dowolności inwestorom. Po szczegóły zapraszamy na stronę dedykowaną inwestycji kolobrzegu.com, a także na jej profil facebookowy. Polecamy też kontakt telefoniczny pod numerem 506 176 176 w godzinach otwarcia naszego Biura Sprzedaży, czyli od 8:00 do 17:00 w dni powszednia, a także od 10:00 do 14:00 w soboty.   

 • 4 stycznia 2018

  W 2018 r. oddamy 350 nowych mieszkań

  Nowy, 2018 rok zaczynamy od ważnej zapowiedzi i jednocześnie przypomnienia. W tym roku nastąpi oddanie trzech będących aktualnie w budowie inwestycji. To drugi Osiedla Botaniczna, etap dziesiąty Osiedla Księżnej Dąbrówki, czyli Fosowa i Gościniec, a także zlokalizowane na Sołaczu Wille Wodziczki.

  Łącznie w inwestycjach zaplanowanych do oddania na ten rok znajduje się 350 mieszkań.

  Mamy nadzieję, że będzie to dla naszych Klientów i dla nas bardzo udany rok. Można go rozpocząć od zakupu mieszkania, szczególnie, że ciągle jeszcze trwa promocja na naszym bestsellerowym Osiedlu Botaniczna z okazji sprzedaży setnego mieszkania w drugim etapie.  

  Na specjalne ceny mogą liczyć klienci, którzy do końca stycznia 2018 roku podpiszą umowę blokady lub deweloperską. Szczegóły oferty można sprawdzić na stronie internetowej botaniczna.com lub dzwoniąc pod numer telefonu: 506 175 176. Zapraszamy.

 • grudzień 2017
 • 11 grudnia 2017

  Wiecha na najwyższym budynku X etapu Osiedla Księżnej Dąbrówki

  Na Osiedlu Księżnej Dąbrówki zakończono właśnie prace związane z konstrukcją dachu budynków X etapu. Zgodnie z tradycją, przygotowaliśmy rytuał zawieszenia wiechy.

  Oficjalnie imprezę otworzył Dariusz Szczypiński, dyrektor finansowy Grupy Nickel, który podziękował wszystkim zaangażowanym w budowę Fosowej i Gościńca.

  Z kolei honor zawieszenia zwyczajowej wiechy przypadł w udziale Agacie Grotowskiej, project manager, związanej z budową Osiedla Księżnej Dąbrówki już od czterech etapów.

  Po zakończeniu części oficjalnej, pracownicy firmy wykonawczej oraz zespół Nickel Development wspólnie świętowali podczas kameralnej uroczystości, oddając się dyskusji przy daniach z grilla.

   

   

 • 8 grudnia 2017

  Dom Apartamentowy wkrótce zalśni w blasku zachodzącego słońca

  Od kilku dni trwają już prace związane z montażem specjalnej blachy na elewacji Domu Apartamentowego Botaniczna Plus. Specjalnie perforowana i gięta blacha w świetle zachodzącego słońca opalizować będzie barwą złocistego szampana.

  To prawdziwa innowacja nie tylko w odniesieniu do naszych dotychczasowych realizacji, ale w skali światowego designu. Tworząc koncepcję Domu Apartamentowego Botaniczna, deweloper i pracownia architektoniczna czerpali z najlepszych wzorców światowej architektury.

  W 2015 roku oczy architektów na całym świecie skierowane były na laureatów konkursu branżowego, w którym zwyciężył bardzo zbliżony do Domu Apartamentowego Botaniczna Plus koncept wykończenia dawnego domu kupieckiego w Kopenhadze. Obiekt jest obecnie siedzibą firmy jubilerskiej Trollbeads.

  Wśród najbardziej uznanych w świecie wcześniejszych realizacji tego typu z pewnością możemy wymienić również ambasady krajów skandynawskich w Berlinie oraz Slender Apartment House przy Hanover Street w Londynie.

   

   

 • listopad 2017
 • 20 listopada 2017

  Postępy w budowie drogi przy ul. Komornickiej na Osiedlu Księżnej Dąbrówki

  Prace drogowe na ulicy Komornickiej, leżącej między nową częścią Osiedla Księżnej Dąbrówki a istniejącymi już etapami, postępują dynamicznie i zgodnie z założonym harmonogramem. Ten przewiduje, że całość robót ukończona zostanie do końca tego roku.

  Aktualnie przygotowywana jest podbudowa drogi na całym odcinku graniczącym z X etapem osiedla. Budowlańcy zakończą ją w połowie miesiąca. Tymczasem można już korzystać 300-metrowego odcinka ul. Komornickiej biegnącego od strony torów i podziwiać powstające tuż obok domy jedno- i wielorodzinne przy ulicach Fosowa i Gościniec.  

  W ofercie Osiedla Księżnej Dąbrówki wciąż dostępnych jest łącznie 51 mieszkań i domów, w cenie już od 239 tys. zł. Szczegóły oferty na stronie inwestycji: www.dabrowki.com. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego pod nr. tel. 506-175-176.

   

 • październik 2017
 • 31 października 2017

  Osiedle Botaniczna: 100 mieszkań sprzedane

  Na Osiedlu Botaniczna sprzedaliśmy właśnie 100 mieszkań. To dla nas powód do dumy. Cieszy nas niesłabnąca popularność naszej inwestycji, która dzięki wyjątkowej architekturze jest jedną z najbardziej charakterystycznych w Poznaniu, a jej walory w postaci ergonomicznych układów doceniają zarówno klienci, jak i analitycy branży nieruchomości.

  Jak do tej pory, największe powodzenie wśród klientów miały mieszkania 3-pokojowe, z tarasami lub balkonami, z widokiem w stronę ulicy Dąbrowskiego. Sporym zainteresowaniem klienci darzyli również kompaktowe mieszkania o powierzchni do 50 mkw.

  Aktualnie w ofercie pozostało 127 mieszkań. Szczegółowa oferta dostępna jest na stronie inwestycji botaniczna.com. Lokale można obejrzeć również bezpośrednio na budowie, po uprzednim umówieniu spotkania. Zapraszamy również do naszego biura sprzedaży przy ul. Piątkowskiej w Poznaniu.

 • 18 października 2017

  Żuraw na budowie Willi Wodziczki

  Nasza najbardziej prestiżowa z powstających inwestycji wkracza na nowy poziom zaawansowania. Już z daleka widać żuraw, który pojawił się na placu budowy Willi Wodziczki. Dzięki niemu możliwe będzie podnoszenie elementów konstrukcyjnych o dużej masie, które są wykorzystywane przy pracach konstrukcyjnych w naziemnej części budynków.

  W ramach tej inwestycji powstaje 35 apartamentów zlokalizowanych w dwóch kameralnych willach miejskich, zaprojektowanych w spójności z zabytkowym otoczeniem Sołacza - najbardziej prestiżowej dzielnicy Poznania. Wille Wodziczki cieszą się ogromnym zainteresowaniem już od premiery. Obecnie wolnych jest
  9 apartamentów, a 10 objęto czasową rezerwacją.

  Szczegóły oferty na stronie internetowej
  inwestycji: willewodziczki.pl

  Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i umawiania spotkań. Nasi sprzedawcy są do dyspozycji
  pod numerem telefonu: 506 175 176.

 • 13 października 2017

  Mieszkania na miarę XXI wieku

  Marek Waliszka, Dyrektor Inwestycji w Nickel Development był jednym z panelistów w dyskusji pt. „Polskie metropolie - Analiza rynku mieszkaniowego”. Panel odbywał się jako część prestiżowej konferencji portalu Projekt Inwestor, która miała miejsce we wtorek, 10 października.

  Dyskusja toczyła się wokół zmian demograficznych w Polsce oraz rozwoju miast - zarówno największych sześciu metropolii, jak i miast pretendujących.

  Oprócz Marka Waliszki, w panelu udział wzięli również liczni przedstawiciele szczebla kierowniczego firm deweloperskich, a także managerowie i dyrektorzy z instytucji zajmujących się badaniem rynku, w tym m.in. Głównego Urzędu Statystycznego.
   

 • wrzesień 2017
 • 27 września 2017

  Wakacje zamknięte w bryle

  Budynki, które powstaną w ramach naszej nadmorskiej inwestycji Apartamenty Koło Brzegu, będą miały elewację z ciemnego drewna. Takie wykończenie ma przywodzić na myśl bale wyrzucone na brzeg przez morze. Dlaczego?
   
  Chcemy stworzyć miejsce, które będzie ściśle związane ze swoim otoczeniem - wyjątkową lokalizacją najbardziej kameralnej dzielnicy Kołobrzegu.
   
  Projekt czerpie garściami z nadmorskich inspiracji. Architektura nawiązuje do zabytkowego kościoła znajdującego się nieopodal. Aranżacja zieleni na terenie wokół budynków będzie przypominać wydmy ciągnące się wzdłuż bałtyckiego wybrzeża, z powiewającymi na wietrze wysokimi trawami. Na piaszczystej, stylizowanej na plażę, przestrzeni między budynkami, staną wiklinowe kosze słoneczne w stylu vintage.
   
  To wszystko ma sprawić, że już po przekroczeniu granicy posiadłości poczujemy, że jesteśmy na wakacjach w kołobrzeskiej dzielnicy. Że nie dałoby się przenieść Apartamentów do jakiegokolwiek innego miejsca.
   
  Jeśli taka wizja wakacyjnego domu jest bliska Twoim marzeniom - umów się na spotkanie w naszym poznańskim biurze sprzedaży - przy ul. Piątkowskiej 110. Jesteśmy do dyspozycji pod numerem telefonu 506 175 176 oraz adresem mailowym kolobrzeg@nickel.com.pl.

 • 22 września 2017

  Zamieszkaj w Warzelni

  Projekt Warzelni już kilka lat temu okrzyknięto drugim starym browarem i z czasem uzyskał status miejsca kultowego. Dlatego jest nam miło oznajmić, że wstępne prace nad drugim etapem inwestycji już trwają.  Zależy nam, aby przywrócić dawny blask obiektowi, który jest dziedzictwem sztuki piwowarskiej i poznańskiej przedsiębiorczości. Pomagają nam w tym firma Demiurg oraz studio architektoniczne Tekktura, z którymi współpracujemy na etapie projektowym.
   
  Zanim jednak oferta II etapu będzie miała swoją premierę, minie jeszcze sporo czasu. Dla tych, którzy nie chcą czekać, tylko jak najszybciej wprowadzić się do Warzelni, mamy w super-specjalnej ofercie ostatni dwupoziomowy apartament.
   
  Po szczegóły zapraszamy do naszego Biura Sprzedaży, które mieści się przy ul. Piątkowskiej 110 w Poznaniu. Spotkanie można umówić pod numerem telefonu 506-175-176.

 • 5 września 2017

  Targi z promocjami od Nickel Development

  Już w najbliższy weekend jesienna odsłona poznańskich Targów Mieszkań i Domów. Jak zawsze, przygotowaliśmy dla naszych Klientów specjalną ofertę targową. Wyjątkowe promocje dotyczą mieszkań i domów we wszystkich naszych inwestycjach, będących obecnie w sprzedaży.
   
  Zgodnie z naszą targową tradycją, prezentujemy NOWOŚĆ - Apartamenty Koło Brzegu. Najnowsza inwestycja, którą szykujemy to stylowe nadmorskie apartamenty, które z pewnością usatysfakcjonują szukających doskonałej lokalizacji na wypoczynek, a do tego cenią sobie spokój i niezależność. Mamy nadzieję, że dzięki nim nasi klienci będą mogli spełnić swoje marzenia o wakacyjnym domu.
   
  Na Osiedlu Księżnej Dąbrówki proponujemy mieszkania i domy z rabatami w promocji „Im wyżej tym lepiej”. Kupujący mieszkanie mogą liczyć na 7000 zł obniżki, a dla nabywców nowego domu dajemy upust w kwocie aż 20 000 zł (promocja dotyczy wybranych lokali). Rabat można powiększyć, wybierając opcję wykończenia pod klucz.
   
  Osiedle Botaniczna, które jest obecnie za półmetkiem drugiego etapu, to nasz prawdziwy hit. Jak do tej pory, lokale z tej inwestycji znajdowały swoich właścicieli w rekordowym tempie. Tym razem oferujemy mieszkania na najbardziej zaawansowanym etapie budowy nawet o 20 tys. zł taniej.
   
  Wyjątkowe okazje przygotowaliśmy również w naszych inwestycjach klasy premium: Willach Wodziczki, położonych malowniczo w sąsiedztwie parku na Sołaczu, a także w Warzelni niedaleko Malty. Szczególnie zachęcamy do sprawdzenia oferty na OSTATNI apartament w Warzelni. To miejsce, obwołane w mediach „drugim starym browarem”, daje szansę aby zamieszkać w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Poznaniu.
   
  Do zobaczenia na Targach. Zapraszamy 9 i 10 września w godz. 10.00-17.00 na stoisko B1 w hali nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich.

 • Sierpień 2017
 • 30 sierpnia 2017

  Im wyżej, tym lepiej. Nowa promocja na Osiedlu Księżnej Dąbrówki

  Do końca września potrwa akcja promocyjna „Im wyżej, tym lepiej”, która dotyczy mieszkań na ostatnich kondygnacjach na naszym Osiedlu Księżnej Dąbrówki oraz wybranych domów.

  W tej chwili dostępnych jest 14 takich lokali powstających na drugim piętrze budynków przy ul. Fosowej. To mieszkania o najbardziej poszukiwanych metrażach, czyli 50-75 m kw., z dwoma, trzema lub czterema pokojami. Każde z nich posiada balkon lub loggię. Przy zakupie każdego z nich na klientów czeka rabat 7000 zł.

  Jeszcze większe rabaty czekają na klientów, którzy zdecydują się na zakup jednego z czterech objętych akcją promocyjną domów przy ul. Gościniec. Przy zakupie zaoszczędzą oni aż 20 000 zł. Domy mają powierzchnię 100-150 m kw., ogrody, a także garaże lub wiaty.

  To nie koniec dobrych wiadomości. Dodatkowe 500 zł zaoszczędzą osoby, dodatkowo zakupią w Nickel Development usługę wykończenia pod klucz. Cena wykończenia zaczyna się już od 600 zł/m kw., co jest dobrą okazją, biorąc pod uwagę ile uciążliwości zdejmuje z głowy nowym właścicielom mieszkania.

  Warto pospieszyć się i umówić spotkanie z handlowcem, ponieważ już 9-10 czerwca odbywają się Targi Mieszkań i Domów, na których wystawiamy nasze inwestycje i trzeba liczyć się z tym, że po ich zakończeniu wiele mieszkań może już być niedostępnych w ofercie.

  Szczegółowa oferta znajduje się na stronie inwestycji dabrowka.com. Dodatkowe informacje można uzyskać również pod adresem mailowym sprzedaz@nickel.com.pl oraz pod numerem telefonu 506-175-176.

 • 23 sierpnia 2017

  9 września - premiera Apartamentów Koło Brzegu

  Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, ogłaszamy datę premiery naszej najnowszej inwestycji nadmorskiej. Apartamenty Koło Brzegu zadebiutują podczas jesiennej edycji poznańskich Targów Mieszkań i Domów, która odbędzie się w tym roku 9-10 września.

  W obecnych czasach, gdy niezależność i swoboda są najważniejszymi wartościami w kontekście wypoczynku, maleje znaczenie klasycznej oferty turystycznej: hoteli, pensjonatów i kojarzących się raczej z minioną epoką - ośrodków wczasowych. Wypoczywający to już nie turyści. To ludzie, którzy na czas urlopu chcą być częścią otoczenia lokalizacji wakacyjnej, bez wchodzenia w sztywne ramy hotelowych zasad.

  Nasza inwestycja spełnia takie założenia, ale to nie wszystko. Wprowadzamy innowacyjny system współpracy między inwestorem, operatorem i deweloperem. Nie opieramy się na gwarancjach zwrotu, które mogą być zrealizowane tylko przy spełnieniu rozlicznych założeń początkowych - zamiast tego oferujemy przejrzysty od samego początku system rozliczeń. Można sprowadzić go do formuły 30/70, czyli podziału zysku z wynajmu w stosunku operator - 30%, inwestor - 70%.

  U nas jest swoboda decyzji w jakim stopniu przeznaczyć go na własny wypoczynek, a jaki czas zostawić do dyspozycji operatora. Nie ma sztywnych zasad narzucających inwestorowi tylko ograniczoną możliwość korzystania z wakacyjnego apartamentu.

  Jesteśmy przekonani, że taka formuła działania aparthotelu spotka się z pozytywnym przyjęciem, podobnie jak jego architektura i wykończenie. Zapraszamy do śledzenia aktualności na naszej stronie internetowej, a także na profilu facebookowym, gdzie będziemy publikowali nowe, bieżące informacje na temat Apartamentów Koło Brzegu.

  Zainteresowanych zakupem takiego apartamentu zachęcamy również do kontaktu bezpośredniego z naszym biurem sprzedaży pod nr. tel. 506 175 176 lub adresem mailowym sprzedaz@nickel.com.pl.

   

 • 9 sierpnia 2017

  Nowe biuro sprzedaży w Dąbrówce

  Już w najbliższych dniach otworzymy biuro sprzedaży przy Osiedlu Księżnej Dąbrówki. Będzie się ono mieściło w kontenerze biurowym przy ul. Komornickiej, czyli tam, gdzie aktualnie powstaje X etap naszej inwestycji.

  Serdecznie zapraszamy do umawiania spotkań właśnie w tym biurze wszystkich zainteresowanych zakupem mieszkania na Fosowej lub domu na Gościńcu. Aktualnie planujemy dyżury sprzedawców trzy dni w tygodniu. Natomiast we wszystkie dni robocze jesteśmy obecni w naszym głównym biurze sprzedaży, przy ul. Piątkowskiej w Poznaniu.

  Warto już dzisiaj ustalić termin spotkania, ponieważ jeszcze trwa Promocja na Dzień Dobry, w której na naszych Klientów czekają atrakcyjne rabaty - nawet do 10 tys. zł. Jesteśmy do dyspozycji pod nr tel. 506 175 176 oraz adresem mailowym sprzedaz@nickel.com.pl.

 • 2 sierpnia 2017

  Budujemy nad morzem

  Już wkrótce rozpoczniemy budowę naszej nowej inwestycji, tworzonej w koncepcji condo-hotelu. Apartamenty Koło Brzegu będą zlokalizowane w kołobrzeskiej dzielnicy Podczele, oddalonej od ruchliwego i głośnego centrum miasta. Zbudujemy tam dwa kameralne budynki, charakteryzujące się wyrafinowaną architekturą, w których znajdą się wykończone w eleganckim minimalistycznym stylu apartamenty.

  W ponad 200-metrowej części wspólnej nieruchomości urządzimy strefę chill-out z jacuzzi i sauną. Z kolei na zewnątrz zaaranżujemy specjalny teren z nadmorskim piaskiem i koszami plażowymi tylko dla właścicieli.

  Budynki będą oddane w 2019 r., a rozpoczęcie sprzedaży planujemy na jesień tego roku. Jednak już pod koniec wakacji chcemy spotkać się z wybranymi klientami i zaproponować im ofertę przedpremierową. Szczegóły już wkrótce.

 • Lipiec 2017
 • 24 lipca 2017

  Trwają letnie promocje w naszych inwestycjach

  Zapraszamy serdecznie do sprawdzenia naszej obecnej, promocyjnej oferty. W ramach trzech naszych inwestycji oferujemy duże rabaty.

  Największą obniżkę ceny proponujemy na jeden z trzech ostatnich apartamentów w Warzelni. To prawie 50 tys. zł. To już ostatni dzwonek dla wszystkich tych, którzy chcą zamieszkać w luksusowej lokalizacji, w bliskim sąsiedztwie poznańskiej Malty.

  W ramach Promocji na Półmetek Budowy, duże rabaty, sięgające nawet 25.000 zł można uzyskać przy zakupie mieszkania na naszym bestsellerowym Osiedlu Botaniczna, w jego II etapie. Jego oddanie jest planowane na trzeci kwartał 2018 r.  

  Z kolei Promocja na Dzień Dobry to rabaty dla pierwszych klientów, którzy zakupią mieszkania i domy w przedsprzedaży nowego etapu Osiedla Księżnej Dąbrówki w Dąbrówce k/Poznania . Bez negocjacji oferujemy ceny obniżone o 5000 zł w przypadku mieszkań na Fosowej i 10.000 zł w przypadku domów na Gościńcu.

  Zapraszamy do sprawdzenia oferty na stronach poszczególnych inwestycji oraz do umawiania spotkań z handlowcami w biurze sprzedaży przy ul. Piątkowskiej 110 w Poznaniu.

  www.warzelnia.com
  www.botaniczna.com
  www.dabrowki.com

   

 • 19 lipca 2017

  TUTAJ JEST WSZYSTKO

  Mieszkańcy podpoznańskiej Dąbrówki są zadowoleni z lokalnej infrastruktury. Oprócz lokum w pięknej i spokojnej okolicy mają do dyspozycji profesjonalne Centrum Medyczne, dwie galerie handlowe, przedszkole i szkołę. Dodatkowo co roku – w ramach Dopiewskiego Budżetu Obywatelskiego - realizowane są projekty wybrane przez mieszkańców. Z roku na rok będzie zatem przybywać miejsc przeznaczonych do rekreacji i rozrywki. Okolica obfituje w piękne krajobrazy, liczne jeziora zapraszają do wypoczynku. Z tych powodów zainteresowanie tą lokalizacją wśród szukających mieszkania stale rośnie. Dla nich właśnie realizowany jest kolejny etap Osiedla Księżnej Dąbrówki – Fosowa i Gościniec.   

 • 14 lipca 2017

  Przybywa atrakcji na Osiedlu Botaniczna

  Lokalizacja to niezaprzeczalny atut bestsellerowego Osiedla Botaniczna. Sąsiedztwo Ogrodu Botanicznego i terenu rekreacyjnego wokół jeziora Rusałka czyni z inwestycji jedno z najbardziej pożądanych miejsc do mieszkania w zachodniej części Poznania. Całości dopełnia nieustannie rozwijająca się infrastruktura wokół osiedla oraz lokale usługowe I etapu, które – po trwających pracach remontowo-wykończeniowych powoli otwierają swoje podwoje, wychodząc z usługami do mieszkańców okolicy. Od tygodnia działa już na osiedlu sklep Żabka, a w niedługim okresie otworzy się restauracja Makaron, która już dziś oferuje swoim przyszłym gościom lody i kawę. W najbliższym czasie mieszkańcy będą mogli także skorzystać z usług stomatologa i ortodonty.  

 • 6 lipca 2017

  ZMIANY, ZMIANY, ZMIANY

  Dąbrówka zmienia się na naszych oczach. Trwająca budowa inwestycji Fosowa – X etapu Osiedla Księżnej Dąbrówki osiągnęła stan zaawansowania 11%. Zakończyliśmy już prace ziemne poziomu 0 i rozpoczęliśmy montaż stropów nad parterem.

  Jednocześnie trwają wyczekiwane przez wszystkich prace na ul. Komornickiej, która tego roku przejdzie niezwykłą metamorfozę. W związku z budową sieci wodociągowej oraz sieci kanalizacji sanitarnej tłocznej do końca lipca br. ulica jest częściowo nieprzejezdna. Po zakończeniu wyżej wymienionych prac przystąpimy do modernizacji ul. Komornickiej. 

 • Czerwiec 2017
 • 28 czerwca 2017

  Drugi z domów pokazowych Warzelni sprzedany

  Nie trzeba było długo czekać po sprzedaży pierwszego z domów pokazowych Warzelni, aby swojego nabywcę znalazł drugi z nich. Luksusowy apartament o powierzchni ponad 200 m kw. jest już własnością młodego poznaniaka, przedstawiciela wolnego zawodu.

  Na decyzję o zakupie zasadniczy wpływ miała aranżacja i jakość wykończenia. To kolejne potwierdzenie, że elegancki, minimalistyczny charakter wnętrza, z którego znany jest Nickel Development, ma grono zwolenników wśród osób, którym zależy na niebanalnym sposobie wyrażenia siebie przez przestrzeń, którą się otaczają.

  Gratulujemy wyboru naszemu Klientowi i życzymy udanej przeprowadzki.

  Tym samym informujemy, że w Warzelni zostały do kupienia już tylko trzy apartamenty w wielorodzinnym Domu za Browarem - dwa z nich są obecnie objęte specjalną promocją. Szczegóły na stronie internetowej dedykowanej inwestycji: www.warzelnia.com.

 • 21 czerwca 2017

  Wybraliśmy generalnego wykonawcę Willi Wodziczki

  Prestiżowa lokalizacja i projekt nawiązujący do jej historycznego dziedzictwa, połączone z wykończeniem najwyższej próby - wszystko to wyznaczniki luksusu, jakim charakteryzować się będzie nasza najnowsza inwestycja, Wille Wodziczki, położone na poznańskim Sołaczu. Taką właśnie wizję kameralnej posiadłości z prywatnym parkiem, jako generalny wykonawca realizować będzie wybrana przez nas firma Aldesa Construcciones. Jako jedyny z branych pod uwagę oferentów sprostała przyjętym przez nas kryteriom.

  Jesteśmy podekscytowani rozpoczęciem współpracy, tym bardziej, że wybrany przez nas partner od lat realizuje z powodzeniem projekty o zbliżonym charakterze na swoim rodzimym rynku hiszpańskim. Oprócz tego posiada polski oddział i ma na koncie tutejsze realizacje, co również miało wpływ na nasz wybór.

  Połączenie naszej wizji, umiejętności odczytywania prawdziwych potrzeb klientów oraz tworzenia wyjątkowych nieruchomości z długoletnim doświadczeniem firmy Aldesa w obszarze wykonawczym dają pewność, że ten projekt będzie wspólnym sukcesem obu partnerów.

 • 14 czerwca 2017

  Osiedle Botaniczna, Etap. 2. Półmetek przekroczony.

  Budowa drugiego etapu Osiedla Botaniczna przekroczyła półmetek. Postęp w pracach najbardziej zaawansowanego budynku, czyli Domu Apartamentowego Botaniczna Plus to aż 55%. Kończą się prace tynkarskie i lada moment rozpocznie się kładzenie posadzek. Z kolei w Wieżowcu otynkowane jest już siedem z 12 kondygnacji.

  Z budowy zniknęła już część żurawi, co oznacza, że coraz większymi krokami zbliża się moment, kiedy będzie można wejść na teren budowy i zobaczyć swoje przyszłe mieszkanie z bliska.

  Tymczasem polecamy widok z tarasu naszego mieszkania pokazowego, będącego równocześnie biurem sprzedaży na terenie inwestycji. Warto je odwiedzić i sprawdzić naszą ofertę, ponieważ trwa aktualnie promocja, która obejmuje 42 mieszkania, przede wszystkim w Wieżowcu, ale również w innych budynkach drugiego etapu osiedla.

   

 • 7 czerwca 2017

  Osiedle Księżnej Dąbrówki – zaczęliśmy budowę X etapu

  Wyznaczony płotem prostokąt to dobitny znak, że zakończył się czas planowania i nastaje czas budowy, który trwać będzie do października 2018 roku. Obecnie na Fosowej zakończono prace związane ze zbrojeniem i betonowaniem ław fundamentowych. Aktualnie trwa wznoszenie ścian fundamentowych stanu zero budynków. Co miesiąc – sukcesywnie Fosowa i Gościniec będą piąć się  w górę, by na wiosnę ukazać się w całej okazałości. Wówczas rozpoczniemy prace wykończeniowe, instalacyjne i zagospodarujemy teren. Tymczasem zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty: //dabrowki.com/pl/oferta 

 • Maj 2017
 • 24 maja 2017

  Mamy nowe biuro sprzedaży

  Od kilku dni funkcjonuje nasze nowe biuro sprzedaży. Jest ono zlokalizowane w mieszkaniu pokazowym na terenie pierwszego etapu Osiedla Botaniczna. Dzięki niemu klienci zainteresowani zakupem nieruchomości na naszym bestsellerowym osiedlu, mogą umawiać się z handlowcami bezpośrednio na terenie inwestycji.

  Biuro mieści się na siódmym piętrze, od wewnętrznej strony osiedla i posiada rozległy widok z tarasu. To pozwala swobodnie obserwować jak powstaje drugi etap osiedla, mimo że jeszcze nie można wejść na teren budowy.

  Oprócz tego, odwiedzający nasze biuro w mieszkaniu pokazowym mogą nie tylko zobaczyć, ale też poczuć i dotknąć elementy wykończeniowe, które stosujemy przy aranżacji wnętrz. Mieszkanie zaprojektowała i zrealizowała Izabela Januchowska, która osobiście nadzoruje wszystkie projekty w ramach usługi wykończenia „pod klucz”.  

  Oprócz mieszkań na Osiedlu Botaniczna do kupienia są jeszcze cztery lokale handlowo-usługowe: dwa duże i dwa mniejsze. Największy z nich ma powierzchnię ponad 1000 mkw. i jest świetnym miejsce na osiedlowy market albo fitness-club. Pozostałe lokale doskonale sprawdzą się w usługach dla ludności, ale przy odpowiedniej aranżacji wnętrza (którą również można zlecić naszej firmie) można tam urządzić komfortowy gabinet lekarski, kancelarię, czy biuro agencji kreatywnej.

  Bliskość zieleni i komunikacji publicznej to ogromne atuty tej lokalizacji jako miejsca na prowadzenie biznesu. Łatwo można dojechać tutaj bez konieczności jazdy samochodem, a w przerwie na lunch można wyskoczyć nad jezioro. Rusałka bowiem oddalona jest od Osiedla Botaniczna o zaledwie 200 m.

 • 5 maja 2017

  Fasada Roku 2016 - Osiedle Botaniczna Wyróżnione

  Nasze Osiedle Botaniczna zostało wyróżnione w branżowym konkursie „Fasada Roku 2016”, organizowanym pod patronatem Stowarzyszenia Architektów Polskich i Fundacji Twórców Architektury.

  Jury konkursowe doceniło oryginalną formę budynków pierwszego etapu osiedla i kontrastowy dobór materiałów. Uwadze jurorów nie uszło również umiejętne wkomponowanie obiektu w istniejące otoczenie. Gratulujemy pracowni projektowej INSOMIA, która zajmowała się opracowaniem projektu.

  W tej kategorii rywalizowało 76 obiektów. To najliczniejsza kategoria w konkursie, w którym oceniano prawie 200 najładniejszych elewacji z całej Polski.

 • 4 maja 2017

  12 apartamentów sprzedane!

  Wille Wodziczki, kameralna inwestycja apartamentowa powstająca na terenie Sołacza, cieszy się niesłabnącą popularnością. Już dwanaście spośród trzydziestu pięciu apartamentów znalazło swoich właścicieli. Główne powody, dla których nasza inwestycja jest tak popularna to nietuzinkowa lokalizacja, wysoki standard oraz funkcjonalnie zaprojektowane apartamenty. W Willach Wodziczki priorytetem jest wygoda i bezpieczeństwo.

 • Kwiecień 2017
 • 26 kwietnia 2017

  Gotowe mieszkanie w Dąbrówce w cenie 4600 zł/mkw.

  ZOBACZ FILM   KARTA

  Na klientów, którzy poszukują gotowego mieszkania czeka u nas prawdziwy rarytas. Właśnie wróciło do oferty parterowe mieszkanie na Osiedlu Księżnej Dąbrówki.
  Posiada ono trzy pokoje i łączną powierzchnię 61,57 m kw. Jego układ jest bardzo wygodny, z zaplanowanym miejscem na garderobę. Salon ma zachodnią wystawę, co sprawia, że przyszli mieszkańcy będą mogli cieszyć się popołudniowym słońcem. Tym bardziej, że mieszkanie jest umiejscowione na skraju budynku. Dodatkowym atutem tego lokalu jest prywatny ogródek. Jest ono do kupienia w specjalnej promocyjnej cenie 4600 zł/mkw.
  Zainteresowanych zakupem zachęcamy do rozważenia możliwości wykończenia pod klucz. Proponujemy pakiety wykończeniowe w cenie już od 600 zł/m kw.
  Szczegóły tej oferty znajdą Państwo w naszym Biurze Sprzedaży. Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 506 175 176.

   

 • 9 kwietnia 2017

  NIESAMOWITE RABATY NA OSTATNIE APARTAMENTY W WARZELNI

  Warzelnia to najbardziej niesamowite miejsce, by zamieszkać w Poznaniu. Przekonało się o tym wielu naszych klientów, którzy już zamieszkali w tej loftowej posiadłości położonej na terenie poznańskiej Malty. W ofercie pozostały już tylko trzy apartamenty. Na zakończenie sprzedaży oferujemy je w promocyjnych cenach. Z ogromnymi rabatami można teraz nabyć apartamenty 3 i 4 pokojowe o powierzchniach: 85, 89 i 102 m2. 

  POZNAJ CENY


  Warzelnia to inwestycja projektu Sławomira Rosolskiego. Jej nowoczesny charakter z ogromnymi oknami i prostymi bryłami, pięknie przełamuje cegła, nawiązująca do stojącego na terenie posiadłości zabytkowego browaru. Warzelnia leży nad samym Stawem Browarnym, jest otulona zielenią i wspaniałymi miejscami do biegania oraz jazdy na rowerze. Inwestycje można oglądać po uprzednim umówieniu się ze sprzedawcą.

  Ceny promocyjne są ostateczne i nie podlegają negocjacjom. Promocja nie obejmuje miejsc postojowych w hali garażowej.

  Poza wyprzedażą w Warzelni dostępny jest także dom wykończony pod klucz. Jest to ostatni dostępny w tej inwestycji dom z garażem i ogrodem.

  ZADZWOŃ
  61 639 76 50
  506 175 176

 • Marzec 2017
 • 30 marca 2017

  Koniec prac konstrukcyjnych w Domu Apartamentowym. Etap 2 Osiedla Botaniczna blisko półmetka.

  Poziom zaawansowania budowy Wieżowca oraz Domu Apartamentowego na Osiedlu Botaniczna zbliża się do 50%. Właśnie zakończone zostały prace konstrukcyjne w tych najbardziej reprezentacyjnych budynkach drugiego etapu osiedla. Ekipy budowlane wkraczają do wnętrz. Już niedługo klienci będą mogli wejść na teren budowy, zobaczyć i dotknąć swojego wymarzonego, przyszłego „M”.

  Efekty pracy budowlańców najlepiej widać w Domu Apartamentowym Botaniczna Plus, gdzie status wykonanych robót osiągnął poziom 45%. Praktycznie na ukończeniu jest tam izolacja dachu, co  pozwala z kolei na rozpoczęcie prac wewnątrz budynku. W obecnej chwili w Domu Apartamentowym zamontowane są okna. Niedługo zakończona będzie również budowa ścianek działowych oraz rozprowadzenie instalacji sanitarnych. Lada moment rozpocznie się tynkowanie ścian wewnętrznych.

  Nieco dalej do półmetka mają budowlańcy w przypadku Wieżowca. Trwają tam jeszcze prace dekarskie, które z całą pewnością zakończą się z końcem miesiąca. Wykonane są już prawie wszystkie murowane ściany między-lokalowe, a od najniższych pięter budowane są również ścianki działowe.

 • 21 marca 2017

  Najważniejsze pytania klientów targowych i odpowiedzi na nie

  Spośród wielu pytań, które usłyszeliśmy od naszych klientów w czasie ostatniej edycji targów wybraliśmy te, które pojawiały się częściej i wzbudzały największe emocje wśród kupujących.

  1. Jakie są ustalenia i stan prac drogowych na ul. Komornickiej w Dąbrówce?

  Zgodnie z podpisanymi porozumieniem z Gminą Dopiewo zobowiązaliśmy się wybudować ul. Komornicką (na całym odcinku od ul. Poznańskiej do torów kolejowych) do dnia 31.12.2017 r. Przed przystąpieniem do budowy drogi, w pasie ulicy musi zostać położona infrastruktura techniczna (na potrzeby naszego osiedla jak i mieszkańców ul. Palisadowej, Jagiellońskiej, Piastowskiej), którą wykonują inne podmioty. Musimy zatem czekać na zakończenie tych prac.

  2. Co wiadomo w sprawie terenów rekreacyjnych przy Osiedlu Księżnej Dąbrówki?

  Nasza firma przekazała gminie działki pod drogi (w tym również teren o powierzchni prawie 5.000 m kw.), który w miejscowym planie zagospodarowania został przeznaczony pod sport i rekreację. Dodatkowo firma przekazała na rzecz gminy darowiznę w wysokości 50 tys. zł na rzecz zagospodarowania tego placu.

  3. Jak będzie kształtowała się przestrzeń wokół Willi Wodziczki?

  Wszystkie tereny w otoczeniu naszej inwestycji to działki inwestycyjne, na których prawdopodobnie będą powstawały nowe obiekty. Nam również przedstawiano ofertę zakupu innych gruntów w tym rejonie, ale zdecydowaliśmy się ostatecznie na tę właśnie lokalizację. Chcieliśmy bowiem stworzyć dla naszych klientów eleganckie i stylowe wille oraz prywatny park, który będzie łączył się z Parkiem Wodziczki, tworząc naturalną zieloną enklawę dla mieszkańców.

  Na Sołacza trwają prace realizowane przez spółki deweloperskie, podobne do naszej, a także prowadzone przez podmioty publiczne, które zmierzają do poprawy ładu przestrzennego i ogólnego uporządkowania terenu. Najprawdopodobniej więc posiadłość będzie za kilka lat znajdowała się w otoczeniu nowych budynków mieszkalnych, dróg i zrewitalizowanego parku Wodziczki.

  4. W jakiej odległości od estakady szybkiego tramwaju znajdować się będą Wille Wodziczki i jak będzie to wpływać na ciszę w mieszkaniach?

  Jest to niecałe 50 metrów w najbliższym miejscu. Przy zamkniętych oknach nie będzie to miało żadnego znaczenia, ponieważ zastosujemy okna trzyszybowe o właściwościach akustycznych i rolety w każdym z okien. Mamy też przeprowadzone badania natężenia dźwięku i dzięki nim jesteśmy pewni, że mieszkańcy Willi Wodziczki będą mieli odpowiednią ciszę i spokój. 

  W porównaniu z inwestycjami w centrum Poznania, zlokalizowanymi m.in. przy ruchliwych ulicach Garbary, Towarowej, czy przy torowiskach tramwajowych - jak np. obok Starego ZOO, przyszli mieszkańcy Willi Wodziczki nie muszą obawiać się nadmiernego hałasu.

  5. Dlaczego cena za m kw. w Willach Wodziczki jest taka wysoka?

  To inwestycja premium, a zatem planowana z dużo wyższym standardem wykończenia. W Willach Wodziczki znajdziemy ekskluzywne strefy wejściowe, specjalnie dobraną roślinność okalającego budynki parku, a na terenie inwestycji zamontowany zostanie monitoring. Pod oknami stylizowanymi w zgodzie z charakterem elewacji zobaczymy kamienne parapety. Na balkonach - kute balustrady. Z kolei we wnętrzach mieszkań - ogrzewanie kanałowe w salonach, a podłogowe w łazienkach.

  Zakładamy, że Wille Wodziczki będą produktem deweloperskim dla klientów, którzy poszukują docelowego lokum. To propozycja dla osób, które mają już za sobą doświadczenie zakupu nieruchomości i doskonale wiedzą, czego należy oczekiwać od miejsca, w którym można zapuścić korzenie. Zapewnienie odpowiedniego standardu, aby spełnić takie wymagania, wiąże się również z większymi kosztami po stronie dewelopera, do czego dochodzi jeszcze cena gruntu na Sołaczu, który od lat niezmiennie uchodzi za najbardziej prestiżową dzielnicę Poznania.

   

   

   

   

 • 3 marca 2017

  Kolejna udana premiera targowa!

  Wiosenna edycja Targów Mieszkań i Domów zbiegła się z premierą X etapu Osiedla Księżnej Dąbrówki. Nowy projekt domów i zabudowy wielorodzinnej Nickel Development spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem klientów targowych. Objętych rezerwacją lub blokadą zostało już 7 z 30 wystawionych do sprzedaży mieszkań.
   
  Zainteresowani premierową ofertą to osoby pragnące zamieszkać na przedmieściach, ale także nasi dawni klienci, którzy chcą pozostać w Dąbrówce, zmieniając mieszkanie na większe, bardziej wygodne.
   
  Dla wszystkich przygotowaliśmy specjalną Wiosenną Promocję - na pierwszych dziesięciu klientów, którzy podpiszą umowę czeka rabat w kwocie 5000 zł oraz 50% obniżki ceny za miejsce postojowe. Promocja potrwa do końca marca.

 • Luty 2017
 • 26 lutego

  Więcej o premierze w Dąbrówce

  Jaki będzie nowy etap Osiedla Księżnej Dąbrówki? Szefowa sprzedaży Nickel Developmeny opowiada o premierowej, wiosennej ofercie. Warto dowiedzieć o najważniejszych zaletach Fosowej i Gościńca z wywiadu z Agatą Olzyńską, z działu sprzedaży.

  WYWIAD

 • 25 lutego 2017

  Trwają Targi Mieszkaniowe!

  Trwają Targi Mieszkań i Domów. Ta impreza odbywa się tylko dwa razy do roku. W obecnej, wiosennej edycji naszą premierą jest X etap Osiedla Księżnej Dąbrówki. Oferujemy tu domy i mieszkania w MDM. Poza tym prezentujemy bestsellerowe Osiedle Botaniczna na Ogrodach oraz luksusowe Wille Wodziczki na Sołaczu. W naszej ofercie znajdują się również ostatnie apartamenty w Warzelni. Targi to doskonała okazja, by otrzymać specjalne rabaty. Serdecznie zapraszamy na stoisko B1, w pierwszym rzędzie po lewej stronie.

 • 23 lutego 2017

  Premiera w Dąbrówce

  FOSOWA I GOŚCINIEC 

  GALERIA

  Przedstawiamy Państwu nowy, dziesiąty już etap Osiedla Księżnej Dąbrówki, które tworzymy od 2000 roku w podpoznańskiej miejscowości Dąbrówka. W ramach inwestycji powstaną kameralne budynki wielo- oraz jednorodzinne. Jeszcze wiosną 2017 roku planujemy rozpoczęcie prac budowlanych, a oddanie budynków nastąpi w 2018 roku. Inwestycja będzie sprzedawana w dwóch etapach. Obecnie oferujemy 30 mieszkań, w trzykondygnacyjnych budynkach. Ich atutami są funkcjonalne, czytelne układy. Mieszkania mają od 2 do 4 pokoi, są jasne i wygodne. Mogą Państwo wybierać spośród powierzchni od 50 do 75 m. kw. Na parterach proponujemy ogródki, a do każdego mieszkania możliwość zakupu miejsca parkingowego do wyłącznego użytkowania ponadto możliwość kupna komórki lokatorskiej.

  Podawana cena zawiera:

  • Ogrodzenie ogródka do prywatnego użytkowania (opcjonalnie możliwość furtki)
  • Ogród do prywatnego użytkowania wraz z wysianą trawą
  • Pełną infrastrukturę dróg dojazdowych
  • Oświetlenie zewnętrzne lampami ulicznymi
  • Zieleń na częściach wspólnych

   

  KARTY KATALOGOWE DO POBRANIA

  BUDYNEK D

  BUDYNEK E

  BUDYNEK F

  CENNIK

  Częścią wprowadzanego właśnie do oferty etapu będą również domy jednorodzinne dwulokalowe z ogrodami do wyłącznego użytkowania a także garażami lub wiatami. Te dwupoziomowe lokale spełnią oczekiwania rodziny poszukującej od trzech do czterech sypialni oraz komfortowej strefy dziennej. Ich powierzchnie to odpowiednio 104, 119, 144 i 146 m. kw. Zaletą tej propozycji jest intymność, kameralność, przestrzeń oraz możliwość personalizacji. Układy oraz funkcje lokalu mogą być dopasowane do oczekiwań klienta. Przykładowo, istnieje możliwość zamontowania instalacji kominkowej.

  Podawana cena zawiera:

  • Garaż wraz z bramą garażową, lub wiatę
  • Ogrodzenie działki do prywatnego użytkowania
  • Kostkę od granicy działki do wejścia do budynku
  • Ogród do prywatnego użytkowania wraz z wysianą trawą
  • Pełną infrastrukturę dróg dojazdowych
  • Oświetlenie zewnętrzne lampami ulicznymi
  • Zieleń na częściach wspólnych

   

  KARTY KATALOGOWE BUDYNKÓW JEDNORODZINNYCH                                                                                                       

  Atuty lokalizacji: wygodny dojazd trasą S11 lub koleją podmiejską, dwie galerie handlowe, bliskość lasu, nowoczesne szkoły, kościół

  Atuty osiedla: infrastruktura w postaci dróg, chodników, placów zabaw, zieleni

  Promocja powitalna

  Pierwszym dziesięciu klientom proponujemy promocję na powitanie. Obejmuje ona rabat w wysokości 5000 zł na dowolne mieszkanie oraz 50% zniżki na miejsce postojowe przy zabudowie wielorodzinnej.

  Pierwszych pięć lokali w zabudowie jednorodzinnej zostanie sprzedanych z rabatem 10 000 zł oraz opcją zapłaty w systemie 10 – 90.

  CENNIK

   

  ZADZWOŃ

  61 639 76 50

  506 175 176

 • Styczeń 2017
 • 18 stycznia 2017

  Nowe mieszkania i domy w Dąbrówce.

  W ślad za planami zagospodarowania terenu w podpoznańskiej Dąbrówce, ogłoszonymi wczesną jesienią zeszłego roku, w rozpoczęliśmy prace projektowe związane z nowym etapem jednej z naszych flagowych inwestycji. Dziesiąty etap Osiedla Księżnej Dąbrówki powstanie u zbiegu ulic Komornickiej i Koronnej w Dąbrówce. Oferta mieszkań będzie urozmaicona – obejmie domy i mieszkania o powierzchniach od 50 aż do 150 mkw. Oficjalna premiera inwestycji odbędzie się podczas poznańskich Targów Mieszkaniowych pod koniec lutego.

 • 12 stycznia 2017

  Od teraz zapraszamy też w soboty!

  Miło nam poinformować, że odtąd jesteśmy do Państwa dyspozycji także w soboty. W ten dzień możecie Państwo odwiedzać nasze biuro sprzedaży od godziny 10:00 do 14:00. Bez zmian pozostają godziny funkcjonowania biura w tygodniu. Od poniedziałku do piątku zapraszamy na ul. Piątkowską 110 w godzinach od 8:00 do 17:00. 

 • 5 stycznia 2017
   

  Rycerska II sprzedana w całości

  Ostatnie mieszkanie w inwestycji Rycerska II w Dąbrówce znalazło właściciela. Tym samym uznajemy kolejny etap Osiedla Księżnej Dąbrówki za zakończony. Sympatykom podpoznańskiej gminy Dopiewo spieszymy jednak donieść, że intensywnie pracujemy nad projektami kolejnych etapów osiedla. Szykujemy dla Was budynki z zabudową szeregową, bliźniaczą i wielorodzinną. Szczegóły już wkrótce.

 • Październik 2016
 • 26 października 2016

  Mieszkania w Dąbrówce w obniżonej cenie!

  Ostatnie mieszkania w Dąbrówce cieszą się teraz dużym zainteresowaniem naszych Klientów. To dlatego, że obniżyliśmy ich ceny do 4600 zł/m2. Wcześniej ceny w tej lokalizacji przekraczały nawet 5000 zł/m2. To prawdziwa okazja! Szczególnie, że mieszkania są wybudowane i gotowe o odbioru. Może warto pomyśleć o nowym lokum właśnie w Dąbrówce? Atutem tej miejscowości jest rozwinięta infrastruktura. Klientów przekonuje także wygodny dojazd trasą S11 oraz koleją. Szczegóły dotyczące oferty ostatnich mieszkań znajdą Państwo tutaj: //dabrowki.com/pl/wszystkie-oferty

 • 17 październik 2016

  Wille Wodziczki po premierze!

  Wywiad z Agatą Olszyńską na temat Willi Wodziczki

  Długo oczekiwana premiera Willi Wodziczki już za nami. Kameralne apartamenty na Sołaczu, z wyjściem bezpośrednio do Parku Wodziczki, okazały się ofertą wyróżniającą się na tle popularnych, często ciasno zabudowanych bloków, jakie królowały w ofercie targowej. Nasze stoisko odwiedzały osoby, poszukujące idealnej lokalizacji, wygody, bezpieczeństwa oraz jakości. Przedstawiliśmy im po raz pierwszy wizualizacje 3D inwestycji, planowany standard wykończenia premium, oraz karty z planami apartamentów. Jednocześnie uruchomiliśmy stronę www.wodziczki.com, gdzie można już dowiedzieć się więcej na temat szczegółów oferty. Zainteresowanych klientów zapraszamy też do biura sprzedaży Nickel Development przy ul. Piątkowskiej 110 w Poznaniu.

   

 • 10 października 2016

  Targi Mieszkaniowe już w ten weekend!

  Już w najbliższą sobotę na Targach Mieszkań i Domów zaprezentujemy najbardziej niezwykłą premierę tej jesieni – Wille Wodziczki na poznańskim Sołaczu. Nasi Sprzedawcy przedstawią ofertę dwóch miejskich willi, utrzymanych w najlepszym stylu eleganckich domów, charakterystycznych dla najbardziej pożądanej w Poznaniu lokalizacji. 2 etap Osiedla Botaniczna, ze specjalnie zaprojektowanym dla najbardziej wymagających Domem Apartamentowym, domy i apartamenty w Warzelni oraz mieszkania w podpoznańskiej Dąbrówce dopełnią naszą bogatą ofertę.

  Zapraszamy 15-16 października na teren MTP w Poznaniu – hala nr 3, stoisko B1. 

 • 4 października 2016

  Wille Wodziczki przed targową premireą

  Podczas targów mieszkaniowych, które odbędą się już 15 i 16 października, zaprezentujemy Wille Wodziczki i będzie to nasza jesienna premiera. 35 apartamentów powstanie w zielonym sercu Poznania - na Sołaczu. A więcej na ten temat można już dziś przeczytać w Głosie Wielkopolskim. 

 • Wrzesień 2016
 • 29 września 2016

  Budowa Osiedla Botaniczna postępuje zgodnie z planem

  Budowa Osiedla Botaniczna 2 pnie się szybko w górę. Pogoda jak na jesień jest bardzo łaskawa, więc korzystamy z niej prowadząc intensywne prace.W budynku A mamy już konstrukcję 5 kondygnacji. Pod Domem Apartamentowym Botaniczna + są gotowe kondygnacje podziemne, a pod budynkami B i C wykonaliśmy właśnie ściany szczelinowe i kładziemy płytę fundamentową.

 • 20 września 2016

  Miejskie wille jak z przedwojennego Sołacza

  Elegancja i szyk połączone z centralną lokalizacją, to cechy charakteryzujące Wille Wodziczki, których budowa ruszy jeszcze tej jesieni na Sołaczu. Najnowszy projekt inwestycyjny poznańskiej firmy rodzinnej Nickel Development składa się z zaledwie 35 apartamentów, co sprawia, że jest to jedno z najbardziej pożądanych miejsc do zamieszkania w Poznaniu.

  Wille Wodziczki, które swą nazwą nawiązują zarówno do willowego charakteru Sołacza, jak i do graniczącego z nimi parku, są bez wątpienia jedną z ostatnich inwestycji deweloperskich na terenie tej prestiżowej dzielnicy. Architektura posiadłości składającej się z dwóch willi – mniejszej na 9 i większej na 26 mieszkań – będzie odwoływać się do najlepszych wzorców budownictwa międzywojennego, z charakterystyczną dla tego okresu elegancją i wykończeniem z materiałów najwyższej klasy. Nickel Development tworzy miejsce docelowe, które pozwoli mieszkańcom cieszyć się pięknym otoczeniem i – po prostu – zapuścić tam korzenie.

 • Sierpień 2016
 • 11 sierpnia 2016

  Jak za pracą to tylko do Poznania.

  Możemy się pochwalić najniższym bezrobociem w kraju – ale to żadna nowość w Poznaniu. O atrakcyjności stolicy Wielkopolski jako miejsca do osiedlenia się i życia stanowi jeszcze kilka elementów, między innymi rynek mieszkaniowy. Również w tym wymiarze jesteśmy krajowym liderem.   

  Jak wynika z opracowania NBP o rynku nieruchomości za pierwszy kwartał tego roku, Poznań jest jedynym spośród dużych polskich miast, gdzie nie podrożały nowe mieszkania. Do tego zajmujemy drugie miejsce pod względem dostępności mieszkań w programie MdM, niewiele ustępując pod tym względem Gdańskowi. W stolicy Pomorza do dyspozycji korzystających z rządowego programu dopłat jest 31,1% mieszkań, a w Poznaniu 30,9%. Tu również znajdziemy stosunkowo szeroką ofertę dużych mieszkań z przedziału 60-80 mkw. w bardzo przystępnych cenach – średnio 6116 zł/mkw. Taniej jest tylko we Wrocławiu (5760 zł) i w Łodzi (4591 zł).

 • Lipiec 2016
 • 17 lipca 2016

  Nasz Dział Pod Klucz ma już 4 lata!

  Dział wykończeń Pod Klucz Nickel Development działa już dla Państwa od 4 lat. Dorobek projektantki wnętrz, Izabeli Januchowskiej, z miesiąca na miesiąc powiększa się o nowe realizacje. Niezmiennie oceniacie je Państwo na najwyższe noty. Nowoczesny charakter wnętrz, świetnej jakości materiały oraz zgodność z najnowszymi trendami, to znaki rozpoznawcze realizacji Nickel Asystent. Standardowo potrzebujemy 2 miesiące na wykończenie mieszkania, a średni koszt tej usługi to 750 zł za m2. Zapraszamy!

 • Maj 2016
 • 12 czerwca 2016

  Nowy etap osiedla w Dąbrówce zakończony!

  Zakończyliśmy budowę kolejnego etapu Osiedla Księżnej Dąbrówki. Tworzymy to osiedle od 2000 roku. W ramach najnowszej Rycerskiej II powstały 42 mieszkania 2- i 3-pokojowe z tarasami i ogrodami. W sercu tej kameralnej inwestycji znajduje się atrakcyjny plac zabaw, stół do ping ponga, oraz stoły do gry w szachy. Wszystko po to, by umożliwić mieszkańcom integrację i zachęcać ich do spędzania czasu na świeżym powietrzu. W ofercie pozostało jeszcze 14 mieszkań. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

 • 29 maja 2016

  Zapraszamy na Dzień Otwarty w Dąbrówce

  11 czerwca zapraszamy osoby zainteresowane zakupem nowego mieszkania do podpoznańskiej Dąbrówki. Podczas Dnia Otwartego zaprezentujemy nowowybudowane mieszkania dwu- i trzypokojowe z ogrodami oraz tarasami. Z okazji eventu obowiązywać będą specjalne, promocyjne ceny.

  Dąbrówka, Gmina Dopiewo, ul. Komornicka, od 10.00 do 15.00

  Mieszkańców Osiedla Księżnej Dąbrówki, które tworzymy etapami już od 2000 roku, zapraszamy z kolei w ten dzień do wspólnego spędzenia czasu i poznania nowych sąsiadów. Od godziny 12.00 do 15.00 można przynieść ulubione smakołyki na grilla, a grill master z restauracji La Silva profesjonalnie je przyrządzi. O 13.30 do 15.00 warto przynieść zbędne rzeczy na kiermasz uliczny. Każdy będzie miał okazję sprzedać, wymienić lub oddać w dobre ręce zabawki, sprzęt oraz bibeloty. Już się cieszymy na pyszną zabawę!

 • 17 maja 2016

  Podsumowanie dnia otwartego na Osiedlu Botaniczna

  Ponad trzydzieści litrów kawy, czterdzieści kilogramów lodów, setki wydanych folderów ofertowych i ponad pół tysiąca uśmiechniętych twarzy odwiedzających. Tak w skrócie można podsumować dzień otwarty na Osiedlu Botaniczna. Wydarzenie zorganizowane na terenie inwestycji Nickel Development przerosło oczekiwania dewelopera i uświadomiło rosnącą rolę wygody w życiu poznaniaków. W rozmowach z klientami padła rekordowa liczba pytań o wykończenia pod klucz.

  Dzień otwarty na Osiedlu Botaniczna był pierwszą taką imprezą na terenie bestsellerowej inwestycji rodzinnej firmy deweloperskiej. Ponad pięćset osób, które uczestniczyły w wydarzeniu potwierdziło niesłabnące zainteresowanie osiedlem, ocenianym już latem zeszłego roku jako jedna z najbardziej obiecujących propozycji deweloperów na rynku pierwotnym.

 • Kwiecień 2016
 • 27 kwietnia 2016

  Dzień Otwarty Osiedla Botaniczna w sobotę, 14 maja

  Już 14 maja zapraszamy Państwa na Dzień Otwarty Osiedla Botaniczna.

  Będziemy na Państwa czekać w godzinach od 10.00 do 15.00 w jednym z lokali handlowych od strony ulicy Św. Wawrzyńca, gdzie spokojnie porozmawiamy przy kawie i dowiemy się, jakie są Państwa potrzeby. Następnie sprzedawca zaprezentuje Państwu wybrane wspólnie mieszkania i odpowie na każde pytanie dotyczące np. standardu, płatności czy usługi pod klucz. Zachęcamy także inwestorów do odwiedzenia nas w ten dzień. Jest to doskonała sposobność, żeby obejrzeć lokale użytkowe, przeznaczone na handel i usługi. Ponieważ rozpoczęliśmy już sprzedaż mieszkań na II etapie Osiedla Botaniczna, z chęcią podczas Dnia Otwartego zaprezentujemy Państwu rzuty mieszkań dotyczących właśnie tego etapu i wskażemy na placu budowy, gdzie powstaną poszczególne budynki. Dodatkowo Dzień Otwarty będzie premierą mieszkania pokazowego, wykończonego przez nas pod klucz. Będą Państwo mogli sami ocenić aranżację, jej jakość oraz dowiedzieć się wszystkiego na temat usługi od naszej projektantki, Izabeli Januchowskiej. 

  UWAGA! DW dzień otwarty mogą Państwo liczyć na specjalne oferty cenowe!

 • 25 kwietnia 2016

  Rozpoczęcie budowy II etapu Osiedla Botaniczna

  Właśnie rozpoczęła się budowa drugiego etapu Osiedla Botaniczna. Do lipca 2018 roku, na kiedy zaplanowano ukończenie prac, powstaną tutaj kolejne 223 mieszkania. Popularność pierwszego etapu osiedla sprawiła, że cieszy się ono niesłabnącym zainteresowaniem nabywców. Do momentu rozpoczęcia budowy swoich właścicieli znalazło 41 mieszkań z drugiego etapu Osiedla Botaniczna.
  Generalnym wykonawcą tego etapu, podobnie jak w przypadku wcześniejszego, jest spółka PTB Nickel.

 • 21 kwietnia 2016

  Rycerska Bis – kolory już na elewacjach

  Budowa Rycerskiej II dobiega końca. Na elewacjach budynków pojawiły się ostatnio kolory. W mieszkaniach prowadzone są obecnie ostatnie prace. Wkrótce rozpoczniemy roboty porządkowe oraz obsadzimy inwestycję zielenią. Na końcu powstanie plac zabaw i będzie można wprowadzać się do nowiutkich mieszkań! W ofercie nadal pozostało nam 18 mieszkań. Istnieje możliwość zakupu także w ramach MDM, z wypłatą dofinansowania w 2017 roku. Więcej dowiecie się od naszych sprzedawców.

 • 20 kwietnia 2016

  Ostatnie mieszkanie na Książęcej!

  Do sprzedaży powróciło mieszkanie w ukończonym etapie Osiedla w podpoznańskiej Dąbrówce. W cenie 330 000 można teraz nabyć dwupoziomowy lokal z ogrodem, tarasem, dwiema łazienkami oraz schowkiem. Jest on gotowy do odbioru. Mieszkanie miało już właściciela, lecz był on zmuszony zmienić plany. Dlatego mają Państwo szansę na zakup w etapie, który był już wyprzedany. Serdecznie zapraszamy!

  zobacz mieszkanie

   

 • 8 kwietnia 2016

  Dzień Otwarty Warzelni już 16 kwietnia!

  Dołącz na Facebooku

  Już 16 kwietnia, w sobotę, w godzinach od 10.00 do 17.00 w Warzelni odbędzie się Dzień Otwarty. To najlepsza okazja, by odwiedzić i dokładnie obejrzeć inwestycję. Na klientów czekać będą nie tylko specjalne oferty cenowe, ale także prawdziwa uczta dla zmysłów.

  Najważniejszym wydarzeniem dnia będzie premiera drugiego już dom pokazowego. Jego przestrzenie z pewnością zaskoczą odwiedzających Warzelnię gości nietuzinkowymi rozwiązaniami funkcjonalnymi a także najbardziej wysmakowanym designem. Smaczku dodaje fakt, że w domu będzie można podziwiać dzieła Grzerza Gruza, wybitnego artysty malarza. Wnętrza nieruchomości ozdabiają również prace Mikołaja Obryckiego z Czapski Art Fundation. Dom wraz z wyposażeniem, będzie można zakupić nawet tego samego dnia. Jest to gratka dla osób poszukujących od ręki przestronnego i wygodnego miejsca do życia.

  Podczas Dnia Otwartego będzie najlepsza okazja, aby wybrać jeden spośród ostatnich 10 domów i 9 apartamentów. To już ostatni moment na zakup optymalnej, spełniającej specyficzne wymagania nabywcy nieruchomości. Ponieważ zainteresowanie zakupem jest zwyczajowo w Dniu Otwartym ogromne, nie przewidujemy rezerwacji. Można natomiast albo od razu podejść do umowy, albo podpisać płatną blokadę w cenie 10 tys. zł.

  Na gości Dnia Otwartego czekać będzie poczęstunek. Dzieci z pewnością ucieszą się z możliwości zabawy klockami LEGO, pod okiem doświadczonej animatorki. Dreszczyku emocji doda loteria wizytówkowa z atrakcyjnymi nagrodami.

  Goście będą mieli okazję porozmawiać nie tylko o samych nieruchomościach, ale także o usłudze wykończenia pod klucz, świadczonej przez NICKEL. W jej ramach rozwinęliśmy nie tylko projekt i wykonanie wykończenia, ale także pełne wyposażenie apartamentów wraz z opcją inteligentnych rozwiązań. Najwyższą jakość gwarantują w tym zakresie starannie wyselekcjonowani i sprawdzeni partnerzy Warzelni. Są to marki Cermag, Noti, Mebel Design, EverHome oraz iComfort.

  Gości zapraszamy na teren Warzelni, w Poznaniu. Dojazd od ulicy Wilczej. 

 • Marzec 2016
 • 25 marca 2016

  Nawet 8% rentowności na lokalach usługowych

  Dobrym sposobem na zainwestowanie pieniędzy jest lokal usługowy na Osiedlu Botaniczna. Daje to szybki zwrot włożonego w lokal kapitału, a rentowność najmu w skali roku jest znacznie wyższa od bankowych lokat. Artykuł Wyborcza

 • 18 marca 2016

  Odbiory klienckie na Osiedlu Botaniczna

  Na Osiedlu Botaniczna rozpoczęły się kilka dni temu odbiory mieszkań przez klientów. Budowa pierwszego etapu osiedla, zakończona terminowo z końcem ubiegłego roku jest przykładem dobrego planowania – opartego o solidne przygotowanie już na etapie koncepcji.

  Odbiór mieszkania trwa zwykle ok. 1,5 godziny i polega na sprawdzeniu standardu mieszkania z deklarowanym w dokumentach. W przypadku wychwycenia ewentualnych usterek, spisywany jest odpowiedni protokół i przystępujemy do ich usunięcia.

 • 13 marca 2016

  Dzień Otwarty Warzelni już 16 kwietnia

  Zapraszamy na Dzień Otwarty Warzelni!

  To niezwykłe wydarzenie odbędzie się już 16 kwietnia w godzinach od 10.00 do 17.00 na terenie Warzelni. Dołącz na Facebooku

  Warzelnia to najbardziej niezwykłe miejsce, by zamieszkać w Poznaniu. To trzeba zobaczyć i poczuć na własnej skórze. Tylko poprzez obecność w Warzelni można zasmakować z niezwykłej atmosferze, jaką tworzą tu przenikające się natura, nowoczesna architektura oraz niezwykła historia miejsca. 

  Warzelnia od zewnątrz 

  Ceglana elewacja jest tu w roli głównej. Przyjdź i zobacz prawdziwą czerwoną cegłę. Wybieraliśmy ją przez pół roku. Jest wytwarzana tradycyjną metodą. To właśnie identyczna cegła zdobi Zamek w Malborku. Musisz przekonać się na własne oczy, jak prezentuje się w połączeniu z rytmicznie ułożonymi przeszkleniami okien. A są to przeszklenia ogromne. Mają za zadanie otwierać przestrzeń apartamentów, dawać jej światło i oddech oraz wpuszczać do ich wnętrz okalającą Warzelnię naturę. 

  Warzelnia od wewnątrz

  Przyjdź na Dzień Otwarty i zobacz przeszklone lobby Domu za Browarem. Są tutaj kanapy, które wykonaliśmy na zamówienie, inspirowani kształtem beczek, w jakich przechowywano niegdyś piwo. Części wspólne zaskoczą Cię oryginalnym detalem. W ścianach klatek schodowych symbole Warzelni sprawiają wrażenie odciśniętych gigantyczną pieczęcią. Ale nie chodzi tu o słowa, a o obrazy, wrażenia i emocje, jakie odczujesz, kiedy dołączysz do nas 16 kwietnia.

  Dom Pokazowy

  Dom pokazowy to crème de la crème Warzelni. Właśnie wykończyliśmy zupełnie nowy dom pokazowy, który odsłania kolejne, niesamowite oblicze Warzelni. Zaskoczy Cię tutaj każdy detal. Przede wszystkim jednak będziesz mógł od razu przekonać się, jak czujesz się w przestrzeniach, jakie dla Ciebie stworzyliśmy. 

  Oferta
  To już ostatnie apartamenty i ostatnie domy. Jeśli pragniesz zamieszkać inaczej niż wszyscy i zastanawiasz się, czy Warzelnia to Twoje miejsce na ziemi, nie zwlekaj. Zobacz na stronie www.warzelnia.com jakie apartamenty są jeszcze dostępne. Wszystkie wolne apartamenty i domy z chęcią zaprezentujemy Ci podczas Dnia Otwartego.

  Polityka rezerwacji i zakupów

  Ze względu na ogromne zainteresowanie apartamentami, nie jest możliwe zakładanie podczas Dnia Otwartego rezerwacji bezpłatnych. Jeśli są Państwo zdecydowani na zakup, ale potrzebują nieco czasu na formalności, możecie Państwo przystąpić do płatnej blokady, w cenie 10 000 PLN. Wtedy wybrany przez Państwa apartament zostanie wyłączony z oferty na okres 3 tygodni. Kwota blokady w momencie zakupu zostanie odliczona od ceny sprzedaży. Oczywiście nie ma obowiązku korzystania z blokady, można od razu przystąpić do procedury zakupu. 

  Dodatkowe atrakcje

  - Loteria wizytówkowa
  - Kącik zabawy LEGO dla dzieci w różnym wieku
  - Poczęstunek
  - Konsultacje z projektantką wnętrz

  Partnerzy
  Cermag Poznań Galeria NOTI Poznań EVER Home S.A. MebelDesign Sp. z o o iCOMFORT

 • 1 marca 2016

  Rycerska Bis - ostatnia szansa na MdM

  Najnowszy etap budowy Osiedla Księżnej Dąbrówki – Rycerska Bis – wkracza w ostatni etap prac. Poziom zaawansowania projektu przekroczył 90%, a dostępnych do kupienia pozostało już tylko 20 z 42 lokali. To ostatni moment, żeby kupić je w ramach programu MdM. Zgodnie z oficjalnym komunikatem Banku Gospodarstwa Krajowego, który zarządza programem, środków na ten rok wystarczy jedynie do końca marca.

  Aktualna oferta

 • Luty 2016
 • 28 lutego 2016

  Media o naszym Domu Apartamentowym

  Premiera Domu Apartamentowego wzbudziła duże zainteresowanie w mediach. Artykuły na temat naszej najnowszej oferty ukazały się niedawno w prasie. O apartamentach które wybudujemy na poznańskich Ogrodach napisała Gazeta Wyborcza oraz Głos Wielkopolski. W obu artykułach redaktorzy podkreślają nowatorski projekt elewacji oraz wysoki standard wykończenia mieszkań. Zapraszamy do lektury.

  Artykuł Gazeta Wyborcza

  Artykuł Gazeta Wyborcza 

  Artykuł Głos Wielkopolski

 • 17 lutego 2016

  Rycerska II - budowa postępuje

  Budowa naszej inwestycji w Dąbrówce postępuje dynamicznie. Prace prowadzimy zgodnie z harmonogramem. W tej chwili działamy zarówno na elewacjach, jak i wewnątrz budynków. Budowa Rycerskiej II zakończy się wiosną, a mieszkania przekazywać będziemy klientom już w maju. W ofercie pozostało jeszcze 20 lokali dwu- oraz trzypokojowych.

  ZOBACZ OFERTĘ

 • 15 lutego 2015

  Premiera Domu Apartamentowego Botaniczna Plus

  Podczas targów, które odbyły się w weekend 13 i 14 lutego zaprezentowaliśmy premierę – Dom Apartamentowy Botaniczna Plus. Pięciokondygnacyjny budynek o podwyższonym standardzie zostanie przez nas wybudowany w ramach II etapu Osiedla Botaniczna i oddany klientom w 2018 roku. Pomieści jedynie 15 apartamentów, po 3 na kondygnacji. Mieszkańcy będą mieć do dyspozycji podziemną halę garażową, windę a także duże komórki lokatorskie, wliczone w cenę mieszkania. Elewację Domu Apartamentowego zdobić będą aluminiowe panele w kolorze szampana. Mieszkańców i gości powita dizajnerska strefa wejściowa. W samych apartamentach planowane jest ogrzewanie kanałowe i podłogowe, duże rozsuwane okna w salonach, videofony, wysokogatunkowa płytka na ogromnych tarasach, a także zewnętrzne żaluzje. Dom Apartamentowy powstanie w oddaleniu od pozostałych zabudowań, przy malowniczej ulicy Botanicznej. Tuż obok położony jest Ogród Botaniczny, a mieszkańcy apartamentowca będą cieszyć oczy jego widokiem. W ofercie są trzy typy mieszkań: 70 m2, 89m2 oraz 109 m2. 

  ZOBACZ FOLDER

 • 14 lutego 2016

  Targi wiosenne już za nami

  ZOBACZ RELACJĘ WTK Z TARGÓW

  Nasze stoisko odwiedziło mnóstwo osób. Podczas tej edycji targów rozdaliśmy też wszystkie materiały drukowane oraz lizaki serduszka, które przygotowaliśmy z okazji Walentynek. Nasza wiosenna premiera - Dom Apartamentowy Botaniczna Plus zebrał same pozytywne recenzje. Wielu z odwiedzających nas Klientów pytało właśnie o tę nowość. Dużym zainteresowaniem cieszyła się też Warzelnia. Mieliśmy miłą niespodziankę dla osób, które odwiedziły nasze stoisko. Rozdawaliśmy bilety na pokaz filmu Planeta Singli. Dzięki temu z częścią Klientów zobaczymy się ponownie już w najbliższą sobotę, 20 lutego. 

 • 10 lutego 2016

  Konkurs Walentynkowy

  Odwiedźcie Państwo  nasze profile na Facebooku. Swój fanpage posiada Nickel Development, Warzelnia, Osiedle Botaniczna, oraz Osiedle Księżnej Dąbrówki. Na każdym z nich odbywa się konkurs walentynkowy, w którym do wygrania są bilety do kina. Podczas zamkniętego pokazu będzie można zobaczyć nowy polski film Planeta Singli. Są też liczne nagrody dodatkowe. 

  LISTA ZWYCIĘZCÓW

  Botaniczna

  Marta Matuszewska - podwójne zaproszenie do kina
  Donata Wisniewska - podwójne zaproszenie do kina
  Magda Markowska - podwójne zaproszenie do kina
  Beata Lubońska - podwójne zaproszenie do kina
  Elżbieta Gmurowska - podwójne zaproszenie do kina
  Dominik Goetz- podwójne zaproszenie do kina
  Beata Lubońska - firmowy segregator + brelok
  Małgorzata Błażej Jędrzejakowie - firmowy segregator + brelok
  Elżbieta Lipert - firmowy segregator + brelok
  Dorota Stankiewicz - firmowy segregator + brelok
  Krystyna Kropińska - firmowy segregator + brelok
  Małgorzata Zaremba - firmowy segregator + brelok
  Ewa Woźniak - firmowy segregator + brelok
  Jolenta Szuba - firmowy segregator + brelok
  Kasia Bzyl - brelok
  Adam Cierzniak - brelok
  Lucyna Przybylska - brelok
  Anka Brzoa - brelok
  Magdalena Jaruchowska - brelok
  Marta Cichowicz - brelok
  Dominik Goetz - brelok

   

  Warzelnia

  Danuta Borkowska - podwójne zaproszenie do kina
  Kasia Torz - podwójne zaproszenie do kina
  Anna Napierała - podwójne zaproszenie do kina
  Żaneta Witkowska - podwójne zaproszenie do kina
  Patrycja Matuszak - podwójne zaproszenie do kina

   

  Dąbrówka

  Karolina Skwarek - podwójne zaproszenie do kina
  Marta Woźniak - podwójne zaproszenie do kina
  Kamila Kubiak - podwójne zaproszenie do kina
  Beata Lubońska - podwójne zaproszenie do kina
  Evelina Kviatkowska - podwójne zaproszenie do kina
  Magdalena Fogel  - podwójne zaproszenie do kina
  Krystyna Kolber - podwójne zaproszenie do kina
  Angela Makowska - podwójne zaproszenie do kina
  Agnieszka Chlebowska - podwójne zaproszenie do kina

  Renata Kopisz - firmowy segregator + brelok
  Łukasz Cichy - firmowy segregator + brelok
  Marta Suchocka - firmowy segregator + brelok

 • 2 lutego 2016

  Nowy dom pokazowy w Warzelni

  Właśnie trwają ostatnie prace wykończeniowe w nowym, drugim domu pokazowym Warzelni. Zakończenie jest planowane na drugą połowę lutego. O atmosferze w nowym domu zdecydują zupełnie inne, wyraziste elementy wykończenia najwyższej światowej klasy.


  Pierwszym z nich jest łazienka połączona w jedną przestrzeń z główną sypialnią. To rozwiązanie, które możemy spotkać w luksusowych hotelach, takich jak np. Ritz w Hong Kongu w przestronnych wnętrzach Warzelni również może zaistnieć w pełnej krasie, tym bardziej, że strefa dzieci znajduje się na zupełnie innej kondygnacji. A zatem cała przestrzeń sypialni i łazienki należy tylko do rodziców.


  Drugim dominującym elementem aranżacji będzie podłoga – wykonana rzemieślniczym sposobem, ułożona we wzór jodły francuskiej „chevron”. Jest to jeden z najtrudniejszych do ułożenia wzorów i nie każdy wykonawca jest gotów podjąć się takiej pracy
  Historia parkietu chevron sięga aż do XVI w., kiedy to włoski mistrz Rosso Fiorentino wykonał taką podłogę w jednej z rezydencji króla Francji. Był nim wówczas Franciszek I Walezjusz, znany mecenas nauki i sztuki – sponsor m.in. Leonarda Da Vinci.

   

 • Styczeń 2016
 • 14 stycznia 2016

  Okazje jeszcze przed targami

  Przedłużamy nasze świąteczne akcje promocyjne. Poszukujący mieszkania na rynku pierwotnym mają więc szansę na znalezienie swojego nowego lokum jeszcze przed lutowymi targami mieszkaniowymi.

  Nie odkładaj na jutro tego, co możesz zrobić dzisiaj. Może się wręcz okazać, że najlepsze kąski znikną z rynku jeszcze przed targami. Odradzamy czekanie z zakupem mieszkania na lepszy moment. Bardzo możliwe, że on właśnie trwa albo – co gorsza – właśnie mija. Lokale w gotowych inwestycjach szybko się wyprzedają.

  Na Osiedlu Księżnej Dąbrówki w ofercie mamy mieszkania obniżką o 200 zł za m kw. powierzchni. Przy 47-metrowym mieszkaniu, to prawie 10 tys. oszczędności. Dostępnych jest jeszcze kilka mieszkań spośród tych, które przed Bożym Narodzeniem zostały objęte akcją.

  Na Osiedlu Botaniczna, nadal jeszcze w ofercie znajdziemy mieszkania, do których pakiet dwóch miejsc postojowych wraz z piwnicą kupimy z 50-procentowym rabatem o równowartości 24 tys. zł.

  Z kolei wybrane apartamenty i domy w Warzelni – luksusowym osiedlu zlokalizowanym w sąsiedztwie poznańskiej Malty można kupić w cenie niższej nawet o 70 tys. zł. Lokale w Warzelni objęte ofertą będzie można rezerwować tylko do końca lutego i z pewnością po tym czasie nie będzie ona wznowiona.  

  Po szczegóły związane z ofertą zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży zlokalizowanym w Poznaniu przy ul. Piątkowskiej 110.

 • 13 stycznia 2016

  Zimowa Warzelnia zachwyca

  Warzelnia to najbardziej niezwykłe miejsce, by zamieszkać w Poznaniu. Inwestycja położona jest w sercu Wschodniego Klina Zieleni, w sercu terenów zielonych poznańskiej Malty. Budynki zostały wzniesione na malowniczej skarpie, nad samym stawem. Tak zlokalizowana inwestycja prezentuje się doskonale nie tylko latem. Także zimą Warzelnia zaprasza, wciąga, hipnotyzuje. Cegła otulona śniegiem wygląda surowo, ale klimatycznie. Proste, nowoczesny bryły domów odsłaniają o tej porze roku swoje najbardziej minimalistyczne oblicze. Klimat Warzelni zimą ukazał na swoich pracach Norbert Banaszyk. Zapraszamy do galerii. 

  Jednocześnie informujemy, że promocja na domy i mieszkania w Warzelni potrwa do końca lutego. Po tym okresie nie będzie już kontynuowana, dlatego zainteresowane osoby prosimy o kontakt. 

 • 6 STYCZNIA 2016

  NOWE PROMOCJE W NICKEL DEVELOPMENT

  WARZELNIA

  Warzelnia to najbardziej niezwykłe miejsce, by zamieszkać w Poznaniu. To inwestycja z duchem i autentyczną historią browaru Mycielskich, który stoi na terenie inwestycji. Położna na skarpie nad samym stawem Browarnym Warzelnia łączy w sobie cechy loftów, nowoczesnej architektury i poszanowania dla historii oraz lokalnej natury.

  Obecnie w Warzelni trwa promocja. W jej ramach można nabyć apartament lub dom z dużym, niedostępnym dotąd rabatem wysokości 70 000 zł. Warto sprawdzić, które lokale został objęte zimową ofertą specjalną i wybrać jeden dla siebie. 

  ZOBACZ MIESZKANIA W PROMOCJI W WARZELNI

   

   

  DĄBRÓWKA

  Trwa promocja wybranych mieszkań dwupokojowych w Dąbrówce. Można je teraz zakupić w cenie 4700 m2! Rycerska II, która obecnie powstaje w Dąbrówce, jest już w zaawansowanym stadium budowy. Lokale będzie można odbierać w maju tego roku. 

  ZOBACZ MIESZKANIA W PROMOCJI W DĄBRÓWCE

   

   

  OSIEDLE BOTANICZNA

  Promocja trwa także na Osiedlu Botaniczna. Jeszcze tylko w styczniu przy zakupie mieszkania oferujemy Państwu pakiet dwóch miejsc w podziemnej hali garażowej oraz komórkę lokatorską z rabatem 50%! Cena takiego pakietu w regularnej sprzedaży to 48 000 PLN. Teraz oszczędzają Państwo aż 50%! Cały pakiet wynosi więc jedynie 24 000 PLN do ceny mieszkania! Propmocja obejmuje wszystkie mieszkania w I etapie inwestycji.

  ZOBACZ MIESZKANIA NA OSIEDLU BOTANICZNA ETAP I

 • Grudzień 2015
 • 31 grudnia 2015

  Osiedle Botaniczna niemal gotowe!

  Osiedle Botaniczna jest już niemal ukończone. Wewnątrz budynku trwają obecnie ostatnie prace wykończeniowe. Na zewnątrz pojawiła się usytuowana wewnątrz osiedla aleja. Nowością jest także zieleń, która na wiosnę upiększy naszą inwestycję. Mieszkania w I etapie osiedla można obejrzeć umawiając się wcześniej z jednym ze sprzedawców Nickel Development. W ofercie pozostały mieszkania 2- oraz 3- pokojowe. Całą ofertę można obejrzeć na stronie www.botanczna.com

 • Listopad 2015
 • 15 listopada 2015 

  Warzelnia z lotu ptaka. Niezwykłe zdjęcia

  Warzelnia jesienią zapiera dech. Za pomocą drona powstały niezwykłe zdjęcia naszej inwestycji, położonej nad samym Stawem Browarnym. W Warzelni powstaje właśnie drugi dom pokazowy, który zaprezentujemy Państwu na wiosnę. Tymczasem zapraszamy codziennie od poniedziałku do piątku od 9.00 do 16.00 do biura sprzedaży na terenie Warzelni przy ulicy Wilczej 31 w Poznaniu. 

 • 8 listopada 2015

  Nasza inwestycja w Warszawie uwieczniona na fotografiach

  Wybraliśmy się z aparatem do Warszawy, by udokumentować pierwszą naszą inwestycję w stolicy. DKF Mokotów to niezwykły projekt, który postał na popularnym Mokotowie. Wyróżnia się on odważną architekturą i ciekawymi detalami. Szczególną uwagę przykuwa elewacja, częściowo wykonana ze szkła w kolorze strażackiej czerwieni. 

 • Październik 2015
 • 9 października 2015

  Powstał album wnętrz Warzelni

  Mieszkańcy Warzelni zgodzili się spełnić naszą prośbę. Otworzyli przed nami drzwi swoich apartamentów. Mogliśmy wejść i sfotografować, jak żyje się w Warzelni. Poznaliśmy to oblicze inwestycji, którego na co dzień nie możemy oglądać. Było to dla nas emocjonujące przeżycie. Tym chętniej pracowaliśmy nad albumem zdjęć Warzelnia Living – żyję w Warzelni. W niebanalny sposób pokazał on, że w Warzelni każdy żyje po swojemu. Jest różnorodnie i nietypowo. Są ekstrawagancje oraz niespodzianki. Jest przede wszystkim duch Warzelni – tej najbardziej niezwykłej inwestycji w Poznaniu. Pełen album zdjęć oraz aktualną ofertę inwestycji można obejrzeć na www.warzelnia.com.

 • 5 października 2015

  Osiedle Botaniczna – budowa na ostatniej prostej

  Etap I Osiedla Botaniczna jest już niemal ukończony. Trwają prace wykończeniowe wewnątrz budynków oraz ostatnie prace na elewacjach. Inwestycja prezentuje się okazale. Na elewacji widać nasz swoisty podpis – logo Nickel Development.

  W sprzedaży pozostało nam niewiele mieszkań w tym etapie a także lokale usługowe o różnorodnej powierzchni. Mieszkania będziemy przekazywać Klientom już w marcu 2016. Sporo osób skorzystało z naszej oferty Pod Klucz. Projektantka Nickel Development, Izabela Januchowska, wykończy aż 25 mieszkań. Usługa nadal jest dostępna dla dotychczasowych i nowych Klientów, ale terminy najbliższe odbiorom są już zajęte. 

 • Wrzesień 2015
 • 29 września 2015

  Końcówka sprzedaży Książęcej

  Przygotowujemy do sprzedaży dwa ostatnie mieszkania na Książęcej. Niedługo wprowadzą się tutaj pierwsi mieszkańcy. Gotowa inwestycja prezentuje się doskonale. Powstały tu blisko stumetrowe domy oraz dwupoziomowe mieszkania z ogrodami i tarasami.

  Tymczasem w budowie jest już kolejny etap Osiedla Księżnej Dąbrówki. Rycerska II to funkcjonalne mieszkania dwu i trzypokojowe z ogrodami i tarasami. Dodatkowym atutem są garaże. Na terenie osiedla znajdzie się plac zabaw. Więcej szczegółów na temat inwestycji znajdą Państwo na stronie www.dabrowki.com
  Osiedle to tworzymy w podpoznańskiej Dąbrówce już od 2000 roku. 

   

 • 23 września 2015

  Usługa Pod Klucz będzie jeszcze lepsza

  Projektantka Nickel Development, Izabela Januchowska pracuje właśnie nad nowościami w wykończeniu Pod Klucz. Jest to usługa łącząca projekt oraz wykonanie. Klient wprowadza się do gotowego, wysprzątanego mieszkania i niczym się nie martwi.

  Dlaczego usługa Pod Klucz Nickel Development jest lepsza niż u konkurentów?

  Przede wszystkim w procesie wykończenia Nickel Development uczestniczy projektant wnętrz, który cały czas pracuje z klientem. Nie jest to opcja odwzorowana, powtarzalna czy świadczona przez zewnętrzną firmę. To firma Nickel stworzyła oraz świadczy usługę pod klucz, odpowiada za jej jakość i udziela na nią gwarancji. Pani Izabela Januchowska do każdego klienta podchodzi indywidualnie. W cenie usługi pod klucz Klient otrzymuje projekt, a także nadzór wykonawczy. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych fachowców od wykończeń. Dzięki temu utrzymujemy najwyższą jakość wykonania.

  Obecnie w trakcie przygotowania są nowości. Pierwszą z nich jest propozycja dla inwestorów oraz osób, które liczą na ekonomiczny, ale estetyczny wariant wykończenia. Tutaj w atrakcyjnej cenie 600 zł za m. kw. będzie można uzyskać ciekawy efekt wizualny. Najbardziej popularny wariant za ok 750  zł za m. kw. zyska nowe style aranżacyjne. Nowością będzie również propozycja aranżacji dla wymagających Klientów. Tutaj za ok 900 zł. za m2 Klient będzie mógł wybierać spośród elementów aranżacji z wyższej półki jakościowej i cenowej. Bez zmian pozostaje propozycja premium oraz projekt na indywidualne życzenie klienta.

  Wzbogacamy naszą ofertę wykończenia także o projekt i wykonanie kuchni, zabudów oraz dobór mebli pokojowych, idealnie komponujących się z wnętrzem. Będą to opcje związane z dodatkową opłatą. To nie koniec nowości. Szykujemy również propozycję rozwiązań z zakresu inteligentnego domu. Więcej informacji pojawi się na naszej stronie już niedługo. Tymczasem na wszelkie Pańśtwa pytania odpowie projektantka Nickel Development. 

   

  Izabela Januchowska

  tel. 509 724 375

  izabela.januchowska@nickel.com.pl

 • 20 września 2015

  Dzień Otwarty w Warzelni już za nami.

  Sobota była w Warzelni wyjątkowym dniem. Otworzyliśmy drzwi inwestycji i zaprezentowaliśmy odwiedzającym nas Klientom dom pokazowy oraz apartamenty i domy, które są jeszcze w ofercie.

  Tort w czterech smakach, prezentacja kina domowego najwyższej klasy, wykwintne przekąski oraz zupełnie nowe wnętrze domu pokazowego to tylko niektóre atrakcje, które czekały na gości Dnia Otwartego w Warzelni. To, co interesowało wszystkich naszych Klientów, to oferta apartamentów o domów. Można było obejrzeć każdy wolny lokal, dowiedzieć się, jakie są szczegóły oferty a także poznać bliżej ofertę pod klucz. Odwiedzający nas Klienci mogli liczyć na oferty specjalne i nie wychodzili z pustymi rękoma. Aby zapamiętali, że Warzelnia ma wiele smaków, żegnając się częstowaliśmy ich pysznymi pralinami. Dziękujemy za odwiedziny w Warzelni. Tych, którzy nie zdołali w sobotę do nas dołączyć, zapraszamy od poniedziałku do piątku do domu pokazowego przy ul. Wilczej 31 w Poznaniu w godzinach od 10.00 do 17.00. 

 • 14 września 2015

  Tagi z sukcesem premiery!

  Nasza targowa premiera, II etap Osiedla Botaniczna, została bardzo ciepło przyjęta przez Gości targowych. Zaprezentowaliśmy nową makietę inwestycji, wizualizacje oraz rzuty mieszkań. Wielu klientów już podczas targów znalazło dla siebie idealny lokal. Inni zainteresowani postanowili w dogodnym momencie znaleźć i zablokować online swoje mieszkanie na stronie inwestycji www.botaniczna.com.

 • 7 września 2015

  Zapraszamy na Targi 12 - 13 września!

  Czy można zamieszkać  w mieście i jednocześnie rokoszować się bajecznie zielonym widokiem z okna? Nickel Development potrafi zapewnić takie atrakcje!
  12-13 września zapraszamy na stoisko B1 w hali nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich na uroczystą premierę II etapu Os. Botaniczna – inwestycji, która spełnia marzenia o nowoczesnym mieszkaniu, łączącym wygodę z bliskością natury. Niebanalne rozwiązania architektoniczne, podziemne hale garażowe, dobra komunikacja z centrum to niezaprzeczalne atuty powstającego na poznańskich Ogrodach osiedla. Duży wybór lokali dla wszystkich grup wiekowych, uwzględniający różne gusta i potrzeby to przywilej dla tych, którzy odwiedzą nasze stoisko targowe. 

  Przygotowaliśmy także atrakcyjną, dedykowaną dla gości targowych, ofertę inwestycji Warzelnia oraz II etapu Rycerskiej na Os. Księżnej Dąbrówki.
  Zapraszamy w sobotę i w niedzielę w godz. 10.00-17.00, stoisko B1, hala nr 3.

 • Lipiec 2015
 • Botaniczna druga w rankingu

  Osiedle Botaniczna zdobyła II miejsce w rankingu na najlepszą w Poznaniu nieruchomość mieszkaniową! Pod uwagę brano lokalizację, architekturę, ergonomię mieszkań i dobry stosunek ceny do jakości.

  Serdecznie dziękujemy!

  Pełna wersja rankingu

   

 • First i Last Minute w Dąbrówce!

  Zapraszamy na stronę www.dabrowki.com po szczegóły wielkiej, letniej promocji First i Last Minute! 

  Ceny mieszkań spadły nawet o 30 000 PLN. Rozpoczynamy wielką, letnią wyprzedaż mieszkań na Osiedlu Księżnej Dąbrówki. Promocją objęte są wszystkie trzy etapy inwestycji, które są obecnie w sprzedaży.

   

  Rycerska – gotowa do wprowadzenia mieszkanie wybudowane, na parterze, z ogrodem, osobnym WC.

  Książęca - mieszkania w budowie, do odbioru w 2015 roku, z ogrodem, instalacją kominkową.

  Rycerska II - mieszkania z ogrodami i tarasami w nowym etapie inwestycji. 

   

  Promocja ważna do końca sierpnia lub do wyczerpania puli mieszkań promocyjnych. 

  Kontakt

  Aleksandra Matysiak
  +48 510 181 919
  aleksandra.matysiak@nickel.com.pl
  Joanna Buczkowska
  +48 502 302 550
  joanna.buczkowska@nickel.com.pl
  Barbara Czajka
  +48 512 384 529
  barbara.czajka@nickel.com.pl
  Paweł Zadłużny
  +48 512 384 528
  pawel.zadluzny@nickel.com.pl
  Marek Suszczyński
  +48 512 384 527
  marek.suszczynski@nickel.com.pl
  Krystian Komar
  +48 508 633 384
  krystian.komar@nickel.com.pl

 • 2 lipiec 2015

  Osiedle Botaniczna – prace trwają

  Obecnie prowadzimy prace na elewacjach. Z dnia na dzień można obserwować ich postępy. Od początku lipca istnieje możliwość obejrzenia mieszkania lub lokalu. Prosimy dzwonić i umawiać się ze sprzedawcami. Wejście na budowę jest możliwe tylko w towarzystwie przedstawiciela Nickel Development oraz w odpowiednim obuwiu.

  Informujemy, że poza mieszkaniami dysponujemy także lokalami użytkowymi.

  Marek Suszczyński
  +48 512 384 527
  marek.suszczynski@nickel.com.pl
  Paweł Zadłużny
  +48 512 384 528
  pawel.zadluzny@nickel.com.pl
  Barbara Czajka
  +48 512 384 529
  barbara.czajka@nickel.com.pl
  Krystian Komar
  +48 508 633 384
  krystian.komar@nickel.com.pl
  Joanna Buczkowska
  +48 502 302 550
  joanna.buczkowska@nickel.com.pl
   
 • Maj 2015
 • 28 maj 2015

  Dzień Otwarty w Warzelni już w sobotę

  Szanowni Państwo,

  Zapraszamy w tę sobotę, 30 maja na Dzień Otwarty Warzelni. Z przyjemnością zaprezentujemy Państwu dom pokazowy, wykończony w całości przez projektantkę Nickel Development.
  Wspólnie obejrzymy wolne domy i mieszkania, oraz przedstawimy Państwu atrakcyjne oferty specjalne dostępny tylko w tym dniu. Dodatkową atrakcją będą pokazy kulinarne połączone z degustacją.
  Dla dzieci w każdym wieku polecamy kącik kreatywnej zabawy LEGO.
  Zapewniamy, że warto wstąpić do nas całą rodziną. Zaopiekujemy się najmłodszymi a w tym czasie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.
  Zapraszamy od 10.00 do 17.00 do domu pokazowego, który mieści się przy ul. Wilczej 31 w Poznaniu, oczywiście na terenie Warzelni.

  Warto do nas wpaść,
  Zespół Nickel Development

 • 8 maj 2015

  Nad Osiedlem Botaniczna zawisła wiecha

  Budowa naszego nowego osiedla jest już bardzo zaawansowana.  Widać całą konstrukcję budynków, tworzonych w ramach pierwszego etapu inwestycji. Właśnie położyliśmy ostatni element konstrukcji dachu więc, jak nakazuje tradycja budowlana, nad Osiedlem Botaniczna zawisła wiecha.Budowa od początku przebiega zgodnie z harmonogramem. Wznosimy nie tylko budynki, ale także rozbudowujemy infrastrukturę drogową, w związku z tworzeniem dojazdu do osiedla. 

  Sprzedaliśmy już ponad 100 ze 175 mieszkań. Rekordowe zainteresowanie wynika przede wszystkim z atrakcyjnej lokalizacji. Bliskość centrum, a jednocześnie terenów rekreacyjnych sprawia, że nasi klienci chętnie wybierają to miejsce.  

  W ciągu kilku tygodni będzie już można wejść na terem budowy i obejrzeć wybrany lokal. Na razie uniemożliwiają to jeszcze względy bezpieczeństwa. Na terenie inwestycji nadal pracują żurawie wieżowe i inne ciężkie sprzęty. W naszym biurze sprzedaży, przy ul. Piątkowskiej 110 w Poznaniu można zapoznać się z ofertą oraz obejrzeć osiedle na makiecie architektonicznej. Inwestycję doskonale widać także od ulicy Św. Wawrzyńca czy ul. Botanicznej. 


  Do wyboru klientów pozostały jeszcze mieszkania 2-, 3- oraz czteropokojowe. W ofercie nadal posiadamy mieszkania z ładnymi widokami. Wiele typów lokali jest w tej inwestycji powtarzalnych na różnych kondygnacjach, więc mimo zaawansowanego etapu sprzedaży – nie pozostały nam wcale lokale mniej atrakcyjne.

 • 4 maj 2015

  Jeśli chcecie niedługo zamieszkać w Dąbrówce, musicie się pospieszyć.

  Ostatnie mieszkanie w wybudowanej inwestycji Rycerska I czeka na swojego właściciela. Jego atutem jest własny ogródek. Na 78 metrach znajdują się 4 pokoje z garderobą i osobnym WC. 

  Jeśli ktoś chciałby w niedługim czasie wprowadzić się do Dąbróki, to może zdecydować się właśnie na tę ofertę, lub zakupić jedno z 6 ostatnich mieszkań dwupoziomowych w inwestycji Książęca, które będą gotowe do zamieszkania już w październiku. 

  W ofercie są także mieszkania w przedsprzedaży na nowym etapie osiedla - Rycerskiej II. Te będą jednak gotowe w późniejszym okresie, bo w II kwartale 2016 roku. Jeśli z przeprowadzką się Państwu nie spieszy, warto jednak zapoznać się z tą ofertą. Obecnie mieszkania 2 i 3 pokojowe z dużymi tarasami oraz ogródkami oferujemy w specjalnych cenach przedsprzedażowych. 

 • Kwiecień 2015
 • 24 kwiecień 2015

  Pracujemy nad koncepcją rozbudowy osiedla w Dąbrówce

  BUDUJEMY W DĄBRÓWCE OD 2000 ROKU

  Od 16 lat tworzymy w Dąbrówce pod Poznaniem osiedle mieszkaniowe, budując jego kolejne etapy. Zabudowa postępuje w zrównoważony, systematyczny sposób. Od 2002 roku, kiedy to przekazaliśmy Klientom pierwsze mieszkania przy ulicy Kolejowej, na Osiedlu Księżnej Dąbrówki powstało 568 lokali mieszkalnych, kameralne centrum handlowe oraz trzy zróżnicowane place zabaw. W tym roku zakończy się budowa 18 domów, a w przyszłym powstaną na osiedlu 42 mieszkania z przyjaznym placem dla mieszkańców. I choć trwa wciąż budowa przy ulicach Książęcej i Komornickiej, to już myślimy o tym, jak ma wyglądać rozwój osiedla przez kolejne 16 lat.

  DO CZEGO DĄŻYMY?

  Kilka lat temu powstały pierwsze plany zagospodarowania dla tego terenu, jednak wraz z rozwojem Dąbrówki, plany te mocno się zdezaktualizowały. Aby stworzyć osiedle na miarę dzisiejszych potrzeb, przygotowaliśmy nowe koncepcje i podjęliśmy wspólne rozmowy z Radą Gminy i Wójtem Gminy Dopiewo. Przedstawiciele gminy wskazali nam istotne elementy, jakie powinniśmy uwzględnić w swoich planach. Wójt wraz z radnymi zaproponowali na przykład powiększenie planowanych terenów rekreacyjnych, a przez to zmniejszenie gęstości zabudowy i wprowadzenie do osiedli większej ilości zieleni. 

  PODSTAWA TO DIALOG

  Po pierwszych rozmowach w Urzędzie Gminy odbyło się także spotkanie z mieszkańcami Dąbrówki, na którym wysłuchaliśmy ich uwag dotyczących dotychczasowego funkcjonowania osiedla. Mimo niewiążącego charakteru spotkania, mieszkańcy chętnie dzielili się swoimi sugestiami odnośnie przyszłości naszej inwestycji. Co ważne, nie ma rozdźwięku między głosem Gminy, mieszkańców oraz naszym. W interesie każdej ze stron jest to, by w Dąbrówce powstawała coraz bardziej przyjazna, wygodna i funkcjonalna przestrzeń do życia.

  Nasze prace jeszcze się nie kończą. Nadal dopracowujemy koncepcję, która najlepiej wpisze się w charakter miejsca i lokalne potrzeby. Już niedługo go Państwu przedstawimy!

  Zespół Nickel Developmnet

 • 2 kwiecień 2015

  Nasze budowy w marcu 2015

  Osiedle Botaniczna

  W budynkach  E1 i E2 budowa konstrukcji jest już zakończona. Stoją tu wszystkie kondygnacje a na bieżąco zamykany jest ścianami zewnętrznymi. Na kondygnacjach I-IV wykonywane są obecnie prace ścianki działowe i instalacje. W budynkach D1 i D2 konstrukcje są na poziomie VI i VII kondygnacji. Także tutaj ciągle powstają nowe ściany zewnętrzne. Na terenie inwestycji trwają już prace nad kanalizacją deszczową oraz sanitarną. Prace drogowe są w toku. Wykonana została cała infrastruktura pod drogą. W połowie kwietnia zobaczymy już wylany asfalt. 

  Osiedle Księżnej Dąbrówki

  Na Książęcej jesteśmy już dosłownie na ostatniej prostej prac. Na zewnątrz kończone są prace na elewacjach. Powstają także murowane części ogrodzenia. Wewnątrz natomiast trwa montaż pieców. Tuż obok rozpoczyna się już budowa Rycerskiej II. Tutaj wylano w marcu część fundamentów. 

 • Marzec 2015
 • 31 marzec 2015

  Doskonałe lokale użytkowe - tylko kilka sztuk!

  W pierwszym etapie Osiedla Botaniczna powstaną lokale handlowe, które stanowią wyjątkową ofertę, skierowaną do klientów biznesowych oraz inwestycyjnych. Są to lokale z dużymi witrynami, widoczne od ruchliwej ul. Św. Wawrzyńca, prze którą przejeżdża codziennie ogromna ilość samochodów. Bezpośrednio z tej ulicy budowany jest zjazd do lokali. Znajdą się tam także miejsca parkingowe, usytuowane na ich froncie. Lokale mają różnorodną powierzchnię. Jest ich zaledwie kilka. Osiedle Botaniczna to świetne miejsce na biznes, ze względu na 1500 potencjalnych klientów wśród mieszkańców, ruch z ulicy, a także słabo rozwiniętą już istniejącą infrastrukturę w okolicy. Zapraszamy po szczegóły na stronę inwestycji. 

  Zobacz lokale

 • 30 marzec 2015

  Sprawdź, co przygotowaliśmy w Dąbrówce!

  Rozmawiając z naszymi klientami dowiedzieliśmy się, że proces zakupu mieszkania, choć ekscytujący, bywa jednak także stresujący. Szczególnie dla tych osób, które mają niewiele czasu na zajęcie się formalnościami, a także wykończeniem wnętrz. 

  Na Osiedlu Księżnej Dąbrówki, w etapie Rycerska II, w naszej ofercie znajdą się nie tylko same mieszkania. Już niedługo swój nowy lokal będzie można skonfigurować na stronie www.dabrowki.com. Zaistnieje możliwość dodania opcji ogrzewania podłogowego, rolet zewnętrznych, markiz, klimatyzacji czy projektu i wykonania ogrodu. Nasze propozycje mają na celu dostarczenie Państwu jak największego pakietu możliwości. Wybierając je, oszczędzają Państwo czas i nerwy. Zabieganym Klientom proponujemy także bardzo popularną opcję wykończenia mieszkania. Nasza projektantka zajmie się mieszkaniem i odda je Państwu czyste i gotowe do wprowadzenia się. Szczegóły oferty już wkrótce na stronie www.dabrowki.com.

 • 16 marzec 2015

  Promocja Osiedla Botaniczna!

  Osiedle Botaniczna cieszy się Państwa  niesłabnącym zainteresowaniem. Zbliżamy się właśnie do sprzedaży sprzedania 100 mieszkania w tej inwestycji! To dla nas powód do świętowania, dlatego przygotowaliśmy szybką  promocję. Ten Klient, który podpisze umowę na zakup setnego lokalu, otrzyma miejsce postojowe w hali garażowej za jedyne 100 zł! W regularnej cenie miejsce to Poza promocją cena miejsca wynosi kosztuje aż 19 000 zł, więc warto skorzystać! Szczegółów dowiecie się Państwo u sprzedawców tej inwestycji:

  Paweł Zadłużny  GSM_512 384 528

  Marek Suszczyński   GSM_512 384 527

  Ofertę mieszkań mogą Państwo poznać odwiedzając stronę www.botaniczna.com

  Budowa Osiedla zmienia się teraz z tygodnia na tydzień. Widać nowe kondygnacje, oraz postępy prac przy frontowej ścianie budynku. Coraz bardziej zaawansowana jest także budowa drogi dojazdowej do osiedla. 

 • 13 marzec 2015

  Przedsprzedażowa oferta Rycerskiej II

  Najnowszym etapem Osiedla Księżnej Dąbrówki, które budujemy już od 2000 roku, jest Rycerska II. Przedstawiliśmy ją Państwu podczas wiosennych Targów Mieszkaniowych, gdzie wzbudziła duże zainteresowanie. Jej oferta obejmuje poszukiwane obecnie na rynku mieszkania dwu- i trzypokojowe. Ich atutami są duże tarasy, kameralne ogrody a także opcja zakupu garażu. Mieszkania są funkcjonalne i doświetlone z przynajmniej dwóch stron świata. Architektura inwestycji jest nowoczesna, a zabudowania kameralne.

  Obecnie można skorzystać z niższych, przedsprzedażowych cen. O szczegółach promocji dowiedzą się Państwo u sprzedawców tej inwestycji. Zapraszamy.

  SPRZEDAWCY:

  Joanna Buczkowska GSM 502 302 550

  Barbara Czajka GSM 512 384 529

 • Luty 2015
 • 20 luty 2015

  Powstał dom pokazowy w Warzelni

  Dom pokazowy w Warzelni jest już gotowy. Za efekt końcowy odpowiedzialna jest Izabela Januchowska, która jest autorką projektu i osobiście nadzorowała wszystkie prowadzone w domu prace. Dom znajduje się przy ulicy Wilczej 31 w Poznaniu i mieści się tutaj obecnie biuro sprzedaży inwestycji. 

  Ekskluzywna ceramika w przestronnych łazienkach, nietuzinkowe drewniane schody ze szklanymi balustradami oraz  oryginalne oświetlenie – te elementy wykończenia są już gotowe. Projekt domu pokazowego wykonała Izabela Januchowska, odpowiedzialna w Nickel Development za opcję Pod Klucz. Zaprosiła do współpracy nad jego realizacją najlepsze firmy, wspólnie z nimi dobierając detale, które najlepiej pasują do charakteru wnętrz w Warzelni.

  Już teraz w domu pokazowym można napić się wyjątkowej kawy z ekspresu Siemens , ponieważ gotowa jest kuchnia marki Scavolini. Prosta, lekka i nowoczesna, oraz bogata w luksusowe detale, kuchnia ta jest ucieleśnieniem włoskiego dizajnu. Na żywo doskonale prezentują się zastosowane tu podświetlenia. Można też samemu sprawdzić, jak korzysta się z zastosowanych w kuchni rozwiązań funkcjonalnych. 

  Niezwykła ceramika łazienkowa hiszpańskiej marki Porcelanosa zachwyca formami i fakturami. Jej wybór to efekt współpracy z poznańską firmą Cermag. Warto przypomnieć, że projektantka Izabela Januchowska odwiedziła na zaproszenie firmy Porcelanosa jej fabrykę w Hiszpanii. Ta wizyta stanowiła dla niej źródło świeżych inspiracji i poddała pomysły na wykończenie domu pokazowego w Warzelni. 

  Całość dopełniają nowoczesne lampy nowej, polskiej marki Eugenius. Oświetlenie domu z istotny sposób wpływa na odbiór jego wnętrza, kreując odpowiednią atmosferę oraz podkreślając najciekawsze elementy wyposażenia. Lampa sama w sobie może być jednak jak dzieło sztuki, co doskonale widać we wnętrzach domu pokazowego. Eugenius to rodzinna firma wywodząca się z Poznania, ale dorównująca swoimi projektami najlepszym światowym markom. 

  Partnerzy

  Warzelnia, inwestycja Nickel Development, która powstała na Kobylepolu w okolicach Jeziora Maltańskiego, została ukończona w 2014 roku. Jest to kompleks apartamentów oraz domów, projektu Sławomira Rosolskiego. Inwestycję charakteryzuje postindustrialny charakter, podkreślony przez zastosowanie na elewacjach cegły. Na terenie inwestycji stoi budynek dawnego browaru Mycielskich.

 • 18 luty 2015

  Książęca - budowa zaawansowana

  W Dąbrówce prowadzimy prace budowlane zgodnie z harmonogramem. Ponad połowa tynków wewnętrznych jest już gotowa. Trwają obecnie dalsze prace nad elewacjami, a jeszcze w tym tygodniu rozpoczniemy roboty drogowe.

  Oferta domów na Książęcej była bardzo elastyczna. Klienci mogli wybrać aneks lub wydzieloną kuchnię, a na piętrze 3 albo 4 sypialnie. Okazuje się, że opcja domów, oferowana przez nas jako podstawowa, najbardziej odpowiada klientom. Większość z nich zdecydowała się na właśnie na osobną kuchnię i 3 sypialnie na piętrze. 

  Możemy również na tym etapie podsumować zainteresowanie opcjami dodatkowymi, wprowadzonymi dla Książęcej. Dotychczasowi klienci bardzo chętnie z nich korzystają. Wiele osób decyduje się na ogrzewanie podłogowe, wybiera bardziej energooszczędne piece czy zamawia rolety zewnętrze. Więcej opcji dodatkowych znajdzie się w naszej ofercie dla klientów Rycerskiej II, gdzie będzie można zamówić także markizy czy projekt i wykonanie ogrodu. 

 • 17 luty 2015

  Osiedle Botaniczna pnie się w górę

  Postępy na budowie Osiedla Botaniczna widać gołym okiem. Konstrukcja budynku coraz bardziej przypomina wizualizacje inwestycji, ponieważ wypełniane są już ściany zewnętrze i szkielet zamienia się szybko w zwartą bryłę. W budynku E rośnie już kondygnacja VII, a w D jesteśmy obecnie na IV poziomie. Nadal stawiamy także ściany wydzielające lokale mieszkalne. W halach garażowych zakończyliśmy już prace nad instalacjami i zaczynamy rozprowadzać je po mieszkaniach. Przy okazji warto dodać, że sprzedaliśmy już 94 lokale w tej inwestycji, a zainteresowanie klientów nie słabnie.

  W związku z budową drogi dojazdowej do naszego osiedla, trwają prace drogowe przy ul. Św. Wawrzyńca. Robimy wszystko, by zachować płynność przejazdu i jak najmniej utrudniać życie kierowcom. Utrudnienia potrwają do maja. Dziękujemy za Państwa wyrozumiałość.

 • 13 luty 2015

  Posadzimy drzewa w Ogrodzie Botanicznym!

  Żeby wybudować drogę dojazdową do Osiedla Botaniczna, musieliśmy wyciąć 169 drzew. W zamian posadzimy 303 drzewa i 220 krzewy w Ogrodzie Dendrologicznym Uniwersytetu Przyrodniczego oraz w Ogrodzie Botanicznym. Cieszymy się, że nowe nasadzenia wzbogacą krajobraz bezpośrednio sąsiadujący z naszą inwestycją, bo będą mogły cieszyć jej przyszłych mieszkańców Osiedla Botaniczna. Wśród nowych drzew pojawią się rodzime gatunki – jarząb i grab pospolity. Ogród Dendrologiczny wybrał także krzew – irgę błyszczącą.

 • 2 luty 2015

  Nasza targowa premiera - Rycerska II

  Funkcjonalne, ale jednocześnie kompaktowe pod względem powierzchni lokale dwu- i trzypokojowe to najczęstszy wybór klientów, kupujących pierwsze mieszkania. Takie właśnie lokale powstaną w nowym etapie Osiedla Księżnej Dąbrówki, o nazwie Rycerska II. Z pełną ofertą inwestycji będzie można zapoznać się podczas Targów Mieszkań i Domów, które odbędą się w Poznaniu już w najbliższy weekend.

  W przedsprzedażowej ofercie specjalnej, dwupokojowe lokale na Rycerskiej II kosztować będą od 224 tys. zł., a klienci zainteresowani mieszkaniami trzypokojowymi, muszą liczyć się z wydatkiem minimum 244 tys. zł. Obecnie w limitach MDM mieści się większość mieszkań w tej inwestycji. Na razie lokale można rezerwować, a sprzedaż rozpocznie się już wiosną tego roku.

  Poza korzystną ceną, dodatkowymi atutami mieszkań przy Rycerskiej II są kameralne ogródki oraz ogromne tarasy, największy o powierzchni aż 64 m.kw. Powstaną tutaj również garaże. W ofercie Rycerskiej II, znajdą się łącznie tylko 42 mieszkania, do których nowi mieszkańcy osiedla wprowadzą się już wiosną przyszłego roku.

 • Styczeń 2015
 • 23 styczeń 2015

  Strona warzelni doceniona

  W organizowanym już po raz czwarty konkursie, towarzyszącym uznanej konferencji branżowej Mobile Trends Conference, nominowano Nickel Development. Strona Warzelni została doceniona w kategorii najlepsza strona mobilna! Wśród moninowanych marek znalazły się takie giganty jak Allegro, Interia, H&M, Żabka, mBank czy Coca-Cola. Nickel Development dumnie zasiliło szeregi nominowanych, co samo w sobie stanowi dla nas wielkie wyróżnienie. Jeśli uważacie, że nasze internetowe realizacje zasługują na nagrodę, prosimy o Wasz głos. Konkurs trwa tylko do 30 stycznia – więc nie zwlekajcie!

  Głosowanie

  Będziemy wdzięczni za poświęcony przez Was czas.

 • 21 styczeń 2015

  Poznaj nas lepiej

  Poznajcie nas lepiej!

  Za pośrednictwem Facebooka pokarzemy Wam, jak postępują nasze budowy, zainspirujemy Was też podczas wykańczania wnętrz. Podzielimy się z Wami ekspercką wiedzą o branży nieruchomości. Co najważniejsze, pierwsi dowiecie się także o wszystkich ciekawych promocjach. Serdecznie zachęcamy!

  Fanpage Nickel development

  Fanpage osiedla Botaniczna

  Fanpage osiedla Księżnej Dąbrówki

  Fanpage Warzelni

 • 21 styczeń 2015

  Na Osiedlu Księżnej Dąbrówki oferujemy nie tylko mieszkania

  Rozmawiając z naszymi klientami dowiedzieliśmy się, że proces zakupu mieszkania, choć ekscytujący, bywa jednak także stresujący. Szczególnie dla tych osób, które mają niewiele czasu na zajęcie się formalnościami, a także wykończeniem wnętrz.

  Na Osiedlu Księżnej Dąbrówki, w etapie Rycerska II, w naszej ofercie znajdą się nie tylko same mieszkania. Już niedługo swój nowy lokal będzie można skonfigurować na stronie www.dabrowki.com. Zaistnieje możliwość dodania opcji ogrzewania podłogowego, rolet zewnętrznych, markiz, klimatyzacji czy projektu i wykonania ogrodu. Nasze propozycje mają na celu dostarczenie Państwu jak największego pakietu możliwości. Wybierając je, oszczędzają Państwo czas i nerwy. Zabieganym Klientom proponujemy także bardzo popularną opcję wykończenia mieszkania. Nasza projektantka zajmie się mieszkaniem i odda je Państwu czyste i gotowe do wprowadzenia się. Szczegóły oferty już wkrótce na stronie www.dabrowki.com.

 • 19 styczeń 2015

  Wyprzedaż Rycerskiej!

  Wkrótce zaprezentujemy Państwu nowy etap Osiedla Księżnej Dąbrówki. Robiąc miejsce na nową ofertę, obniżamy ceny mieszkań gotowych do zamieszkania. Ceny lokali zaczynają się już od 220 000 PLN. Lepszej okazji do zakupu wybudowanego mieszkania w Dąbrówce, na pewno już nie będzie! Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ofertą specjalną.

  Zobacz ofertę wyprzedażową

 • 10 styczeń 2015

  Wyprzedzamy harmonogram

  Nasza sumienna praca oraz lekka zima sprzyjają szybkiemu postępowi prac. Zakończyliśmy już trzecią kondygnację w budynku E2. Zaczęliśmy także przygotowania do budowy drogi dojazdowej na Osiedle Botaniczna.

Grupa Nickel
Naszą siłą jest Synergia

Nickel Development to firma rodzinna, która istnieje już od 1998 roku. Od tego czasu tworzymy domy i mieszkania w Poznaniu oraz poza rodzimą Wielkopolską. Wiedza, jaką od lat gromadzimy, pozwala nam z każdą nową inwestycją wdrażać coraz doskonalsze rozwiązania budowlane i funkcjonalne. Naszym atutem są pasja i zaangażowanie. Pragniemy tworzyć dla Państwa niezwykłe miejsca, w których po prostu wygodnie się żyje. Chcąc osiągnąć ten cel, wybieramy tylko najlepsze lokalizacje. Na wybudowanych przez nas osiedlach dbamy o infrastrukturę oraz zieleń. Przy realizacji projektów współpracujemy z renomowanymi pracowniami architektonicznymi, ponieważ chcemy, by nasze inwestycje były dla Państwa oraz dla nas powodem do dumy. Układy funkcjonalne naszych mieszkań dają komfort i pozwalają optymalnie zaaranżować przestrzeń. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, nieustannie poszerzamy wachlarz naszych usług. Dlatego obok komfortowych mieszkań, oferujemy bezpłatne usługi doradztwa kredytowego, biorąc na siebie wszelkie formalności. Wykańczamy także Państwa mieszkania pod klucz, według najnowszych światowych trendów. Wybierając nas, wybieracie Państwo dom, do którego chętnie będziecie wracać.

Jesteśmy częścią grupy kapitałowej Nickel.

Bądź na bieżąco

Biuro sprzedaży mieszkań

Nickel Development
ul. Piątkowska 110, 60-649 Poznań

pon - pt 8:00 do 17:00

sobota od 10:00 do 14:00

Telefon: +48 61 639 76 50

Napisz do nas