Deweloper Nickel Development Poznań
PREMIERA - FIQUS Marcelin

Luksusowe mieszkania na sprzedaż Poznań

Nickel Development, deweloper z wieloletnim doświadczeniem prowadzi sprzedaż luksusowych mieszkań na oryginalnym kompleksie mieszkaniowym w pobliżu Malty w Poznaniu. Warzelnia to niepowtarzalna inwestycja, która wyróżnia się z na tle innych ofert sprzedaży mieszkań z rynku pierwotnego.

Oryginalne rozwiązania architektoniczne, ceglane elewacje, zróżnicowane typu mieszań oraz bliskość zieleni sprawiają, że Warzelnia to miejsce, które spełni oczekiwania najbardziej wymagających.
 

Warzelnia – dlaczego warto tu zamieszkać?

Warzelnia to kameralny kompleks mieszkaniowy, gdzie znajdują się komfortowe mieszkania w wysokim standardzie i apartamenty typu loft w otwartym układzie. Jeśli planujesz zakup nowoczesnego mieszkania z rynku pierwotnego, poznaj zalety naszej inwestycji. Bezpośrednio sąsiedztwo zielonych terenów sprzyja wypoczynkowi na świeżym powietrzu, a dogodny dojazd do centrum Poznania zapewni dobrze rozwinięta sieć komunikacyjna.

Warzelnia

Wille Wodziczki – luksusowe mieszkania na Sołaczu

Wille Wodziczki to luksusowa inwestycja mieszkaniowa na poznańskim Sołaczu. Jedną z jej największych zalet jest atrakcyjna lokalizacja. Wille Wodziczki położone są w pobliżu licznych terenów zielonych oraz obiektów sportowych. Sąsiadują między innymi z Parkiem Sołackim, Parkiem Wodziczki, Rusałką, Cytadelą, Golęcinem. Sołacz jest dobrze skomunikowany z innymi częściami miasta. Dzięki rozbudowanej sieci komunikacji publicznej szybki dojazd do centrum jest możliwy nie tylko samochodem, ale także tramwajem. 

Mieszkania deweloperskie o wysokim standardzie wykończenia

Wille Wodziczki w Poznaniu to kompleks 35 nowych mieszkań 1, 2, 3 i 4-pokojowych o wysokim standardzie, o powierzchni od 28 do 106 m². Deweloper Nickel Development oferuje wykończenie apartamentu pod klucz.

Wille Wodziczki

Nowoczesne rozwiązania w każdym mieszkaniu

W ramach realizacji kompleksu mieszkaniowego Warzelnia w atrakcyjnym miejscu Poznania przygotowaliśmy również ekskluzywne domy oraz wille miejskie. W każdym mieszkaniu znajdziesz najnowocześniejsze rozwiązania, m.in.:

  • zewnętrzne rolety,
  • centralny odkurzacz,
  • systemy alarmowe,
  • systemy klimatyzacji.

Koszt zakupu mieszkania na osiedlu Warzelnia zależy m.in od typu lokalu oraz metrażu. Dodakowo oferujemy wykończenie pod klucz, w atrakcyjnej cenie.

Grupa Nickel
Naszą siłą jest Synergia

Nickel Development istnieje już od 1998 roku. Od tego czasu tworzymy domy i mieszkania w Poznaniu oraz poza rodzimą Wielkopolską. Wiedza, jaką od lat gromadzimy, pozwala nam z każdą nową inwestycją wdrażać coraz doskonalsze rozwiązania budowlane i funkcjonalne. Naszym atutem są pasja i zaangażowanie. Pragniemy tworzyć dla Państwa niezwykłe miejsca, w których po prostu wygodnie się żyje. Chcąc osiągnąć ten cel, wybieramy tylko najlepsze lokalizacje. Na wybudowanych przez nas osiedlach dbamy o infrastrukturę oraz zieleń. Przy realizacji projektów współpracujemy z renomowanymi pracowniami architektonicznymi, ponieważ chcemy, by nasze inwestycje były dla Państwa oraz dla nas powodem do dumy. Układy funkcjonalne naszych mieszkań dają komfort i pozwalają optymalnie zaaranżować przestrzeń. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, nieustannie poszerzamy wachlarz naszych usług. Dlatego obok komfortowych mieszkań, oferujemy bezpłatne usługi doradztwa kredytowego, biorąc na siebie wszelkie formalności. Wykańczamy także Państwa mieszkania pod klucz, według najnowszych światowych trendów. Wybierając nas, wybieracie Państwo dom, do którego chętnie będziecie wracać.

Jesteśmy częścią grupy kapitałowej Nickel.

Bądź na bieżąco

Biuro sprzedaży mieszkań

Nickel Development
ul. Piątkowska 110, 60-649 Poznań


pon - pt 8:00 do 17:00

 

Napisz do nas