Deweloper Nickel Development Poznań
APARTAMENTY NAD MORZEM

Luksusowe mieszkania na sprzedaż Poznań

Nickel Development, deweloper z wieloletnim doświadczeniem prowadzi sprzedaż luksusowych mieszkań na oryginalnym kompleksie mieszkaniowym w pobliżu Malty w Poznaniu. Warzelnia to niepowtarzalna inwestycja, która wyróżnia się z na tle innych ofert sprzedaży mieszkań z rynku pierwotnego.

Oryginalne rozwiązania architektoniczne, ceglane elewacje, zróżnicowane typu mieszań oraz bliskość zieleni sprawiają, że Warzelnia to miejsce, które spełni oczekiwania najbardziej wymagających.
 

Warzelnia – dlaczego warto tu zamieszkać?

Warzelnia to kameralny kompleks mieszkaniowy, gdzie znajdują się komfortowe mieszkania w wysokim standardzie i apartamenty typu loft w otwartym układzie. Jeśli planujesz zakup nowoczesnego mieszkania z rynku pierwotnego, poznaj zalety naszej inwestycji. Bezpośrednio sąsiedztwo zielonych terenów sprzyja wypoczynkowi na świeżym powietrzu, a dogodny dojazd do centrum Poznania zapewni dobrze rozwinięta sieć komunikacyjna.

Warzelnia

Wille Wodziczki – luksusowe mieszkania na Sołaczu

Wille Wodziczki to luksusowa inwestycja mieszkaniowa na poznańskim Sołaczu. Jedną z jej największych zalet jest atrakcyjna lokalizacja. Wille Wodziczki położone są w pobliżu licznych terenów zielonych oraz obiektów sportowych. Sąsiadują między innymi z Parkiem Sołackim, Parkiem Wodziczki, Rusałką, Cytadelą, Golęcinem. Sołacz jest dobrze skomunikowany z innymi częściami miasta. Dzięki rozbudowanej sieci komunikacji publicznej szybki dojazd do centrum jest możliwy nie tylko samochodem, ale także tramwajem. 

Mieszkania deweloperskie o wysokim standardzie wykończenia

Wille Wodziczki w Poznaniu to kompleks 35 nowych mieszkań 1, 2, 3 i 4-pokojowych o wysokim standardzie, o powierzchni od 28 do 106 m². Deweloper Nickel Development oferuje wykończenie apartamentu pod klucz.

Wille Wodziczki

Nowoczesne rozwiązania w każdym mieszkaniu

W ramach realizacji kompleksu mieszkaniowego Warzelnia w atrakcyjnym miejscu Poznania przygotowaliśmy również ekskluzywne domy oraz wille miejskie. W każdym mieszkaniu znajdziesz najnowocześniejsze rozwiązania, m.in.:

  • zewnętrzne rolety,
  • centralny odkurzacz,
  • systemy alarmowe,
  • systemy klimatyzacji.

Koszt zakupu mieszkania na osiedlu Warzelnia zależy m.in od typu lokalu oraz metrażu. Dodakowo oferujemy wykończenie pod klucz, w atrakcyjnej cenie.