Deweloper Nickel Development Poznań
APARTAMENTY NAD MORZEM

Apartamenty inwestycyjne nad morzem

Apartamenty inwestycyjne nad morzem to propozycja, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony inwestorów. Inwestycja w apartamenty nad polskim Bałtykiem to z jednej strony możliwość szybkiego, spontanicznego wyjazdu nad morze, z drugiej zarabiania na wynajmie nieruchomości w czasie, kiedy nie jest przez nas użytkowana. Stopa zwrotu z inwestycji w apartament na wynajem jest zazwyczaj wyższa od zysków osiąganych z lokowania pieniędzy na standardowej lokacie bankowej. Taka forma inwestowania jest też mniej ryzykowna od grania na giełdzie.

 

Apartamenty Kołobrzegu

 

Inwestycja w apartamenty nad morzem - zalety

Inwestycja w apartamenty nad morzem, tak jak każda inwestycja w nieruchomości, ma charakter długofalowy. Koszty zakupu apartamentu nie zwrócą się nam z dnia na dzień. Musimy uzbroić się w cierpliwość.

Zakup apartamentu inwestycyjnego jego opłacalny nie tylko ze względów czysto finansowych. Rozwiązanie takie ma zdecydowanie więcej zalet. Decydując się na kupno apartamentu pod inwestycję otrzymujesz:

 • możliwość szybkiego wyjazdu na wakacje lub weekend, bez konieczności szukania hotelu i płacenia za nocleg,
 • możliwość zarabiania na mieszkaniu, kiedy nie jest przez Ciebie użytkowane,
 • stałe dochody z wynajmu,
 • zyski wyższe od lokowania pieniędzy na lokacie bankowej lub inwestowania w fundusze inwestycyjne.

Może się również zdarzyć, że kupiona przez nas nieruchomość na przestrzeni lat zyska na wartości i będziemy mogli ją z zyskiem sprzedać.

 

Apartamenty inwestycyjne nad morzem - gdzie zainwestować?

Jednym z najatrakcyjniejszych i najbardziej obleganych przez turystów kurortów nad polskim Bałtykiem jest Kołobrzeg. Jeśli myślisz o zainwestowaniu w apartamenty nad morzem, to powinieneś wziąć pod uwagę właśnie tę lokalizację, a konkretnie nieruchomości w ramach nowej inwestycji mieszkaniowej Apartamenty Koło Brzegu od Nickel Development. Dlaczego warto zdecydować się na ofertę tego poznańskiego dewelopera?

 

Inwestycja w apartamenty w Podczelu w Kołobrzegu - z dala od wielkomiejskiego zgiełku

Inwestycja mieszkaniowa Apartamenty Koło Brzegu znajduje się w Podczelu, jednej z najatrakcyjniejszych części Kołobrzegu. To stosunkowo młoda dzielnica, która nie została jeszcze “odkryta” przez turystów. Nowe inwestycje mieszkaniowe w tej części Kołobrzegu to doskonała propozycja dla osób szukających spokojnego miejsca do wypoczynku, z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Lokalizacja ta daje ogromne możliwości jeśli chodzi o spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu oraz obcowanie z naturą.

Nowe apartamenty inwestycyjne nad morzem w ramach inwestycji Apartamenty Koło Brzegu to:

 • cisza i spokój,
 • sąsiedztwo urokliwego Ekoparku,
 • zaledwie 750 metrów do szerokiej plaży,
 • 5 km do centrum Kołobrzegu,
 • ścieżki rowerowe z niesamowitym widokiem na morze.

Podczele w Kołobrzegu to swego rodzaju azyl, do którego uciekniesz przed hałasem i pośpiechem.

Apartamenty Kołobrzegu - lokalizacja


Apartamenty Koło Brzegu - zainwestuj w apartament w jednej z najatrakcyjniejszych części Kołobrzegu

Apartament w kompleksie mieszkaniowym Apartamenty Koło Brzegu można kupić dla siebie, jako miejsce do zamieszkania, lub w celach inwestycyjnych, na wynajem. Dla osób, które zdecydują się na tę drugą opcję deweloper Nickel Development przygotował specjalną ofertę operowania nieruchomością oraz jej najmem.

Propozycja Nickel Development jest kompleksowa. Usługa obejmuje między innymi:

 • prowadzenie działań mających na celu pozyskiwanie gości,
 • regularne sprzątanie apartamentu,
 • wydawanie gościom kluczy do mieszkania,
 • zapewnienie gościom dodatkowych atrakcji (zabiegi wellness, zajęcia rekreacyjno-sportowe itp.).
 

Inwestycja w apartamenty nad morzem od Nickel Development - to się opłaca!

Apartamenty inwestycyjne nad morzem oferowane przez Nickel Development to idealna propozycja dla osób chcących zarabiać na wynajmie mieszkania, bez konieczności przebywania na miejscu. Dzięki kompleksowej ofercie operowania najmem nieruchomości nie będziesz musiał nic robić. Twój apartament będzie sam dla Ciebie zarabiać!

Oczywiście w dowolnym momencie będziesz mógł przyjechać do swojego apartamentu i w nim zamieszkać, korzystając z niesamowitych możliwości, jakie oferuje doskonała lokalizacja inwestycji mieszkaniowej Apartamenty Koło Brzegu.