Deweloper Nickel Development Poznań
PREMIERA - ZBROJOWA

Zaułek Piątkowski - Poznań

Zaułek Piątkowski to mieszkania wraz z lokalami usługowymi. Choć kompleks nie zajmuje zbyt dużej powierzchni, jest funkcjonalny. Budynek wyróżnia się nowoczesnym designem, stanowiąc obiekt o wysokich walorach architektonicznych. Oryginalny projekt elewacji nieruchomości wpływa także na komfort mieszkania. Duże okna sprawiają, że przestronne apartamenty są doświetlone w odpowiednim stopniu, co stanowi niezwykle istotny aspekt.

Poznańskie Winiary - idealnie miejsce zamieszkania

Mieszkania w Poznaniu zlokalizowane na osiedlu Winiary cechuje swoboda dostępu do zasobów miasta. Poznań posiada trasę tramwajową Pestka, do której droga z Zaułka zajmuje chwilę, podobnie jak do galerii handlowych i terenów zieleni.

Nickel Development - mieszkania na sprzedaż w dogodnej lokalizacji

Renomowany deweloper oferuje nowe mieszkania w Poznaniu i okolicach - Winiary, Grunwald, Jeżyce, Malta, Ogrody, Sołacz, Dąbrówka, Rataje, Wilda, Suchy Las, Ławica, Strzeszyn. Lokale pochodzą z rynku pierwotnego. Wysoki standard i funkcjonalność to gwarancja komfortu zamieszkania.

TERMIN ODDANIA 

pierwszy budynek oddany do użytkowania w 2005 roku, drugi we wrześniu 2009 roku

LICZBA MIESZKAŃ

25 w pierwszym etapie i 39 w drugim; dodatkowo 9 lokali użytkowych

POWIERZCHNIA  

łącznie 6578,98 m2 w tym 3830 m2 w pierwszym etapie oraz 2 748,98 m2 w drugim etapie

DODATKOWO

ogródki przydomowe w wybranych lokalach, miejsca garażowe, lokale użytkowe i biura 

NAGRODY

Nagroda Jana Baptisty Quadro dla najpiękniejszego budynku w Poznaniu w roku 2005

Grupa Nickel
Naszą siłą jest Synergia

Nickel Development istnieje już od 1998 roku. Od tego czasu tworzymy domy i mieszkania w Poznaniu oraz poza rodzimą Wielkopolską. Wiedza, jaką od lat gromadzimy, pozwala nam z każdą nową inwestycją wdrażać coraz doskonalsze rozwiązania budowlane i funkcjonalne. Naszym atutem są pasja i zaangażowanie. Pragniemy tworzyć dla Państwa niezwykłe miejsca, w których po prostu wygodnie się żyje. Chcąc osiągnąć ten cel, wybieramy tylko najlepsze lokalizacje. Na wybudowanych przez nas osiedlach dbamy o infrastrukturę oraz zieleń. Przy realizacji projektów współpracujemy z renomowanymi pracowniami architektonicznymi, ponieważ chcemy, by nasze inwestycje były dla Państwa oraz dla nas powodem do dumy. Układy funkcjonalne naszych mieszkań dają komfort i pozwalają optymalnie zaaranżować przestrzeń. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, nieustannie poszerzamy wachlarz naszych usług. Dlatego obok komfortowych mieszkań, oferujemy bezpłatne usługi doradztwa kredytowego, biorąc na siebie wszelkie formalności. Wykańczamy także Państwa mieszkania pod klucz, według najnowszych światowych trendów. Wybierając nas, wybieracie Państwo dom, do którego chętnie będziecie wracać.

Jesteśmy częścią grupy kapitałowej Nickel.

Bądź na bieżąco

Biuro sprzedaży mieszkań

Nickel Development
ul. Piątkowska 110, 60-649 Poznań

pon - pt 8:00 do 17:00

 

Napisz do nas