Deweloper Nickel Development Poznań
PREMIERA - FIQUS Marcelin

ul. Umińskiego - Poznań

Inwestycja mieszkaniowa na ulicy Umińskiego na poznańskiej Wildzie od dewelopera Nickel Development została zaprojektowana specjalnie z myślą o komforcie i wygodzie mieszkańców. Mieszkania charakteryzują się niezwykłą funkcjonalnością oraz atrakcyjną aranżacją wnętrz. Dużym atutem inwestycji jest dogodna lokalizacja. Wilda jest bardzo dobrze skomunikowana z pozostałymi częściami Poznania. Dojazd do centrum komunikacją miejską czy samochodem zajmuje niewiele czasu.

W pobliżu znajduje się także bogata infrastruktura użyteczności publicznej w postaci sklepów, galerii handlowych, placówek medycznych, aptek czy placówek oświatowych.

TERMIN ODDANIA 

Inwestycję zakończono w 2005 roku.
 

 

Mieszkania z ogrodami i balkonami
na Wildzie w Poznaniu

Mieszkania z rynku pierwotnego na poznańskiej Wildzie od Nickel Development oferują mieszkańcom wiele udogodnień. Budynek składa się między innymi z lokali:

  • dwupoziomowych,
  • z ogrodami,
  • z balkonami.

W kondygnacji podziemnej znajdują się piwnice oraz miejsca postojowe w hali garażowej.

Nickel Development – nowe apartamenty i mieszkania w najlepszych lokalizacjach

Nickel Development to deweloper z wieloletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Oferowane przez firmę nowe apartamenty i mieszkania na sprzedaż tworzone są z pasją i zaangażowaniem, przy udziale renomowanych architektów oraz projektantów.

Oferowane przez Nickel Development mieszkania w Poznaniu mieszczą się w najatrakcyjniejszych częściach miasta – takich jak Sołacz, Malta, Ogrody, Ławica, Strzeszyn, Winiary, Rataje, Wilda, Grunwald, Jeżyce. Firma oferuje także lokale mieszkalne pod Poznaniem – w Dąbrówce i Suchym Lesie.

Grupa Nickel
Naszą siłą jest Synergia

Nickel Development istnieje już od 1998 roku. Od tego czasu tworzymy domy i mieszkania w Poznaniu oraz poza rodzimą Wielkopolską. Wiedza, jaką od lat gromadzimy, pozwala nam z każdą nową inwestycją wdrażać coraz doskonalsze rozwiązania budowlane i funkcjonalne. Naszym atutem są pasja i zaangażowanie. Pragniemy tworzyć dla Państwa niezwykłe miejsca, w których po prostu wygodnie się żyje. Chcąc osiągnąć ten cel, wybieramy tylko najlepsze lokalizacje. Na wybudowanych przez nas osiedlach dbamy o infrastrukturę oraz zieleń. Przy realizacji projektów współpracujemy z renomowanymi pracowniami architektonicznymi, ponieważ chcemy, by nasze inwestycje były dla Państwa oraz dla nas powodem do dumy. Układy funkcjonalne naszych mieszkań dają komfort i pozwalają optymalnie zaaranżować przestrzeń. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, nieustannie poszerzamy wachlarz naszych usług. Dlatego obok komfortowych mieszkań, oferujemy bezpłatne usługi doradztwa kredytowego, biorąc na siebie wszelkie formalności. Wykańczamy także Państwa mieszkania pod klucz, według najnowszych światowych trendów. Wybierając nas, wybieracie Państwo dom, do którego chętnie będziecie wracać.

Jesteśmy częścią grupy kapitałowej Nickel.

Bądź na bieżąco

Biuro sprzedaży mieszkań

Nickel Development
ul. Piątkowska 110, 60-649 Poznań


pon - pt 8:00 do 17:00

 

Napisz do nas