Deweloper Nickel Development Poznań
APARTAMENTY NAD MORZEM

ul. Umińskiego - Poznań

Inwestycja mieszkaniowa na ulicy Umińskiego na poznańskiej Wildzie od dewelopera Nickel Development została zaprojektowana specjalnie z myślą o komforcie i wygodzie mieszkańców. Mieszkania charakteryzują się niezwykłą funkcjonalnością oraz atrakcyjną aranżacją wnętrz. Dużym atutem inwestycji jest dogodna lokalizacja. Wilda jest bardzo dobrze skomunikowana z pozostałymi częściami Poznania. Dojazd do centrum komunikacją miejską czy samochodem zajmuje niewiele czasu.

W pobliżu znajduje się także bogata infrastruktura użyteczności publicznej w postaci sklepów, galerii handlowych, placówek medycznych, aptek czy placówek oświatowych.

TERMIN ODDANIA 

Inwestycję zakończono w 2005 roku.
 

 

Mieszkania z ogrodami i balkonami
na Wildzie w Poznaniu

Mieszkania z rynku pierwotnego na poznańskiej Wildzie od Nickel Development oferują mieszkańcom wiele udogodnień. Budynek składa się między innymi z lokali:

  • dwupoziomowych,
  • z ogrodami,
  • z balkonami.

W kondygnacji podziemnej znajdują się piwnice oraz miejsca postojowe w hali garażowej.

Nickel Development – nowe apartamenty i mieszkania w najlepszych lokalizacjach

Nickel Development to deweloper z wieloletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Oferowane przez firmę nowe apartamenty i mieszkania na sprzedaż tworzone są z pasją i zaangażowaniem, przy udziale renomowanych architektów oraz projektantów.

Oferowane przez Nickel Development mieszkania w Poznaniu mieszczą się w najatrakcyjniejszych częściach miasta – takich jak Sołacz, Malta, Ogrody, Ławica, Strzeszyn, Winiary, Rataje, Wilda, Grunwald, Jeżyce. Firma oferuje także lokale mieszkalne pod Poznaniem – w Dąbrówce i Suchym Lesie.