Deweloper Nickel Development Poznań
PREMIERA - ZBROJOWA

ul. Sielska, Grunwald - Poznań

Inwestycja mieszkaniowa na ulicy Sielskiej 17 w Poznaniu od dewelopera Nickel Development to kameralny, osiemnastomieszkaniowy budynek wyróżniający się nowoczesną, estetyczną architekturą. Dużym atutem inwestycji jest atrakcyjna lokalizacja na Grunwaldzie, która z jednej strony zapewnia spokój, z drugiej dogodny dojazd do centrum Poznania. Grunwald posiada bardzo dobrze rozbudowaną sieć komunikacji publicznej.

W pobliżu znajduje się Park Górczyński, który jest idealnym miejscem na weekendowe spacery.

TERMIN ODDANIA 

Inwestycję zakończono w  2005  roku.
 

 

Komfortowe mieszkania z rynku pierwotnego na Grunwaldzie w Poznaniu

Budynek mieszkalny na ulicy Sielskiej posiada lokale o zróżnicowanych metrażach, w tym:

  • mieszkania dwupoziomowe,
  • kawalerki z antresolami,
  • mieszkania dwupokojowe.

     

Nickel Development – rodzinny deweloper z wieloletnim doświadczeniem

Nickel Development to rodzinny deweloper z wieloletnim doświadczeniem w branży. Oferowane przez firmę nowe apartamenty i mieszkania w Poznaniu wyróżniają się funkcjonalnością, komfortem użytkowania oraz atrakcyjnym, nowoczesnym wzornictwem.

Nieruchomości na sprzedaż od Nickel Development zlokalizowane są w najatrakcyjniejszych miejscach Poznania – na Jeżycach, Malcie, Ogrodach, Sołaczu, Winiarach, Ratajach, Wildzie, Ławicy, Strzeszynie. Firma posiada także inwestycje mieszkaniowe poza stolicą Wielkopolski, na przykład w Dąbrówce i Suchym Lesie.

Grupa Nickel
Naszą siłą jest Synergia

Nickel Development istnieje już od 1998 roku. Od tego czasu tworzymy domy i mieszkania w Poznaniu oraz poza rodzimą Wielkopolską. Wiedza, jaką od lat gromadzimy, pozwala nam z każdą nową inwestycją wdrażać coraz doskonalsze rozwiązania budowlane i funkcjonalne. Naszym atutem są pasja i zaangażowanie. Pragniemy tworzyć dla Państwa niezwykłe miejsca, w których po prostu wygodnie się żyje. Chcąc osiągnąć ten cel, wybieramy tylko najlepsze lokalizacje. Na wybudowanych przez nas osiedlach dbamy o infrastrukturę oraz zieleń. Przy realizacji projektów współpracujemy z renomowanymi pracowniami architektonicznymi, ponieważ chcemy, by nasze inwestycje były dla Państwa oraz dla nas powodem do dumy. Układy funkcjonalne naszych mieszkań dają komfort i pozwalają optymalnie zaaranżować przestrzeń. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, nieustannie poszerzamy wachlarz naszych usług. Dlatego obok komfortowych mieszkań, oferujemy bezpłatne usługi doradztwa kredytowego, biorąc na siebie wszelkie formalności. Wykańczamy także Państwa mieszkania pod klucz, według najnowszych światowych trendów. Wybierając nas, wybieracie Państwo dom, do którego chętnie będziecie wracać.

Jesteśmy częścią grupy kapitałowej Nickel.

Bądź na bieżąco

Biuro sprzedaży mieszkań

Nickel Development
ul. Piątkowska 110, 60-649 Poznań

pon - pt 8:00 do 17:00

 

Napisz do nas