Deweloper Nickel Development Poznań
PREMIERA - ZBROJOWA

Osiedle Poziomkowe - Suchy Las

Osiedle Poziomkowe w Suchym Lesie koło Poznania to inwestycja składająca się z jednego budynku, w którym znajdują się 82 komfortowe mieszkania, w tym także dwupoziomowe. W trosce o wygodę jego mieszkańców, deweloper zaplanował na parterze lokale usługowe.

Lokalizacja w Suchym Lesie - jednej z najpopularniejszych podpoznańskich gmin - oraz funkcjonalny i nowoczesny projekt sprawiły, że Osiedle Poziomkowe zajęło I miejsce w rankingu najlepszych miejsc do zamieszkania w Poznaniu w 2004 roku, przeprowadzonym przez tygodnik Wprost.

Zalety mieszkania w Suchym Lesie

Atrakcyjna lokalizacja to właśnie jedna z największych zalet Osiedla Poziomkowego. Suchy Las to bowiem miejsce, które z jednej strony zapewnia ciszę i spokój oraz obecność licznych terenów zielonych i rekreacyjnych, z drugiej dostępność wszystkich niezbędnych obiektów użyteczności publicznej, takich jak na przykład:

  • placówki handlowe,
  • szkoły,
  • obiekty sportowe.

Niewątpliwym atutem inwestycji jest także bliskie sąsiedztwo Poznania i dogodny dojazd do miasta.

Nickel Development - komfortowe mieszkania na sprzedaż w najlepszych lokalizacjach

Świetna lokalizacja to cecha charakterystyczna wszystkich nieruchomości z rynku pierwotnego, jakie oferuje Nickel Development. Nowe mieszkania i apartamenty tego renomowanego dewelopera znajdziemy w takich miejscach jak Grunwald, Jeżyce, Malta, Ogrody, Sołacz, Winiary, Rataje, Wilda, Ławica, Strzeszyn, Dąbrówka. Wszystkie wyróżniają się wysokim standardem wykończenia.

TERMIN ODDANIA 

Inwestycję zakończono w  2004  roku.

NAGRODY

I miejsce w rankingu tygodnika Wprost.

Grupa Nickel
Naszą siłą jest Synergia

Nickel Development istnieje już od 1998 roku. Od tego czasu tworzymy domy i mieszkania w Poznaniu oraz poza rodzimą Wielkopolską. Wiedza, jaką od lat gromadzimy, pozwala nam z każdą nową inwestycją wdrażać coraz doskonalsze rozwiązania budowlane i funkcjonalne. Naszym atutem są pasja i zaangażowanie. Pragniemy tworzyć dla Państwa niezwykłe miejsca, w których po prostu wygodnie się żyje. Chcąc osiągnąć ten cel, wybieramy tylko najlepsze lokalizacje. Na wybudowanych przez nas osiedlach dbamy o infrastrukturę oraz zieleń. Przy realizacji projektów współpracujemy z renomowanymi pracowniami architektonicznymi, ponieważ chcemy, by nasze inwestycje były dla Państwa oraz dla nas powodem do dumy. Układy funkcjonalne naszych mieszkań dają komfort i pozwalają optymalnie zaaranżować przestrzeń. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, nieustannie poszerzamy wachlarz naszych usług. Dlatego obok komfortowych mieszkań, oferujemy bezpłatne usługi doradztwa kredytowego, biorąc na siebie wszelkie formalności. Wykańczamy także Państwa mieszkania pod klucz, według najnowszych światowych trendów. Wybierając nas, wybieracie Państwo dom, do którego chętnie będziecie wracać.

Jesteśmy częścią grupy kapitałowej Nickel.

Bądź na bieżąco

Biuro sprzedaży mieszkań

Nickel Development
ul. Piątkowska 110, 60-649 Poznań

pon - pt 8:00 do 17:00

 

Napisz do nas