Deweloper Nickel Development Poznań
APARTAMENTY NAD MORZEM

Osiedle Poziomkowe - Suchy Las

Osiedle Poziomkowe w Suchym Lesie koło Poznania to inwestycja składająca się z jednego budynku, w którym znajdują się 82 komfortowe mieszkania, w tym także dwupoziomowe. W trosce o wygodę jego mieszkańców, deweloper zaplanował na parterze lokale usługowe.

Lokalizacja w Suchym Lesie - jednej z najpopularniejszych podpoznańskich gmin - oraz funkcjonalny i nowoczesny projekt sprawiły, że Osiedle Poziomkowe zajęło I miejsce w rankingu najlepszych miejsc do zamieszkania w Poznaniu w 2004 roku, przeprowadzonym przez tygodnik Wprost.

Zalety mieszkania w Suchym Lesie

Atrakcyjna lokalizacja to właśnie jedna z największych zalet Osiedla Poziomkowego. Suchy Las to bowiem miejsce, które z jednej strony zapewnia ciszę i spokój oraz obecność licznych terenów zielonych i rekreacyjnych, z drugiej dostępność wszystkich niezbędnych obiektów użyteczności publicznej, takich jak na przykład:

  • placówki handlowe,
  • szkoły,
  • obiekty sportowe.

Niewątpliwym atutem inwestycji jest także bliskie sąsiedztwo Poznania i dogodny dojazd do miasta.

Nickel Development - komfortowe mieszkania na sprzedaż w najlepszych lokalizacjach

Świetna lokalizacja to cecha charakterystyczna wszystkich nieruchomości z rynku pierwotnego, jakie oferuje Nickel Development. Nowe mieszkania i apartamenty tego renomowanego dewelopera znajdziemy w takich miejscach jak Grunwald, Jeżyce, Malta, Ogrody, Sołacz, Winiary, Rataje, Wilda, Ławica, Strzeszyn, Dąbrówka. Wszystkie wyróżniają się wysokim standardem wykończenia.

TERMIN ODDANIA 

Inwestycję zakończono w  2004  roku.

NAGRODY

I miejsce w rankingu tygodnika Wprost.