Deweloper Nickel Development Poznań
PREMIERA - FIQUS Marcelin

Pelikan - Poznań

Apartamentowiec Pelikan to nowoczesna inwestycja obejmująca mieszkania w Poznaniu na osiedlu Rataje. Mieszkania wyróżnia podwyższony standard wykończenia. Przekłada się to na pełen komfort użytkowania każdego z nich. Przestronne apartamenty charakteryzują się funkcjonalnym układem pomieszczeń oraz wysokiej jakości wyposażeniem.

Apartamentowiec Pelikan - mieszkaj w wysokim standardzie

Nowe mieszkania wyposażono w klimatyzację. W budynku znajduje się duży basen z sauną oraz patio. Obiekty rekreacyjne przeznaczono do wyłącznego użytku mieszkańców Pelikana.

Wspaniały widok z okien na rzekę Wartę oraz lokalizacja apartamentowca, to kolejne zalety. Poznańskie Rataje zapewniają swobodny i szybki dostęp zarówno do centrum miasta, jak i do terenów zieleni nad Wartą oraz Maltą.

Nickel Development - komfortowe mieszkania z rynku pierwotnego

Doświadczony deweloper oferuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkania, pochodzące z rynku pierwotnego. Wszystkie lokale urządzono w wysokim standardzie. Nieruchomości renomowanego dewelopera obejmują Poznań i jego okolice - Rataje, Grunwald, Jeżyce, Malta, Ogrody, Sołacz, Winiary, Wilda, Ławica, Strzeszyn, Suchy Las, Dąbrówka.

TERMIN ODDANIA 

budynek oddany do użytkowania w grudniu 2007 roku

LICZBA MIESZKAŃ

157

POWIERZCHNIA  

14 094,70 m2

DODATKOWO

basen, sauna, recepcja, monitoring, zewnętrzne patio, ogród, plac zabaw

NAGRODY

Kryształowe Apartamenty 2007 za doskonałe połączenie funkcji rekreacyjnych z mieszkalnymi i doskonałą jakość wykonania.

Grupa Nickel
Naszą siłą jest Synergia

Nickel Development istnieje już od 1998 roku. Od tego czasu tworzymy domy i mieszkania w Poznaniu oraz poza rodzimą Wielkopolską. Wiedza, jaką od lat gromadzimy, pozwala nam z każdą nową inwestycją wdrażać coraz doskonalsze rozwiązania budowlane i funkcjonalne. Naszym atutem są pasja i zaangażowanie. Pragniemy tworzyć dla Państwa niezwykłe miejsca, w których po prostu wygodnie się żyje. Chcąc osiągnąć ten cel, wybieramy tylko najlepsze lokalizacje. Na wybudowanych przez nas osiedlach dbamy o infrastrukturę oraz zieleń. Przy realizacji projektów współpracujemy z renomowanymi pracowniami architektonicznymi, ponieważ chcemy, by nasze inwestycje były dla Państwa oraz dla nas powodem do dumy. Układy funkcjonalne naszych mieszkań dają komfort i pozwalają optymalnie zaaranżować przestrzeń. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, nieustannie poszerzamy wachlarz naszych usług. Dlatego obok komfortowych mieszkań, oferujemy bezpłatne usługi doradztwa kredytowego, biorąc na siebie wszelkie formalności. Wykańczamy także Państwa mieszkania pod klucz, według najnowszych światowych trendów. Wybierając nas, wybieracie Państwo dom, do którego chętnie będziecie wracać.

Jesteśmy częścią grupy kapitałowej Nickel.

Bądź na bieżąco

Biuro sprzedaży mieszkań

Nickel Development
ul. Piątkowska 110, 60-649 Poznań


pon - pt 8:00 do 17:00

 

Napisz do nas