Deweloper Nickel Development Poznań
APARTAMENTY NAD MORZEM

Pelikan - Poznań

Apartamentowiec Pelikan to nowoczesna inwestycja obejmująca mieszkania w Poznaniu na osiedlu Rataje. Mieszkania wyróżnia podwyższony standard wykończenia. Przekłada się to na pełen komfort użytkowania każdego z nich. Przestronne apartamenty charakteryzują się funkcjonalnym układem pomieszczeń oraz wysokiej jakości wyposażeniem.

Apartamentowiec Pelikan - mieszkaj w wysokim standardzie

Nowe mieszkania wyposażono w klimatyzację. W budynku znajduje się duży basen z sauną oraz patio. Obiekty rekreacyjne przeznaczono do wyłącznego użytku mieszkańców Pelikana.

Wspaniały widok z okien na rzekę Wartę oraz lokalizacja apartamentowca, to kolejne zalety. Poznańskie Rataje zapewniają swobodny i szybki dostęp zarówno do centrum miasta, jak i do terenów zieleni nad Wartą oraz Maltą.

Nickel Development - komfortowe mieszkania z rynku pierwotnego

Doświadczony deweloper oferuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkania, pochodzące z rynku pierwotnego. Wszystkie lokale urządzono w wysokim standardzie. Nieruchomości renomowanego dewelopera obejmują Poznań i jego okolice - Rataje, Grunwald, Jeżyce, Malta, Ogrody, Sołacz, Winiary, Wilda, Ławica, Strzeszyn, Suchy Las, Dąbrówka.

TERMIN ODDANIA 

budynek oddany do użytkowania w grudniu 2007 roku

LICZBA MIESZKAŃ

157

POWIERZCHNIA  

14 094,70 m2

DODATKOWO

basen, sauna, recepcja, monitoring, zewnętrzne patio, ogród, plac zabaw

NAGRODY

Kryształowe Apartamenty 2007 za doskonałe połączenie funkcji rekreacyjnych z mieszkalnymi i doskonałą jakość wykonania.