Deweloper Nickel Development Poznań
PREMIERA - FIQUS Marcelin

Nad Seganką - Poznań

Budynek mieszkalno-biurowy Nad Seganką to nowoczesna inwestycja, zlokalizowana na poznańskich Jeżycach. W jej skład wchodzą lokale biurowe oraz 76 komfortowych mieszkań. Powierzchnie biurowe zostały usytuowane na parterze oraz I piętrze. Mieszkania i biura odznaczają się wysokim standardem wykończenia, funkcjonalnością oraz komfortem użytkowania, co jest charakterystyczne dla wszystkich nieruchomości na sprzedaż oferowanych przez Nickel Development.

Atrakcyjna lokalizacja budynku mieszkalno-biurowego Nad Seganką

Niewątpliwym atutem inwestycji Nad Seganką jest dogodna lokalizacja. Jeżyce to bardzo atrakcyjna i modna  dzielnica Poznania. Mieszkanie w niej to z jednej strony możliwość szybkiego dojazdu do centrum miasta, z drugiej sąsiedztwo licznych terenów zielonych i rekreacyjnych. Budynek położony jest na skraju:

  • Parku Sołackiego,
  • Lasku Golęcińskiego,
  • Jeziora Rusałka,
  • obiektów sportowych Olimpii.

Nickel Development - komfortowe mieszkania w Poznaniu i okolicach

Nickel Development to doświadczony deweloper, który oferuje nowe mieszkania i apartamenty w najlepszych lokalizacjach, zarówno w Poznaniu, jak i jego okolicach. Dąbrówka, Suchy Las, Ławica, Strzeszyn, Grunwald, Jeżyce, Malta, Ogrody, Sołacz, Winiary, Rataje, Wilda - wszędzie tam można znaleźć lokale z rynku pierwotnego tej renomowanej firmy.

TERMIN ODDANIA 

rok 2003

LICZBA MIESZKAŃ

76, dodatkowo budynek biurowy

POWIERZCHNIA  

5256,10 m2

DODATKOWO

biura

Grupa Nickel
Naszą siłą jest Synergia

Nickel Development istnieje już od 1998 roku. Od tego czasu tworzymy domy i mieszkania w Poznaniu oraz poza rodzimą Wielkopolską. Wiedza, jaką od lat gromadzimy, pozwala nam z każdą nową inwestycją wdrażać coraz doskonalsze rozwiązania budowlane i funkcjonalne. Naszym atutem są pasja i zaangażowanie. Pragniemy tworzyć dla Państwa niezwykłe miejsca, w których po prostu wygodnie się żyje. Chcąc osiągnąć ten cel, wybieramy tylko najlepsze lokalizacje. Na wybudowanych przez nas osiedlach dbamy o infrastrukturę oraz zieleń. Przy realizacji projektów współpracujemy z renomowanymi pracowniami architektonicznymi, ponieważ chcemy, by nasze inwestycje były dla Państwa oraz dla nas powodem do dumy. Układy funkcjonalne naszych mieszkań dają komfort i pozwalają optymalnie zaaranżować przestrzeń. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, nieustannie poszerzamy wachlarz naszych usług. Dlatego obok komfortowych mieszkań, oferujemy bezpłatne usługi doradztwa kredytowego, biorąc na siebie wszelkie formalności. Wykańczamy także Państwa mieszkania pod klucz, według najnowszych światowych trendów. Wybierając nas, wybieracie Państwo dom, do którego chętnie będziecie wracać.

Jesteśmy częścią grupy kapitałowej Nickel.

Bądź na bieżąco

Biuro sprzedaży mieszkań

Nickel Development
ul. Piątkowska 110, 60-649 Poznań


pon - pt 8:00 do 17:00

 

Napisz do nas