Deweloper Nickel Development Poznań
APARTAMENTY NAD MORZEM

Nad Seganką - Poznań

Budynek mieszkalno-biurowy Nad Seganką to nowoczesna inwestycja, zlokalizowana na poznańskich Jeżycach. W jej skład wchodzą lokale biurowe oraz 76 komfortowych mieszkań. Powierzchnie biurowe zostały usytuowane na parterze oraz I piętrze. Mieszkania i biura odznaczają się wysokim standardem wykończenia, funkcjonalnością oraz komfortem użytkowania, co jest charakterystyczne dla wszystkich nieruchomości na sprzedaż oferowanych przez Nickel Development.

Atrakcyjna lokalizacja budynku mieszkalno-biurowego Nad Seganką

Niewątpliwym atutem inwestycji Nad Seganką jest dogodna lokalizacja. Jeżyce to bardzo atrakcyjna i modna  dzielnica Poznania. Mieszkanie w niej to z jednej strony możliwość szybkiego dojazdu do centrum miasta, z drugiej sąsiedztwo licznych terenów zielonych i rekreacyjnych. Budynek położony jest na skraju:

  • Parku Sołackiego,
  • Lasku Golęcińskiego,
  • Jeziora Rusałka,
  • obiektów sportowych Olimpii.

Nickel Development - komfortowe mieszkania w Poznaniu i okolicach

Nickel Development to doświadczony deweloper, który oferuje nowe mieszkania i apartamenty w najlepszych lokalizacjach, zarówno w Poznaniu, jak i jego okolicach. Dąbrówka, Suchy Las, Ławica, Strzeszyn, Grunwald, Jeżyce, Malta, Ogrody, Sołacz, Winiary, Rataje, Wilda - wszędzie tam można znaleźć lokale z rynku pierwotnego tej renomowanej firmy.

TERMIN ODDANIA 

rok 2003

LICZBA MIESZKAŃ

76, dodatkowo budynek biurowy

POWIERZCHNIA  

5256,10 m2

DODATKOWO

biura