Deweloper Nickel Development Poznań
APARTAMENTY NAD MORZEM

Mały i Duży

Inwestycja mieszkaniowa Mały i Duży składa się z dwóch budynków wielorodzinnych, w których znajduje się łącznie 110 mieszkań o powierzchni od 32 m2 do 112 m2. Na najwyższych kondygnacjach znajdują się dwupoziomowe apartamenty z antresolami, z których roztacza się piękny widok na panoramę Poznania. Teren nieruchomości jest ogrodzony.

TERMIN ODDANIA 

Inwestycję zakończono w 2007 roku.
 

 

Atrakcyjna lokalizacja mieszkań - sąsiedztwo Ławicy i Lasku Golęcińskiego

Dużym atutem inwestycji Mały i Duży jest atrakcyjna lokalizacja. Mieszkania położone są w odległości około 3 km od Portu Lotniczego Poznań-Ławica oraz 5 km od centrum.

Mieszkania i apartamenty w ramach kompleksu mieszkaniowego Mały i Duży to także atrakcyjne sąsiedztwo licznych terenów zielonych oraz obiektów sportowych. Inwestycja została zlokalizowana w pobliżu Jeziora Rusałka. Otaczający jezioro Lasek Golęciński to nie lada gratka dla wielbicieli spacerów, biegania, jazdy na rowerze czy nordic walking. Na terenie Lasku Golęcińskiego znajdują się także korty tenisowe oraz stadiony - żużlowy i lekkoatletyczny.

Nowe mieszkania w Poznaniu i okolicach na sprzedaż od sprawdzonego dewelopera

Nickel Development to renomowany deweloper z wieloletnim doświadczeniem w branży. Firma oferuje nowoczesne mieszkania z rynku pierwotnego w najlepszych lokalizacjach - takich jak Malta, Ogrody, Sołacz, Winiary, Rataje, Wilda, Ławica, Strzeszyn, Grunwald, Jeżyce, Dąbrówka, Suchy Las - w których mieszka się wygodnie i komfortowo.

Autorem projektu jest Biuro Architektoniczne LITOBORSKI + MARCINIAK sp. z o.o.