Deweloper Nickel Development Poznań
PREMIERA - FIQUS Marcelin

Mały i Duży

Inwestycja mieszkaniowa Mały i Duży składa się z dwóch budynków wielorodzinnych, w których znajduje się łącznie 110 mieszkań o powierzchni od 32 m2 do 112 m2. Na najwyższych kondygnacjach znajdują się dwupoziomowe apartamenty z antresolami, z których roztacza się piękny widok na panoramę Poznania. Teren nieruchomości jest ogrodzony.

TERMIN ODDANIA 

Inwestycję zakończono w 2007 roku.
 

 

Atrakcyjna lokalizacja mieszkań - sąsiedztwo Ławicy i Lasku Golęcińskiego

Dużym atutem inwestycji Mały i Duży jest atrakcyjna lokalizacja. Mieszkania położone są w odległości około 3 km od Portu Lotniczego Poznań-Ławica oraz 5 km od centrum.

Mieszkania i apartamenty w ramach kompleksu mieszkaniowego Mały i Duży to także atrakcyjne sąsiedztwo licznych terenów zielonych oraz obiektów sportowych. Inwestycja została zlokalizowana w pobliżu Jeziora Rusałka. Otaczający jezioro Lasek Golęciński to nie lada gratka dla wielbicieli spacerów, biegania, jazdy na rowerze czy nordic walking. Na terenie Lasku Golęcińskiego znajdują się także korty tenisowe oraz stadiony - żużlowy i lekkoatletyczny.

Nowe mieszkania w Poznaniu i okolicach na sprzedaż od sprawdzonego dewelopera

Nickel Development to renomowany deweloper z wieloletnim doświadczeniem w branży. Firma oferuje nowoczesne mieszkania z rynku pierwotnego w najlepszych lokalizacjach - takich jak Malta, Ogrody, Sołacz, Winiary, Rataje, Wilda, Ławica, Strzeszyn, Grunwald, Jeżyce, Dąbrówka, Suchy Las - w których mieszka się wygodnie i komfortowo.

Autorem projektu jest Biuro Architektoniczne LITOBORSKI + MARCINIAK sp. z o.o.

Grupa Nickel
Naszą siłą jest Synergia

Nickel Development istnieje już od 1998 roku. Od tego czasu tworzymy domy i mieszkania w Poznaniu oraz poza rodzimą Wielkopolską. Wiedza, jaką od lat gromadzimy, pozwala nam z każdą nową inwestycją wdrażać coraz doskonalsze rozwiązania budowlane i funkcjonalne. Naszym atutem są pasja i zaangażowanie. Pragniemy tworzyć dla Państwa niezwykłe miejsca, w których po prostu wygodnie się żyje. Chcąc osiągnąć ten cel, wybieramy tylko najlepsze lokalizacje. Na wybudowanych przez nas osiedlach dbamy o infrastrukturę oraz zieleń. Przy realizacji projektów współpracujemy z renomowanymi pracowniami architektonicznymi, ponieważ chcemy, by nasze inwestycje były dla Państwa oraz dla nas powodem do dumy. Układy funkcjonalne naszych mieszkań dają komfort i pozwalają optymalnie zaaranżować przestrzeń. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, nieustannie poszerzamy wachlarz naszych usług. Dlatego obok komfortowych mieszkań, oferujemy bezpłatne usługi doradztwa kredytowego, biorąc na siebie wszelkie formalności. Wykańczamy także Państwa mieszkania pod klucz, według najnowszych światowych trendów. Wybierając nas, wybieracie Państwo dom, do którego chętnie będziecie wracać.

Jesteśmy częścią grupy kapitałowej Nickel.

Bądź na bieżąco

Biuro sprzedaży mieszkań

Nickel Development
ul. Piątkowska 110, 60-649 Poznań


pon - pt 8:00 do 17:00

 

Napisz do nas