Deweloper Nickel Development Poznań
PREMIERA - ZBROJOWA

ul. Koszalińska, Stary Strzeszyn - Poznań

Inwestycja mieszkaniowa na ulicy Koszalińskiej na poznańskim Starym Strzeszynie od dewelopera Nickel Development charakteryzuje się kameralną zabudową - w klatce schodowej mieszczą się zaledwie cztery mieszkania. Lokale wyróżniają się wysokim standardem wykończenia oraz komfortem użytkowania. Dla mieszkańców osiedla przygotowano wiele udogodnień, na przykład:

  • przydomowe ogródki,
  • garaże,
  • pomieszczenia gospodarcze.
TERMIN ODDANIA 

Inwestycję zakończono w 2003 roku.
 

 

Doskonała lokalizacja mieszkań
na Starym Strzeszynie

Jedną z największych zalet mieszkań na ulicy Koszalińskiej jest doskonała lokalizacja. Stary Strzeszyn w Poznaniu to idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, spokój oraz możliwość obcowania z naturą. Inwestycja otoczona jest licznymi terenami zielonymi. W jej pobliżu znajdują się również akweny wodne, nad którymi można spędzać wolny czas, to jest:

  • jezioro Strzeszyńskie,
  • jezioro Rusałka.

Pod tym względem Strzeszyn jest jedną z najatrakcyjniejszych części Poznania. To prawdziwy raj dla amatorów wypoczynku na świeżym powietrzu.

Nickel Development - komfortowe mieszkania w Poznaniu i okolicach

Wysoki standard wykończenia oraz atrakcyjna lokalizacja to cechy, które wyróżniają wszystkie nieruchomości z rynku pierwotnego od dewelopera Nickel Development. Firma posiada w ofercie nowe mieszkania i apartamenty na sprzedaż zlokalizowane w takich częściach Poznania jak Ogrody, Sołacz, Grunwald, Jeżyce, Malta, Winiary, Rataje, Wilda, Ławica, a także pod Poznaniem - w Dąbrówce i Suchym Lesie.

Nickel Development to deweloper z wieloletnim doświadczeniem w branży. Jego mieszkania i apartamenty tworzone są z pasją i zaangażowaniem. Mieszkanie w nich to czysta przyjemność.

Grupa Nickel
Naszą siłą jest Synergia

Nickel Development istnieje już od 1998 roku. Od tego czasu tworzymy domy i mieszkania w Poznaniu oraz poza rodzimą Wielkopolską. Wiedza, jaką od lat gromadzimy, pozwala nam z każdą nową inwestycją wdrażać coraz doskonalsze rozwiązania budowlane i funkcjonalne. Naszym atutem są pasja i zaangażowanie. Pragniemy tworzyć dla Państwa niezwykłe miejsca, w których po prostu wygodnie się żyje. Chcąc osiągnąć ten cel, wybieramy tylko najlepsze lokalizacje. Na wybudowanych przez nas osiedlach dbamy o infrastrukturę oraz zieleń. Przy realizacji projektów współpracujemy z renomowanymi pracowniami architektonicznymi, ponieważ chcemy, by nasze inwestycje były dla Państwa oraz dla nas powodem do dumy. Układy funkcjonalne naszych mieszkań dają komfort i pozwalają optymalnie zaaranżować przestrzeń. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, nieustannie poszerzamy wachlarz naszych usług. Dlatego obok komfortowych mieszkań, oferujemy bezpłatne usługi doradztwa kredytowego, biorąc na siebie wszelkie formalności. Wykańczamy także Państwa mieszkania pod klucz, według najnowszych światowych trendów. Wybierając nas, wybieracie Państwo dom, do którego chętnie będziecie wracać.

Jesteśmy częścią grupy kapitałowej Nickel.

Bądź na bieżąco

Biuro sprzedaży mieszkań

Nickel Development
ul. Piątkowska 110, 60-649 Poznań

pon - pt 8:00 do 17:00

 

Napisz do nas