Deweloper Nickel Development Poznań
APARTAMENTY NAD MORZEM

ul. Koszalińska, Stary Strzeszyn - Poznań

Inwestycja mieszkaniowa na ulicy Koszalińskiej na poznańskim Starym Strzeszynie od dewelopera Nickel Development charakteryzuje się kameralną zabudową - w klatce schodowej mieszczą się zaledwie cztery mieszkania. Lokale wyróżniają się wysokim standardem wykończenia oraz komfortem użytkowania. Dla mieszkańców osiedla przygotowano wiele udogodnień, na przykład:

  • przydomowe ogródki,
  • garaże,
  • pomieszczenia gospodarcze.
TERMIN ODDANIA 

Inwestycję zakończono w 2003 roku.
 

 

Doskonała lokalizacja mieszkań
na Starym Strzeszynie

Jedną z największych zalet mieszkań na ulicy Koszalińskiej jest doskonała lokalizacja. Stary Strzeszyn w Poznaniu to idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, spokój oraz możliwość obcowania z naturą. Inwestycja otoczona jest licznymi terenami zielonymi. W jej pobliżu znajdują się również akweny wodne, nad którymi można spędzać wolny czas, to jest:

  • jezioro Strzeszyńskie,
  • jezioro Rusałka.

Pod tym względem Strzeszyn jest jedną z najatrakcyjniejszych części Poznania. To prawdziwy raj dla amatorów wypoczynku na świeżym powietrzu.

Nickel Development - komfortowe mieszkania w Poznaniu i okolicach

Wysoki standard wykończenia oraz atrakcyjna lokalizacja to cechy, które wyróżniają wszystkie nieruchomości z rynku pierwotnego od dewelopera Nickel Development. Firma posiada w ofercie nowe mieszkania i apartamenty na sprzedaż zlokalizowane w takich częściach Poznania jak Ogrody, Sołacz, Grunwald, Jeżyce, Malta, Winiary, Rataje, Wilda, Ławica, a także pod Poznaniem - w Dąbrówce i Suchym Lesie.

Nickel Development to deweloper z wieloletnim doświadczeniem w branży. Jego mieszkania i apartamenty tworzone są z pasją i zaangażowaniem. Mieszkanie w nich to czysta przyjemność.